Kategori DışıDiğer Yardımlar

Şok Market Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Şok Market Hediye Kartı Nedir ?

Şok market hediye kartı aslında tüm müşteriler için olabildiğince avantajlı bir objedir. Çünkü kullanıcı da olsanız hediye de etmek istiyor da olsanız her açıdan daima size hem zamandan hem de uğraştırmak durumundan kazandırır.

Biliyorsunuz ki bizim ülkemizde asırlardı yerleşmiş olan bir takım gelenek ve görenekler vardır. Bu gibi aktiviteler aslında bizi biz yapan kültür taşlarıdır. Bunlardan biri de Ramazan Ayı’nın gelişi ile birlikte gerçekleşen erzak yardımıdır.

Erzak yardımını yanımızda ve yakınımızda bulunan sevdiklerimiz için kolayca yapabilmekteyiz. Ancak uzakta bulunanlar için durum kolay olmamaktadır. Bu gibi durumlarda Şok Market zinciri anında ihtiyacınıza karşılık veriyor. Ve sizleri bir takım zahmetlerden kurtarıyor.

Şok Market Kart Ne İşe Yaramaktadır?

Durum şöyle ki; kartın çeşitli limitleri bulunmakta. 25 TL, 50 TL ve 100 TL olmak üzere bütçenize uygun olanı seçiyorsunuz. Bu kart tamamen Şok Marketlerin hepsinde para görevi görüyor. İster tek seferde isterseniz parça parça harcama hakkına sahip oluyorsunuz. Ve en güzel yanlarından biri de kartı tekrarlayabilmeniz.

Yeniden iletişim hatlarından biri ile iletşime geçin ve kartı yenileyin. İsterseniz maddi durumu düşük olan birine isterseniz de bir öğrenciye, gönlünüzden her kim geçiyorsa market kartları anında yardıma koşuyor. Herkesin birbirinin ihtiyacını bilemediği için aslında bireyin kendi ihtiyacını kendi karşılaması açısından daha sağlıklı bir uygulama olduğunu düşünmekteyiz.

Şok Market Hediye Kartı Nasıl Gönderebilirim?

Öncelikle hangi iletişim şeklini seçeceğinize siz karar verin. İster internetten isterseniz de telefon ile siparişinizi verin.

iletişime geçebilir ve oradan istediğiniz miktarda kart gönderebilir ya da dolum yapabilirsiniz.

Şok Market Kartı Bakiye Sorgulama

Bunun için en sağlıklı yöntem herhangi bir şok market mağazasına bizzat gidip sormaktır. Markete gitmeden de 0850 281 68 21 numarasını arayarak bakiyenizi öğrenmeniz mümkün.

Şok market hediye kartı tütün ürünlerinde geçerli değildir. Şok market kartının kullanım süresi 1 yıldır. Bunu göz önüne alarak lütfen harcama yapın. Yardım etmek hem kendinize hem de etrafınıza yapacağınız en güzel harekettir. Ayrıca artık Türkiye’nin 81 ilinde yer alan Şok Marketler Zinciri’nin böyle bir seçeneği varken neden yerinizde duruyorsunuz? Hayat paylaştıkça güzel bunu sakın unutmayalım.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sosyal yardım kartı hakkındaki yazımızı okuyunuz. İBB Sosyal Yardım Kartı Hakkında Her Şey !

SubSystem Admin

Toplumsal bir gerçekliğimiz olan muhtaçlık durumu insanlarımızı Sosyal Yardımlara yönlendirmiş ve bu konuda insanları gerçek manada kaynak eksikliği bizi bu siteyi kurmaya teşvik etmiştir. Amacımız insanlarımıza Sosyal yardımlar konusunda en gerçekçi ve en güncel bilgileri sunmaktır. Resmi yada özel kurumlarla hiç bir ilgimiz yoktur. Amacımız, sizleri sosyal yardımlar konusunda bilgilendirmektir. Bize ulaşın sayfasından her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından aklınıza takılan soruları bize muhakkak iletin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ben ev hanımı yım 3 çocuğum var ve engelli bir kızım var onların ihtiyaçlarını karşılamak için sizden yardım talep ediyorum lütfen yardım edin

  2. Suriyeliyim türkmenim Türkiye’de Gaziantep’te oturuyorum 3 tane çocuğum var aile toplamı 5 kişiyi kız çocuğu yanmıştır kirada oturuyorum şu an çalışamıyorum kızıma ilgileniyorum tedavi görüyorum

  3. Iyi gunler esim hurda topluyor bir evladım var mamaya beze ihtiyacim var allah rizasi icin yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu