Diğer Yardımlar

Para Yardımı Yapan Kurumlar,Dernek Ve Zenginler

Para yardımı yapan kurumlar hangileri merak edilen diğer bir konu. Sosyal yardımlaşma para yardımı dışında yardımda bulunan kişi yada kişiler bulunmaktadır. Yoksullara yardım eden sivil toplum kuruluşlar ve para yardımı yapan zenginler ve ünlüler hangileri ? Detaylar haberimizde.

Para yardımı yapan kurumlar dernek, kuruluş ve zengin iş adamı ve sanatçılar bulunmaktadır. Maddi desteğe ihtiyacı olan vatandaşlara yol göstermek için bu yazıyı kaleme aldık. İsterseniz gelin şimdi başlık başlık yoksullara yardım eden sivil toplum kuruluşları hangileri bakalım.

Ülkemizdeki sosyal yardım kuruluşlarını anlatmakla işe başlayalım.

Para Yardımı Yapan Kurumlar

1- Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıfları

Ülkemizde sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları 1986 yılında rahmetli Özal döneminde kurulmuştur. O zamandan bu yana fakir ve muhtaç durumda ki ailelere ulaşma noktasında oldukça büyük başarılar elde etmişlerdir.

Sosyal yardımlaşma para yardımı almak için bizzat sosyal yardımlaşma vakıflarına başvuru yapmalısınız. Vakıflar süresini kendilerinin belirlediği zaman dilimi içerisinde ailelere nakdi yardımda bulunmaktadır. Tabi sosyal yardımlaşmadan para yardımı almak için muhtaç durumda olduğunuz sosyal yardımlaşma vakfı tarafından tespit edilmeli. Kaymakamlık yardım şartları da yine bu şekildedir. Vakıflar sadece nakit para yardımı yapmaz. Vakıfların Bir çok alanda yardımları bulunmaktadır.

Sosyal Yardımlaşma Ve dayanışma Vakıfları tarafından verilen diğer yardımları şöyle sıralayabiliriz.

 • Kömür Yardımı
 • Aşı Parası
 • Doğum Ve Süt Parası
 • Çocuk Parası ( Eğitim Yardımı )
 • Gebelik Yardımı
 • Yaşlılık Maaşı
 • Engelli Maaşı
 • Öksüz-Yetim Maaşı
 • Elektrik Yardımı
 • Asker Ailene Maaş Yardımı
 • Silikozis Aylığı
 • Kronik Hastalara Elektrik Yardımı
 • Tüberküloz Ve SSPE Hastalarına Verilen Maaş

2- Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Aile bakanlığının da muhtaç durumda olan vatandaşlara para yardımı yaptığı bilinmektedir. Bu yardımlardan bazıları şöyle:

Bakıcı Maaşı (Evde Bakım Maaşı )

Hanede bakıma muhtaç durumda bulunan bir engelli bulunması durumunda devlet o evde bulunan yada hane dışında engellinin bakımını üstelenen kişi yada kurumalara halk arasında engelli bakım maaşı denen bir maaş bağlamaktadır. Bu maaş 2022 yılı boyunca 1657 TL’dir.(bkz.)

SED( Sosyal Ekonomik Destek) Yardımı

Aile, Çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığının fakir ailelere verdiği diğer bir maaş ise sosyal ekonomik destek yardımıdır. Sosyal ekonomik destek şartlarını taşıyan ailelere aşağıda vermiş olduğumuz tutarlarda yardım verilmektedir.

Okul Öncesi Çocuğa : 787 TL

İlköğretime Devam Eden Çocuğa : 1,181 TL

Orta Öğretime Devam Eden Çocuğa : 1,259 TL

Yüksek Öğretime Devam Eden Çocuğa :1,417 TL

3- Kızılay

Türkiye’nin önemi yardım kuruluşlarından biri de Kızılay’dır. Gıda yardımından nakdi yardıma eğitim yardımından kurban eti dağıtımına kadar bir çok kalemde yardımda bulunulmaktadır. Detaylı bilgi almak ve Kızılay nakdi yardım sorgulama işlemleri için buradan ulaşabilirsiniz.

4- Belediye Yardımları

Para yardımı veya erzak yardımı yapan kuruluşlardan biri de belediyelerdir. Gerek erzak yardımı gerekse de nakdi yardımda bulunan belediyelerin başında büyükşehir belediyeleri gelmektedir. Bu konuyu uzun uzun daha önceki Belediye Para Yardımı Ve Erzak Yardımı Başvurusu adlı yazımda yazdığım için burada tekrar anlatmıyorum. Bu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

5- Vakıflar Genel Müdürlüğü Yardımları

Vakıflar genel müdürlüğü ihtiyaç sahiplerine bir çok kalemde yardımda bulunmaktadır. Bunlar aşevi(sıcak yemek) yardımı, fakirlik maaşı(muhtaçlık aylığı) ve VGM burs yardımıdır.

Para yardımı yapan kurumlar

Para Yardımı Yapan Kurumlar Dernekler Ve Vakıflar

Tabi ülkemizde ihtiyaç sahiplerine para yardımı yapan sadece devlet kurumları yok . Yoksullara yardım eden sivil toplum kuruluşları da bulunmaktadır.

Güvenilir yardım kuruluşları mı bilemeyiz ama en çok araştırılan ve en çok para yardımı yapan kurumlar ve kuruluşları oldukları kesin. Para yardımı yapmak istiyorum diyen vatandaşların yardım edecekleri vakıfları iyi araştırmalarını öneriyoruz.

Ülkemizdeki sosyal yardım kuruluşları çok fazla var. Bunların hepsine sizlere anlatmamız zor. Bizde bu yüzden en bilinen yardım kuruluşlarını sizler için derledik.

Ülkemizde para yardımı yapan kurumlar ve ihtiyacı olanlara yardım yapan derneklerden bazıları şöyle:

Para Yardımı Yapan Şirketler

Ülkemizde öğrencilere para yardımı yapan şirketler ,para yardımı yapan kuruluşlar ve para yardımı yapan insanlar para yardımı yapan kurumlar o kadar fazla ki. Hepsini saymak imkansız. Bizde size Maddi Yardım Yapan Kurum ve Kuruluşlardan bazılarını sizler için derledik. İşte para yardımı yapan kurumlardan bazıları:

 • Kaptan Şirketler Grubu,
 • LCW ve sahipleri,
 • Anadolu Endüstri Holding,
 • İçdaş Demir Çelik,
 • Enka İnşaat,
 • Abdi İbrahim İlaç,
 • Kıraça Holding,
 • Öztürk Yatırım,
 • Borusan Holding,
 • Gama Holding,
 • Sabancı Holding,
 • Aksoy Holding,
 • Select,
 • Enka İnşaat,
 • Zorlu Holding,
 • Saray Halı,
 • Dedeman Holding,
 • Yıldızlar Yatırım

Maddi Yardım Yapan Hayırsever Zenginler ve Ünlüler

Ülkemizde para yardımı yapan hayırseverler deyince akla ilk gelen kişiler genellikle iş adamları olmaktadır. Maddi Yardım Yapan Hayırsever Zenginler ve Ünlüler deyince akla ilk gelen isimler şöyle.

Berat ÖSEN, Şenol ŞANKAYA , Zeynep Erkunt, Armağan Metin İlciNecati Kurmel, Murat Dedeman, Fevzi Keskinoğlu,  Sadettin Saran, Nafi Güral, Ali Nihat Gökyiğit, Erol Bilecik, Muzaffer Çilek, Firuzhan Kanatlı, Ali Raif Dinçkök, Begümhan Doğan Faralyalı, Feyyaz Berker – Alev Berker İbrahim Erdemoğlu, Ahmet Nazif Zorlu, İbrahim Çeçen, İdil Yiğitbaşı, Fikret Öztürk, Hüsnü M. Özyeğin Ahmet Said Kavurmacı, Gökyiğit – Berker – Akçağlılar, Davut Doğan, Lucien Arkas, Erden Timur Hacı Boydak, Mustafa Koç, Öner Hekim, Ahmet Kocabıyık, Ahmet Eren, Avni Çelik, Sinan TARA İpek Ilıcak Kayaalp, Tuncay Özilhan, Mehmet Ali Aydınlar, Ali Doğramacı,  Şerife İnci EREN, Kamil KARAKAŞ, Serhat ALPAGUT, Burak KIZILHAN,  Ekrem AKYİĞİT, Serdal AKYÜREK, Sedat ÖZGÜR, Hayrettin ÇAYCI, Şerafettin MEMİŞ, Erdem ÇENESİZ, Zeki YURTBAY.

Tabi ki para yardımı yapan kişiler yukarıdakilerle sınırlı değil. İsmini sayamadığımız o kadar para yardimi yapanlar var ki saymak mümkün değil.

Şimdi de gelin muhtaç durumda ki kişilere maddi yardım yapan sanatçılar kimler onlara bakalım.

En Çok Para Yardımı Yapan Ünlüler ve Sanatçılar

Ülkemizde muhtaç durumda olanlara yardımda bulunan bir çok sanatçı bulunmakta. Ama biz bunlardan bir kısmını sizlerle paylaşacağız. Para yardımı yapan ünlüler şöyle:

Haluk Levent, Seda Sayan, Serap Akkaya, Müge Anlı, Esra Erol, Bülent Ersoy

Admin

Toplumsal bir gerçekliğimiz olan muhtaçlık durumu insanlarımızı Sosyal Yardımlara yönlendirmiş ve bu konuda insanları gerçek manada kaynak eksikliği bizi bu siteyi kurmaya teşvik etmiştir. Amacımız insanlarımıza Sosyal yardımlar konusunda en gerçekçi ve en güncel bilgileri sunmaktır. Resmi yada özel kurumlarla hiç bir ilgimiz yoktur. Amacımız, sizleri sosyal yardımlar konusunda bilgilendirmektir. Bize ulaşın sayfasından her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından aklınıza takılan soruları bize muhakkak iletin.

İlgili Makaleler

513 Yorum

 1. Stvarno želim da svijet sazna za ovu zajmodavnu tvrtku Great Man Paco, Je li vas banka odbila ili se suočavate s poteškoćama u dobivanju zajma. Evo prilike da dobijete zajam u roku od 24 sata, a ovo je nevjerojatno. Dobio sam 39.000 USD na svoj bankovni račun od Paco Loan Company, on je vrlo stručan u svemu što radi, pošaljite mu e-poštu: pacoloancompany@gmail.com Tvrtka Paco Loan je dobra, preporučujem ih za originalne, ili ga Whats-app na + 18172866412 ili putem web-mjesta: https://pacoloancompany.wixsite.com/my-site-1

 2. Stvarno želim da svijet sazna za ovu zajmodavnu tvrtku Great Man Paco, Je li vas banka odbila ili se suočavate s poteškoćama u dobivanju zajma. Evo prilike da dobijete zajam u roku od 24 sata, a ovo je nevjerojatno. Dobio sam 39.000 USD na svoj bankovni račun od Paco Loan Company, on je vrlo stručan u svemu što radi, pošaljite mu e-poštu: pacoloancompany@gmail.com Tvrtka Paco Loan je dobra, preporučujem ih za originalne, ili ga Whats-app na + 18172866412 ili putem web-mjesta: https://pacoloancompany.wixsite.com/my-site-1

 3. Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score.
  Personal Loans (Secure and Unsecured)
  Business Loans (Secure and Unsecured)
  Consolidation Loan and many more.

  Contact US for more information about Loan offer and we will solve your
  financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com
  Phone number: +917428831341 (Call/What’s app)

 4. Selamün aleyküm abilerim ablalarim kardeşlerim ismim Canan yılmaz 34yasindayim ve Kayseri’de yaşıyorum 2 kızım var eşim geçen yıl kaza geçirdi ve çalışamıyor devlete baş vurdugum yer kalmadı ama nafile buruya ve sizlere yazmak gerçekten zor ama başka çarem yok bana ve aileme bir el uzatirsaniz çok sevindirirsiniz Allah’ım sizlerden razı olsun Tr210006200042100006860212

 5. 51 yaşındayım. İş kadını. Bir zamanlar finansman sıkıntısı yaşadım
  projem / işim. Beni buraya getiren iyi arkadaşı olmasaydı
  GEORGE WILLIAMS KREDİ FİRMASI şirketinden [150.000$] kredi aldım. Kendileriyle iletişime geçtiğimde, kredimin onaylanması ve tüm yükümlülüklerini yerine getirdikten sonra banka hesabıma aktarılması sadece 72 saat sürdü.
  kredi sözleşmelerinde/yönetmeliklerinde belirlenen usuller. Olsa bile
  kötü bir kredi kapasiten var, yine de sana bir iyilik teklif ediyorlar. Eğer sen
  acil bir finansal yardıma ihtiyacınız varsa, bugün onlarla iletişime geçebilirsiniz.
  bu e-posta adresi aracılığıyla bir kredi alın:
  [ georgewilliamsloanfirm333@gmail.com ]

 6. Hayırsever abilerim ablalarm nolur duyun artık delirmek üzereyim ölmek istiyorum artık Allah canımı alsın diye dualar ediyorum rabbim kimseyi evladiyla sınamasın inşaallah kızımın karnını nasıl doyurcam diye düşünmekten bıktm bı çare bulamıyorum artk nolur duyun çok çaresiz kaldım eşimin bize doğru Düzgün faydası yok dün bütün günüm hastanede geçti kızım ateşler içinde grip nefes zor aliyodu evladm için yardım istiyorum ben nolmusum ne yemişim ne haldeyim umrumda değil çocuğum için çırpınıyorm nolur anlayın beni yardım edin lütfeeennn 🙏🙏🙏

 7. Nolur yalvarıyorum sizlere sesimi duyun çok zor durumdaym 3.5 yaşında yavrum daha Allah şahidim olsun şuan evimde biseyim yok nolur Allah rızası için bana yardım edin nolursunuz rabbim herkesin kalbine gönlüne göre versin inşaallah sohbet için mesaj atmayın benim sohbete değil kızımın karnını doyurmaya ihtiyacım var yokmu bı hayırsever duysun sesimi bir ömür duacı olurum nolur görün ziraat – TR35 0001 0016 0089 4601 4750 01
  busrasuner4@gmail.com

 8. Selamın aleyküm Büşra ben bir anne olarak burda sizlere sesleniyorum hayırseverler sizlere yalvarıyorum hatta küçük bı kızım var artk bakamıyorum çok zor durumdaym ne anam var ne babam 2019 da kaybettim çok zor durumdaym sizlere sesimi duyurmak istiyorm bir paket bebek bezi ve bir adet kiram var ödeyemiyorm dolabım boş Allah aşkına lütfen duyun beni artk çok çaresiz kaldım yetişemiyorum hiç bişeye nolur duyun elinizi ayağınızı öpeyiimm 🤲🤲🙏🙏 busrasuner4@gmail.com

 9. yakşamlar ben yardım istiyorum maddi durumum yok evim kira sigortamiz yok lütfen yardımcı olun çocuklarıma süt yerine çay veriyorum bir buçuk senedir eşimı işte cikardilar lütfen kapının altından fare içeriye giriyor lütfen kızım ayak parmağı ısırdılar bir hafta hastanede parasız culsuz kaldık eşim kıredi cekti kıredi kartın borçlar var

 10. İnsanın buraları araştırıp bulması ne garip…Çaresiz kalmak çok zor.Karşında biri olsa oturup anlatır yardım istersin ama yoksa böyle internette nerden para bulurum diye araştırma yapacak duruma düşmek…Ne olursa olsun ayağa kalktım bugüne kadar hep.Tek başımayım,tek başıma tökezledim düştüm kalktım kendime dükkan açtım,esnafım,bir yıldır ucu ucuna yetişiyorum,artık oda yok,borçları ödeyemez duruma geldim.yalnızsan kimsen yoksa herşey iki kat daha zor.yardım istemek okadar zorki.Lafa giremiyorum bile.Allah kimseyi bu duruma düşürmesin.Hayatım gittikçe zorlaştı,şimdi sadece aç kalmamak için uğraşıyorum.kimsesizlik diye bişey var elin kolun kırık gibi…iban yazmalıyım yazamıyorum.Herşey düzelicek.Burdan yardım bekleyen herkes için dua edicem.Çok zor istemek.çok zorlanıyorum ama ibanı yazıyorum.bi umudumuz olur.ilk kez böyle bir mesaj yazıyorum utancımı mazur görün TR36 0001 0024 3290 2028 9750 01

 11.  

  Allah rizasi için yardımcı olmaya çalışın nolur mesajimi görün yayınlayın sesimi kime duyulacağını bilemiyorum zor durumdayım Eşimden ayriyim nafaka almıyorum inanın evim yok araştıra bilirsiniz ailemde kan davası yüzünden kaçıyorum biryerde çalışamıyorum 30 bin tl borcum var evim yok icralık dosyalarım var Yalvarıyorum Rabbim kulu kula muhtaç etmezsin Fakat muhtaç oldum Ne oldum demeyin ne olcaz diye sizlerde bi düşünün ALLAH razı olsun ki varsın Kurbanınız olayım umudum sadece burası oldu Üzgünüm rabbim ayağınıza taş getirmesin buraya yazdığım için gerçekten utanç duyuyorum fakat mecbur kaldım ziraat bankası böbreğimi satmak istiyorum cunki çok zor durumdayım paraya ihtiyacım var gerçek adım ibanda çıkar
  TR170001001043850719155001

 12. Slm 2 çocuğum var liseye gidiyor lar yemin ederim ki sabah ları çocuk larıma harçlığını veremiyorum neyapacağımı bilbiyorum yaşamak la ölmek arasında kaldım inşaat larda ameleyim iş yok ekmek alamaz duruma geldik allah rızası için yardımcı olur musunuz BARTIN MERKEZ 05438654559 ilker aydeniz TR88 0001 0016 3153 5116 0450 02 ziraat bankası hesap no..

 13. 5 aylık bebeğimizin ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekiyoruz maddi desteğe ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun TR60 0011 1000 0000 0056 2700 98 serhat arık

 14. Merhaba ben kas hastasıyım iyileşmek istiyorum lütfen yardımcı olun engelli yim kas hastasıyım durumun gitgide kutuye gidiyor ayaklarım 192 engelli yim ne evim var nede işim var dışarı çok soğuk dışarda kalmak istemiyorum lütfen inanmak istemiyorsan araştıra bilirsiniz isim cesur yali telefon 05370136949 İban 49 0001 5001 5800 7312 2588 94 isterseniz raporda atabilirim yani size lütfen yardımcı olun acıl 70 Bin TL’ye ihtiyacım var

 15. Merhaba selâmin aleyküm
  Ne desem nasıl anlatsam bilemiyorum cok aşırı derece kredi odemelerim var 8.700 çocuklarımın yarınları olsun diye devremülk tuzağına düştüm bir türlü kurtulamiyorum hani bu konuda bana yardımcı olacak çözüm yolu bulacak birileri var ise çok mutlu olurum odemelerim de eğer destek olmak isteyenler olursa çocuklarimin okul masraflarını ve yiyecek ve giyecek durumları konusunda destek beklerim şimdiden Allah razı olsun teşekkür ederim

 16. Herkese merhaba, Benim adım Bensonn, Almanya, stuttgart City’denim, burada borçlu olduğunu iddia eden çeşitli alacaklılara iki kez başvuruda bulunduktan sonra GEORGE WILLIAMS LOAN FIRM’den nasıl kredi aldığımı ifade etmek için buradayım. forumda, borç vermelerinin gerçek ve geçerli olduğunu düşündüm, ancak bir arkadaşım beni, arzu ettiğim bir krediyle bana yardım edeceğine söz veren ve gerçekten de, söz verdiği gibi yapan kredi şirketi GEORGE WILLIAMS ile tanıştırıncaya kadar bana asla kredi vermediler. Herhangi bir gecikme, şüphelerim vardı, ama asla inancımdan yararlanmadım. Bana kredi konusunda gerçekten yardımcı olan ve hayatımı daha iyi hale getiren GEORGE WILLIAMS ile tanışana kadar hala güvenilir borçlular olduğunu düşünmemiştim. Hala birçok iyi borç veren olduğunu biliyorum, ancak kredi şirketi GEORGE WILLIAMS’ı, onun özenini ve anlayışını denemenizi tavsiye ederim. Acil bir krediye ihtiyacınız olup olmadığını veya projeleriniz için finansman isteyip istemediğinizi bilmiyorsunuz, bu nedenle Bay GEORGE WILLIAMS,  Kredi Şirketi ile iletişime geçmekten çekinmeyin, e-posta adresi ?( georgewilliamsloanfirm333@gmail.com )

 17. 6 numara bebek bezi, ıslak mendil, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Allah rızası için destek olurmusunuz? Sohbet edersek destek olurum, arkadaş olursak destek olurum yazıyor insanlar. Sohbet etmek için insan aramıyorum. Arkadaş aramıyorum. Anneniz, kız kardeşiniz, hanımınız, kız çocuğunuz var. Annenize, kız kardeşinize, hanımınıza, kız çocuğunuza söylenilmesini istemediğiniz kelimeyi söylemeyin. muhammetinannesiii@gmail.com

 18. İsmim serafettinasici Muğla’nın Milas ilçesinde oturuyorum evimiz kirada oturuyorum kira bedeli veriyorum hera’yı aylık gelirim yok tür engelli yim çalışamıyorum sesimizi duyun sesimizi duyurmak amacıyla aicil maddi bağış yapmak isteyen lere de sesimizi duyan Lara da teşekkür ederim herkese de en kısa zamanda aramanızı gerçekleştirebilirsiniz vatsap dan görüntü kalitesi ile konuşalım görüşelim dedim hesap numarası ziraat bankası hesabim dir 880001000205569272985001 bu hesaba da gönderirseniz de çok memnun olurum tüm yetkilileri mize de sesimizi duyun artık ne olur sunuz en kısa zamanda aramanızı bekliyorum sizlerden Türkiye genelinde büyük iş hayırsever işadamı larimizdan ünlü sanatçı Lardan futbolculardan bağış kampanyası başlattı n bizler için de ne olur sunuz yardımcı olmak isteyenler e teşekkür ediyorum Allah razı olsun sizden telefon numarası benim numaram dan 05466992720

 19. selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 15 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzasl için bana yardım edin lütfen IBAN garanti 0006:2000:4320:0006:6285;02

 20. Banada yardımda bulunun Allah rizasiiçin 3 çok annesiyim kiradayim bir eşim çalişiyör evde 6 kişiyiz zorluk çekiyorum

 21. Lütfen banada yardim eli uzaltin 3 annesiyim kiradayim bir eşim çalişiyör evde 6 kişiyiz zorluk çekiyorum Allah rizasiiçin

 22. bay/bayan

  Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli% 3’lük düşük bir faiz oranıyla her türlü geri ödemesiz kredi ve finansman sunuyoruz.
  Sunduğumuz krediler/finansal finansman kategorileri arasında ticari krediler, kişisel krediler, şirket kredileri, ipotek kredileri,
  hem anahtar teslim projeler hem de mega projeler vb. için borç konsolidasyonu ve finansal finansman. Müşterilerimize projelerini finanse etmeleri için 2.000 ila 50.000.000 ABD Doları arasında kredi veriyoruz.

  fredmooreloancompany2020@gmail.com e-posta adresimiz aracılığıyla bize hızlı bir şekilde ulaşın

  WhatsApp numarası: +919654763221

  imza

  Müdür
  Fred Moore

 23. İyi günler uzun zamandır yazıyorum artık yolun sonuna geldim hayatımda aptalca şeyler yüzünden ödeyemeyeceğim şekilde borçlandım 380.000tl evliyim iki tane çoçuğum var çoçukların ihtiyaçlarını karşılayamıyorum yaşadıklarımın tarifi imkansız içim öyle doluki yazarak anlatamıyorum çok çaresizim yolun sonuna geldim yalvarırım bana yardım edin inanın intihar etmekten başka çarem yok çoçuklarımı bırakıp gitmek istemiyorum çevrenizde bir tanıdığınız varsa böbreğimi satarım yeterki biri elimden tutsun bir fabrikada işciyim yardım ederseniz size bu paraya ömrüm boyunca taksitler halinde öderim ne teminat isterseniz yaparım yeterki yardım edin TR95 0001 0009 5960 0044 5150 01

 24. Merhaba beyefendi / hanımefendi
  %2 faiz oranıyla 10.000 ila 9.500.000 € arasında kredi sunuyoruz.
  Borç almanın yasak olduğunu biliyorsun.
  Kredi almanız gerekiyor, yapabileceğimiz alanlara dikkat edin.
  sana yardım etmek:
  * Finansal olarak
  *Şirket kredisi
  * İpotekler
  * Yatırım kredileri
  * Araba kredileri
  * Borç konsolidasyonu
  * Kredi limiti
  * İkinci ipotek
  * Kredi geri alımı
  * Bireysel krediler
  *Öğrenci kredisi
  Bir proje arıyorsunuz ve finansmana ihtiyacınız var, faturalarınızı ödemek için paraya, bir işe yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız var.
  e-posta yoluyla ABD ile iletişime geçin [georgewilliamsloanfirm333@gmail.com]

 25. Türkiye de yaşıyorum ismim Şerafettin aşıcı Muğla’nın Milas ilçesinde oturuyorum kira bedeli veriyorum hera’yı geçim kaynakları m vardır biraz da olsun bankalara borcum var dir Allah razı olsun sizden en kısa zamanda aramanızı bekliyorum sizlerden ricam olacak galiba evimiz yok tür Türkiye genelinde büyük iş hayırsever işadamı larimizdan ünlü şarkıcı lardan futbolcu lardan bağış yapmak isteyen lere de sesimizi duyun sesimizi duyurmak amacı Yurtdışı olur acil olarak maddi manevi olarak hayırsever işadamı larimizdan 05466992720 bu numara dan ulaşabilirsiniz bilgileri nize de sunarız

 26. Merhaba benim bankalara 70000 tl borcum var cok zor durumdayim bosanma asamasina geldik insaalah yuva kurtan birisi olur allah razi olsun iban tr 88 0001 5001 5800 7307 2945 08.

 27. selamlarr 2 çocuk babasıyım çocuklarım okuyor evim kendimn değil çok zor durumdayız lütfen bizede bi yardım edermisiniz bankaya borçlandım iş bankası tr30 0006 4000 0013 0320 1083 92 MAHMUT GÜLER lütfen

 28. selamlar 2 çocuk babasıyım çocuklarım okuyor evim kendimn değil çok zor durumdayız lütfen bizede bi yardım edermisiniz bankaya borçlandım iş bankası tr30 0006 4000 0013 0320 1083 92 ALLAH kimseyi düşürmesin ismim MAHMUT GÜLER lütfen

 29. Yaa boşuna ağlayıp sızlanmayın yalandan şu ünlü yardım yapıyor bu ünlü yardım yapıyor diyorlar bir kere de olsun bizim gibi garibana atmazlar öğrenciyiz okuyoruz aynı zamanda çalışıyoruz tüm paramızı kiraya verdik borçlarımız var bankalara ay sonunu nasıl yetirecez derdindeyiz adamlar bir kafade restoranda deli gibi para bırakıyorlar biz o para ile bir yılımızı geçiririz işte Adalet bu
  Al mesela bankaya benim aşağı yukarı 20.000 borcum var taksitleri yaklaşıyor ödeyemecem adamlar o parayı saniyeler içinde çerez gibi harcıyor
  Belki bir Umut yardım Eden olur
  TR430006200119500006675914 Şehabettin Solmuş
  Hiç sanmıyorum da neyse Allah’tan ümit kesilmez bu halimize de çok şükür

 30. İnanmayın ünlüler iş adamları şuraya Buraya yardım yaptı diye diye yalan söylüyorlar
  O kadar yardım ediyorlar da biride bize denk gelmiyor bu ayı nasıl geçireceğim diye düşünüyorum 2000 liraya ihtiyacım var desem dürüst olsam atacaklar mı
  TR430006200119500006675914
  Al Ibanim da bu garanti hesabı atmıcaklar atmazlar işleri güçleri sadece şow okadar

 31. Merhaba ben İstanbul Cerrahpaşa üniversitesinde sosyal bilgiler öğretmenliği okuyorum ve 1. Sınıf olduğum için hiçbir bursum yok başvuru yaptığım yerlerden de çıkmadı maalesef burda tek başıma yaşıyorum ve ciddi anlamda paraya ihtiyacım var yurda aylık 450 vermem gerekiyor bunu bile günlük işlere girerek ödemek zorunda kalıyorum lütfen yardım edebilecek varsa çok sevinirim TR68 0001 0090 1004 5424 7050 02 şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🙏❤️

 32. Türkiye de büyük iş hayırsever işadamı larimizdan ünlü sanatçı Lardan futbolcu lardan bağış yapmak isteyen lere de sesimizi duyurmak amacıyla gönüllü olarak maddi yardım larinizi bağış yapmak isteyen lere de sesimizi duyurmak amacıyla bana ulaşabilirsiniz telefon numarası benim numaram dan 05466992720 bu numara dan tıklayın acil olarak bana dönerseniz evimiz yok tür geçim kaynakları m vardır biraz da olsun bankalara odemem gerek borcum var dir Allah razı olsun sizden en kısa zamanda aramanızı bekliyorum sizlerden Türkiye de yaşıyorum Muğla Milas ilçesinde oturmaktayım kıra da oturuyorum

 33. Abilerim sayın kardeş lerim 100 bin lira borcum bulun makta cok daraldım ödeye miyorum ne yardım yapar sanız yapın ufak büyük duacınız olurum kul ki sıkış masın kul sıkışır hızır yetişir bir durumu iyi olan kardeşim bana maddi yardımda bulunursa hızır gibi yetiş miş olur kulki daral masa kula el acmaz boyun bükmez dardayım daraldım muhtacım bu büyük maddi sıkıntı lar yaşa dıgım günde yardım eden olursa ALLAH ondan razı olsun İbanı bıra kıyorum TR52 0001 0002 3957 3456 3950 02 ziraat bankası şimdiden ALLAH razı olsum

 34. Ne diyeceğim i bilmiyorum insanların yazdıkları okuyunca anladım ki Herkesin bir derdi var mış Kendi derdimden utandım Ben çalışıyorum zaman fakir doğanlar için hiç iyi değil para biriktirme k çok zor sevdiğim bir kız var oda beni seviyor Ailesi evlendirmek istiyor Daha ne kadar dayanağını bilmiyorum Evlenmeye gücüm yetmiyor Herkes gibi normal bir evlilik istedim Ama olmuyor Kızı istemeye gitmeye bile korkuyorum. Dua ediyorum çare arıyom Hayat zor evlenmeme yardım eden de etmeyende Herkesten Allah razı olsun sizden çok birşey istemiyorum kalbinizden ne gelirse Allah’a emanet olun IBAN TR48 0001 0002 0369 5662 5250 01 Mehmet emregün

 35. 18 aylık bir kızım var. Borçlarımdan ötürü masraflarını dahi karşılayamıyorum. Yaklaşık 60binlira kredi borçlarım var. Bi hayır sever vatandaşın yardımını istiyorum. En azından yarısı kadar borçlarımı kapayabilsem kızımın ihtiyaçlarını kısmen karşılayabileceğim. Allah rızası için, ne verirsen elinle o gelir gider seninle

  Iban Numaram:

  TR50 0011 1000 0000 0103 6826 17

 36. Merhabalar ne falzasinda gözüm var nede boğazıma girecek bir tatlı parçasında… Sizlerden dilegim 2 çocuğum var işsiz kaldım bir pazar parası..lütfen rica ediyorum evde ne tulum var ne birşey alacak param kimseden isteyemiyorum utanıyorum.lutfen benimle iletişime geçerseniz daha detaylı anlatabilirim durumumu … gocerm93@gmail.com

 37. Çok acil vermek istiyorum.Parayı nakit alırım icra gelecek hemen onları yatıracam.

 38. Merhaba 5 gün oldu sokakta kalıyorum annem ve babam vefat etti gidecek biryerim yok yiyecek birsey yok çok zor durumdayım yardım ararken yorumları gördüm bende yazmak istedim ALLAH rızası için bana yardım edin ilk defa sokakta kaldım ALLAh kimsenin başına vermesin çok zor
  TR34 0011 1000 0000 0102 0031 56 kamil tosun ne olur yadımcı olun

 39. TR57 0001 5001 5800 7303 0580 09
  Abinin kardeşine faydası olmadığı bir zamanda hiç tanımadığım insanlardan yardım istemek ne garip 😢
  Allahım bizi dünya ve ahiret hayatında rezil rüsvay eyleme Cehennem azabından koru 🤲🏻

 40. TR57 0001 5001 5800 7303 0580 09
  Hayat bizi buralara getirdi belki bir gün bizde yardım eli uzatan tarafta oluruz
  🤲🏻🤲🏻🤲🏻inşallah

 41. TR57 0001 5001 5800 7303 0580 09
  Kim görür de dert eder,kim yardım eder, kim etmek isterde edemezse Allah razı olsun

 42. Selamu aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen kiraciyim kiramı ödiyemiyoru borcum var 5 bin bunu yazarken cok utanıyorum ama carem kalmadı iban garanti 0006 2000 4320 0006 6285 02

 43. 150.000 lira borcum var iki çocuğum var anca onalara bakabiliyorum borçlarımı ödeyemiyorum yardıma ihtiyacım var.garanti:tr600006200122400006670904

 44. ANNEM BABAM VEFAT ETTİ ABIM VAR AKILDAN HASTA ANNEMİN BANA EMANETİ ONA BAKIYORUM ZORDAYIM Allah ıcın Bana yardım edin BİLMİYORUM BURALARDAN YARDIM ISTEMEK DOGRUMU GERCEKTEN INSANLAR ULASIRMI ONUDA BİLMİYORUM MAİL ADRESİM yorgunumyorgun1987@hotmail.com
  INS bıtane gercek insan ULASIR

 45. Merhaba 5 yaşında kızım var babası yurt dışında gitti bize destek sağlamıyor hiç bir gelirimiz yok kızım okula başladı ihtiyaçlarını alamıyorum sizden yardım bekliyorum zor durumdayım

 46. Merhaba ben kas hastasıyım iyileşmek istiyorum lütfen duyun artık sesimi inanmak istemiyorsanız araştıra bilirsiniz isim cesur yali kas erimesi hastasıyım 250 bin liraya ihtiyacım var inanmak istemiyorsanız araştıra bilirsiniz telefon numaram 05370136949 İban nomarası TR 49 0001 5001 5800 7312 2588 94

 47. Merhaba benim 2 cocugum var doktor kontrolunde ilac kullandigim ve kucuk cocugum oldugu icn calisamiyorum okula giden kizim var esim gunluk isleden para kazanirsa idare edebiliyoruz evim kira kis geldi faturalar feci durumda lutfen okuyan kizim icn yada faturalar icn yardimci olabilicek biri varsa cok nemnun olurum gercekten durumum yok TR54 0006 2000 7590 0006 6213 45

  1. Yaarrrdddıııımmmmm. İki çocuğum var kirada oturuyorum ev temizliğine giderek geçinyrm faturalarımı ödeyemiyrm çocuklarımın eğitim masrafını karşılayamıyrm kiramı veremiyorum eşimden ayrıyım yardıma ihtiyacım var

 48. selamın alaykum ben murat yas kırk ben kırk aydır ısım yok engellı halımle ıs aradım bulamadım bankaya ellımılyardan fazla kıredı borcum var benım ben ım beyuz tele gelırım var ben es ve ıkı cocuk yasıyok kız ondork yas oglu sekız yas ve ben murat hastalık ortapedı ve dahılıye ve cıldıye ve pıskıyatrı ve gogus ben tel tuslu murat ben 05305820152 ve ykn 5300404152

 49. Hayır severlerin yardımına ihtiyacım var biri benim sesimi duysun lütfen çok acil bekliyorum

 50. Merhabalar,
  Giysi kıyafet fazlalıkları var 0-12 yaş ve 20-26 yaş aralığına göre. Aynı zaman da gıda yardımında da bulunmak isterim ihtiyacı olan kişiler iletişime geçebilirler. mesutdemirci2222@hotmail.com

   1. Çok ihtiyscmiz vr yilrdir 2incielle idare ettik buzdolabi sogutmuyor bile evimiz bodrum kat oldguna rutubet alio hep esyalr curudu evdede 2tane kiz bebek vr 8kisiyiz evde yeri geldi doğru yiyecek bile alamioz kndimzie cocuklr dört dörtlük beisn almio

  1. Helal olsun sizin gibi insanlara . Allah ayağınıza taş değdirmesin İNŞAALLAH

   Aminn

   1. Çok kiredi borçların var lütfen yardımcı olun bana Allah’ını seven yardımci olsun ben iş arıyorum iş yok bir aiyle ye bakıyorum.ben ben tek biriyim tek çalıyorum aiyleme bakamıyorum kiredi kart burçlarim var lütfen yardım edin lütfenTR18 0001 0001 1886 2228 5950 01

  2. Merhaba benim ihtiyacim var hemde çok borcum var yardimci olurmusunuz adres OSMANİYE KADİRLİ IBAN NO TR730006701000000078521836 beyaz esyalarida alabilirim

  3. Merhaba mesut bey benim gıdaya ihticayım var çok zor durumdayım yardımcı olursan sevinirim

 51. Eğitim için tablet ve İnternete ihtiyacımız var 5 kardeşiz Ziraat Bankası TR46 0001 0001 1080 3604 8050 01 den destek verebilirsiniz Saygıyla Sağlıklı günler dilerim

 52. bursadayım 1 haftalıgına maddi destek isteyen bayanlar yazabilir sadece ciddi olanlar 0532 061 05 63

  1. Paraya çok ihtiyacm var bakmakla yükümlü olduğum oğlum var çalışamıyorum iş yok kadın olmak zor hadi el uzat gerçekten rahmani yapar mısın şirvan gökçe

  2. Abim bana yardım WhatsApp tan yazdım bana bir Umut ışığı ol abim ne olur

  3. Merhaba ben kas hastasıyım iyileşmek istiyorum lütfen duyun artık sesimi inanmak istemiyorsanız araştıra bilirsiniz isim cesur yali 250 bin TL’ye ihtiyacım vartelefon numaram 05370136949 iban nomaram TR 49 0001 5001 5800 7312 2588 94

  4. Kesinlikle iletişime geçilmesin ADMİN duy lütfen yardım isteğinde bulundum ve görüntülü sohbet karşılığı para vereceğini söyledi genç kizlarn başı yanmasın gör lutfeennn !!!

 53. Herkesin çeşitli dertleri var. Belki benim derdim bı çoğunun yanında dert bile sayılmaz ama dert işte. Allah’a şükürler olsun. Benim bankalara 35.000 TL borcum var . Yapılandırmak istedim yapmadılar. Borç transferi istedim ONUDA yapmadılar . Ve şuan odemelerimde çok güçlük çekiyorum. Evliyim ve 3,5 yaşında bir kızım var . Allah benim için kimi vesile kılarsa , ona yapacağı yardımı geri odeyecegime namus ve şeref sözü veriyorum . AMA MUTLAKA AÇIKLAMAYA TELEFON NUMARASI YAZMANIZI İSTİYORUM. ÇÜNKÜ MUTLAKA ÖDEYECEĞİM ALLAH’IN İZNİYLE. Herkesten Allah razı olsun , dertlerinize derman olsun İNŞAALLAH

  Aminnnn

  TR94 0011 1000 0000 0078 7612 64
  QNB FİNANSBANK AŞ
  YILDIRAY YILMAZ

  1. Varsa nasibimiz gelir bulur Allah’ın izniyle. Nasibimizde olmayan şey için ne yaparsak nafile

   ELHAMDULİLLAH

 54. Ödenmemiş faturalarınız mı var? Temizlemek istediğiniz borcunuz mu var? NS
  finansal olarak kötü durumdasınız ve bir iş kurmanız mı gerekiyor? banka var mı
  Kötü kredin yüzünden seni geri mi çevirdi? olarak daha fazla endişelenme
  Finansal İlerleme Hizmetleri size düşük bir kredi vermek istiyor
  faiz oranı. Kredi teklifimizle ilgileniyorsanız ve
  kredi başvurusunda bulunun, bu mesajı yanıtlayarak bugün bizimle iletişime geçin veya
  bize bir e-posta göndermeniz yeterlidir: markfunds002@outlook.com ve siz
  +917795329014 numaralı whatsapp numaramızla da iletişime geçebilirsiniz.

 55. merhaba biz 3 kız arkadaşız… aynı evde kalıyoruz… koronadan dolayı çalışamıyoruz ve maddi sıkıntı içerisindeyiz… bize yardım etmek isteyen arkadaşlarımız için iban numaramız… TR950006400000124340097671 yardımda bulunan herkese mutlaka telefonumuzdan geri dönüş yapılacaktır… para gönderirken açıklama kısmına telefon numaranızı yazmayı unutmayın…

 56. MERHABALAR YARDIM SEVENLER ANNEMİ KORONADAN KAYBETİM TEK KALDIM YİYECEK İCECEK BİRŞEYİM YOK EVİM KİRA HİÇBİR YAN GELİRİM YOK ELEKTİRİK SU FATURAMI ÖDÜYEMİYORUM KİRAMI VEREMİYORUM ÇOK KÖTÜ DURUMDAYI YARDIMINIZI BEKLİYORUM TR 930006701000000073842196 YAPIKREDİ O537 621 81 30

 57. Slm hayir sever ve yardim eden iyi yurekli insanlar rabbim sizler gibi yardim eden insanlara bir verip bin alsinlar inşallah benimde kredi borcum var lutfen borc olarak istiyorum verdiginizi ömrüm yettigi surece ödemeye raziyim yeterki şu bankadaki kredilerden kurtulayim ne olur banada yardim edin saygılarımla..

 58. Selamun aleyküm allah rızası için bizlere yardım edin ölen eşimden iki çocuğum var ikiside okuyor evin kira erzak ve maddi yardıma ihtiyacım var allah rızası için bizlere yardım edin yalvaririm şu soğuk havalarda yardım edin çocuklarım çok usuyor😭😭😭😭 hesap numaram
  TR49.0006.4000.0014.0002.3360.01

  GOZ YASIMIZ DINSIN ARTIK

  1. Selamün aleyküm ben iki evladı olan bir anneyim bir oğlum evli iki ikiz çocuğu var başına gelen bir talihsizlik yüzünden 8 ay hapis yattı buarada kirayı veremedikleri için evi boşaltıp kayınvalidesinin yanına taşındılar ve kiraya çıkacak parasi yok eşyaları kırıldığı için alacak gücü yok benimde durumum iyi olmadığı için yardim edemiyorum bende kiradayım babamdan aldığım maaşla geçiniyorum ne olur yardim elinizi uzatın çok korkuyorum oğlum bunalıma girip canına koymasından saygilarimla

 59. Allahım sana iban nomu gönderiyorum mülkün sahibi sadece sensin, alanda sensin verende sensin, sebepler aleminde sen işlerini kullarını vesile ederek görürsün nasibim var ise bir kulunu vesile eder verirsin yok ise tüm dünya toplansa bana kimse fayda veremez, herşey senin dilemen iledir. IBAN TR400006400000166201043562 işbankası

 60. Slm büyüklerim sizden Allah rızası için yardım istiyorum evim kira üniversite okuyan kızım var dışarıya bankaya borcum var oduyemiyorum 3yasinda kızım var eşimin aldığı asgari ücret yeterli gelmiyor oyuzden sizden yardım istiyorum çok şey istemiyorum sadece beni birazcık rahatlatacak kadar yardım istiyorum yardımcı olursanız iban numaram TR310006701000000093105960 yapı kredi bankası durumum iyi değil çaresiz kaldım oyuzden yardım istiyorum ne olur bir dönüş yapın bana Allah rızası için yardım edin bana ne olur

 61. Eşim evlenmiş, boşanmış, üç çocuğu var. Üç çocuğu için nafaka ödüyor. Bebeğim var. Bebeğimin ihtiyacı olan malzemeler var. Buz dolabım boş. Kira ödüyoruz. Elektirik faturası ödüyoruz. Su faturası ödüyoruz. Allah rızası için destek olurmusunuz?

 62. Merhaba adım mutlu fabrikada çalışan Bi işçiyim nişanlacağım ama yardım edenim bile yok ailem bile elimden tutmuyor nişan gecikiyor diye sözlümle hep tartışıyoruz Allah rızası için biri ya akıl versin yada yardım eli uzatsın.
  TR81 0013 4000 0188 2288 9000 01 deniz bank

 63. Abilerim ablalarım. Ben kanser hastasıyım. Komşularımdan gelen yardımlarla yaşamaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemeyecek bir duruma geldim. ilaçlarımıda komşularımın yardımıyla alıyorum. Allah rızası için banada yardım edermisiniz. Ömür boyu duacınız olurum. iban numaram TR950006400000124340097671

 64. İş VEYA KİşİSEL KULLANIMLAR İçİn KREDİYE İhTİYACINIZ VAR MI? Biz PayDay Kredi Şirketi hizmeti ve biz uygun bir faiz oranı ile farklı para birimi cinsinden kredi vermek 3% Firmamız Amacı Mükemmel Profesyonel Finansal Hizmetler sunmaktır. Daha fazla bilgi için E-posta: ( genuineloan96@gmail.com ) aracılığıyla buraya başvurmak için bizimle iletişime geçin. Herkese dikkat edin: Sadece ciddi fikirli insanları memnuniyetle karşılarız, çünkü meşruyuz ve ciddi olan gerçek insanlar için kredileri finanse etmeye hazırız.
  Şirket Adı: PayDayLoan
  E-posta:genuineloan96@ gmail.com
  WhatsApp: +1-513-296-5266

 65. Merhaba
  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? 5.000,00 ABD Doları ile 10.000.000.000 ABD Doları arasında değişen krediler sunuyoruz. Güvenilir, Verimli, Hızlı ve Dinamik, %100 Garantili, Türk Lirası, Euro, Sterlin ve Dolar cinsinden de kredi veriyoruz. Tüm Kredilere uygulanan Faiz oranı %2’dir. ilgileniyorsanız bize geri dönün.

  Whatsapp: +15088120454

  teşekkürler

 66. Slm abiler ablalar sizden Allah rızası için yardım istiyorum evim kira üniversite okuyan kızım var dışarıya bankaya borcum var oduyemiyorum 3yasinda kızım var eşimin aldığı asgari ücret yeterli gelmiyor oyuzden sizden yardım istiyorum çok şey istemiyorum sadece beni birazcık rahatlatacak kadar yardım istiyorum kiram faturalarimi ödemiş değilim abiler yardımcı olursanız iban numaram TR310006701000000093105960 yapı kredi bankası ne olur bir dönüş yapın

 67. Merhaba
  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? 5.000,00 ABD Doları ile 10.000.000.000 ABD Doları arasında değişen krediler sunuyoruz. Güvenilir, Verimli, Hızlı ve Dinamik, %100 Garantili, Türk Lirası, Euro, Sterlin ve Dolar cinsinden de kredi veriyoruz. Tüm Kredilere uygulanan Faiz oranı %2’dir. ilgileniyorsanız bize geri dönün.

  Whatsapp: +15088120454
  E-posta:(muratacarfinancialservice@gmail.com)

  teşekkürler

 68. Merhaba sevgili dostlar, ben ve ortağım işletme kredimizi Bayan Susan James kredi firmasından aldık ve bu finans hizmetini, iş kurmak için paraya ihtiyacı olan herhangi bir iş sektörüne tavsiye edebilirim. E-posta: (susanjamesloanfirml07@gmail.com) veya Whats-app: +1 (716) 939-9747 ile iletişime geçmek ücretsizdir.

 69. Eşim evlenmiş, boşanmış, üç çocuğu var. Üç çocuğu için nafaka ödüyor. Bebeğim var. Bebeğimin ihtiyacı olan malzemeler var. Buz dolabım boş. Kira ödüyoruz. Elektirik faturası ödüyoruz. Su faturası ödüyoruz. Allah rızası için destek olurmusunuz? eylemmetin34@gmail.com TR48 0006 7010 0000 0058 1176 57
  Yapı kıredi bankası vadesiz hesap iban numarası

 70. Merhaba hayırlı geceler ben böbreğimi satmak istiyorum cunki çok zor durumdayım 05424358906

 71.  

  Allah rizasi için yardımcı olmaya çalışın nolur mesajimi görün yayınlayın sesimi kime duyulacağını bilemiyorum zor durumdayım Eşimden ayriyim nafaka almıyorum inanın evim yok araştıra bilirsiniz ailemde kan davası yüzünden kaçıyorum biryerde çalışamıyorum 30 bin tl borcum var evim yok icralık dosyalarım var Yalvarıyorum Rabbim kulu kula muhtaç etmezsin Fakat muhtaç oldum Ne oldum demeyin ne olcaz diye sizlerde bi düşünün ALLAH razı olsun ki varsın Kurbanınız olayım umudum sadece burası oldu Üzgünüm rabbim ayağınıza taş getirmesin buraya yazdığım için gerçekten utanç duyuyorum fakat mecbur kaldım ziraat bankası
  TR170001001043850719155001

    1. Ben Pelin kamu dacalidiyorum yaşadığım sağlık sorunlarından dolayı bankaya borcum var ve keredi çekip tekrar tedavi olamıyorum. Yardım yapacak gerçekten dürüst kişi varsa borç istiyorum. 05372231464

 72. Herkese merhaba, Kripto para birimi tüccarı, yatırımcısıysanız veya yeniyseniz ve kripto para piyasasında size nasıl kar elde edebileceğiniz konusunda size rehberlik ettiğimizi arıyorsanız, yardım için Rony Martins ile iletişime geçin.
  Ailenizin veya arkadaşlarınızın tavsiyesini beklemeyin, bir adım atın ve kripto paralara yatırım yapın ve hayatınızın nasıl zenginleştiğini izleyin.

  Minimum 250$ ve 7 iş günü içerisinde 3000$ kazanın.
  Minimum 500$, 7 iş günü içinde 5000$ verir.
  Minimum 1000$, 7 iş günü içerisinde 10000$ verir.

  Herhangi bir gecikme olmaksızın kârınızın %100 garantili olduğunu unutmayın, daha fazla bilgi için şimdi whatsapp’tan bizimle iletişime geçin: +15163602979
  Teşekkürler.

 73. Bir umuttur yaşamak
  4 yıllık evliyim şuanda evliyim mahkeme gününü bekliyorum eşim üniversitesi öğrencisiydi bu sene mezun oldu ve gitti . Sebep maddiyat sebep borçlar sebep bu saçma hayat bir çok zaman iş bulamadım gözlerim de ileri hipermetrop bozukluk var her işte çalışamıyorum yüzde 25 görme değerim . Babam kemoterapi görüyor eline geçen üç kuruşu hastaneye harcıyor ve sağ tarafından felçli annem babamla 30 yıl sonra ayrıldı .yani yardım etcek bir akraba bile olmadı herkes durumum yok diye selamı kesti .sonunda eşimde de gitti benim eşimin peşine evliliğimi kurtamam için az da olsa maddiyata ihtiyacım var . Başka şehre gitti beni burda bıraktı ev sahibne borç var sözleşmeyle tehtid ediyor geçen gün kendime zarar verdim bı hata yaptım bileğime 6 dikiş attılar bütün piskolojim bozuk intahara hazırlar gibiyim kendimi geçen gün o yüzden vazgeçtim babamda zaten kanser peşime gelir diye neyse bu yazdıklarım sadece bir parçanın girizgahi yardım etmek isteyen olursa tr 8800 0100 0226 5862 4056 5003

 74. Allah rızası için yardım etmek isteyen varsa kötü durumdayım TR74 0004 6008 1288 8000 0743 17 Mehmet tez

 75. Çokça yere başvurdum ama halinde anlamadılar dalga gectiler lütfen Allah razı için yardım edin iki çocuğum var eşim çalışıp bize bakmıyor evim kira gece kondu çok kötü durumda ev yıkık dökük küflenmiş rutubetli yer çocuklarım hasta olurlar evin onarım için destek olun lütfen sizlerinde çocuklarınız var beni anlayın bir kadın olarak bir bayan olarak ayakta durmaya çalışıyorum ne olur sizde yardim edin kış geliyor çok korkuyorum ev başımıza yıkılır diye ne olur görmezden gelmeyin Allah size çocuklarınızı sevdiklerinizi bağışlasin ne isteyiniz varsa versin isallah TR470001002319886892685002

 76. Merhaba hayırsever din kardeşlerim inanın bunları aileme söylemekten utandığım gibi burayada yazmaktan utanıyorum. Bankadan kredi çektik belli yere kadar ödedim tıkandım tekrardan kapatmak için düğün masrafları ev masrafları derken hayli birikmiş bir borç oluştu bunun yanı sıra kredi öderken alacaklar var diye hop kredi kartı derken 12 senedir borcumu kapatmadım. 10 binden tut 12 sene içinde borç 80 bine nasil çıktı bende anlamadım. Şuan 3 çocuk eşim ve ben 5 kişiyiz eşimin yüzüne bakamıyorum çocukların deseniz onların hiç yüzüne bile bakamıyorum. Bazen diyorum kendi kendime surdan bise düşse üstüme ölmek düşüncesinde bile kaldık. Benim gibi ne niceleri veya dahada kötüleride vardır. Iban göndersem karınca ne olursa yardımlarınızı bekliyorum. Bu gidişat iyi değil. TR63 0006 2000 5150 0006 6364 68

  1. lütfen yardımci olun bana 10 1500 kira vermem lazım 30 yaşındayım şubattan beri işsizim inan tr520006400000112170513753

 77. Merhaba sayın hayır severlerim.utanarak söylüyorum kiradayim işim yok gırtlağa kadar borcum var 3 kişiyiz gecinemiyoruz kredi taksitlerim birikmiş ödiyemiyorum Allah rızası için yardım bekliyorum buda tlfon numaram 05468216738 yardım sevenleri bekliyorum

 78. benim sesime ses olurmusunuz😭 3 yaşında bir kızım var ama onu benden aldılar velayeti bende olmasına rağmen. Kızım çok kötü durumda. Onu yanıma almak istiyorum. Lütfen benim kızımın sesini duyun. Onu yalnız bırakıpta yok olmasına izin vermeyin Allah rızası için bana yardım edin.

 79. Bebeğim var. Bebek bezi, ıslak mendil, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Allah rızası için destek olurmusunuz? Çaresizim. Allah insanı çaresiz bırakmasın. Allah insanı insana muhtaç etmesin. Destek olmak isteyen insana teşekkür ederim. Allah razı olsun. Mail hesabımı yazacağım. eylemmetin58@gmail.com

 80. Merhabalar ben 6 aydır fizik tedavi görüyorum inşaat tan düştüm ve şuan yuruyemiyorum uzun yürüme cihazı alacağım ama param yok 5000 TL ye ihtiyacım var yardım etmek isteyenler inanmayanlarda olabilir o yüzden telefon numarası bırakacağım görüntülü konuşabiliriz 20 yaşındayım 0 552 794 4899
  İbanda bırakıyorum yardım etmek isteyen olursa diye TR500003200000000090957861
  Emre Aydın

  1. Lutfen yardim edin ceza evinden yeni ciktim ve işsizim ve cebimde hic param yoktur

  2. 10000 lira kredi istiyorum 24 ay vade ile yardimci olursaniz sevinirim tanrıya emanet olun. Cebimde bile cocuklarıma alacak ekmek param bile yok

 81. Gerçekten buradan size sesleniyorum ne olursunuz bana da yardımcı olun lütfen borçlarım var ödeyemiyorum 200.000 TL’ye ihtiyacım var bana da yardımcı olur musunuz lütfen aylık ödemelerini 1000 TL 1000 TL yaparım bana da yardımcı olur musunuz lütfen bankalarla başım belada borçlarımı bir yere toplamam lazım bana da bir yardımcı olursanız size minnettar kalırım sigortalı çalışıyorum aylık ödemelerimi bin TL 1000 TL yaparım bana da yardımcı olup bana 200 bin TL kredi sunmamıza sizden telafi ediyorum lütfen az bir zamanım kaldı 200.000 TL aylık ödemelerini bin TL 1000 TL yapayım sizden zaman Allah rızası için bana bir yardımcı olmanızı sizden temenni ediyorum Çok zor durumdayım 2 tane çocuğa bakıyorum eşimle kavga cinnetin eşiğine geldim bana bir yardımcı olmanızı sizden temenni ediyorum buradan size sesleniyorum bana 240 bin lira 180 ay vade elin kullandırın aylık 1000 TL 1000 TL ölene kadar ödeyim sizden ricam bana yardımcı olmanızı en kısa zamanda sizden talep ediyorum lütfen çok ciddi anlamda zor durumdayım buradan ya hayırseverlere ve yardım kuruluşlarına da sesini duymak istiyorum bana yardımcı olmanızı sizden temenni ediyorum cennetin eşiğine geldim ne yapayım ben kendimi öldürüp kurtuluyorum dünya malı için bunları yapayım sizden ricam iki tane çocuğum var ve bana acilen yardımcı olursanız size dua ederim lütfen bana 200 bin TL 180 aya kadar bana taksit seçeneği sunum aylık ödeme 1000 TL 1000 TL yapayım işim sigortalı ve sabit ölene kadar öderim buradan size ulaşıyorum ve bana yardımcı olmanızı çok acilen sizden talep ediyorum saygılarımı arz eder devlet büyüklerimizden yardımlarınızı bekliyorum

 82. Çeşitli amaçlar için özel veya ticari kredilere mi ihtiyacınız var?
  şimdi %3’lük bir prim faiz oranıyla kredi sunuyoruz.
  Kredimiz güvence altına alındı ve korunuyor.
  goldbergfirm@gmail.com

 83. Mali asistan ihtiyacı olan kişilere %3 gibi düşük bir faiz oranı ile kredi sunuyoruz. Bu firma ile kredi alabilmek için ihtiyacınız olan kredi tutarını ve krediyi ne zaman geri ödeyebileceğinizi söyleyebilirsiniz. bu yüzden ilgileniyorsanız lütfen aşağıdaki ayrıntılarla bizimle iletişime geçin. E-posta : quickloan2020@hotmail.com veya WHATSAPP +1 (812) 266-9901

 84. Krediye mi ihtiyacınız var? Her türlü krediyi %3 faiz oranıyla sunuyoruz. İlgileniyorsanız, daha fazla bilgi için bugün e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. WHATSAPP +1 (812) 266-9901

 85. merhabalar çok zordurmdayı 2 çocuk babasıyım iş yerim kapantı iş bulamıyorum bazen ekmek parası bulamıyorum ne olusunuz bana bi yardım ALLAH RIZASI İÇİN TR30 0006 4000 0013 0320 1083 92 İŞ BANKASI MAHMUT GÜLER ALLHIM YARDIM ET YARABBİ

 86. Herkese iyi günler

  Unicredit, her kredi işleminde ÜCRETSİZ KREDİ sunar. Sizden herhangi bir avans veya herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kredinizi almak için tek ihtiyacınız olan geçerli kimlik kartınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  E-posta: unicreditfastloan@gmail.com

  TELEFON: +17815611941

  LINKEDIN: UNICREDIT HIZLI KREDİ

  TWITTER: @LoanUnicredit

  En iyi faizle kredi

  1. ben yaşlı anneme bakıyorum oğlumda engelli raporlu korona dan dolayı işten çıkarıldı hiç maddi geliri yok oğlumda üniversite mezunu iş başvurusu yapıyor hiç cevap alamıyoruz sosyal yardım alıyorum bakım parası annem için fakat yetişemiyorum kira faturalar ödemekten elimde birşey kalmıyor duyarlılığınıza şimdiden size minnettar olacam Saygilar sunarım kredi alamıyoruz 3aylık ev kirası ödeyemedim yardımcı olursanız çok sevinirim

  2. merhaba benim borcum var i raligim eşimden ayrıldım kiredi kullanmak istiyorum

  3. Slm benim 85 bin TL borcum var 120 olarak kredi isteyorum yardımcı olursanız sevinirim

 87. Üç tane çocuğum var oğlum hasta ama tabi konuşlandı özele başvuru gaip tani konmasını istiyorum lütfen yardımcı olun Allah rızası için n olur oğlum kurtulsun istiyorum melegime yardım edin 45 kollara marul oluyo yardimlarnizi bekliyorum 05510514419

 88. Ev hanımıyım eşim çalışmıyor evimde oturacak biryer bile yok erzak ve kömüre desteğe ihtiyacım var😔

 89. Selamün aleyküm sizlerdeyardim isticektim benim 80 bin biriktirdim bir param var ev Alicam kredi çıkmıyor bana 130 bin para lazım ev almam için sizler bana destek olabilirmisiniz ben bu hayrına verin demiyor borç olarak taksitle size geri ödüceyim senet olur nasıl uygun olursa öyle ödücem Allah şükürler olsun çalışıyorum kartonsan fabrikasında asgari ücretle yani ödeme yönünden sıkıntı yasamaz siniz kesin öderim abi Allah riza su için destek ola bilirmisiniz evliyim 1 kızım var 2bucuk yaşında ellerinizden öper kirada oturuyorum abi yalan falanda söylemiyor mesut dönmez kocaeli Başiskele oturuyorum Allah emanet olun borç istiyorum Haluk Levent bület ersoy lütfen

 90. İyi günler

  Her amaç için bir krediye ihtiyacınız var mı? Mali bir sorununuz mu var? Bridge Finance, müşterilere uygun bir faiz oranıyla finansal hizmetler sağlayarak garanti edilir. Kredilerimiz basit ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bize ulaşın. Bütçenize göre %2 faiz oranı ile her bütçeye uygun hale getirebiliriz. İlgileniyorsanız, lütfen şimdi iletişime geçin (bridgecoparate@gmail.com)

 91. Merhaba efendim ben bir ev hanımıyım 7 çocuğum var kiracıyım eşim işsiz kaldı çucuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için sizden yardım istiyorum lütfen bize yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 92. Mesaj

  : Esim aşçı 4000 lira maaş alıyo ama 1300 lira ew konut kredımız war TOKİ bloklarında oturduğumuz için birikmis aidat borcumuz war 600 TL kadar 10 bin lira kredi borcumuz war ve 4000 TL ye yakın kredi kartı borcumuz war her yere baswurdum ama eşimin sigortasından ve maaşından dolayı yardım etmıyolar mutfak malzemesi zor alıyorum yardımcı lütfen ya

 93. İyi günler

  Her amaç için bir krediye ihtiyacınız var mı? Mali bir sorununuz mu var? Bridge Finance, müşterilere uygun bir faiz oranıyla finansal hizmetler sağlayarak garanti edilir. Kredilerimiz basit ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bizimle iletişime geçin. Bütçenize göre %2 faiz oranı ile her bütçeye uygun hale getirebiliriz. İlgileniyorsanız, lütfen şimdi iletişime geçin (bridgecoparate@gmail.com)

 94. Maddi durumum olmadigindan sizden yardim talep ediyorum iki cocugum var bor oglum bobrek hastasi 7 sefer ameliyet oldu evim kira eletrik su faturami bile odeyemiyorum gecimimizi su yada selpak satarak yapiyorum sizden maddi yada nakdi yardim talep ediyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

 95. Slm bana yardımcı olursanız sevinirim durumum çok iyi değil 75.000 bin TL ihtiyaçim var 2 çocuk ev kira zor durumdayım allah rızası için yardım edin TR530006701000000057442932 atarmisin rica ediyorum 0 535 775 07 76

 96. Biz finans kurucularıyız ve minimum 5.000 dolar – maksimum 10.000.000 dolar arasında değişen tutarlarımızla kişisel, ticari, ticari finansaldan herkese %2 faiz oranıyla kredi çeki finansmanı vermiyoruz. Stres ve hızlı onay olmadan kişisel veya ticari bir krediye mi ihtiyacınız var? What’s uygulaması üzerinden iletişim: +1 (909) 992-0100 E-posta: infobarcelolucrecia@gmail.com

  1. merhaba.75.000 tl ye ihtiyacım var.nasıl olanak sunuyorsunuz…0537 317 98 74

 97. selamün aleyküm gerçekten inanılmaz derecede maddi sıkıntılar içindeyim uzun zamandır artık o kadar çaresiz duruma geldimki allah affetsin intihar piskolojisine kadar girmeye kadar geldi eğer burdan bunları okuyup yardım yapabilecek birileri varsa allah razı olsun olmasada allah razı olsun diyecek bişeyim yok allah herkesin sonunu hayır etsinn.TR85 0001 0000 9777 1652 5150 02 cüneyt arabacı eğer olurda yardım etmek destek olmak isteyen varsa allah razı olsun şimdiden teşekürler

  1. allah aşkına peygamber aşkına cok zordayım sadece 3 milyar ihtiyacım var 2 ay kira veremedim 2 ay elektrik faturam ödeyemedim bakkal borcu veremedim sadece 3 milyar lütfen ibanımda bu TR400006701000000077749243 OSMANÖZKAN EROĞLU HESAP NODA BU 77749243

 98. Çok hatalar yaptım neyapacagimi bilmiyorum sen yardim sever birisi olanlardan yardim istiyorum çok zordurum dayım 5386745870

 99. Merhabalar  öncelikle kendimi tanitayim  ismim Ahmet gür 22 yaşındayım universite mezunuyum %40 engelli bir vatandasim bundan 6 hafta önce başımdan talihsiz bir olay geçti ben birikmisim ve kredi çekerek bir iş yapayım dedim lakin dolandirildim  62.200 TL şuan tek amacım borçlarımı odemek ilk kez sıfırdan baslamayacam ama bu sefer eksideyim

  05383656192 numaram TR55 0001 0020 8391 2947 3350 01 zireat banka hesabim Ahmet gür
  2083-91294733-5001 hesap numaram ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var bir omuz mu dersin bir el mi dersin ama yardım kisaca

 100. selam değerli buyuklerim ve değerli abilerim degerli arkadaşlar bende özel sağlik hastenesinde calişiyorum ama bu pandemınden dolayı sureklı ucretsiz iizn ve kısa calişmaya mahkum oldum evliyim 3 cocugum var evim kira ve tek başima calişiyorum ve cok çaresiiz doğalgaz porcum gelmiş elektirik faturam gelmiş hep borcu borcla kapatıgım için bankalarda maaşima haçiz gelmiş her ay maaşim da kesiliyor ve caresizşm bana yardim elini uzatmanizi isitiyorum TR44 0006 2000 4670 0006 6459 74

 101. Merhaba hayırlı günler benim oğlumun düğününü yapmak için yardıma ihtiyacımız va salon için gelinlik ve kına lık birde yatak odası ihtiyacı. Mız var bize de yardim edemisiniz

 102. Neden bayanlar merak ettim bu arada 3 yaşında engelli ve kanser hastası oğlum var ev kira hurda biriktirip satıyorum borç içindeyiz Bodrum katta sobalı evdeyz eşim rahatsz düzgün işi yok faturalar birikti durumum bu

 103. maddi yardıma ihtiyacım var 4 aydır çalışmıyorum kiradayim 8aydir borçlarım var zor durumdayim TR670006701000000045853799 tel 05318257031

 104. Merhaba fazla bilgi yazmak istemiyorum buraya bir bakmakla olduğum kizim var lütfen dönüş yaprmsnz .

 105. MERHABA!
  Bu kadar çok kişinin yıllardır kredi başvurusunda bulunduğunu ve bu pandemi nedeniyle kredi verilmediğini biliyorum. Amaçları aylık gelirinize göre kredi vermektir ve başka bir krediye ihtiyacınız varsa yine verirler ama normal süreçten geçmeniz gerekecek. Paranız mı yok ve maaşınızı almadan önce bazı şeyleri düzeltmek için paraya mı ihtiyacınız var? Onlarla hemen iletişime geçin çünkü beslenmek için az miktarda krediye ihtiyacı olan insanlara cevap veriyorlar, maaşlarını almadan öğrenim ücretini ödüyorlar. Kuruluş size bir ev satın almak, bir araba satın almak ve ayrıca sizin için bir iş kurmak için kredi verebilir. Pandemi desteği için faiz oranı %2, kredi süresi bir yılı geçmiyor. Firma 4000 TL ve üzeri para veriyor.
  Şirketin ayrıca herhangi bir yatırım şirketinden daha yüksek ödeme yapan yatırım platformu var.
  Bu onların e-posta adresi: vernoninvestmentandloanservice@gmail.com

 106. GERÇEK VE GÜVENİLİR BİR KREDİ ŞİRKETİNDEN KREDİMİ NASIL ALDIĞIMIZA İLİŞKİN TANIKLIK goldber finans firması HİNDİSTAN ŞUBESİ. Ben adıyla Pintu Behera. Geçen yıl Mayıs arasında çevrimiçi olarak pek çok sahte kredi kuruluşuna dolandırıcılık kurbanı olan Hindistan’ı oluşturdum, ancak TANRI’ma o kadar çok teşekkür ediyorum ki sonunda beni bu yıl yüzüme bir gülümseme koyan bu yeni borç verene yönlendirerek bana gülümsedi. Mayıs 2020’de beni dolandırmadı ve ayrıca beni aldatmadan veya yalan söylemeden ancak adı Bayan Liame Goldberg olan bu borç veren şirket şartlarını ve koşullarını kabul ettikten sonra bana 80.000$ tutarında %3 kredi verdi, SADECE ÖDEME YAPTIM İŞLEM ÜCRETİ VEYA ÜCRET .. ve bu kredi şirketi hakkında sevdiğim önemli bir şey, hızlı olmalarıdır .. sorgunuzu şu adrese gönderin: goldbergfirm@gmail.com

  HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER..
  Pintu Behera

  1. Eşim inşaat işçisi düzenli çalışamıyor borçlarımız var 2 çocuk var zor durumdayız yardımınızı bekliyorum

  2. iyi aksamlar kredi kartı ve kredilerimden dolayı bankadan kredi çekemiyorum 15 000 dolar paraya ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim çok zor durumdayım

    1. Benim iki çocuğum var ve onların ihtiyaçlarını karsiliyamiyoruz bebeğin mamasıni bezini vb o kadar ağır geliyorki evlendigim günden beri rahat yüzü görmedim köydeki evimiz yıkıldı onu yaptık borç harç kredi çektik ara ya pandemi girdi krediyi bile başkalarından borç alarak ödüyoruz eşim inşaat işçisi çalıştığı yerden para vermiyorlar çok zor durumdayiz allahrizasi için yardımlarınızı bekliyorum tr5332070021828414

 107. selamün aleyküm saygı deger hayır sever büyüklerim ben 38 yasindayim bu pandemi yuzunden aylardir kirami veremiyorum nereye gittiysem is yok tekstil bitmis 3 çocuğum var üçü de okula gidiyor ve giderlerimiz çok eş dosttan borc almaktan artik yüzlerine bakamaz hale geldim markete gidemiyorum borcumdan dolayi allah razi olsun bilen insanlar arada yardim elini uzatiyorda bir nebze olsun yardimci oluyorlar cok zor durumdayim siz değerli buyuklerimden çok acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden Allah razı olsun inşallah TR19 0001 0013 5965 9421 6550 01 celal çalış

 108. merhabalar şuan kızım ameliyatta çok acil yardım bekliyorum lütfrn duyarlı yardım severlerden rica ediyorum ALLAH rızası için ALLAH kimseye evlat acısı yaşatmasın çok zormuş büyük bir operasyon geçiriyor kesinlikle madur edebiyatı yapmıyorum ihtiyacım olduğu için evim kira yarım yamalak çalışıyorum 05364200391 yardım etmek isteyenTR30 0006 4000 0013 0320 1083 92 mahmut güler

 109. Lütfen bana yardımcı olun artık bunalımdan intihar etmek üzereyim ne olursunuz yardımızına ihtiyacım var utanarak yazıyorum bunu ne olur 😔TR64 0006 2001 1710 0006 6918 55

 110. İki yaşında çocuğum var.
  Bebek bezi, ıslak mendil, süt, meyve, sebze ihtiyacım var.
  Sırtınızı çevirmeyin.
  Elinizi ayağınızı öpeyim.
  Mahalle muhtarının cep telefonu numarasını yazacağım.
  Mahalle muhtarı ile iletişim kurabilirsiniz.
  Allah haram yemeyi nasip etmesin.
  Allah insanı insana muhtaç etmesin.
  Çocuğumun suratını güldürmek istiyor olan insana merhameti ile muamele etsin, cenneti ile mükafatlandırsın, Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi Veselleme komşu olmayı nasip etsin Allah.
  Allah rızası için destek olurmusunuz?
  caresizannee@gmail.com

 111. Merhaba! Benim adım Ali, 2 yıl önce bir kredi aldım ve aynı yıl geri ödeyebildim ve şimdi işime başlamak için daha yüksek meblağ alma şansı elde etmeye hak kazandım. Bu bilgiyi şu ana kadar hiç kimseyle paylaşmadım. Şirket güvene değer ve güvenilirdir. Tek ihtiyaçları olan, hayal kırıklığına uğratmayacak samimi bir yürek. Niteliklerinize göre kredi veriyorlar ve nitelikleriniz düşükse, yine de size kredi vermenin bir yolu olacak. Bu firmadan adım adım faydalanabiliriz. Aşağıdaki bu bilgilerle onlarla iletişime geçin,
  Bu onların E-postası: vernoninvestmentandloanservice@gmail.com

 112. Epilepsi hastasıyım Engelliyim. Raporum var yardım yapmak isteyen Gönlü zengin İnsanlar bu benim Ziraat Bankası IBAN numarası TR 350001002438605515505001. ulaşım 05398959788 Olursa.olur

 113. Borç arayan herkese tavsiyede bulunmak için buradayım.Faturalarımı ödemek ve yeni bir ev almak için çok uzun bir süre kredi arıyordum ve kimse bana yardım etmiyor ve banka oranım benim için çok fazlaydı, bu yüzden birinin hakkında bir gönderi olduğunu gördüm. Bay Richard Mills, onunla temasa geçtim ve umarım kredi tutarımı şirketinden almışımdır, bu nedenle acil bir kredi arıyorsanız, E-posta yoluyla onlarla iletişime geçmenizi tavsiye ederim: (24hoursloancom@ GMAIL. COM)

 114. HALKBANKASI ROJDA BUDAKTR78 0001 2001 5300 0001 1078 06
  MERHABALAR BENIM ACIL 5000 IHTIYACIM VAR OTURDUGUM EV KIRA 3 AYDIR KIRAMI ODEYEMIYORUM LUTFEN ALLAH RIZASI ICIN BENIMDE SESIMI DUYUN IŞSIZIM HIC BIR YERDEN YARDIM ALAMIYORUM HIC BIR YERDEN GELIRIM YOK LUTFEN ALLAH RIZASI ICIN BU HESABA YARDIM YAPIN

 115. merhabalar bende zor durumdayım evim kira eşyalı ev tutuyorum çünkü eşyam yok kiram 850tl yardım a ihtiyacım var eşim yevmiyeci iş bulursa gidiyor lütfen bizde el uzatın kirama yardım ederseniz çok evinirim bir kızım var 7 yaşında onun şansına yazıyorum inşallah görürsünüz mesajımı TR500001000297926339645001

 116. Semra şahin durumum yok sizlerden yardım bekliyorum kiramı veremiyorum faturamı ödeyemiyorum beyim beyin kanaması geçirdiği için yardım bekliyorum sizlerden yine ameliyat olacak sol tarafından çocuğuma hic birşey alamıyorum Allah rızası için yardım bekliyorum bütün dualarım sizlerle

  1. Acıl yardım bekliyorum beyim için ameliyat olacak beyin ameliyatı olacak ibanim TR660001200979400001070291ibanim yardim bekliyorum sizlerden abilerim ablalarim acil

    1. Ben Elif özdemir 4çocuk annesiyim eşim yok kirada oturmaktayım 2çocuğum engelli biride normal engelli ben daha önceden bebek arabasıyla plastik topluyordum hastalıktan dolayi çıkamıyorum hastalık bulaşır diye çıkamıyorum çocuklarım öksüz kalmasın diye katlanıyorum borcumdan dolayı suyumu kestiler param olmadığından dolayı taksitlendirme yapamadım su yumu kızıma ait olan tabletinide sattim ihtiyacımızı karşılamak için ama oda yetmedi yapacak bişey yok dedim su giderini komşular veriyo az da olsa cocuklar ac kalmasın diye komşular veriyo şimdilik hayatimiz böyle gidiyor bana yardım eli uzatın Allah rızası için edersenizde Alllah razı olsun etmesenizde Allah razı olsun 05423615048 bana ulaşacağınız numaram

 117. Merhaba,

  Şirketimiz, 42 milyonun üzerinde aboneden oluşan dinamik, çevrimiçi bir sistem işletmektedir. Kullandığımız bu çevrimiçi teknoloji bize, orada bulunan çalışanlarımıza kredi veya başka bir mali yardım ararken en iyi, tercih edilen seçeneği sunar.

  Çok fazla temettü ödemesinden sonra yeniden yatırım yapmak istediğiniz yasal bir kredi sağlayıcısı bulmayı düşündünüz mü? Hangisini tercih ettiğinize bağlı olarak yılda% 2 veya Aylık düşük faiz oranıyla kredi sunduğumuzu unutmayın.Ancak, bireylere ve işletme sahiplerine çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz. Yeni bölgelere başlamalarına veya genişlemelerine yardımcı olmak için bireylerle, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerle çalışıyoruz. Mevcut işleri büyütmek, sermaye ekipmanı satın almak, masrafları ödemek ve reklam, kira, yenileme vb. Gibi diğer birçok ihtiyaç için en çok ihtiyaç duyulduğunda küçük işletmelere fon sağlamaya yardımcı oluyoruz. E-posta: luisfinanciallsev@gmail.com Daha fazla bilgi için.

  Teşekkürler

  Saygılarımla,

  Eposta: (luisfinanciallsev@gmail.com)
  Sistem Ağı, KS

 118. Acil krediniz için% 3’lük düşük faiz oranıyla başvurun. Whatsapp numarası: +91 8346909683.

 119. Mehaba sayin unlu abi ve ablalarim bnmde maddi destege ihtiyacim vardir yardimin her turlusu makbuldur su hayatimizin zor gunlerinde yardiminizi esirgemez iseniz cok sevinirim simdiden teşekkürler yardiminizi bkliyorum

 120. Sahne kuran bir işçiyim.
  Mart 2020 den beri çalışmıyorum.
  Konserler yasaklandığı için.
  Bundan dolayı maddi sıkıntı yaşamaktayım.
  Gelip görebilirsiniz isterseniz durumumu.
  TR45 0006 4000 0011 0371 6537 29

 121. İSMİM İRFAN BOZÜYÜK BİLECİKTE OTURUYORUM EVLİYİM 3 YAŞINDA OĞLUM VAR AKŞAM SAAT19:00 KADAR PARAYI AYARLAYAMAZSAM EVDEN ATACAKLAR ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN EŞİMLEDE AYRILACAZ İBAN TR300006701000000082343537 YAPI KREDİ

 122. SAYIN YARDIM SEVER BUYUKLERIM BEN RAMAZAN CENGIZ KAYSERIDE YASAMAK DAYIM YASIM 47 OLDU BENIM SIZLERDEN ISTEK VE TALEBIM ALLAH RIZASI ICIN YARDIM TALEP EDIYORUM SAKIN BENI YANLIS ANLAMAYIN ALLAHIMIN ADINI KULLANIP YARDIM ISTIYENLERDEN DEGILIM GERCEK BIR MAGDUR OLARAK GERCEK YARDIM EDILMEYE GEREKEN BIRI OLARAK BIR INSAN OLARAK YARDIM TALEP EDIYORUM SAYIN YARDIM SEVER BUYUKLERIM BEN BIR BOSANMA MAGDURU BIR VATANDAŞIM BIR INSANIM BEN SUAN HEM MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ARTI AKTIF NAFAKA ÖDÜYORUM BENI YIKAN ÖLDÜREN HAYATA YAŞAMAYA KUSTUREN BIRIKMIS OLAN MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ODEDIGIM HALDE BIRIKMIS BORÇ HACIZ YUKSELIYOR IKI DOSYALARIMIN VAR BENIM ODEDIGIM ANCAK BIRININ FAAIZINE GIDIYOR IKINCI SIRADA BEKLIYOR ODA DURDUGU YERDEN FAAIZ CALISIYOR. BEN DAHA BIRINI BITIRMEYE HALIM YOKKEN IKINCI SIRADA BEKLIYOR MEBLA FAZLA YUKSEK DEGIL AMA BANA GÖRE BIR SERVET SIZLERE GORE OLAN KISIYE GORE KUCUK BIRSEY BEN ZENGIN DEGILIM KENDI HALINDE CALISAN ELININ EMEGIYLE BIR ISCIYIM BENIM BUNLARI ODEMEYE OMRUM YETMIYOR YETMIYECEK CUNKU SONSUZ BORC SONU OLMAYAN PARA BENIM MAASIMA GORE DIYOM BEN SIMDI BU MAGDURIYETIMDEN DOLAYI BEN SUAN AILEME SIGINMAK ZORUNDA KALDIM ÇÜNKÜ YAPACAK BIRSEYIM YOK KALAN AYLIKTAN BENI HAYATA YAŞAMAYA BAGLIYACAK PARA KALMIYOR DOSYALARIM KAYSERI GENEL ICRA MEVCUTTUR RESMI OLARAK VAR BEN YALAN KONUSMUYORUM SAYIN YARDIM SEVER BUYUKLERIM  DEN BENIM ELIMDEN TUTUP KALDIRIP BANA YENI BIR HAYAT VERMENIZI HAYIRSEVER BUYUKLERIM TALEP EDIYORUM  BENI BU BATAKLIKDAN KUTARIP YENI BIR HAYAT VERMENIZI RICA EDIYORUM  RAMAZAN CENGIZ 05541474951

 123. İyi günler ben Hayri Özdemir ben bir hata yaptım borçlandım bana yardımcı olabilirmisiniz 140 bin lira borcum var en azından 30 40 bin lira lazım acil çok zor durumdayım 2 ila 3 sene içinde geri öderim artık nefes alamıyorum ne olur biri bana yardım etsin

 124. merhabalar 2 çocuk babasıyım evimiz kira zor durumdayım işyerimiz kapandı şuan işsizim çok zor durumdayım ismim mahmut güler TR30 0006 4000 0013 0320 1083 92 İŞ BANKASI ne olur duyun sesimi HAYIRLI BAYRAMLAR ÜMİTİM YOK AMA ÇARE ARIYORUM

 125. Annem kanser hastası neolur yardım edın bize 3senedir kemotorabi alıyo yalan deyıl hep raporları var göndere bildirim ALLAH rizasi icın yardım edın babam öldu calısmıyorumda anneme bakmam lazım kiredi borcumun var 10 milyar neolur bize yardım edin yoksa evimız gıdıcek banka ihbar göndertmiş ödemezseniz ev gıdıcek bize gonderdıklerı hep duruyo ALLAH sizın gıbı insanları ailesı bağışlasın eline tas deymesın neolur numaram 05523970298

 126. Selam aleyküm esim ameliyat oldu pandemi dolosiyla işten çıkarıldı 1 yıldır çalışmıyor çok zor durumdayım 2 kızım var ne olur yardımcı olun allah hepinizden razı olsun ibnTR520001
  200984600001007718

 127. merhabalar 2 çocuk babasıyım evimiz kira zor durumdayım işyerimiz kapandı şuan işsizim çok zor durumdayım ismim mahmut güler TR30 0006 4000 0013 0320 1083 92 İŞ BANKASI ne olur duyun sesimi sanki okyanus da boğulmak üzereyim ALLAH RAZI OLSUN

 128. selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 15 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzazl için bana yardım edin lütfen IBAN garanti 0006;2000:4320;0006;6285;02

  1. Çok değerli hayırsever insanlar benim üç çocuğum var elimiz dar borç harç içindeyiz esim hasta bel fıtığı olmuş bir böbreği var zar zor çalışıyor bende çocuklarım küçük olduğu için çalışamıyorum yardım kurumlarına gittim çoğu yere gittim hiç birisinden yardım gelmedi eve iş almak istedim heryere gittim onlardanda Bi sonuç çıkmadı çok ihtiyacım var eşim iş için ordan oraya tasiya tasiya hiç bir esyamizkalmadi Allah rızası için Bi yardımcı olsanız çok iyi olur. Şimdi İstanbul’ageldik uygun Bi kiralık ev arıyoruz ev bulsak bile hiç bir eşyamı yok yani maddi durumumuz yok Allah hayır sever insanlardan razı olsun inşallah benimde durumumu anlayan hayırsever vatandaşlar görür de Bi yardımları dokunur. Inaninki yardıma muhtaç olmasam istemezdim. Sadece çocuklarım için

 129. Merhaba öncelikle hayırlı ramazanlar bu zor günleri hayırlı bir şekilde atlatmak dileğiyle 14 yıllık evliyim ve 3 tane evladım var pandemi nedeniyle eşim çalışmıyor devlet desteği 1580 lira ile geçiniyoruz ev kira çok zorluklar yaşadık bu günlerimize hamd oldun ama ben anneyim 2 evladım okuyor küçük kızım 5 yaşında çocuklarımın her istediğini alamıyorum en acısıda bu kendim zaten fakirlikten geliyorum çocukken hiç bir şeye sahip olmadım ve şimdide evlatlarım benim kaderimi yaşıyor yardım ederseniz çok sevinirim Allah razı olsun saygılarımla

 130. Allah tan başka kimseden bir beklentim yok
  Ondan başka kimse beni anlayamaz ve bana yardim etmeye gücü yetmez. Bu mesajımı okuyan kimse allah ona yardim etsin amin

 131. NORTION KREDİ DANIŞMANINA hoş geldiniz

  Nişanlınızın kurumlarından kredi almaktan ve kendinizi dolandırıcılardan kurtarmaktan kendinizi kaybetmeyin. ÜCRETSİZ kredinizi 24 saat içinde NORTION KREDİ DANIŞMANINDAN tüm kredi işleminde en iyi oranla alın, ÇOK ÇOK ve GÜVENLİDİR.

  İletişim detayları:

  Eposta: nortionloanconsultant@gmail.com

  Telefon Numarası: + 1409 210 4274

  Whatsapp: + 1409210 4274 (YALNIZCA TEST)

  Facebook: Öz Nortion

  Instagram: Nortion Kredi Danışmanı

  Heyecan: @nortionloanconsultant

  En iyi çıkarınız için krediler …

 132. Öncelikle siz saygı değerli büyüklerime selamlarımı çıkıyor hayirli ramazanlar hayırlı akşamlar hayırlı kandiller diliyorum kandiliniz mübarek olsun efenden ben adiyaman merkez doğumlu ali gecer ve %61oraninda engeliyim çalışmıyorum engelli maasimdan baska hicbir gelirim engelli maaşımı soracak olursaniz 609tl dır ve bu maaştan başka hiçbir gelirim yok inanmazsanız her şekil araştırabilirsiniz beni ve 4 çocuk babasıyım büyük kızım 6.sinifa geçti ama onun bile okul masrafını karsiliyamiyacak durumdayım gerçekten ama gerçekten zor durumdayım ALLAH CC PEYGAMBER EFENDİMİZ ASKINA YARDIM rahatsizligimida soracak olursaniz astım bronşit sağ akciğerimin 3/2 sini ameliyat esnasinda kaybettim ve ağır uyku abnesi olduğundan dolayı akşamları bitap cihazına bağlıyım dediğim gibi her şekil araştırabilirsiniz beni rahatsizligimdan dolayı iş bulamıyor ve çalışamıyorum bana maddi ve manevi desteği sağlarlarsa minnettar kalır ve duaciniz olurum gereğinin yapılmasını arz ederim
  Cep telefonu:( 0545 ) 397 43 82
  Adrs yeşilyurt mah.2189 sokak no 32 kat2 Adiyaman merkez

 133. Zor bir süreçten geçiyoruz Allah rızası için 5 nufusum var 3 tane cocugum okuyor yardım ihtiyacım var yardım eder deniz sevinirim.

 134. Sevgili büyüklerim için de bulunduğum şu zor günlerde eyerli biz ihtiyaç sahiplerine yardim ediyorsanız rabbim daha fazlasını versin sizlere ben evliyim ikra defne adında bi kızım var 50000 bin tl kadar bi borcum var ödeyemiyorum çünki işsizim hatat herkeze asıl davranmıyor yardımcı olabilicek herkeze Tesekkur ederim 5467781330

 135. Evliyim 2 çocuk babasyım birtane çocuğum okuyor oturduğum ev kira 1000 TL kira ödüyorum evin tek calisanıyım başka bir yerden gelirim yoktur borcum var ödemekte zorlandığım için zamanında ödeme yapamadığımdan dolayı icralık oldum bir kısmınıda elden borç aldım her ay maaşımdan kesiliyor ve elden aldıklarımıda elden veriyorum
  Bu durumda çok zorlanıyorum ve yardıma başvurmak zorunda kalıyorum.

  GEREGİN YAPİLMASİNİ SAYGİLARİMLA ARZ EDERİM

 136. Merhaba hayırlı günler hayırlı ramazanlar benim adım Muhammed çelik Erzincan da yaşıyorum babam vefat etti işsizim maddi durumum kötü param yok annemi hastaneye götürecegim param yok ALLAH rızası için yardımcı olabilirmisiniz telefon numaram:05511295590

 137. eşimi kaybettim işsizim 2 evlat çocuğum var evim kira zor koşullar altında hayatta tutunmaya çalışıyoruz
  iş için nereye başvurduysam size geri döneceğiz dediler malesef hiç dönmediler borçlarım için bile arabamı sattım çocuklarım kimseye muhtaç olmasın diye ama şuan gerçekten zor durumdayım intar etmeyi bile düşündüm çacuklarım için başaramadım yardımlarınızı bekiyorum ibam:TR790006200118700006682775

 138. ALTI NUMARA BEBEK BEZİ, ISLAK MENDİL, BEBEK BİSKÜVİSİ, SÜT, MEYVE, SEBZE İHTİYACIM VAR. PARA İSTEMİYORUM. KARGO İLE GÖNDERMEK İSTİYORSANIZ KABUL EDERİM. DUA EDERİM. ALLAH RIZASI İÇİN DESTEK OLURMUSUNUZ? metineylem01 @ gmail . com

  1. Hayat okadar zorki inanın insanın elinden bisey gelmediği zaman çok zor oluyor kendimden örnek alimin teriyle çalışmak istiyorum ama üç küçük çocuğum olduğu için yapamıyorum çok zoruma gidiyor eve iş almak istedim çoğu yere başvurdum gittim hiç biyerden bisey çıkmadı yardım kurumlarına gittim onlardanda Bi hayır görmedim yedi senedir evliyim yedi senedir maddi açıdan Bi düzenim olmadı hep Bi şeyler önüme geçti kapılar kapandı Bi işimiz rast gitmedi keşke bisey yapabilsem eşim hasta bi böbreği var bel fıtığı olmuş zar zor çalışıyor borç da olunca zor geciniyoruz hep kiralık evde kalıyoruz hiç bir ev esyam kalmadı ne yapacaz bilmiyoruz bu sene büyük oğlum okula basliyacak zor bir surecteyiz elinden gelen yardım etmek isteyen insanlar Allah razı olsun onlardan.

 139. Benim dört tane çocuğum var üçü öğrenci hiç derse girmiyorlar çok özülüyorum çünkü hiç durumumuz iyi değil çok zor durumdayız kıredi borcumuz var önce allahtan sonra sizden çocuklarıma yardım bekliyorum allah rızası için tablet yada bilgisayarı yardımı edin bana dört tane çocuğum var

  1. Dört tane çocuğum var zor durumdayiz esim9 aydır çalışmıyor yeni bir aydır çalışıyor asgari ücret çocuklarım için erzak yardımı istiyorum sadece lutfen

  2. Benım felclıi kızım var belden asagı. Yok 3 cocugum var esım calısmıo koydde yasıyıruz ıkı aydır eve erzak alamıyoruz kızımın tıbbı mazemelerre ihtıyacı oluyo alamıyoruz sonra enfeksiyon kapıo ne olur sunuz bıze yardım edın herseyı. İspatlarız munaramızı adderesımızu verebılırız

 140. Borctan battik kira yardımı yaparmisiniz allah icin
  TR810006701000000095382232

 141. SAYIN HAYIRSEVERLERDEN HAYIRSEVER BUYUKLERIM BEN RAMAZAN CENGIZ KAYSERIDE YASIYOM BENIM.SIKINTIM DERDIM BEN BIR BOSANMA MAGDURU BIR VATANDAŞIM BIR INSANIM BEN SUAN HEM MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ARTI AKTIF NAFAKA ÖDÜYORUM BENI YIKAN ÖLDÜREN BENI HAYATA YAŞAMAYA KUSTUREN BIRIKMIS MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ODEDIGIM HALDE BIRIKMIS BORÇ HACIZ YUKSELIYOR CUNKU ÖDEDIGIM ANCAK FAIZE GIDIYOR ANA PARAYA DUSMUYOR CUNKU MAASIM ANCAK DUSUK OLDUGU ICIN ANCAK BELLI BIR MIKTAR KESILIYOR GERI KALAN PARA BANA YETMIYOR BEN SUAN BU MAGDURIYETIMDEN DOLAYI BEN SUAN AILEME SIGINMAK ZORUNDA KALDIM ÇÜNKÜ YAPACAK BIRSEYIM YOK NE BIR EV TUTUP NEDE HAYATIMI IDARE EDECEK PARA KALMIYOR BORCUN SONU YOK BITMEYEN BORC CUNKU ODEDIGIM HALDE BIRIKMIS BORÇ HACIZ YUKSELIYOR BEN SIMDI MADDI VE MANEVI BIR BULANIM ICINDEYIM NE YAPACAGIMI BILMIYOM BENIM OMRUM YETMIYOR BUNU ODEMEYE SONSUZ BORC YASIM 47 OLDU BORC AYNI DURUYOR FAIZE GIDIYOR ODEDIGIM PARA BENIM DERT VE SIKINTIMI GIDERILMESI YÖNÜNDE BIR ADIM ATILMASI VIZDANAN BIR EL UZATILIP BENI BU BATAKLIKDAN KUTARIP YENI BIR HAYAT VERMENIZI HAYIRSEVER BUYUKLERIM TALEP EDIYORUM HERYLTURLU DOSYAM VE BELGEM VAR KAYSERİ GENEL ICRA DA IKI DOSYAMI  KAPATACAK BIR HAYIR SEVER BUYUKLERIMINDEN YARDIM TALEP EDIYORUM 05541474951 RAMAZAN CENGIZ SAYGILAR

 142. Merhaba sayın yardımsever hayır kurumları bana da yardımcı olun allah rızası için eşimden boşandım şiddet gördüm psikolojim bozuldu 3 yaşında çocuğum var ailemle kalıyorum ama onlarda zor durumda maddi sıkıntılar yaşıyorum çok caresizim lütfen bana da yardım edin sevdiğim konuştuğum biri var ama maddi sıkıntılar yüzünden onunda bankaya borcu var annesi kanser hastası evlenmemiz için maddi desteğe yardıma ihtiyacım var ne olur bana da yardım edin allah rızası için sesimi duyun bize yardım edin bizi bu sıkıntıdan kurtarın allah rızası için 05368128193 watsap telefon numaram ne olur beni arayin bana da yardim edin

 143. SAYIN YARDIMSEVERLER SAYIN BUYUKLERIM BUGUN BIZLER YARDIMA MUHTAC OLABILIRIK ZAMANIN NE GETIRECEGINI ALLAHIMDAN BASKASI BILEMEZ BUGUN BIZLER MAGDUR OLABILIRIK YARINDA BELKIT BU YAZIYI SIZLER VEYA YAKIN KISILER YAZABILIR INDIREN KALDIRAN ALLAHIM ZENGINLIK GUZEL BIRSEY KULLANMASINI BILIRSEN ZENGINLIK BIR IMTAHAN FAKIRLIKDE AYNI SAYIN BUYUKLERIM BEN RAMAZAN KAYSERIDE YASIYOM BENIM.SIKINTIM VE DERDIM SIZLERE GORE KUCUK OLABILIR AMA BANA GORE OMRUMU YASAMAMI HAYATIMI KARARTIP BENI BIR BATAKLIGIN ICINDE CIRPINIR BIR HALDE BIRAKDI BEN NORMAL KENDI HALINDE KENDI BEDEN GUCUNLE CALISAN BIR ISCIYIM BENIM YASIM 47 OLDU BENI YASAYAN BIR ÖLÜ YAPAN BEN BIR BOSANMA MAGDURU BIR VATANDAŞIM BEN SUAN HEM MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ARTI AKTIF NAFAKA ÖDÜYORUM BENI YIKAN ÖLDÜREN BIRIKMIS OLAN MADDI VE MANEVI TANZIMAT CUNKU ODEDIGIM PARA ANCAK FAAIZE GIDIYOR ANA PARAYA DUSMUYOR CUNKU BIRDE NAFAKA VAR BENIM OMRUM BU BORCLARI KAPATMAYA VARMI BILMIYOM CUNKU SONSUZ BIR PARA BANA GORE YOK ARKADAS YOK OLSA BEN NIYE RAHATSIZ EDIYIM SIZLERI BU MAGDURIYETIM DOLAYI BEN SUAN AILEME SIGINMAK ZORUNDA KALDIM ÇÜNKÜ YAPACAK BIRSEYIM YOK SAYIN BUYUKLERIM BENIM KAYSERI GENEL ICRA MUDURLUGUNDE DOSYALRIM MEVCUTTUR BEN BU MAGDURIYETIMDEN DOLAYI KURTARIP BENI HAYATA YAŞAMAYA BAGLIYACAK BIR ADIM ATILMASI YÖNÜNDE SAYIN BUYUKLERIMDEN YARDIM TALEP EDIYORUM BU DOSYALARIMI KAPATIP BANA BIR YASAMA HAKKI VERILMESI YONUNDE BIR ADIM ATIN 05541474951 DAHA AYRINTILI ANLATIRIM SAYIN BUYUKLERIM SAYGILAR RAMAZAN CENGIZ

  1. Merhaba sayın yardımsever hayır kurumları bana da yardımcı olun allah rızası için eşimden boşandım şiddet gördüm psikolojim bozuldu 3 yaşında çocuğum var ailemle kalıyorum ama onlarda zor durumda maddi sıkıntılar yaşıyorum çok caresizim lütfen bana da yardım edin sevdiğim konuştuğum biri var ama maddi sıkıntılar yüzünden onunda bankaya borcu var annesi kanser hastası evlenmemiz için maddi desteğe yardıma ihtiyacım var ne olur bana da yardım edin allah rızası için sesimi duyun bize yardım edin bizi bu sıkıntıdan kurtarın allah rızası için

 144. Eşim koah hastası çalışamıyor yardim parasıyla geçiriyoruz kiradayım geririm yok bende böbrek hastasiyim 2çocuğum var zor durumdayım zor geciniyoruz yardım istiyorum

  1. 29 yaşındayım 4 aydır Çalışmıyorum 7 aydır kiradayim borçlarim var zor durumdayim TR670006701000000045853799 tel 05318257031

 145. 54 yaşında %60 engelli halen sağlık sorunları olan bırıyım. Bankalara kredi borcum var. Kiramı zor ödüyorum. İş bulamıyorum. 6 aydır işsizim borcumu ödeyemıyorum. Lütfen yardım edin. Okuyan cocuğum var. Lütfen yardım edecek biri olurmu kısaca sorunumu anlatmaya calıştım. Hayatım hep sorunlarla gecti detayları daha sonra konuşalım lütfen yardım edin gursoymehmet49@gmail.com. 05308879761

 146. Sen bir yalancısın…buna guvenipte yazmayin kadınlardan çıplak fotoğraf istiyor pislik herif.git başka yerde ilan ver

 147. Merhaba maddi anlamda zor durumdayım maddi destek çıkacak 75 000 tl kadar ihtiyacım var hacizlik oldum pandemiden işsiz kaldm kiramı ödeyemiyprm herşeyim haciz oldu eşim 2 yıldır yürüyemiyor 2 ameliyatı olması sağlık problemlerimiz var lütfen yardımcı olun İŞBANKTR120006400000166201039798 QNBFİNANSBANK TR54 0011 1000 0000 0057 6160 81 Nazmi şahin 5342235227

  1. Merhaba 2 yaşında sma hastasi kızımız var eşim engelli olduğu için çalışamıyor bende çocuğumla ilgilenmek zorunda olduğum için çalışamıyorum sizlerden elinizden ne geliyorsa yapabileceğiniz bir yardım istiyorum bu ramazan ayında bizlere destek olunuz lütfen çok kötü durdayiz
   merven3301@gmail.com mail adresim iletişim kurmak isterseniz sizlerden bir yardım beklentim var sadece artık canıma kıymak üzereyim lütfen bana yardım edin

 148. meraba ben çok zor durumdayım iki tane çocuğum var eşim cezaevinde iki aylık kiramı ödeyemedim madi yardımda bulunurmusunuz

 149. TR86 0001 0017 5294 2907 4950 01 zirat bankası rojda budak merhaba engin bey lutfen bana 50.000 yardim edin cok zor durumdayim birinden bu parayi borc olarak aldim suan odeyemiyorum adam parasini istiyor ama yok bende bu para yardiminizi bekliyorum

 150. TR86 0001 0017 5294 2907 4950 01 zirat bankası rojda budak merhaba engin bey lutfen bana 50.000 yardim edin cok zor durumdayim birinden bu parayi borc olarak aldim suan odeyemiyorum adam parasini istiyor ama yok bende bu para yardiminizi bekliyorum

 151. TR86 0001 0017 5294 2907 4950 01 merhaba engin bey lutfen bana 50.000 yardim edin cok zor durumdayim birinden bu parayi borc olarak aldim suan odeyemiyorum adam parasini istiyor ama yok bende bu para yardiminizi bekliyorum

 152. 2 çocuk babasıyım eşim ve ben pandemi döneminde işçi çıkarmanın yasak olduğu zaman içerisinde maalesef işten çıkartıldık. 4 aylık kira birikti elektrik su doğalgaz birikti �u an işim yok İş bulamıyorum her işi yaparım şoförlük yaparım şu an için tabii ki siz değerli vatandaşlarımızdan yardım bekliyorum tabii ki bu durumda gelip de araştırabilirsiniz de teşekkürler

  IBAN: TR77 0006 7010 0000 0085 3163 23
  YAŞAR ARSLAN
  0 551 272 70 91

 153. 2 çocuk babasıyım eşim ve ben pandemi döneminde işçi çıkarmanın yasak olduğu zaman içerisinde maalesef işten çıkartıldık. 4 aylık kira birikti elektrik su doğalgaz birikti �u an işim yok İş bulamıyorum her işi yaparım şoförlük yaparım şu an için tabii ki siz değerli vatandaşlarımızdan yardım bekliyorum tabii ki bu durumda gelip de araştırabilirsiniz de teşekkürler

  IBAN: TR77 0006 7010 0000 0085 3163 23
  YAŞAR ARSLAN

 154. 6 aydır pandemiden dolayı bostayim çalışmıyorum 1 kızım var ve 20 bine ihtiyacım var 5 aydır kiramı odeyemiyorumm ev sahibi boşaltın evi diyor napcam iş bulamiyorum böbreğimi bile satmayı düşünüyorum lütfen yardım edin 05526634131

 155. Hayırlı ramazanlar utanarak yazıyorum RABBİMDEN yardım bekliyerek sebeb sizler olabilirsiniz 45 yaşında 2015 te hacca giderek hacı oldum madi olarak ihtiyacım var gecirmiş oldugum hastalıklardan dolayı bir müdet çalışamadım evimi krediylen almıştım ödiyemedim 65 bin tl borcum var evim ipotek 4 çocuk babasıyım 3 kız 1 erkek bu hayır dolu günlerde rabbimin rızasını gözeten siz degerli büyüklerimden evimin borcunu ödemek için çocuklarım perişan olmasın diye zekat veya destek olarak yardımda bulunmanızı istirham ederim ALLAH CÜMLENİZİN HAYRINI kabul etsin. Davut durmaz 05394613627

 156. Lütfen bize maddi destekte bulunun ne olur 3 çocuk annesiyim bayramda gülsünler bari siz sayın zenginlerler sayesinde ne olur duyun sesimi bizlerede yardım eden olsun

 157. Merhaba 2 yaşında sma hastasi kızımız var eşim engelli olduğu için çalışamıyor bende çocuğumla ilgilenmek zorunda olduğum için çalışamıyorum sizlerden elinizden ne geliyorsa yapabileceğiniz bir yardım istiyorum bu ramazan ayında bizlere destek olunuz lütfen çok kötü durdayiz
  merven3301@gmail.com mail adresim iletişim kurmak isterseniz sizlerden bir yardım beklentim var sadece artık canıma kıymak üzereyim lütfen bana yardım edin

  1. Nasıl kredi kullanabilirim yardımcı olursaniz çok sevinirm yeni bir iş yeri açmak istiyorum teşekkür ederim ALLAH razı olsun

 158. Merhaba bûlent Ersoy hanım ben özelikle sizi sectim cunkı siz çok yardım sever bir insansınız onarım benide geri çevirmesiniz ben 1986 doğumluyum ve bildiğim bileli size hayranım çünkü mükemmel bir insansınız biz memleketten gurbete geldik iki öğrencim var ve eşim tek çalışıyor asgari ücretle geçiniyoruz benimde sol kolum ağrıyor toktur çalışmamı yazı etmiş o yüzden çok burcumuzda var ne yapacağımızı bilmiyorum artık memleketimizde iş olmadığı icin İstanbul’a geldik orda çok burcumuz vardı eşimdeihtiyac Kıret cekti ve şimdi çok zurlanıyoruz bu burçların yüzünden huzurumuz kalmadı hergun kavga ediyoruz ne olur sesimi duy çocuklarıma düzgün birşey alamıyoruz canlı ders olunca biri geriyor biri bakıyor cunki sadece kırık bir telefonla kertiyoruz yemin ederim bi turlu gücümüz olmadı bir tablet veya bir bilgisayar alalım kurban olayım bizi bu sıkıntıdan kurtarın ne olur kuramız çok elektirik cuk su çok doğalgaz bunlar çok geliyor benim enbuyuk hayalim biran ünce burcum bitmedik ne olur yardım edin allah rızası icin Buda benim hesap PTT 440080700149514026075001. 05392618618

 159. Eşim çalışmıyor kiraciyim kiramı ödeyemiyorum 2 çocuğum var hiç bir ihtiyacını alamıyorum hiç bir gelirim yok zor durumdayız bize yardım edin geçinemiyorum

 160. Selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 6 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzazl için bana yardımcı olun 0006 2000 4320 0006 6285 02

  1. Selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 6 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzazl için bana yardımcı olun 0006 2000 4320 0006 6285 02. Bu remezan ayında

 161. Selam kracıyım 3 cocugum var kredim borcum var 20000 tl lütfen yardım azda olsa duacınım TR970006701000000080634452

 162. Selam kracıyım 3 cocugum var kredim borcum var 20000 tl lütfen yardım azda olsa duacınım

  1. Selam kracıyım 3 cocugum var kredim borcum var 20000 tl lütfen yardım azda olsa duacınım TR970006701000000080634452

 163. Tüm amaçlar için krediye mi ihtiyacınız var? Mali bir sorununuz mu var? William Parker Finance, müşterilere uygun faiz oranları ile finansal hizmetler sağlayarak garanti altına alınmıştır. Kredileri basit ve hızlı. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün onlarla iletişime geçin. Bütçenizin% 2 faiz oranına sahip herhangi bir bütçeyi karşılayabilirler. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen şimdi onlarla iletişime geçin (williamparkerloanlender@gmail.com)

 164. Merhaba Bugün nasılsın? Böbreğimi 2 yıl önce Doktor Michael’a sattım ve şu ana kadar iyi durumda yaşıyorum. Böbreğinizi satabilir ve 450.000,00 USD tazminat alabilirsiniz. Böbreğinizi bağışlamak ister misiniz? Bu e-postayla iletişim kurun

 165. Kronik hastayı çalışmıyorum çalışanın yok engelliyim 10 bin tl borcum var çok dardayim bu mubarek ramazan ayinda azda olsa damlaya damlaya göl olur derler 300 veya 500 gönlünden ne geliyorsa allah için yardim edenlerden allah razi olsunburda okuyorum yardım edenler var diyorlar ama beni okadar yaziyorumki hiç yardım eden olmadı inanıyorum ki illaki mesajımı okuyan el uzatır ziraatbank TR 4900 0100 1935 6745 5500 5001

 166. Ben arslan duran istanbul zeytinburnunda ikamet ediyorum evli bir oğlum var kiraciyim tek başına calisanim kendim yayginanksiyete panik atak hastasıyım ilâçlarla ayakta kalmaya çalışıyorum adresime sürekli borçlarımdan dolayı icraadan tebligat kağıtları geliyor ödeyemiyorum destek cikanimda yok artık hayatıma son vermek durumuna kadar geldim babam vefat etti çok zordayım lütfen desteğinizi esirgemeyin TR12 0001 0026 5664 2782 3550 01 Ziraat Bankası arslan duran

 167. Finansmana ihtiyacınız var mı? Ticari veya Kişisel Krediye mi ihtiyacınız var? Şirketinizi yeniden finanse etmek ister misiniz? Şirketimiz yardım etmek için burada. Herhangi bir şahsa ve şirkete% 2 faizle kredi veriyoruz. Daha fazla bilgi için johnlisaloncompany2003@gmail.com adresinden bize hemen yanıt verin.

  WhatsApp: +254707952247

  Sizden yakında email:johnlisaloncompany2003@gmail.com yoluyla haber almayı umuyorum.

 168. Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Allah rızası için destek olurmusunuz? Yazmış olduğum mesajı görmemiş gibi hareket etmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyimm.
  metineylem01@gmail.com

 169. Merhaba buraya yazdım ama kimse geri dönüş yapmadı boş insanlık kalmamış ayrıca kredi için bile kimse yardımcı olmuyor ki yardım etsinler hala yardıma ihtiyacım var 200 000 tl tefeci bile arıyorum böbrek bile satıyorum o kadar çaresiz kaldım ama kimse geri dönüş yapmadı herkes yalan herşey yalan düşenin dostu olmaz o yüzden zamanınızı boşa harcamayın kimse kulak vermez

 170. Merhaba ben Alaattin İzmir’de yaşıyoruz 5 nüfuslu ailem var zor dönemden geçiyoruz bu ramazan hürmetine yardımınızı esirgemeyen herkesten Allah razı olsun 95526984701 garsonluk yapıyorum 1 seneden beri çalışmıyor um

 171. Günlük Ödemeli Krediler Kısa Vadeli Bireysel Krediler ve Uzun Vadeli Bireysel Krediler sunuyoruz.

  whatsapp: +919035538183

 172. Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Allah rızası için destek olurmusunuz? Yazmış olduğum mesajı görmemiş gibi hareket etmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyim.
  metineylem01@gmail.com

 173. Uc cocugum var evim kira esim issiz ne olur bize biraz yardim faturalarimizi bile odeyemiyoruz kiralar birikti ne olur yard edin saygilarimla

 174. 4 numara çocuk bezi kullaniyorum su an alamiyorum kizim 8.sinif ogrencisi madi manevi desteklerinizi bekliyorum erzakta olbr kizim icin okul harcligida simdiden cok tsk ediyorum duyarli olmanizi bekliyorum

 175. Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Allah rızası için destek olurmusunuz? Yazmış olduğum mesajı görmemiş gibi hareket etmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyim.
  metineylem01@gmail.com

 176. bana yardımcı olurmusunu vallah yemin ediyorum
  matı durumum hiç yok paraya çok ihtiyacım var ben köyde yaşıyorum eşim çalışmıyor giyecek ve yiyeceke cok ihtiyacımız var ben sadece çocuklarım icin istiyorum
  evim kira ne olur bu mesajı görün Allah rızası için bu mübarek ayın hatırına vallah ihtiyacım olmasaydı hiç istemezdim Allah rızası için

 177. Merhaba Sayın abilerim maddi anlamda zor durumdayım ACİL 75 000 tl ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor geçikmelerim var yardımcı olurmusunuz acaba Nazmi şahin 5342235227 yardımcı olurmusunuz zor durumdayım hacizlik oldum borcum var ödeme zorluğu çekiyorum eşim 2 yıldır yürüyemiyor 2 ameliyatı olması gerekio maddi anlamda zor durumdayım ACİL yardımcı olabilecek birileri var mı acaba gerçekten çok zor durumdayım İŞBANKTR120006400000166201039798 QNBFİNANSBANK TR54 0011 1000 0000 0057 6160 81 yardımcı olurmusunuz

 178. bu yorumu okuyan abilerim ablalarım 5 aydır dışarıdayım ailemden uzakta babam ayrı annem ayrı anneme bakıyorum çalışıyordum virüs nedeni ile işsiz kaldım kaç aydır dışarda çöp topluyup geçiriyorum bazen aç bazen tok bir parkta yatıyorum sizden istegim gönlünüzden kopan bir nakit yardımı yapabilecek olanlara şimdiden teşekkür ederim ALLAH razı olsun.
  GARANTİ BANKASI
  MAHMUT ÜNLÜ
  TR98 0006 2000 0170 0006 6369 70

 179. Antalya Güzeloba oturuyorum 1 çocuk var 3. Sınıfa gidiyor eşim aylardır issiz bende işsizim20.000 TL borcumuz var icralık olduk gelir yok ev kira 1050 TL yiyecek birşey yok evde inanın Allah’ın bildiğini kukdan saklamak pazarların altından akşam olunca yiyecek topluyorum bana Allah rızası için yardım edin telefon 05376616649 garanti iban TR 93 0006 2001 3010 0006 6811 77 lütfen yardım edin Allah rızası için

  1. Gökhan Meehaba eşim yeni dogum yapdy bu pazartesi ndimiden dolayi iş cikaryldym şuvan paraya ihtiyacim var kirami odeyemiyorum alla ryzasy icin bi yardam ederseniz çok sevinirim yeni dogmuş bebegim icin

 180. 2 çocuk babasıyım evim kira 3 aydır kiramı veremiyorum 15 gün çalışıp 15 gün çalışmıyorum zor durumdayım bi annem var yatalak nolursunuz bir el atın TR97 0001 2009 5420 0001 0364 61

 181. Selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen kiraclyim kiraml ödeyemiyorum 5 bin borcum var ödiyemiyorum 0006 2000 4320 0006 6285 02

 182. Dikkat,

  Hala yardıma ihtiyacı olan insanlara kredi sunuyoruz. Bu program, insanların borçlarını ödemelerine yardımcı olmak ve insanlara kiralarını ödemeleri ve iş kurmaları için para sağlamak için özel olarak düzenlenmiştir, Kredi veriyoruz. Bankanız teklifinizi reddetmiş olsa bile size kredi vermeye hazırız. size kredi konusunda yardımcı olmaya hazırız. faiz oranımız% 2. şimdi bize ulaşın uver.spolocnosti@yahoo.com ayrıca büyük işletme sahiplerine kredi sunuyoruz.

 183. mereba acil ödemelerim var bana yardımcı olurmuusnjz rica etsem 05419352546

 184. Ben 3 çocuk annesiyim evimde çocuklarımla ilgilenen bir anneyin eşim bir yanlış yaptı çok borcumuz var eşim kendini öldürecek kadar bunaldik her gün biri geliyor borç yüzünden çocuklarım bile çok etkilendi size yalvarırım duyun sesimizi yardım elinizi uzatın hayatımıza sadece borçlarımızı yardım edin başka birşey istemiyoruz büyük oğlumla yazıyoruz yazıyoruz çok dua ediyor ne olur duyun sesimizi

 185. İyi günler

  Mali yardım mı arıyorsunuz? Faturalarınızı veya borçlarınızı ödemek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Kredi ne olursa olsun, bugün bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmelisiniz:
  veya telefonla: Bilgileri sizin tarafınızdan iyi bir şekilde almak için bekliyor olacağız.

  Not: tüm yanıtlar şu adrese iletilmelidir:

  lesliesweere3@gmail.com

  Naber
  +1 (714) 497‑0948

  Teşekkür ederim.

 186. Merhaba kısacası çok zordayim pandemi destek yardiminida ugrastim ama vermediler heralde parası olanlara yardim ediyorlar 2bin 3 bin benim işimi görür borç olsun yeterki bu sıkıntilarim azalsın birazda olsa lütfen gerçek ihtiyaci olanlara yardim edin gmail mustafa8110ay@gmail.com tel 5312964768 iban TR760006701000000051873360

  1. Gökhan Meehaba eşim yeni dogum yapdy bu pazartesi ndimiden dolayi iş cikaryldym şuvan paraya ihtiyacim var kirami odeyemiyorum alla ryzasy icin bi yardam ederseniz çok sevinirim yeni dogmuş bebegim icin

 187. Merhaba . Anneannemin ameliyatı için kredi kullandım fakat pandemide işten çıkartıldım . Kredimi ödeyecek kadar para yardımı istiyorum fazlasında gözüm yok .İhtiyacım olmasa buralarda sürünmem .Size güvenim sonsuz yardım edenler 0534 704 5292 bu numaraya yazabilir. Teşekkür etmek , tanışmak isterim .
  IBAN : TR64 0001 2009 7920 0001 0586 97 Halk Bankası

 188. Krediye ihtiyacınız var mı? % 3 kredi sunuyoruz
  Whats-app: +919916071687
  Bayan Anshika Shrivas

 189. Her türlü krediyi% 3 gibi düşük bir faiz oranıyla sunuyoruz. 1 ila 25 yıl arasında herhangi bir süre boyunca ödünç alabilir ve herhangi bir amaç için 2.000 ila 50.000.000,00 TL arasında herhangi bir tutarda ödünç alabilirsiniz. Whatsapp: +14092051142 veya e-posta: larryfox2017@hotmail.com aracılığıyla başvurabilirsiniz.

  1. alamıyorum lütfen bir hayır sahibi yardım içi1000kiradayım çocuklara kıyafet alamıyorum geçen ramazandan beri ev çocuklara kıyafet alamıyorum lütfen hayır sahibi yardım etsin

 190. Okadar zor durumdayim ki hicbirsey yolunda gitmiyor kac aydir is yerim kapali ailede calisan yok korona yuzunden cok kotu gunler geciriyoruz Borc batagina dustum bankalar kredi vermiyor tefecilerin eline dusecegim odeyemeyecegim .yardim edebilecek hayirseverler Allah yardiminizi kabul etsin.yapi kredi iban Tr560006701000000075381476 Mesut Erdoğan
  m.erdoqan34@hotmail.com

 191. Evimde Ne Beyaz Essam Var Nede Bi Baska Biseyim 1 Sobamiz Birde Basimizi Koyacak Yastigimiz Var Suan Askerde Oldugum Icin Hanimi Cocuklarimi Kayinvalide mgile Buraktim Cok Ihtyacimiz Var Borcum Var Kiredi Borcum Var ALLAH Rizasi Icin Yardim Talebinde Bulunyorum ALLAH Rizasi Icin Bize Yardim Ede Bilirmsin 40bin Tl Borcun Icine Girdim Cikmazdayiz Geceleri Uyamyorum Borcumumu Dusunsem Askerligimi Dusunsem Ailemimi Dusunsem Allah Rizasi Icin
  05523501182
  Ziraat Bankası
  İzzet Koyuncu
  Hesap No
  1345-85503952-5001
  Iban no
  TR 5700 0100 134585503952 5001

 192. Acil yardım istiyom matı durumum ıyi değil acil yardım istiyom suat topal. 920001000033815643815001

 193. Kişisel ve ticari kredi teklifi!

  Mali durumunuz mu düşük? Yoksa kredileri ve borçları geri ödemek veya kendi işinizi kurmak için fon mu arıyorsunuz? Aşağıdakiler gibi herhangi bir amaca uygun kişisel veya iş için önceden kredi onayı almak için bu teklife yanıt vermeniz yeterlidir:

  1 • Mortgage kredileri
  2 • Kişisel krediler
  3 • Otomatik krediler
  4 • Proje finansmanı
  5 • Sermaye artışı

  Bugün bizimle bir kredi alın ve ödüllendirici bir şeyle başlayın. % 100 garantilidir, çünkü müşterilerimizle, kredi kontrolleri olmadan ve teminatsız, basit adımlarla samimi bir ilişki ve diğer kurumlara göre maksimum% 3’e varan düşük faiz oranıyla hızlı finansman sağlıyoruz. 5 milyon Euro’ya kadar kredi verme kapasitemiz var.

  Ciddi ve istekli ilgilenen insanlar sadece cevap vermelidir.

  Atlantagroupfinancefirm@gmail.com veya whatsapp e-posta yoluyla bize ulaşın: +919654763221

  İçtenlikle!
  Bryan Stefan

 194. Okadar zor durumdayim ki hicbirsey yolunda gitmiyor kac aydir is yerim kapali ailede calisan yok korona yuzunden cok kotu gunler geciriyoruz Borc batagina dustum bankalar kredi vermiyor tefecilerin eline dusecegim odeyemeyecegim .yardim edebilecek hayirseverler Allah yardiminizi kabul etsin.yapi kredi iban Tr560006701000000075381476 Mesut Erdoğan

 195. Selamı alekum bu nu yazarken çok utanlyorum am caram kalmadı ne olur bana yardım edin çok zor durumdayaim kiraclyim kiraml ödeyemiyorum 0006 2000 4320 0006 6285 02

  1. Bn buket badimci nakit yardimi ihtiyacımız var kirada aturuyorum k3 aylik kiramizi vermekdik yardim edersiniz sevinirim yasim küçük çalışamiyorum

 196. Merhaba,

  Çok acil 300.000 TL nakiye ihtiyacım var, kredi sicilim bozuk kredi çıkmıyor, hiçbir yerden alamıyorum. kimse vermiyor kredi. Babam kalp ameliyatı oldu, onun ameliyat ve hastane masrafları için kullanmam gerekiyor. Borç/kredi verebilecekler acil iletişime geçsin lütfen.

  0546 502 07 45

 197. Merhaba ben tek başına yaşayan ve çeşitli kronik rahatsızlıkları olan birisiyim. 1 sene önce ilk pandemi başladığında işten çıkartıldım. şu anda bir iş hanının eski çay ocağı olarak kullanılan deposunda kalıyorum. bazen yardımsever arkadaşlar bir iki ekmek getiriyorlar . o şekilde karnımı doyurmaya çalışıyorum. inanın ekmek alacak param yok. defalarca kaymakamlık olsun , pandemi yardımı olsun birçok yere yazdım ve başvurdum. ama maalesef bir sonuç alamadım. lütfen Allah rızası için yardımsever insanlardan yardım bekliyorum.
  İBAN TEB BANKASI 940003200000000073937255

 198. Merhaba burada kendimi ifade etmek nekadar doğru muamma,lakin,düşünüyorum ben evimi bir amaç ve borç için sattım ve kiraya çıkarak kira borcu yüzünden evime giremiyorum yani buradaki birçok kişi kadar zordayım dilerim doğru kişi çıkar ver,yardımcı olmak isteyecek ve iletişime geçecektir 5538415318 (ihtiyacı olan kişi olduğundan şüphe,gereksiz olur.)

 199. Merhaba ben İstanbul dan engelli olarak çalışıyorum icra borçlarım çok faturalar var bir kızım var bir de eşim hamile yetişemiyorum mümkünse yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler Allah razı olsun

 200. Merhaba. Eğitimim için yardıma ihtiyacım var çok zor durumdayım ve iş olmadığı için çalışamıyorum yardım edenlere çok ama çok minnetar olurum 😔😔🙏

  1. Allah rızası için yardıma ihtiyacım var kendim için değil nişanlı kızım için Allah rızası için

 201. Tüm amaçlar için krediye mi ihtiyacınız var? Mali bir sorununuz mu var? Bridge Finance, müşterilere uygun faiz oranıyla finansal hizmetler sağlayarak garanti altına alınmıştır. Kredilerimiz basit ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bizimle iletişime geçin. Bütçenizdeki% 2 faiz oranıyla herhangi bir bütçeyi eşleştirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen şimdi iletişime geçin (bridgecoparate@gmail.com)

 202. Güzel gün

  Tüm amaçlar için krediye mi ihtiyacınız var? Mali bir sorununuz mu var? Bridge Finance, müşterilere uygun faiz oranıyla finansal hizmetler sağlayarak garanti altına alınmıştır. Kredilerimiz basit ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bizimle iletişime geçin. Bütçenizdeki% 2 faiz oranıyla herhangi bir bütçeyi eşleştirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen şimdi iletişime geçin (bridgecoparate@gmail.com)

 203. Ben Bay Orbert, bir kredi Hizmeti Borç sağlayıcısıyım, yasal, kayıtlı ve
  garantili kredi şirketi ve şahıslara kredi veriyoruz,
  şirketler, devlet kurumları, kiliseler ve ticaret
  kuruluşlar ve her türden insan. Krediye mi ihtiyacınız var?
  herhangi bir amaç? Finansal bir sorununuz mu var? Finansmana ihtiyacınız var mı
  çözüm? Orbert kredileri Hizmeti, tüm finansal işlemleriniz için çözümdür
  sorun, kredilerimiz kolay ve hızlı. Bu kredi için bugün bize ulaşın
  İstediğiniz krediyi sadece bütçenize uyacak şekilde ayarlayabiliriz
  % 3 faiz oranı. Eğer ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçin
  eposta: orbetlamaloanfirm101@gmail.com

   1. Pandemi den dolayı iş yerimiz kapandı is bulamıyorum iş arıyorum bana maddi ve manevi destek olurmusunuz lütfen 3 tane okul okuyan evladım var ne yapacağımı şaşırdım bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim tr 62 0001 20097950 0001 0353 41

 204. Kişisel ve ticari kredi teklifi!

  Mali durumunuz mu düşük? Yoksa kredileri ve borçları geri ödemek veya kendi işinizi kurmak için fon mu arıyorsunuz? Aşağıdakiler gibi herhangi bir amaca uygun kişisel veya işletme için önceden kredi onayı almak için bu teklife yanıt vermeniz yeterlidir:

  1 • Mortgage kredileri
  2 • Kişisel krediler
  3 • Otomatik krediler
  4 • Proje finansmanı
  5 • Sermaye artışı

  Bugün bizimle bir kredi alın ve ödüllendirici bir şeyle başlayın. % 100 garantilidir, çünkü müşterilerimizle, kredi kontrolleri olmadan ve teminatsız, basit adımlarla samimi bir ilişki ve diğer kurumlara göre maksimum% 3’e varan düşük faiz oranıyla hızlı finansman sağlıyoruz. 5 milyon Euro’ya kadar kredi verme kapasitemiz var.

  Ciddi ve istekli ilgilenen insanlar sadece cevap vermelidir.

  E-posta bryanstefanloanfirm@gmail.com veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşın: +919654763221

  İçtenlikle!
  Bryan Stefan

  1. Hiç bunlara başvuran var mı? yoksa dolandırıcı mı bunlar?

 205. Dort yetim çocugum var cok zor durumdayim Allah rizasi icin yardim edin ölene kadar duaciniz olurum TR89 0001 0019 1254 1600 4850 08 ziraat bankasi lutfen çocuklarim icin yardim edin dusmez kalkmaz bir Allah kimsemiz yok Allahtan baska

 206. Erzurum dan yeni taşındım İstanbul a çok zor durum dayım
  yardım bekliyorum yeni evliyim işim yok TR82 0001 0021 7388 1000 6650 01

  1. Erzurum dan yeni taşındım İstanbul a çok zor durum dayım
   yardım bekliyorum yeni evliyim işim yok TR82 0001 0021 7388 1000 6650 01
   05309643315

 207. Durumum yok eşim işsiz 4 çocuğum var kızım sakat ameliyat yapamıyoruz çocuklarım hasta ilaç alamıyorum kocam hastaçalışamıyor yardım yapan hayırseverlerden Allah şimdiden razı olsun…

 208. Eğitim için yardıma ihtiyacımız var 4 kardeş olarak hepimiz okuyoruz gerkli iletişim sağlayıcı tablet telefon yeterli değil yardımcı olabilecek kişiler varsa (katalay362@gmail.com) adresinden dönüş yapabilirler saygılarımla iyi günler.

 209. Yorumları okudum ben 4 çocuk annesiyim kaynanamın maaşıyla kiramızı ödüyoruz eşim evde çalışmıyor küçük çocuğum 2 yaşında bez ve süt alamıyorum lütfen bana yardım eli uzatın lütfen şimdiden teşekürler inanıyorum ki belki sesimi duyarsınız neden olmasın bende mutlu ölürüm ama paradan çok çocuklarıma hiç bayramlık alamadım içimde ukte kaldı belki sesim duyulursa çocuklarıma bu bayram alabilirim sizleri sayesinde bana yardım edin lütfen şimdiden teşekürler allaha emanet olun

 210. Merhaba İsmim Erkan Koronavirüse yakalanıp çok ağır geçirdim 22 gün yoğun bakımda kaldım 8 aydır çalışamıyorum ve 6 kiram birikti 1 çocuğum var eşim 2. Çocuğumuza hamile buda bize sürpriz oldu beklemediğimiz anda. Maddi durumu iyi olan hayırsever insanlarımızdan yardım bekliyorum zor günleri atlatmak için çok Dua ederim zor durumda olmasam yazmazdım utanarakta olsa yazma gereği duydum

  Vakıfbank Merter Şubesi
  IBAN: TR430001500158007309976786

 211. Merhaba İsmim Erkan Koronavirüse yakalanıp çok ağır geçirdim 22 gün yoğun bakımda kaldım 8 aydır çalışamıyorum ve 6 kiram birikti 1 çocuğum var eşim 2. Çocuğumuza hamile buda bize sürpriz oldu beklemediğimiz anda. Maddi durumu iyi olan hayursever insanlarımızdan yardım bekliyorum zor günleri atlatmak için çok Dua ederim zor durumda olmasam yazmazdım utanarakta olsa yazma gereği duydum :(

  Vakıfbank Merter Şubesi
  IBAN: TR430001500158007309976786

 212. Merhabalar benim 2 çocuğum var temel ihtiyaçlarımızı almakta zorlanıyoruz eşim ülseratif kolit hastası çalışıyor fakat hergün ağrıları var ama bizim için hasta bile olsa belli etmiyor biz üzülmeyelim diye pandemide 6 ay evdeydi haliyle kredi ve kredi kartlarına borçlandık bu süreçte hep içeri girdik şuanda tıkandım artık kredilerimizi ödeyemez olduk bankada kredi vermiyor aksine borçlarımızı kapatamıyoruz hergecen gün yama büyüyor bir çıkış yolu bulamadım eşim çok düşünüyor hergün streste birşey olacak diye korkuyorum lütfen para yardımına ihtiyacımız var yardımcı olacak hayırseverlerden yardım talep ediyorum Allah Rızası için yardım elinizi uzatın banka hesap no:TR84 0001 0020 6945 4069 1950 07 LİBADİYE şubesi

 213. Merhaba bende maddi anlamda zor durumdayım 250 000 tl borcum var ödeme zorluğu çekiyorum hacizlik oldum ACİL 75 000 tl ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor hacizlik oldum pandemiden dolayı sağlık problemlerim eşim 2 yıldır yürüyemiyor 2 ameliyatı olması gerekio maddi anlamda zor durumdayım sizden ve değerli üyelerinizden yardım istiyorum yardımcı olabilecek birileri var mı acaba 5342235227 Nazmi şahin İŞBANK TR120006400000166201039798
  QNBFİNANSBANK TR54 0011 1000 0000 0057 6160 81

 214. Çok sıkışık durumdayım Konya’da oturuyorum ev kirası birikti 8 ay evde yiyecek birşey yok bir kızım var hasta her ay Ankara’ya tedaviye götürüyorum devlet karşılamıyor masraflarını ağır lütfen yardımcı olursanız çok zor durumdayim yardımlarınızı bekliyorum IBAN TR83 0001 0021 1182 3233 0450 01
  Ziraat bankasi
  05467172309

 215. Mrb 1.40engelli raporum var pisikolijik sorunlarımdan dolayı çalışamıyorum sizden allah rızası için nakdi vede gıda yardımı talep ediyorum allah rızası için

 216. Benimde maddi durumum yok 3 çocuğum var işsizim evsizim babamda kalıyorum oda 2odadir yıkılmak üzere bana yardım edin çocuklarım için Allah razı için bana yardım edin

  1. Ne olur yardım edin çucuklarim için doğru dürüst kiyecek kiyefetleri yok evimiz yok evimiz yok ev eşyası yok çocuklarım için bana ulaşın Allah için yardımcı olursanız sevinirim 05365956714

 217. İşimin beklendiği gibi hareket etmediğini fark ettiğimde Böbreğimi sattım. Çok para kazandım, bir ev alabildim, yeni bir iş kurdum, yeni bir araba satın aldım ve şimdi sağlık problemim yok. Bazılarına özgürce yardım edebilir ya da para kazanabilirsiniz. İletişim: doktor.michaellarry@gmail.com

 218. Selam-aleyküm ben 4çocuk babasıyım gıda ve giyim ihtiyacım var yardım eder seniz allah razı olsun yardımlarınızı bekliyorum .ihtiyacım var 0541 281 36 44

 219. Proje, iş, vergiler, faturalar ve daha pek çoğu için paraya ihtiyacınız var mı?
  diğer nedenlerden dolayı, kredilerimiz basit ve ucuz, bugün bize ulaşın.
  İhtiyacınız olan kredi,% 3 gibi düşük bir faiz oranı gibi herhangi bir kredi, bütçe ayarlayabiliriz, şimdi e-posta ile cevap verin:
  Felixalexinvestment22@gmail.com

 220. Merhabalar benim %40 roporum var ağır işlerde calışamıyorum bu nedenle maddi durumum yok evliyim Bir çocuğum var zor durumdayım bu hayatta hiç bir beklentim yok lütfen yardım edin ıbanTR43 0001 0004 3255 2487 1650 07 tlf 0536 699 38 79

 221. Selamün aleyküm çok zor durumdayım 😪 Allah rızası için bana biraz destek çıkın borçlarımdan dolayı intihar etmeyi düşünüyorum sürekli çıkış yolu bulamiyorum Bi türlü bulanımdayim boğuluyorum nolur bana yardım edin 😪 bu mesajı bile utanarak yazdım Allah rızası için yardım eli istiyorum Allah hebinizden razı olsun TR39 0001 0014 3967 9122 1450 01

 222. ben 5 cocuklu anneyim eşim tarafindan terk edildim bebeyim kucuk calisamiyorum cocuklarim 4 ogreci zordurumdayim iban 500001001599477659985003

 223. Hayırlı günler herkeze. Garsonluk yaparak geçim yapıyordum pandemi dolayısıyla iş güç bulamaz oldum.1 tane kizim var ellerinizden öper.3 bucuk aydır çalışmıyorum borçlar birikti ödeyemedim.kirami odemeyemedim.ekmek parası kalmadı.banka kredi çekmek istiyorum ama vermiyor borctan dolayi.lutfen sizden rica ediyorum gerçekten zor durumdayim yardimci olursanız duaciniz oluruz hepinizden allah razı olsun.tel no 05435346813 hesap nunarasi TR030003200000000038817618

 224. Selamün aleyküm çok zor durumdayım Allah rızası için bana biraz destek çıkma şansınınız varmı borcumdan dolayı sürekli intihar düşüncesi ile bulanımdayim elinizde nekadar gelirse hakınızı helal edin

 225. Merhabalar ben 4 çocuk annesiyim ihtiyaç sahibiyim bu yardımınızı çocuklarım için istiyorum eşim madde bagimlisi bize hiç bir faydası yoktur bize yardim elinizi uzatmanızı rica ederim mağdur durumdayız

 226. Meraba pandemiden dolayı uzun zamandır işsizim kiraciyim 2 çocuğum var çok zor durumdayız iş için nereye gitsem heryer kapalı kredilerim el borçlarım hepsi üst üste geldi üstüne kirami faturalarımi odeyemiyorum çok kötü durumdayız Allah rizasi icin yardım edin çok mağduruz ev sahibim artık çıkın diyo bişey yapamıyorum lütfen yardım edin 0536 931 82 67

 227. Askerdeyim ailem çok zor durumda ve bana para şazım çok muhtacım bi elin uzun Kişiler yardım etsin allah herkesin yardımcısı olsun lütfen yardım edım 05398134180 wp sen yazın yardım etmek isteyen leer

 228. Mehaba Admin bende ihtiyaç sahibi bir anneyim çocuklarım aç evde yiyecek birşey yok pskolojimiz bozuk ne yapıcaz bilemiyorum lütfen bana yardım edinn numaramı yazmak istemedim çünki iyi isanlar kadar olmayanlarda var lütfen duy sesimi
  TR610001002351883710645001

 229. Ben fehmi 5 senedir tümör hastasıyım belden aşağı m yok maaşım yetmiyor hayır severden yardım bekliyorum iki çocuğum var bakamıyorum hayır severden yardım bekliyorum TLF 05356181367

 230. Meraba ben ünyede yaşıyorum 25 yaşındayım evliyim eşim kolon kanseri bağırsaklar torbada yaşıyor şuan kemoterapi alıyor ve kanser akciğerlere sıçrama yaptı evim kira sigortam yok Allah rızası için yardım istiyorum gerçekten çok zor durumdayız ev kiramı dahi ödeyemeyecek haldeyim Allah rızası için . 05418648561
  IBAN TR51 0001 0027 1573 5959 9450 02
  Allah rızası için arayabilirsiniz isterseniz gerçekten çok zor durumdayız

 231. Meraba ben ünyede yaşıyorum 25 yaşındayım evliyim eşim kolon kanseri bağırsaklar torbada yaşıyor şuan kemoterapi alıyor ve kanser akciğerlere sıçrama yaptı evim kira sigortam yok Allah rızası için yardım istiyorum gerçekten çok zor durumdayız ev kiramı dahi ödeyemeyecek haldeyim Allah rızası için

 232. zezdedi ki:
  02/02/2021, 12:11
  Sakaryada oturuyorum oglum bobrek hastasi 7 sefer amaliyat oldu suan istanbulcerrahpaşaya goturmem lazim maddi durumum yok elektrik su faturalarimi bile odemeyedim 2 cocugum var lutfen bana yardim edin oglumu tedavi etmem için yeni ayrildim maddi sıkıntılarım cok var lutfen sesimi duyun bana yardim edin oglumu tedavi olmasi lazim TR340001001913674699225001

 233. Sakaryada oturuyorum oglum bobrek hastasi 7 sefer amaliyat oldu suan istanbulcerrahpaşaya goturmem lazim maddi durumum yok elektrik su faturalarimi bile odemeyedim 2 cocugum var lutfen bana yardim edin oglumu tedavi etmem için

  1. Sakaryada oturuyorum oglum bobrek hastasi 7 sefer amaliyat oldu suan istanbulcerrahpaşaya goturmem lazim maddi durumum yok elektrik su faturalarimi bile odemeyedim 2 cocugum var lutfen bana yardim edin oglumu tedavi etmem için yeni ayrildim maddi sıkıntılarım cok var lutfen sesimi duyun bana yardim edin

   1. Ben 6 senedir yatalağim hayır seversen yardım bekliyorum tümör hastasıyım belden aşağim yok felcim iki çocuğum var yatak yaralarım var maaşım yetmiyor sargı bez band kullanıyorum ve krem kendi paramla alıyorum yinede maaşım yetmiyor hayır severden yardım bekliyorum TLF 05356181367

 234. Banada yardımcı olcak biri cıkarmı 3kızım var 2yas 1yaş bide 2.bucuk aylık bebegim var eşim garson işletmeler kapalı calışamıyor kira geldi faturalar cocuklarımın bezi mamaları süt evimde dgru düzgün eşyam yok ist ümraniye de oturuyorm evimde ziyaret edin halimizi görün cidden ihtiyacımz var lütfen Allah askına yardım edin evlatlarım cok küçük bizim gibi kuru ekmek yiyemiyor en küçügüm daha 2.bucuk aylık sütüm düzgün beslenemedigim dolayı gelmiyor mama vermek zorundayım öbürlerı yemek olsa onlardanda yaparım ama yok mecbur süt puskvt lütfen yardımcı olun iban Tr0200 0100 2624 64295235 5004

 235. Banada yardımcı olcak biri cıkarmı 3kızım var 2yas 1yaş bide 2.bucuk aylık bebegim var eşim garson işletmeler kapalı calışamıyor kira geldi faturalar cocuklarımın bezi mamaları süt evimde dgru düzgün eşyam yok ist ümraniye de oturuyorm evimde ziyaret edin halimizi görün cidden ihtiyacımz var lütfen Allah askına yardım edin.

 236. işsizim is ariyorum 6 aydir 2 tane cocuk var kira da oturuyorum inanin issizlik maasida alamiyorum is yok lutfen biri bana yaridim etsin durum duzeltince geri vercem soz veriyorum hayirli aksmlar
  Mesut işbilir
  TR830003200000000086016572

 237. Zor gunler gecırıyorum maddı yardım elı uzatan yokmu çok zor durumdayımAllah icin bana yardım edin 0543 686 10 40

  1. 6aydir issizim is ariyorum heryer ret veriyor 1cocugum var 8000tl borcum var bankalara borcumdan dolayi kredi alamiyorum kirami odeyemiyorum esimle bosanma noktasina geldim ne olur yuvam ve cocugum icin yardim eli uzatirmisin mail yada numarami atabilirim

  2. Serkan bey bana da yardımcı olun 3 tane bebeğim var kimim kimsem yok kira birikti 2 aylık çocuklarım ve ben çok zor durumdayik bu ramazan ayında
   Allah ne isterseniz elinize versin çocuklarımın mama sütünü alacak durumum yok allah aşkına bana da yardım eli uzatın
   Ziraat bankası iban TR27 0001 0000 4580 0904 9750 01

 238. Kirami veremiyorum çok zor durumdayım 8 aylık kızım var b3zini mamasını karşılamıyorum lütfen yardim edin allah rızası için 543 686 10 40

 239. MRB ADMIN YA ALLAH RIZASI ICIN ARTIK BIRISI ARTIK DUYSUN SESIMI BU UCUNCU YAZISIM YA 3 AY ONCE IKI KOLUM BIR AYAGIM KIRILDI AYAĞIMDAN AMELIYAT OLDUM BIR AMELİYAT DAHA OLACAM CALISAMIYORUM ANNEM BABAM VEFAT ETTI TEYZELERIM VAR SAGOLSUN COK YUK OLDUM BIR YERE KADAR BIR PANSIYONDA KALIYORUM INTAHAR ETMEMEK IÇIN ZOR TUTUYORUM ÇOK BUNALIMDAYIM AYAGA KALKIP CALISANA KADAR MADDI YARDIM ISTIYORUM INANMAYAN OLURSA HASTANE RAPORLARIM VAR LUTFEN BIRISI DUYSUN SESIMI YALVARIYORUM BU SEKILDE YASAMAK ISTEMIYORUM GEREKIRSE CALISMAYA BAŞLAYINCA VALLAHA ÖDERİM YA HABER BEKLİYORUM ÇOK AÇIK 0541 779 22 26

 240. ben 58 dogumlu hic bi guvencesi olmayan 4 cocuk annesiyim. Eesiminde guvencesi yoktur. 93 yasinda kayinvalidem var cocuklarim hic birini evlendiremedik bi oglum var 27 yasinda oda hasta engelli raporu var buyuk kizim engelli raporuyla memurluga girdi ama suan maasinda hacizler var icralar vvar 7 kisilik bi aileyiz ve butun yuk onda birikti ve suan 1 kurus yok. ev kira engelli bakim ayligiyla ene kadar gecjnilor 7 kisi.bankadan icra gelmesi yuzunden 50 bin tl borcu 110 bin yapmislar kapicilikla bugunlere geldik ama suan hastayim esimde hasta ilaclarimizi eczaneye yazdiriyoz raporlu ilaclar nolur yardim edim nolur tek maddi desteginizi tekrar odeyelim taksitle ama kizim intihar etcek yoksa onu kaybetmek istemiyorum. Omurilikte sivi var rahatsizligi ilerliyor sitresten lutfen.kimsemiz yok ki borc versin.dusenin dostu yok. Duyun sesimizi.

  1. Zor gunler gecırıyorum maddı yardım elı uzatan yokmu çok zor durumdayımAllah icin bana yardım edin 0543 686 10 40

   1. Acil 400 500 TL ihtiyaç var borç yardım edebilecek Bi helal süt emmiş bir adam gibi adam varmı zorda yım ilaç alcam cocuguma

 241. Virüsten dolayı Eşimi kaybettim kimsem yok 2 çocuğum var evimiz kira 3 aydır kiramizi veremedik 2 aydır elektrik faturasını ödüyemedim çocuklarım derslerini yapamıyor uzaktan eğitime katilamiyolar Ekmek almaya paramız yok Allah rızası için çocuklarıma 2 Ekmek parası gönderin TR 140001 0002 4070 7144 655002 Ziraat Bankası

  1. Ben arzu çoban iki kiz cocuk annesiyim esimden ariyim ist avcilar yesilkette otuyorum ve suan calismiyorum kiraciyim ne kirami nede faturalarimi yatirabiliyorum kizlarimla cok sikinti icindeyim lutfen bana da yardimci olun yardim elinizi uzatin cocuk larim icin

 242. Virüsten dolayı Eşimi kaybettim kimsem yok 2 çocuğum var evimiz kira 3 aydır kiramizi veremedik 2 aydır elektrik faturasını ödüyemedim çocuklarım derslerini yapamıyor uzaktan eğitime katilamiyolar Ekmek almaya paramız yok Allah rızası için çocuklarıma 2 Ekmek parası gönderin başka bişey istemiyorum TR 140001 0002 4070 7144 655002 Ziraat Bankası

 243. Kirami veremiyorum çok zor durumdayım 8 aylık kızım var b3zini mamasını karşılamıyorum lütfen yardim edin allah rızası için 543 686 10 40

  1. Yardıma ihtiyacı var çok mağdurum iki çocuk annesiyim eşim evden kaçtı ekmek almaya param yok çok mağdurum Allah rızazı için yardıma çok ihtiyacım var

 244. Merhabalar ben 4aydir çalışmıyorum eşim epilepsi hastası çok zor günler geçiriyoruz tedavisi için çektiğim krediyi yatırmakta zorluk cekiyorum bi çocuğum var geçinmek çok zor oluyor pandmiden dolayı çalışamıyoruz yiyip içecek bisey yok 5363044305

 245. Bilmiyorum ki bu sistem gerçekçi mi yoksa bir dilek ağacı mi bu sistemi kuran.
  Admin kurucu inşallah Amacına ulaşır.
  Merhaba hayat da farklı farklı sıkıntılar ile karşı karşıyayız.boliyorum benden daha sıkıntılı olan kişiler de olduğunu tahmin ediliyor um.5 çocuk lu 35 yaşında bir anne veya siz kendini alti çürümüş bir ağaç dalında yavrularının uçmasını bekleyen ve sürekli rüzgar estikçe ağacı ayakta tutabilecek bil kuş misali olarak tanimlayon.
  Yaklaşık 6 yil oldu eşim çalışamıyor işlerim.aksilik sebebi bel tedavisi ve iş gorememesi sıkıntı insan yaşadığı sürece hep elifim zannediyor fakat bazı şeyleri veya hastalık lara düştüğünde elif kalamiyor.
  Kredi kartları o zamanki ücret 75 bin şimdi oldu 250 bin TL her alahin günü avukat lar ve iş bunlada bitmiyor.
  Yaklaşık 6 yıldan berli evde düzenli calisan olmadığından borclarimiz çevreye olan borçlar.ister istemez mahalleye ve ev sahibine karşı boynumuz bükük kaçıyoruz belirli bir zaman aktabalardan yardım aldık fakat evde çalışan olmadigindan onlar da geri odenmeyecegini aklı kesilince onlarda bezden yuz çevirerek kaçmaya çalıştılar ve hâli ile de haklı lar.
  Belediye kaymakamlığı yardıma başvuru yaptım yaklaşık 3 ay sonra adres gelip baktılar evde soba evde 1 çekyat görünce efendim size hemen yardım yaparlar kira ne kadar ödüyorsunuz dedi bizde 650 TL fakat biz yaklaşık 5 aydır eve kira veremedik dedim onunda not aldılar.ben çıkarken sonuç nedir diye memuru sordum şey efendim size telefon unuza msm gelir o Zaman gider odemenizi alırsın iz dedi memur gittikten sonra yaklaşık 4 ay gibi bir süre sonra msm geldi kaymakamlıktan vakifbanka yaptırılmıştır. Diye geldim vakifbanka elime 500 TL tutuşturdu lar ben ne yapacağımı bilemedim.evin kirası yaklaşık eş dost akraba bu ay sürede biriken kire tekrardan kaymakamliga giyim halimi beyan ettim birde prodüktör gergi 2 ay sonra tekrar başvuru yapmanız gerekmiyor dediler.neyse sizin de kafanızı şişirdim sanırım.ama bu yazdıklarım tamamen gerçek eksiği var fazlası Yok Rabbim kimseyi bunaltmasin.
  benim şuan çok acil 10 bin TL’ye ihtiyacımız var.yardimci olanda da olmaya çalışıp yardım yapamayanlar dan da Allah gani gani razı olsun. Garanti Bankası
  TR46 0006 2001 2480 0006 6927 64

 246. Bilmiyorum ki bu sistem gerçekçi mi yoksa bir dilek ağacı mi bu sistemi kuran.
  Admin kurucu inşallah Amacına ulaşır.
  Merhaba hayat da farklı farklı sıkıntılar ile karşı karşıyayız.boliyorum benden daha sıkıntılı olan kişiler de olduğunu tahmin ediliyor um.5 çocuk lu 35 yaşında bir anne veya siz kendini alti çürümüş bir ağaç dalında yavrularının uçmasını bekleyen ve sürekli rüzgar estikçe ağacı ayakta tutabilecek bil kuş misali olarak tanimlayon.
  Yaklaşık 6 yil oldu eşim çalışamıyor işlerim.aksilik sebebi bel tedavisi ve iş gorememesi sıkıntı insan yaşadığı sürece hep elifim zannediyor fakat bazı şeyleri veya hastalık lara düştüğünde elif kalamiyor.
  Kredi kartları o zamanki ücret 75 bin şimdi oldu 250 bin TL her alahin günü avukat lar ve iş bunlada bitmiyor.
  Yaklaşık 6 yıldan berli evde düzenli calisan olmadığından borclarimiz çevreye olan borçlar.ister istemez mahalleye ve ev sahibine karşı boynumuz bükük kaçıyoruz belirli bir zaman aktabalardan yardım aldık fakat evde çalışan olmadigindan onlar da geri odenmeyecegini aklı kesilince onlarda bezden yuz çevirerek kaçmaya çalıştılar ve hâli ile de haklı lar.
  Belediye kaymakamlığı yardıma başvuru yaptım yaklaşık 3 ay sonra adres gelip baktılar evde soba evde 1 çekyat görünce efendim size hemen yardım yaparlar kira ne kadar ödüyorsunuz dedi bizde 650 TL fakat biz yaklaşık 5 aydır eve kira veremedik dedim onunda not aldılar.ben çıkarken sonuç nedir diye memuru sordum şey efendim size telefon unuza msm gelir o Zaman gider odemenizi alırsın iz dedi memur gittikten sonra yaklaşık 4 ay gibi bir süre sonra msm geldi kaymakamlıktan vakifbanka yaptırılmıştır. Diye geldim vakifbanka elime 500 TL tutuşturdu lar ben ne yapacağımı bilemedim.evin kirası yaklaşık eş dost akraba bu ay sürede biriken kire tekrardan kaymakamliga giyim halimi beyan ettim birde prodüktör gergi 2 ay sonra tekrar başvuru yapmanız gerekmiyor dediler.neyse dizinde kafanızı sisirdim sanırım.ama bu yazdıklarım tamamen gerçek eksiği var fazlası Yok Rabbim kimseyi bunaltmasin.
  benim şuan çok acil 10 bin TL’ye ihtiyacımız var.yardimci olanda da olmaya çalışıp yardım yapamayanlar dan da Allah gani gani razı olsun.TR46 0006 2001 2480 0006 6927 64

 247. Esim kalp hastası calisamiyor zordurumdayiz oglumunyanindayiz eşinden ayrıldı bi oğlu var 6 7 aylikti benbaktim şu an beni annebiliyorrrr oğlumdadogrudurustt calisamiyor üstelik kanhastasi anemi elektiriyimmm kiramizbirikti odeyemiyoruz inanin ekmek alacak paramiz kalmadı üstüne üstün bu pandemi birsürü sagasolaborc neyapacagimiziiiisasirdik ltfn yardımsever vatandaşlarımız duysun yardım elinizi bizden esirgemeyinnn yardım edin en azından bi ekmek alacak kadar madiyardim ederseniz alahraziolsun söylenecek çok dertvarda bunadaaaaa şükür siz hiç her akşam yastığa kafanızı koyduğunuzdaa allahım yarın elektiriyimii suyu keserceklermi yoksa evsayibimigelcek acaba borclularmigelecek düşüncesiyle yarın ekmekneyle alcam mirac ackalmasin bizbuyuyuz acdururuzzz okucukkk duramaz kaygısı yaşıyoruz heryastiga kafamıziiii koyduğumuz da ltfn ltfn fazlabise istemiyorum azdaolsa madiyardim ts.Tr 9000 0100 0188 45224737 5003

 248. Merhabalar ben sertaç bandemiden ince borçla küçük bi dukkan açtım fakat g3ctiktn 2 hafta sora pandemi oldu 9 ay dayanabildim kapatmak zorunda kaldım borç aldığım paralar ve krediler hep kaldı oduyemedim şuan 2 aydır issizim eşim ve 4 yaşın denizim var tam 130 bin borca girdim kirami oduyemiyorum ekmek alicak durumum bile kalmadi ltfn bana yardımcı olum 0539 576 92 12

 249. Merhaba pandemiden dolayı işsizim eşimden boşandım ve 1 kızım var yaşlı annem ve babam var hep borçlarla ayakta durmaya çalıştık kızım derslere bile giremiyor ne tableti var ne interneti derslere giremediği için çok üzülüyor lütfen yardım edin kızım için elektirigimizi bile kapatmaya geldiler avukatlık oldu odeyemiyoruz 1 kere pandemiden dolayı 750 lira verdikleri icin nereye basvursam size yardim edildi denilip geri gonderildim 1 senedir issizim lutfen yardim edin 0538 521 8573

 250. MERHABA UZUN ZAMANDIR ISSIZIM CALISMIYORUM KORONA VURUSTEN DOLAYI MESLEGIM YOKTUR GENEL SAGLIK SIGORTAM YOKTUR 2 KERE INTIHARA KALKISTIM CANIMA KIYMAK ISTEDIM BU KONUDA KARDESIM GUVEN HAYTA UZUN ZAMANDIR ÇALIŞMIYORDUR ISSIZDIR MADI YARDIMA MUHTACTIR GELIRI YOKTUR KARDESIM GUVEN HAYTA TARAFINDAN 1 ÇOCUK BABASIDIR DAHA SONRA TEKRARDAN MARKET ALISVERIS KART YARDIMLARI YAPILSIN IHTIYACIM VARDIR KARDESIM GÜVEN HAYTA TARAFINDAN COCUGUNUN OKUL MASRAFLARINI KARSILIYAMIYORDUR PARASI YOKTUR ALAMIYORDUR BU KONUDA KARDESIM GUVEN HAYTA TARAFINDAN COCUGUNA TABLET ALAMIYORDUR PARASI YOKTUR LUTVEN BANA ULASINIZ CEP NUMARAM 0536 508 89 57 0538 644 70 26

  1. Allah rızası için bañada yardımcı olun cok zordayım bankalardan hacizlik oldum çalışamıyorum evkira nerdeyse 8 aylık kiramvar birikmiş dükkan vardı kapatmak zorunda kaldım ondanda bissuru brclarimizvar hepsinden hacizlik oldum çalışamıyorum kuamvar en ufak bir şeyde tikaniyorum TR12 0006 2000 8750 0006 6359 74 Allah rızası için sesimi duyun

 251. Selaymun eleykum 5 çocuk annesiyim evım kıra eşim yok geçim sıkıntısı çok çekiyoruz her hangi bir gelirim yok çocuklarım ufak olduğu için herhangi bir işte çalışamıyorum geçim sıkıntısı çok çekiyoruz toprak evde oturuyorum kiradayım kiralarım birikmiş ödeyemiyorum bakal borcu fırın borcu ödeyemiyorum çalışanım bile yok 4 öğrencim var onların masraflarını bile karşılayamıyorum ALLAH rızası için bana yardim edin borclarımı kapatayım ve evime erzak alabileyim size çok çok dua ederiz lütfen benim bu sesimi duyun çok madurum çok zor durumdayım çocuklarımın yiyecek ve giyim masrafını bile karşılayamıyorum çok madurum lütfen sesimi duyun

  İban 280001000399923712185001

 252. Ben çocuklarlarimla Ağrı’dan İstanbul a geldik eşim bana şiddet uyguluyordu önce kadın sığınma evinde kaldım ve oradan ayrılarak ev kiraladım benim çocuklarım okulla gittikleri için ben yanlız temizlik işlerine giderek geçim sağlıyorum bize yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. hayırlıı geceler ankarada güvenlik görevlisiyim son üç aydır maddi açıdan çok zor durumdayım şayet yardımcı olan olursa bunu borç olarak kabul eder durumum düzelince geri öderim şimdiden teşekkürler 0555 878 37 22

 253. merhaba biz iyi bi aileydik maddi durumumuz orta derece iyiydi pandemiden once pandemi geldi ailem dagildi babam esnafti dukkan kapandi.ben burda kimseye duygu somurusu yapmicam en son care olarak burasiydi biliyorum yine hersey iyi olucak ama su anda iyi degil.bu zor donemde dostum dedigim cok sevdigim bi arkadasimdan 1500 lira borc istedim verdi.ve durumumu bildigi halde simdi o borcu istiyor yok iste vericek durumum ama yinede istiyor ve beni zorluyo bazi seyleri burda soylemek istemiyorum tek istedigim ona parasini vermek ve kurtulmak.lutfen beni bu borctan kurtaricak insana omur boyu duaci olurum ne olur yardim edin.iban TR820006400000110891237928 isbankasi

 254. Yardima cok ihtiyacim var lutfen yardim edin cok magduruz yardim istiyoruz hicbir gelirimiz yok gelirimiz yok 3cocugum var onlara bakmakta zorlaniyorum allah rizasi icin yardim edin.TR920001001997895772565001

 255. İyi günler

  İşletme kredisine ihtiyacınız var mı? Kontrat kredisi mi? Öğrenci kredisi? Sağlık Kredisi, Yatırım Kredisi Veya Proje Kredisi?
  Hızlı, güvenli ve kolay bir işlem için hem kredi hem de kısa vadeli kredi için Unicredit Hızlı Kredi ile iletişime geçin.

  İletişim bilgileri

  E-posta: unicreditfastloan@gmail.com

  Facebook: Unicredit Hızlı Kredi

  Instagram: Unicredit Hızlı Kredi

  Twitter: @FastUnicredit

  LinkedIn: Unicredit Hızlı Kredi

  Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.

  1. Bn Fatma konya Ereğli’de n otizmli çocuğum sürekli ağlayan kendini tokatlayan kafasını duvara vuruyor konuşamıyor eğitim veremiyorum köyde oturuyorum eşim bipolar size nasıl ulaşılır yardımcı olurmusunuz

 256. Türkiye’de misiniz?
  Bir işletme kredisine ihtiyacınız var mı?
  Kişisel bir krediye ihtiyacınız var mı?
  5000 € ‘dan
  Herhangi bir vücuda 100.000.000 €
  kredi ihtiyacı bu yüzden bugün bize ulaşın
  acil krediniz için
  Whatsapp: +1215660 7434
  E-posta: mrslindarobertloanfirm@outlook.com

 257. Merhaba ben yılmaz taştan 62 yaşındayim emekli öğretmenim. 33 milli Eğitimde çalıştıktan sonra emekli oldum.kefalet nedeni ile bütün birimlerimi kaybettim. Dünya hayatında hiç bir şeyim kalmadı. Üç nüfus kirada oturuyoruz. Ev kirası 1000 tl maasimdan bana sadece 600 tl para kalıyor. Geçinmek için eşten dosttan borç aldım odeyemedim. Evin geçimi var. Hiç bir taraftan bir kuruş gelirimiz bulunmamaktadır. Eşimle boşanma noktasına geldik . Is ariyorum
  Bulamıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. Kim yardım ederse Allah razı olsun.telefon 545229880 mail yilmaztastan401@gmail.com

 258. Merhaba arkadaşlar benim kredi kartı borcum var lütfen yardımcı olur musunuz.iban numarası:TR76 0004 6013 9688 8000 0088 03 Akbank Yusuf Turan

   1. Kardeşim merhaba 4 öğrenci çocuklarım var eşim 2 ameliyat geçirdi uzun süredir işsiz bu süreçte kredi kartı limitleriyle ile çocuklarımın okul ihtiyaçlarını karşılayarak okutabildik eşim iş bulamadı ödeyemedik icralık olduk hayattan koptuk tüm ihtiyaçlarımızı geçtik yakacak odun için yardımınıza ihtiyacım var yardım kömürümüz var ama odun yok çok soğuk çocuklar sürekli hastalanıyor Allah yolunda yardım eli uzatırsanız minnettar kalırım
    SEVDA GEZER
    TR58 0011 1000 0000 0105 8597 35
    sevdagezervan@gmail.com

 259. Eşimi virüsten dolayı kaybettim kimsem yok 2 çocuğum var elektrik faturası oduyemedik kestiler çocuklarım derslerini yapamıyor uzaktan eğitime katilamiyolar ekmek almaya paramız yok çok zor durumdayız Evimiz kira 3 aydır kiramizi veremedik Allah rızası için 2 ekmek parası gönderin başka bişey istemiyorum TR 1400 0100 0240 70714465 5002 ziraat bankası

 260. Devlet eski parayla 374 milyar borç çıkardı vergi borcu bunu 15 gün içinde ödemem gerek yoksa 2 buçuk tirilyon olacakmış bana inan miya bilirsiniz adim soyadım orda yazılı ankara siteler muhammet kara güzel vergi dairesi artıp da öğrene bilirsiniz lütfen yardim edin 0543 686 45 41 ödedim ödedim yoksa kafama sıkıp oldurcem kendimi

 261. Mrb ben Yasemin İmam nikahlı eşimden ayrılalı 2 yıl oldu 3 buçuk yaşında bir kızım var çalışmıyorum belimden ameliyatlıyım 3 aydır kiramı veremiyorum ev sahibi bizi evden atıcak evimde yiyecek içecek hiçbir şey yok 2 çekyatın üzerinde yatıyoruz kızımla ev buz gibi sobamız yok ben hergece aglamaktan çok yoruldum kızım benden bişey istiyor ve ben alamıyorum bu bı anne için ne kadar zor bilemezsiniz biz hatay İskenderun da yaşıyoruz 5ay oldu buraya geleli devletten az da olsa bi yardım alıyorduk artık oda yok çünkü kimse bize yardımcı olmuyor burdan devlet büyüklerime ve yardımcı olmak isteyen herkese yalvarıyorum elinizi ayağınızı öpeyim sesimizi duyun artık nolurrrr ben bı anne olarak evladım için yalvarıyorum size allah rızası için yardım edin bize gerekirse gelin evimi durumumu görün ama bizi duyun artık ben çok yoruldum kızıma bişey yapamamak çok zoruma gidiyor bu benim numaram 05365062677 ama nolurrrr gerçekten yardım etmek istiyen arasın elinizi ayağınızı öpeyim bana ulaşın

 262. Eğitim için yardıma ihtiyacımız var 4 kardeş olarak hepimiz okuyoruz gerkli iletişim sağlayıcı tablet telefon yeterli değil yardımcı olabilecek kişiler varsa (katalay362@gmail.com) adresinden dönüş yapabilirler saygılarımla iyi günler.

 263. Merhaba arkadaşlar yaşım 23 97 doğumluyum 1 yaşında oğlum var ve ben oğluma doğum günü hediyesi bilene alamadım . Fabrika da çalışıyor dum v iş yerinde uyuşturucu satıyor lar diye müdüre şikayet ettim ve milleti zehirliyor lar diye ve müdür tamm halederiz onları dedi sonra bana dediki seni 25 gün uzaklaştırma yapcaz memlekete git dedi bende tamm müdürüm dedim sonra maş yatacak sana dedi maş yatmadı sosyal yardım verildi bana 1200 TL dedim bune Baktım dedi ve sonra iş baktım bulamadım bulduğum işler orta okul almıyorum diye sonuçlar verdi demek istediğim İYİLİK yaparken işimden de oldum krediler bolclar üst üste geldi evimi bozdum kaynanam gile gitim ve beyaz eşyaların aldığım TV felan hep bolca gitti yeni evliyim 2 yıl ama bu 2 yıl evlilik gerçekten ayrilaga kadar vurdu yüzüme
  Allah’ım bana inşallah günlü güzel yüreği güzel insan yardımcı olur amin

  E posta beyazcansdoh@gmail.com
  İsbank
  IBAN TR690006400000142740210596

 264. Sadece yardım edin. Boğazıma kadar borçtayım. Yapı kredi de hesabım var. İban :TR890006701000000087907947 telefon numaram 05393353188

 265. Merhabalar, ben Volkan. Ankara’da ikamet etmekteyim. Günlük kazanç ile oto yıkama işinde çalışıyorum. Fakat son bir kaç aydır aylık toplamda 1.500 tl bile kazanamıyorum. Kiramı, faturalarımı ödeyemedim ve elektriğim bile kesik olduğu için evimden kaçarcasına ayrılıp bir arkadaşıma misafir olarak yerleşmek zorunda kaldım. Ve Burada da fazla kalamam. Sigortam olmadığı için ne kredi alabilme imkanım nede yardım alabileceğim hiç bir kimsem yok. Bir kez pandemi yardımı aldığım için e-devlet üzerinden yeni başvuru da yapamıyorum. Hayatım boyunca hiç bir devlet kurumundan veya başka bir yerden hiç bir şekilde yardım talebinde bulunmadım. Ama şu andaki dururum gerçekten çok kötü ve acil bir şekilde maddi desteğe ihtiyacım var. Hatta bunu kesinlikle geri ödemek şartıyla da kabul edebilirim. İsteyene bunları kanıtlayacak tüm belgeleri sunabilir hatta Ankara’da yaşayıp yardımcı olmak isteyen olursa kendisini ziyaret bile edebilirim. Lütfen dikkate alın.

  1. Merhaba admin acil yardıma ihtiyacım var lutfen merhametli duyarli birisi bana yardım edebirmi yarına kadar 3milyara iytiyacım var eger bana yardım ederse her zaman ona duva ederim bu numaradan bana ulaşabilir 538 261 6842

 266. Ben evli ve bi cocuk babasiyim üstelik eşim hamile şu an inşaatlarda günlük yövmiyeyle çalişiyorum şimdiye kadad hiç kimseye muhtaç olmadim lakin ailevi sorunlarim çikana kadad allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin inş ben şu an muhtaç durumdayim bunada şükür ama babamla ayni evde kaliyorum kendime ait evim yok ve babamla kavgaliyiz esimlede ayni şekil kavgaliyiz sorunlarim cok derin vede burda anlatilmayacak kadar özeldir ben kesinlikle şimdiye kadar kimseden bisey istemedim ama işin icinde eş çoçuk olunca inanin kendinizi onurunuzu duşunmuyosunuz bu kişta merye giderim ne yaparim bilemiyorum hayir sever abilerimden yardim istiyorum allah ahiret gününde mükafatini verir inş. TR26 0001 0001 7966 4387 7250 02 ziraat bankasi allah hepimizden razi olur inş

 267. Merhaba ben nazan bnim 75 günlük bir bebeğim var ve cok zor durumdayım. Eşim pandemi nedeniyle 5 aydır calisamiyor pandemi öncesi günlük işte çalışıp gecimimizi öyle böyle karşılıyorduk. Ama suan çok zor durumdayiz evimin kirasini 5 aydır odeyemiyoruz . Evin hiç bir ihtiyacını karsilayamiyoruz. Elektrik faturamiz 2 aydır odenemedi çünkü durumumuz yok oturduğum evde doğalgaz yok normal soba bacası yok elektrikli isiticisiyla bebegi ısıtma çalışıyorum ama evimin pazar alışverişini dahi ayda 1 kere karsilayabiliyorum bebeğimin anne sütü kesildiği için mama ya başlamak zorunda kaldım ama bebeğimin ne bezini nede mamasini alamıyorum bebegimin ihtiyaçlarının karşılanmasını çok ama çok istiyorum. Beegimin kışlık giyimleri bile yok bakkaldan tane bez alabiliyorum çok zor durumdayim Allah rızası için yardım edin bebeğim için kendim için hicbirsey istemiyorum sadece bebeğim için yardım edin.05524094103 zonguldakta yaşıyorum lütfen yardım edin

 268. Merhaba ismim arda pandemiden dolayı çalısamiyorum borclarım var sizlerden maddi destek talep ediyorum yardimci olabilirmisiniz sağlıklı günler dilerim grantibank ıban tr 02 0006 2000 7010 0006 8905 82

 269. Değerli büyüklerim benim 4çocuğum var ve benim 300.000 bin borcum var bana yardım edin lütfen destek olun bize çok zor durumdayım sesimi duyan var mı güzel insanlar bana yardım edin lütfen destek olun bize iban 08000620000880899747 garanti

 270. MERHABALAR BEN GECENLERDEDE YAZDIM KAZA GECIRDIM UC AY ONCE IKI KOLUM BIR AYAGIM KIRILDI AYAGIMDAN AMELIYAT OLDUM CALISAMIYORUM BIR PANSIYONDA KALIYORUM ARTIK BIRI DUYSUN SESIMI ALLAH RIZASI ICIN MADDI YARDIMDA BULUNSUN LUTFEN INTAHARIN ESIGINE GELDIM LUTFEN 541 779 22 26

 271. Merhaba benim 75 günlük bebeğim var pandemi nedeniyle eşim 6 aydir işsiz bebeğimin ve mama ihtiyacını karsilayamiyorum bebeğim için zordurumdayız allah rizasi için yardım ettin ben asla para istemiyorum sadece bebegime bez ve mama ihtiyaçları karşılandı yeter 0552 409 4103

 272. Benim dört tane çocuğum var eşim akıl hastası benim bir gözüm görmüyor ikimizde çalışamıyor durumdayız inanmıyorsanızda tc mi bide resim bile gonderirim size duyarlı olup yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler

 273. Selâm 5 yildir evliyim işsizim her hangi bir gelirim yok cok zor durumdayım çocuğumuz olmuyur maddi durumumuz olmadığı için tüp bebek tedavisini yapamadık tüp bebek tedavimiz için lütfen bize yardim edin 0554 111 50 35

 274. iyi günler adım filiz 3 kızım var eşim 3 yıldır işsiz heryere başvuru yaptı ama meslegi olmadıgı için çagırmadılar ben kendim için degil kızlarım için yardım istiyorum yapanda yapmayanda sagolsun

 275. Hayırlı işler olsun herkese öncelikle herkese Allah yardım etsin gerçekten çok zor bi zamandayız benim artık dayanacak gücüm kalmadı 25 bin TL broç var borçu borç la kapatmaya çalışıyorum artık daraldım geceleri uyumaz hale geldim bilmiyorum artık ne yabıcam kafayı yemek üzereyim iyi geceler herkese olurda bi hayır sever çıkarsa yardım etmek ister se şimdiden Allah razı olsun
  TR70 0011 1000 0000 0096 9148 58 Qnb finansbank

 276. Virüsten dolayı uzun zamandır çalışmıyorum eşimden boşandım 3 tane çocuğum var küçük kızım epilepsi hastası ev kira bankalara 40bin kadar borçlarım var Zor durumdayız yardıma ihtiyacımız var lütfen gelin görün araştırın Allah rızası için tek derdim kimseye muhtaç olmadan çocuklarıma bakmak istiyorum sadece borcum için yardım istiyorum borcum biterse çocuklarıma bakarım Allah rızası için borçlarım için yardım edin

  1. Pandemiden dolayı kredi cekmiştim odiyemiyom lütfen yardım edermisınsın 5mılyar hesap numaram TR 2900 0100 2457 84189505 5001

 277. Merhaba admin Benin eşim ceza evinde 1 senedir 8sene 4 ay aldı bende 10 aylık bebegim le ortada kaldım kimsem yok sadece sosyal yardımlaşma dan aldığım 733 lira ile gecim yapıyorum kirada oturuyorum bebeğimin ihtiyaçlarını karsılayamakta güclük cekiyorum lütfen destek olun zor durumdayım yardımlarla ayakta durmaya çalışıyorum lütfen bebeğim için yardım etsinler yeter

 278. Oğlumun hiç kışlık kıyafeti yok ve çok borçlandık oğlum lösemi hastası inanın çok hastalanıyo para falan istemiyorum bir kaç kışlık kıyafet lütfen görün beni

 279. Çok zor durumdayım maddi sıkıntı çekiyorum allah rızası için yardım istiyorum kronik rahatsızlığım var faturalarım 4 aydır birikti belediyeden ayda bir kuru erzak 1 kg ya salcayla geçinmeye çalışıyorum kızımla yaşıyorum kiracıyım 800 TL kiram var onu bile ödüyemez duruma geldim allah rızası için yardım edin

 280. Kendi adıma değil bir yakınımın yardıma ihtiyacı var acil olarak ilgilenirseniz çok iyi olur Saygılar..!

 281. 4 çocuğmum var çok mağdur um eşim karton topluyor kiradayım hiç bir yerden gelirim yok sizdenyardım bekliyorum lütfen çok ihtiyacım var sevgiler :) saygılar

 282. Çektiğim krediyi odeyemedim covid yüzünden taahhüt imzalattılar ödenmedik durumda hapis cezası isteniliyordu odeyemedim dava açtılar ceza için ne olur küçük de olsa yardım talep ediyorum buna gerçekten çok ihtiyacım var lütfen bankalardan kredi çekemiyorum denedim ama olmadı
  TR80 0006 7010 0000 0044 3520 05

 283. İki okuyan öğrencim var eşim şuan çalışmıyor bende büyük amelyat gecirdim kiraciyim bir desteğe ihtiyacm var

 284. BIR BUCUK AY ONCE BIR KAZA GECIRDIM VE IKI KOLUM BIR AYAGIM KIRILDI AYAGIMDAN AMELIYAT OLDUM VE BIR PANSIYONDA KALMAKTAYIM ANNEM BABAM VEFAT ETTIGI ICIN TEYZEMLER YARDIM ETTI FAKAT ONLARDA BIKTI SIZDEN COK RICAM ALLAH RIZASI ICIN BIR HAYIR SEVERDEN MADDI YARDIM BEKLIORUM INANMAYANLAR ARAYABILIR ZATEN ISSIZDIM COK AMA COK BUNALIM VE ZORDAYIM SIMDIDEN TESEKKURLER 0541.779.22.26 MERT

 285. Burda yardıma ihtiyacı olan bir çok insan var lütfen sesimizi duyuralimmm? 0546 791 38 99

  1. MRB ADMIN YA ALLAH RIZASI ICIN ARTIK BIRISI ARTIK DUYSUN SESIMI BU UCUNCU YAZISIM YA 3 AY ONCE IKI KOLUM BIR AYAGIM KIRILDI AYAĞIMDAN AMELIYAT OLDUM BIR AMELİYAT DAHA OLACAM CALISAMIYORUM ANNEM BABAM VEFAT ETTI TEYZELERIM VAR SAGOLSUN COK YUK OLDUM BIR YERE KADAR BIR PANSIYONDA KALIYORUM INTAHAR ETMEMEK IÇIN ZOR TUTUYORUM ÇOK BUNALIMDAYIM AYAGA KALKIP CALISANA KADAR MADDI YARDIM ISTIYORUM INANMAYAN OLURSA HASTANE RAPORLARIM VAR LUTFEN BIRISI DUYSUN SESIMI YALVARIYORUM BU SEKILDE YASAMAK ISTEMIYORUM GEREKIRSE CALISMAYA BAŞLAYINCA VALLAHA ÖDERİM YA HABER BEKLİYORUM ÇOK AÇIK 0541 779 22 26

 286. Mrb ben Manisa Turgutlu’da yaşıyorum iki kızım var biri 8 diğeri 1 yaşında maddi durumumuz yok eşim sigortalı çalışan fakat maaşında haciz var elden olan borclarimiz var nereye başvuru yaptıysam hep red cevabı aldim eşimin sigortasi göründüğü için yardım yapilmiyo 4 aylık kiram birikti yakacak ne odunum ne de kömürüm var bakkala borcum oldugu için veresiyeyi kesti iki ekmege muhtaç hale geldik Allah rızası için biri duysun sesimi bı el uzatsin bu zor zamanda ltfn Allah rızası için yardım edin.

 287. Selam alyküm cümleten evim KİRA İKİZ KIZLARIM VAR EĞİTİMİ İÇİN KREDİ ÇEKTİM ŞİMDİ ÖDUYEMİYORUM NOLURSUNUZ SES KENDİM KARTON TOPLUYORUM KIRAMI BİLE ÖDUYEMİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN NOLURSUNUZ SES TEL 5551796510.İZMİR YEŞYURT OTURUYOM

 288. Merhaba. İki yaşında çocugum var. Eşim korona virüsü sebebi ile beş ay çalışmadı. Kira. Elektirik faturası. Su faturası. Mutfak masrafı. Çocugumun masrafı. Beş numara bebek bezi ıslak mendil bebek bisküvisi süt çamaşır deterjanı çamaşır yumuşatıcı çamaşır suyu el deterjanı bulaşık deterjanı şampuan bebek şampuanı gıda ihtiyacım var. Allah insanı çaresiz bırakmasın. Allah insanı insana muhtaç etmesin. Allah rızası için destek olurmusunuz eylemmetin3@gmail.com

 289. Merhaba ben 27 şubattan beri işsizim 10 yaşında oğlum var şuan ihtiyaçlarını karşılayamıyorum hertarafa borcum var elektrik su doğalgaz faturaları duruyor kira ödeyemiyorum inşallah karşıma düzgün bir insan evladı çıkar ve yardımcı olur telefon arızalı ses gelmiyor ama mesajla ulaşabilirsiniz 05551779898

 290. Annem hasta yatalak kendim hastayım yüz felci geçirdim sol gözümde sıkıntı var oğlum astım hastası evim kira 3 tane çocuğum var 8 aydır işsizim çalışmıyorum kiramı su ve elektrik faturasını ödeyecek durumda değilim gerçekten çok müşkül ve yardıma muhtaç durumdayız önce Allah sonra da sizin yardımınıza ihtiyacım var lütfen duyarlı olup Allah rızası için bize yardım elinizi uzatın önce Allah sonra da sizin yardımınıza ihtiyacım var lütfen duyarlı olup bize yardım elinizi uzatın gerçekten çok müşkül ve yardıma muhtaç durumdayız Çok müşkül ve zor durumdayım işsizim.05308166355

 291. bu mesajımı büyük ihtimalle başkaları okuyacak inşallah okuyanlar duyarlı olup size mesajımı iletirse  minnettar olurum sözlerime şöyle başlayım benim 3 evladım var biri (otizmli ağır engelli) oğlum var onlari mutlu etmek adına ağır hasar kayıtlı bir araç aldim çok şükür kimseye muhtaç etmedim 15 senedir ama açıldıkça açıldım borçlandım bankalara aileme hiç yansıtmadan idare ettim ama tıkandım artık asgari ücretle textilde çalışıyorum üstüne 6 aydır pandemi nedeniyle doğru dürüst maaş alamadık  biliyorum çok acındırma gibi gelecek ama hiç uzatıp değerli vaktinizi almayım  87.000 türk lirasına  bütün borçlarımı kapatıp yepyeni bir hayat kurabilirim ailemin hayatı  degişecek eğer bana yardım ederseniz örümüzün sonuna kadar size dua ederiz insallah aşağılanır bir sekilde karşılanmam okuyanlar tarafından bir umut yazdım işte abi belki iyi insanlar vardır bu meseajı size iletirler kimseden bu devirde böyle bir şey isteyemezsiniz tek umudum sizsiniz yazmadığım merci kalmadı ülkede kimse sesimi duymadı bana ve aileme bu şansı verirseniz ömrüm boyumca size minnettar olurum  ne olursunuz yardım edin bir ümit işte
  Harun avşar
  Tel.05534548598
  Halkbank iban
  TR91 0001 2009 7080 0001 0213 83
  Ellerinizden öperiz saygı ve sevgi ile.

 292. Merhaba ben Büşra gürsoy evliyim şimdi boşanıyoruz çalışıyordum 2 yıldır sskız ama pandemiden dolayı kala kaldım annem yardım alıyordu 4 aydan 4 aya Allaha şükür olsun veriyorlardı 300, tl ama annem ve babamda işsiz annem tansiyon hastası ayrıca ilaç kullanıyor bende çöp topluyorum artık kadın olduguma dair ne yapabildim çekinmem gocunmam bende alamıyorım yardım 1000 tl başvuru yaptık anneme 1 kere aldı şimdi diğerini alamıyoruz kapsam dışı diye bize bildirim geliyor ne yapıcam ev kirası elektrik vs yok çöp toplamama rağmen yetmiyor ki daha yaşım 21 lütfen yardım eder misiniz

 293. Selam alüyküm cümleten hayırlı günler. EVİM KİRA. İKİZ kızım var. ALLAH İCİN YARDİM EDİN EĞİTİMİ İÇİN KREDİ ÇEKTİM ŞİMDİ ÖDUYEMİYORUM NOLURSUNUZ SES VERİN ARALIĞIN SONUNDA HACİZ GELCEK EVİME ALLAH İÇİN YARDIM EDİN
  TEL 5551796510.İZMİR YEŞYURT OTURUYOM ALLAH İCİN YARDIM EDİN NOLURSUNUZ SES VERİN ARALIĞIN COK BUNALIMDAYIM

  1. Merhaba Eylül ben. Para istemiyorum sadece ameliyat olmam.lazim bu konuda lütfen yardım edin. Doktor önerin

 294. 3 tane cocugum var eşim çalışamıyor işten çıkardılar kirada otuyorum cok zor durumdayım kirami veremiyirum cocuklarimin ihtiyaçlarını bile karsilaysmiyoruz yakacak odun komur bile yok 20 bin tl borcumuz var lutfen banada yardim edin

 295. Pandemi nedeniyle çalıştığım şirket kapandı ve 10 aydır işsizim elektiri su doğal gaz faturalarım birikti ve hepsi kapalı şu anda soğoktan donuyurum ve yiceğimde kalmadı birisi el uzatsın lütfen iban nunaram vakıfbank tr300001500158007309787870

 296. Kirami veremiyorum çok zor durumdayım 2 yaşında oğlum var b3zini mamasını karşılamıyorum lütfen yardim edin allah rızası için

 297. Selam benim %62 engelli raporu m var sadece 425 tl engelli maaşı alıyorum hiç bir gelirim yok 10tl kredi vermişlerdi ihtiyaç temel destek kredi aldım şindi taksit leri başladı ödüyemiyorum yardımcı olur musunuz. Kirada oturyorum 500 tl kira veriyom geçim sıkıntısı çekiyorum 5304728526

 298. Selam benim %62 engelli raporu m var sadece 425 tl engelli maaşı alıyorum hiç bir gelirim yok 10tl kredi vermişlerdi ihtiyaç temel destek kredi si şindi taksit leri başladı yardımcı olur musunuz.

 299. Allah rızası için bana yardim edin virüs nedeniyle 28 nisan 2020 tarihinde itibaren işten çıkartıldim ve şuan çalışmıyorum 3 tane çocuğum var maddi durumum çok kötü çocuklarıma ekmek almayı bile zorlaniyorum meslek dalım olmadığın dan hiç bir işe bile giremiyorum 27 bin 28 bin civarı kredi borcum var ödeyemez hale geldim allah rızası için bana yardim edin sadece kredimi ödememe yardim edin iletisim 0542 796 2193

 300. Allah rızası için bana yardim edin virüs nedeniyle 28 nisan 2020 tarihinde itibaren işten çıkartıldim ve şuan çalışmıyorum 3 tane çocuğum var maddi durumum çok kötü çocuklarıma ekmek almayı bile zorlaniyorum meslek dalım olmadığın dan hiç bir işe bile giremiyorum 27 bin 28 bin civarı kredi borcum var ödeyemez hale geldim allah rızası için bana yardim edin sadece kredimi ödememe yardim edin

  1. Çaresizim. Mahcup olarak yazıyorum. İki yaşında bebeğim var. Bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt ihtiyacım var. Buz dolabım boş. Daire temizliyordum. Korona virüsü sebebi ile çağırmıyor insanlar. Allah rızası için destek olurmusunuz? eylemmetin3@gmail.com

 301. Selam aleykum hayirsever abilerim saat tam gece 12 suan,utanarak yaziyorum ama mecbur kaldim iki sene once evlendim kredi cektim düğünümü yaptim tek basima,rabbim bi evlat nasip etti,masrafim artti kredi karta yüklendim.geri odeyemedim artik zorlaniyorum,sadece Allah rizasi iicn yardim istiyorum,esime belirtmek istemiyorum,icralik olmak istemiyorum lutfen 15 bin tl ihtiyacim var,,Allah razi olsun hepinizden,istanbul esenyurt,05458683514,,

 302. Asgari ucretle çalışıyorum iki kizim var coronadan dolayi zor gunlerden geciyoruz ulke olarak allah herkeze yardim etsin

 303. mrb 170 bin kredi ve kartlarıma borum var bunların ödenmesine yardımcı olucak allah rızası icin biri geri ödemesinide aylık taksitlerle öderim 05374948962

 304. 1 yıldır çalışmıyorum 2 çocuğum var kiraciyiz hiç bir gelirimiz yok elektrik şu faturasını ödeyemiyoruz gida ve para yardımı bekliyoruz oğlum rahatsız tedavi parası veremiyoruz eşim de rahatsız olduğu için çalışamıyor allah rızası için yardım edin lütfen destek olun kredi odememi bile ödeyemiyorum allah rızası için yardım edin ziraat bankası iban TR49 0001 0026 0862 0535 6050 03

  1. Merhaba Sayın abilerim maddi anlamda zor durumdayım 250 000 tl borcum var ödeme zorluğu çekiyorum acil 65.000 tl ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor hacizlik oldum pandemiden dolayı çalışamıyorum işbank TR120006400000166201039798 AKBANK TR39 0004 6007 0488 8000 0792 80 yardımcı olun lütfen zor durumdayım Nazmi şahin

 305. Bursa da tanıdığımız bir aile var. kendisi engelli çalışamıyor eşi de rahatsız 2 tane okula giden çocukları var hiç bir yerden gelirleri yok kirada oturuyorlar kendisini en son gördüğümde kira borcu yüzünden ev sahibinin kendilerini mahkeme kararı ile evden atıyor demişti üzüldüm çok zor durumda idiler sadece 560 tl engelli maaşı ile geçinmek zorunda olduğu için faturalarını dahi ödeyememişti ev bulup çıkmak zorunda olduğunu bildirdi fakat ev bulup çıksa dahi kirasını ödeyecek durumu zaten yok defalarca ev sahipleri tarafın dan eşyalarının evden atıldığını biliyoruz fakat elimizden bir şey gelmiyor.. bende bu aileye bir yardım eli uzatan olur diye bu yazıyı yazıyorum inşallah bu aileye bir yardım eli uzatan sahip çıkan olur ben kendisinden 2 ay önce kimlik bilgilerini ve banka hesap numarasını almıştım belki bir gün yardım edebilecek birisini bulursak lazım diye almıştım bugün internette bu sayfa dikkatimi çekti ve ALLAH TAN ümit kesilmez dedim ,ve yazma gereğini duydum. lütfen okuyan ALLLAH rızası için bu engelli durumda olan aileye yardım elini uzatsın…. telefonda hesapta kendisine ati kendisinin telefon numarası .0535 631 99 07 ziraat bankası TR 6800 0100 0686 1024 2672 5002

 306. Merhaba ben maddi manevi sıkıntılar yaşıyorum is bulamıyorum ailemin durumu çok kötü maddi olarak yardım almak istiyorum iyi gunler

  1. Banada yardım edin Allah razı için çok zor durumdayım sizden yardım istiyorum 3 çocuğum var işsizim çocuklarım için bana yardım edin 05365956714

 307. Selam aleyküm cümleten hayırlı cumalar ALLAH RIZA İCİN YARDIM EDİN NOLURSUNUZ. EVİM KİRA İKİZ KIZLARIM VAR EĞİTİMİ İÇİN KREDİ ÇEKTİM ŞİMDİ ÖDUYEMİYORUM NOLURSUNUZ. ALLAH İCİN YARDIM EDİN NOLURSUNUZ TEL 5551796510 İZMİR YEŞİLYURTTA OTURUYOM. ALLAH İCİN SES VERİN NOLUR SUNUZ

 308. Yardıma ihtiyacım var 3 cocugum var eşim inşaat işçisi ve kronik hasta işleri ıyi değil evim kira çocukların ihtiyaçlarını karşılaamıyorum borçluyum lütfen ihtiyacım vsr

 309. Eşim 8 aydır ceza evinde hiçbir gelirim yok iki çocuğumla geçim sıkıntısı çekiyorum küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum çok zor durumdayım

  1. Merhaba maddi anlamda zor durumdayım 250 000 tl borcum var ödeme zorluğu çekiyorum acil 50 000 tlye ihtiyacım var borca battım hacizlik oldum pandemiden dolayı yardımcı olur musunuz zor durumdayım lütfen yardımcı olun 5342235227 Nazmi şahin İŞBANK TR120006400000166201039798 Yardımcı olursanız sevinirim 5342235227 Nazmi şahin lütfen yardım edin zor durumdayım hacizlik oldum hacizi kaldırmak için 50 000 tlye ihtiyacım var

   1. Mrb abi yardım bekliyorum yeni evliyim işim yok TR82 0001 0021 7388 1000 6650 01

   2. Merhaba çok zor durumdayim kirami odeyemedim dort yetim çocugum var yardim edin lutfen çok dua ederimTR89 0001 0019 1254 1600 4850 08 ziraat bankasi Allah razi olsun simdiden ad soyad G,G

   3. Eşim cezaevinde 2 çocuğum var ben kendim 49 yaşındayım evim kira çok zor durumdayız lütfen bizede yardım edin

 310. Merhaba abi ben vanda yaşıyorum kirada kalıyorum 4 ay kiramı ödeyemiyorum maddi durumum yok yardımlarınızı bekliyorum iban numaram 87 0001 000 96 640 551 96 5002

 311. merhaba pande olayları boyunca calısamıyorum maddı destek talep edıyorum lutfen yardımcı olun ıban tr 02 0006 2000 7010 0006 89 05 82

 312. Istanbul umraniyede oturuyorum 3 aydir işzisim evliydim.eşimden bosandik kizimin veliyati bende faturalarimi odiyemez oldum gercekten cok kotu durumdayim allah rizasi icin bana yardimci olun

 313. ben 4cocuk annesiyim eşim hasta çok zor durumdayım çocuklarım küçük çalışamıyorum çocuklarıma ekmek almakta güçlük çekiyorum 7aydır kiramı ödeyemiyorum evsahibim piskolojik baskı yapıyor evimden çık evden atacak bu sogukta neyapacam bilemiyorum allah hiç bir kulunu caeasız bırakmasınçocuklarımı okutmak istiyorum

 314. merhaba ben yasemin mahiroglu 4çocuk annesiyim 7aydır kiramı ödeyemiyorum evsahibim piskolojik baskı yapıyor evimden çık diyor çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayamıyorum sizden yardımlarınızı bekliyorum eşim hasta 2 buçuk senedir çalışamıyor çocuklarıma hem anne hemde baba olmak çok zor esimemi bakayım işemi gideyim

 315. Esim beyinden amylyat oldu su an hastanede yatoyu 8 aydir bi tane Kizim var evim kira drmim kitkk tik asgsri ucrt alom esimi eve gotr dio hastane su an evim bodrim mussit deil cok carez kaldim kimsem yok Kizim kardesimde kaluo bana alah rizaasi icin yardim edin nolur ist bacilar 054227357**(güvenliğiniz için telefon numaranız gizlenmiştir.)

  1. ESIM BEYINDEN AMIYAT OLDU SU AN DRUMIM KIRTIK EVIM KIRA BI TANE COCUM VAR ESIM HLA YATUO SU AN BAKICI TUTUM ASGARI UCRT ALOM YETMIYO EVIMIN KRASINI VEREMEYOM BANA ALAH RIZASI ICIN YARDIMCI OLUN COK MADRIM SU AN IST BACILAR 05422735758

 316. Merhaba ben gozlerimdwn dolayı engelliyim ve elini.il olarak zor durumdayım kalp hastası kardeşim var ve calisanim yok bu konuda yardimci olmanizi arz eder saygilarimla allah kimseyi mağdur yoksun kimsesiz birakmasin

  1. Merhaba ben darıcadsn yazıyorum eşim tır şoför işleri olmuyor düzgün kredi kartı borçlarımızı ödeyemiyoruz 1 senedir evliligiz yeni çocuğumuz oldu evlilik huzurumuz kalmadı allah rızası için yardım bekliyoruz sadece borçlarımızın ödenmesini istiyorum çocuğumuz için yuvamızın bozulmasını istemiyorum

 317. Ben rahatlık istiyorum önce Allah tan sonrada Allah rızası için hepimizden sevgiler saygılar Allahu Teala hepimize rahatlık lutfeder amin.

 318. Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt ihtiyacım var. Mahalle muhtarı fakirlik kağıdı verdi. Allah insanı insana muhtaç etmesin. Allah insanı çaresiz bırakmasın. Allah rızası için destek olurmusunuz? eylem metin 3 @ gmail . com

 319. İyi akşamlar babam borç batağında bize bir kuruş para vermiyor. Kızkardeşim ben annem çok zor durumdayız sadece bir evimiz var o da satılacak kredi borcundan üniversite açıktan okuduğum için burs yok fakir kalınca herkes sırtını dönüyor düşmez kalkmaz bir Allah pandemiden dolayı işten çıkarıldım kızkardeşim yeni üniversite kazandı dersleri online çok ağır daha burs ta yok çıkarmı o da belirsiz iş bulayım abla diyor izin vermiyorum eğitimi aksayacak ama halimiz perişan onun okumasını çok istiyorum elektrik te kesildi komşudan derslere giriyor. Babam bizi perişan bıraktı abla abi sırtını döndü Allah rızası için bir miktar yardım etmek isteyen varsa bu ibana yardımını yapabilir. Eğer bunu dilenmek gibi acindirmak gibi görüyorsanız Allah yardım etsin diyip geçin başına gelmeyen bilemez gerçekten birine bir yardımı dokunmak isteyen yardım eder inşallah şimdiden Allah razı olsun TR220006701000000056803193

 320. selamun aleykum iyi kötü çalışıyorum fakat elden aldığım borç lar ev kirası banka kredi borcu faturalar 30 bin borcum var insan ne yapacagini şaşırıyor calistigim bizim ihtiyacimiza yetmiyor insanin borcu olmasi zor bir durum yardımcı olabilirmisiz

 321. Merhaba öncelikle insanlara yardım elinizi uzattığınız için Allah(CC) sizden razı olsun.Ben kız kardeşim adına yazıyorum.Çocuğu olmuyor ve tüp bebek yapmak istiyor.Bu konuda destek verirmisiniz.

 322. Keşke hastalık olsa keşke ölüm olsa ama maddi imkanlardan dolayı olmazsa ayrılık ya herşey olsun razıyım ama öyle olmasın ya gerçekten

 323. 53 yaşında yalnız yaşayan bir kız annesiyim hiç kimsem olmadığı için kredi çekip kızımı evlendirdim iki sene önce bin tl maaşım vardı banka tarafından bloke edildi krediye kesiliyor hatada üç gün temizlik işine gidip ihtiyaçlarımı karşılıyordum artık iş yok kimse çağırmıyor çok zor durumdayım yiyecek ekmeğim yok kiramı faturalarimi ödeyemezsem sokaklara düşecek hicbiryerden desteğim yok perişan durumdayım Kızım kayinvalidesiyle oturuyor evdeki.lere belli etmeden bazen yemek getiriyor bu beni çok üzüyor çünkü sonuçta evdeki insanların haberi olmuyor çok zor bir durum yaşamayan anlamaz inşallah kimse yaşamaz yardıma ihtiyacım var azda olsa banada yardım elinizi uzatırsanız minnettar kalırım yardım eden kişilerden ALLAH razı olsun teşekkür ederim

 324. İki yaşında bebeğim var. Bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Allah rızası için destek olurmusunuz? eylemmetin3@gmail.com

 325. Koronavirüs hastalığı için işsiz kaldım ve hiç param yok Uzun zamandır inşallah banada yardım ederler Allah razı olsun IBAN no TR36 0001 0019 6249 0956 9050 03 ziraat bankası ali ihsan Demirayaklı

 326. Selamün aleyküm
  Bankalara borcum var kiradayım haciz olucam
  3 tane çocuğum var lülfen yardımcı olun allah razı olsun
  TR04 0006 2000 5260 0006 6326 25
  Garanti

  1. Merhaba Sayın abilerim maddi anlamda çok zor durumdayım ACİL 70 000 tl ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor hacizlik oldum pandemiden dolayı sağlık problemlerim var kız kardeşim 2 yıldır yürüyemiyor 2. Ameliyatı olması gerekio maddi anlamda sizden yardim istiyorum sizin aracılığınızla yardımcı olabilecek birileri var mı acaba gerçekten çok zor durumdayım sizin aracılığınızla yardımcı olabilecek yardımcı olurmusunuz 5342235227 Nazmi şahin İŞBANK TR120006400000166201039798 AKBANK TR39 0004 6007 0488 8000 0792 80 sizden yardim istiyorum sizin aracılığınızla yardımcı olabilecek iş adamları hayırsever birileri varsa yardım edin lütfen zor durumda olmasan gerçekten böyle bir

 327. Selamun aleyküm. İki yaşında bebeğim var. Korona virüsü sebebi ile çalışmıyor eşim. Bir odanın içerisinde yaşıyoruz. Bebeğimin ihtiyacı olan malzemeleri satın alamıyorum. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek isterseniz kabul ederim. Dua ederim. Allah rızası için destek olurmusunuz? Gmail hesabımı yazacağım. eylemmetin3@gmail.com

   1. Sevgili admin burda onca insan var yardıma muhtaç bende onlardan sadece biriyim pandemiden dolayı bircogumuz işsiz kaldık kiramızı ödeyemez hale geldik ama bazı insanlar varki bizlerin bu zayıf halinden istifade edip faydalanmak arzusu içinde buraya bende kendim için yardım taleb ettim birkaç gün sonra baktığımda bir yazı gördüm yardıma ihtiyacı olanlar bana ulaşsın diye bende o hesaba yazdım faturalarımın ve buzdolabının içini çekip gönderdim ve gerçekten yardıma ihtiyacım olduğunu yazdim ama o utanmaz herşeyin bir karşılığı olduğunu yazdı hemen engelledim ve bu i sana haddini bildirmek istedim ama ne yapacağımı bilmediğim için size yazmaya karar verdim ben 53 yaşında bir insanim bu olay beni şu anda bulunduğum muhtaçlık halinden bin kat üzdü bunu size yazdım çünkü belki bu insana gerekli olanı yaparsınız diye o kişinin gmail adresini veriyorum 1kocyagiz@gmail.com lütfen bu insana haddini bildirin genç kızlarımızı tuzağına düşürmesin ben bunu insanlık namına size yazdım iyigünler diliyorum

     1. Ab Admin borçlarımız nedeni evi sattık lakin ben kiraya çıkmama rağmen ev sahibi eve almıyor ve zordayım iletişim kuracağınızı Ümit ediyorum 5538415318 burada isim vermeyeceğim

 328. Merhaba. Babam akciğer kanseri son evresinde. Doktorlar heryerini sardığı ve beynine de metastaz yaptığı için artık yapılacak bir şey olmadığını söylediler. Evde 24 saat oksijen makinasına bağlı yaşıyor. Bende kendisine bakıyorum. Bu yüzden yanından ayrılamıyorum. Normalde iş bulup çalışırdım ama yanından ayrılamıyorum. Abimde boşta. Babamın aldığı 1500 lira emekli maaşı kendi borçlarına kesiliyor. Sosyal yardım zaten alamıyorum. Kendisine ağır yatalak hasta yüzde 50 engelli raporu çıkaramadık. Sosyal yardım yok Bi gelirim yok. Normal şartlarda illaki bir iş bulup çalışırdım. Fakat durumum belli. Hayırsever arkadaşlardan maddi olarak yardım talep ediyorum. Söylediklerime inanmayan gelip bakabilir. Babamın resmini görüntüleri de atarım. 5347239452 benim numaram.

 329. Merhaba üç
  Kızım var ikisi okula gidiyor
  Küçük kızım 1yaşında eşim tek çalişiyor
  Evimiz kira bezi maması kıra masraflar yetişemiyoruz yardımcı olursanız sevinirim atesmelek343@gmail.com

   1. Cevdet evliyim 2cocugum var bi kaymakamliktan 2ayda bir cocuk barasi aliyorum 170tl ankara buyuksehirden gida kolisi bebek bezi geliyor yesilkartliyim sosyal guvencem yok koronavirusten once bir ocakta calisiyordum cok azi miktara kaymakamlik buyuksehirden haric hic bir gelirim yok faturalar birikti banda allah rizasi icin yardim edin sagdan soldan yardim ediyorlar nakit yardimi yabarsaniz herkesi ailesi cocugu var iban no tr8800 0100 0731 60408120 5001 ziraat bankasi

 330. Ben eşimden ayrıldıgımda oglum yeni dogmuştu dogdugundan beri nafaka almadan tek başıma bakmaya çalışıyorum babam ve ğvey, anneyle oturuyodum üvey anne kötü davranıyodu bizi istemiyodu ev tuttum ayrı eve çıktım sosyal hizmetlerden, kıreş bekliyodum çalışabilmem geçine bilmem için ama oglum ufak oldu için çıkmadı ve zor durumdayım en çok ihtiyacım olan kira yardımı ve oglumun ihtiyaçları içşn yardıma ihtiyaçım var en azından, ayaklarımın üzerinde durana kadar.

   1. Umarim admin sağol Allah razı olsun inşaallah kızıma yemin ediyorum ki sabah vermeye kahvaltım yok Allah şahidim olsun ki rabbim birini vesile kılsın inşaallah çok kötü durumdayım. Bu akşam öylece ekmek yedi yattı çıldırmak üzereym anne olarak çok zoruma gidiyo. Nolur biri ulaşsın nolur .. 🙏🙏🙏
    busrasuner4@gmail.com

   2. Çok pardon admin kendi adımı görünce farketmedim başkasının yazısı olduğunu afedersiniz

 331. Merhaba esicezaevine girdi. Bir tane üniversitede okuyan oğlun var.Maddi yetersizliklere dolayı çok bunalıma girdim.Çalışmıycalismiyorum iş bulamıyorum. Lütfen yardım edin

 332. Merhaba yazarken bile utanıyorum iki kızım var kiradayım maddi olara zor durumdayım bel ve boyun fıtığımdan dolayı fabrikalar işe almıyor çocuklarımın bezini sütünü karşılayamıyorum evime bir poşet hetirildiğinde utancımdan ağlıyorum ne olur biri ses versin istanbul pendikte oturuyorum @firat_bariss instagram mail: batmanpetrol7234@hotmail.com

  1. Ben koa hastasıyım pandemiden dolayı 6 aydır işizim evim kira bankaya boŕçluyum eşe dosta borçlandım çok zor durumdayız kime ve nereye baş vurduysam bir sonuç alamadım perişan bir durumdayız allah rızası için bize yardım edin çok zor günler giciriyoruz

 333. Esim cezaevine girdi kiramı odeyemıyorum 2 cocugum var biri 5 biri 3 yasında oyuzden calısamıyorum lütfen yardım edin Zongu

 334. Ben 5 çocuk annesiyim mağdurum lütfen yardım istiyorum çocuklarım için okuyorlar okutmak için yardım istiyorum Allah rızası için yardım istiyorum

 335. Selamın aleykum ben mersınde yasıyorum 4 cocugum var esım cezaevınde yatmaktadır calısamıyorum 8 aylık bebegım var yardımcı olmanızı ıdtıyorum sımdıden Allah razı olsun

 336. Eşim mefat etti zor durumdayım acil yardıma ihtiyacım var lütfen yardım edin lütfen dört çocuğum var kiramı veremiyorum

  1. Merhaba Sayın abilerim maddi anlamda zor durumdayım 350 000tl borcum var ödeme zorluğu çekiyorum sağlık problemlerim var zor durumdayım hacizlik oldum pandemiden dolayı sağlık problemlerim var ACİL 80 000 tl ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor geçikmelerim var sizden yardim istiyorum sizin aracılığınızla yardımcı olabilecek birileri var mı acaba değerli iş adamları hayırsever birileri varsa yardımcı olabilecek yardımcı olurmusunuz lütfen yardım edin maddi imkansızlıktan dolayı 7 yıldır evlenemiyorum babam vefat etti yaşlı bir annem var şeker hastası heryere başvuru yaptım valilik kaymakamlık cimer sosyal yardımlaşma vakıfları ama kimse geri dönüş yapmadı sesimizi duyuramadık bizim için bağış toplayabilirmisiniz acaba yardm da bulunabilirmisiniz lütfen yardım edin zor durumdayım çaresizim çaresiz kaldım İŞBANKTR120006400000166201039798 Nazmi şahin 5342235227 çaresiz kaldım lütfen yardım edin Azda olsa gönlünüzden ne koparsa yardımcı olurmusunuz acaba çaresizim çaresiz kaldım lütfen yardım edin lütfen heryere başvuru yaptım valilik kaymakamlık cimer sosyal yardımlaşma vakıfları ama kimse geri dönüş yapmadı çaresizim çaresiz kaldım lütfen

 337. Tarsus’ta otryrm eşimden ayriyim bir tane kızım var nakit yardımına ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  1. Acil yardım istiyom matı durumum ıyi değil acil yardım istiyom suat topal 920001000033815643815001

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu