Diğer Yardımlar

Para Yardımı Yapan Kurumlar, Dernek Ve Zenginler

Para yardımı yapan kurumlar hangileri merak edilen diğer bir konu. Sosyal yardımlaşma para yardımı dışında yardımda bulunan kişi yada kişiler bulunmaktadır. Yoksullara yardım eden sivil toplum kuruluşlar ve para yardımı yapan zenginler ve ünlüler hangileri ? Detaylar haberimizde.

Para yardımı yapan kurumlar dernek, kuruluş ve zengin iş adamı ve sanatçılar bulunmaktadır. Maddi desteğe ihtiyacı olan vatandaşlara yol göstermek için bu yazıyı kaleme aldık. İsterseniz gelin şimdi başlık başlık yoksullara yardım eden sivil toplum kuruluşları hangileri bakalım.

Ülkemizdeki sosyal yardım kuruluşlarını anlatmakla işe başlayalım.

Para Yardımı Yapan Kurumlar
Para Yardımı Yapan Kurumlar

Para Yardımı Yapan Kurumlar

1- Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıfları

Ülkemizde sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları 1986 yılında rahmetli Özal döneminde kurulmuştur. O zamandan bu yana fakir ve muhtaç durumda ki ailelere ulaşma noktasında oldukça büyük başarılar elde etmişlerdir.

Sosyal yardımlaşma para yardımı almak için bizzat sosyal yardımlaşma vakıflarına başvuru yapmalısınız. Vakıflar süresini kendilerinin belirlediği zaman dilimi içerisinde ailelere nakdi yardımda bulunmaktadır. Tabi sosyal yardımlaşmadan para yardımı almak için muhtaç durumda olduğunuz sosyal yardımlaşma vakfı tarafından tespit edilmeli. Kaymakamlık yardım şartları da yine bu şekildedir. Vakıflar sadece nakit para yardımı yapmaz. Vakıfların Bir çok alanda yardımları bulunmaktadır.

Sosyal Yardımlaşma Ve dayanışma Vakıfları tarafından verilen diğer yardımları şöyle sıralayabiliriz.

 • Kömür Yardımı
 • Aşı Parası
 • Doğum Ve Süt Parası
 • Çocuk Parası ( Eğitim Yardımı )
 • Gebelik Yardımı
 • Yaşlılık Maaşı
 • Engelli Maaşı
 • Öksüz-Yetim Maaşı
 • Elektrik Yardımı
 • Asker Ailene Maaş Yardımı
 • Silikozis Aylığı
 • Kronik Hastalara Elektrik Yardımı
 • Tüberküloz Ve SSPE Hastalarına Verilen Maaş

2- Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Aile bakanlığının da muhtaç durumda olan vatandaşlara para yardımı yaptığı bilinmektedir. Bu yardımlardan bazıları şöyle:

Bakıcı Maaşı (Evde Bakım Maaşı )

Hanede bakıma muhtaç durumda bulunan bir engelli bulunması durumunda devlet o evde bulunan yada hane dışında engellinin bakımını üstelenen kişi yada kurumalara halk arasında engelli bakım maaşı denen bir maaş bağlamaktadır. Bu maaş 2022 yılı boyunca 2.354 TL’dir.(bkz.)

SED( Sosyal Ekonomik Destek) Yardımı

Aile, Çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığının fakir ailelere verdiği diğer bir maaş ise sosyal ekonomik destek yardımıdır. Sosyal ekonomik destek şartlarını taşıyan ailelere aşağıda vermiş olduğumuz tutarlarda yardım verilmektedir.

 • Okul öncesi Çocukların maaşları 850 TL’den 1.092 TL’ye
 • 1-8 Sınıf öğrenci maaşları 1.281 TL’den 1.649 TL’ye
 • 9-12 Sınıf Öğrenci maaşları 1.365 TL’den 1.747 TL’ye
 • Ortaokul seviyesinde olup da okula gitmeyen 850 TL’den 1.092 TL’ye
 • Yüksek Okul Öğrenci maaşları ise 1.537 TL’den 1966 TL’ye çıkarılmıştır.
 • Kuruluş bakımından ayrılan gençler 873 TL

3- Kızılay

Türkiye’nin önemi yardım kuruluşlarından biri de Kızılay’dır. Gıda yardımından nakdi yardıma eğitim yardımından kurban eti dağıtımına kadar bir çok kalemde yardımda bulunulmaktadır. Detaylı bilgi almak ve Kızılay nakdi yardım sorgulama işlemleri için buradan ulaşabilirsiniz.

4- Belediye Yardımları

Para yardımı veya erzak yardımı yapan kuruluşlardan biri de belediyelerdir. Gerek erzak yardımı gerekse de nakdi yardımda bulunan belediyelerin başında büyükşehir belediyeleri gelmektedir. Bu konuyu uzun uzun daha önceki Belediye Para Yardımı Ve Erzak Yardımı Başvurusu adlı yazımda yazdığım için burada tekrar anlatmıyorum. Bu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

5- Vakıflar Genel Müdürlüğü Yardımları

Vakıflar genel müdürlüğü ihtiyaç sahiplerine bir çok kalemde yardımda bulunmaktadır. Bunlar aşevi(sıcak yemek) yardımı, fakirlik maaşı(muhtaçlık aylığı) ve VGM burs yardımıdır.

Para yardımı yapan kurumlar

Para Yardımı Yapan Kurumlar Dernekler Ve Vakıflar

Tabi ülkemizde ihtiyaç sahiplerine para yardımı yapan sadece devlet kurumları yok . Yoksullara yardım eden sivil toplum kuruluşları da bulunmaktadır.

Güvenilir yardım kuruluşları mı bilemeyiz ama en çok araştırılan ve en çok para yardımı yapan kurumlar ve kuruluşları oldukları kesin. Para yardımı yapmak istiyorum diyen vatandaşların yardım edecekleri vakıfları iyi araştırmalarını öneriyoruz.

Ülkemizdeki sosyal yardım kuruluşları çok fazla var. Bunların hepsine sizlere anlatmamız zor. Bizde bu yüzden en bilinen yardım kuruluşlarını sizler için derledik.

Ülkemizde para yardımı yapan kurumlar ve ihtiyacı olanlara yardım yapan derneklerden bazıları şöyle:

Türkiye Yardım Sevenler Derneği

Türkiye Yardım Sevenler Derneği, ”Hayatlara Destek Hayallere Hayal” sloganı ile duruma muhtaç olan bireylerin yardımına koşuyor. 131 adet şubesi ile neredeyse ülkenin her yerinde faaliyet gösteriyor. Dernekle ilgili ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın. 

Dost Eli Derneği Maddi Yardım

2001 yılında yoksul vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla kurulan Dost Eli Derneği yoksul vatandaşlara gıda yardımı sunuyor. Bu yardım hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın. 

Vuslat Derneği

Kurulduğu günden beri pek çok yardıma koşan Vuslat Derneği online olarak başvuru alıyor. Ülkemiz başta olmak üzere dünya geneli hayır yapan dernek Afrika ve Asya ülkelerine de su yardımında bulunuyor. Dernek hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız. 

Para Yardımı Yapan Şirketler
Para Yardımı Yapan Şirketler

Para Yardımı Yapan Şirketler

Ülkemizde öğrencilere para yardımı yapan şirketler ,para yardımı yapan kuruluşlar ve para yardımı yapan insanlar para yardımı yapan kurumlar o kadar fazla ki. Hepsini saymak imkansız. Bizde size Maddi Yardım Yapan Kurum ve Kuruluşlardan bazılarını sizler için derledik. İşte para yardımı yapan kurumlardan bazıları:

 • Kaptan Şirketler Grubu,
 • LCW ve sahipleri,
 • Anadolu Endüstri Holding,
 • İçdaş Demir Çelik,
 • Enka İnşaat,
 • Abdi İbrahim İlaç,
 • Kıraça Holding,
 • Öztürk Yatırım,
 • Borusan Holding,
 • Gama Holding,
 • Sabancı Holding,
 • Aksoy Holding,
 • Select,
 • Enka İnşaat,
 • Zorlu Holding,
 • Saray Halı,
 • Dedeman Holding,
 • Yıldızlar Yatırım

Maddi Yardım Yapan Hayırsever Zenginler ve Ünlüler

Ülkemizde para yardımı yapan hayırseverler deyince akla ilk gelen kişiler genellikle iş adamları olmaktadır. Maddi Yardım Yapan Hayırsever Zenginler ve Ünlüler deyince akla ilk gelen isimler şöyle.

Berat ÖSEN, Şenol ŞANKAYA , Zeynep Erkunt, Armağan Metin İlciNecati Kurmel, Murat Dedeman, Fevzi Keskinoğlu,  Sadettin Saran, Nafi Güral, Ali Nihat Gökyiğit, Erol Bilecik, Muzaffer Çilek, Firuzhan Kanatlı, Ali Raif Dinçkök, Begümhan Doğan Faralyalı, Feyyaz Berker – Alev Berker İbrahim Erdemoğlu, Ahmet Nazif Zorlu, İbrahim Çeçen, İdil Yiğitbaşı, Fikret Öztürk, Hüsnü M. Özyeğin Ahmet Said Kavurmacı, Gökyiğit – Berker – Akçağlılar, Davut Doğan, Lucien Arkas, Erden Timur Hacı Boydak, Mustafa Koç, Öner Hekim, Ahmet Kocabıyık, Ahmet Eren, Avni Çelik, Sinan TARA İpek Ilıcak Kayaalp, Tuncay Özilhan, Mehmet Ali Aydınlar, Ali Doğramacı,  Şerife İnci EREN, Kamil KARAKAŞ, Serhat ALPAGUT, Burak KIZILHAN,  Ekrem AKYİĞİT, Serdal AKYÜREK, Sedat ÖZGÜR, Hayrettin ÇAYCI, Şerafettin MEMİŞ, Erdem ÇENESİZ, Zeki YURTBAY.

Tabi ki para yardımı yapan kişiler yukarıdakilerle sınırlı değil. İsmini sayamadığımız o kadar para yardimi yapanlar var ki saymak mümkün değil.

Şimdi de gelin muhtaç durumda ki kişilere maddi yardım yapan sanatçılar kimler onlara bakalım.

En Çok Para Yardımı Yapan Ünlüler ve Sanatçılar

Ülkemizde muhtaç durumda olanlara yardımda bulunan bir çok sanatçı bulunmakta. Ama biz bunlardan bir kısmını sizlerle paylaşacağız. Para yardımı yapan ünlüler şöyle:

Haluk Levent, Seda Sayan, Serap Akkaya, Müge Anlı, Esra Erol, Bülent Ersoy

Maddi Yardımlardan Kimler Yararlanabilir?

Dernek, Vakıf ya da ünlülerden maddi yardım almak isteyenlerin SGK ödeneğinin bulunmaması gerekir. Ancak üzerine kayıtlı gayrimenkul bulunan vatandaşlar bu yardımdan faydalanabilir. Yetim, öksüz, dul veya gazi şehit yakınları maddi yardıma başvuru yapabilir. Yoksul aileler eğitim sürecindeki çocuklarını okutabilmek için de maddi yardımlara başvuru yapabilir. 

Belediye Maddi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belediyeler yüz yüze başvurunun yanı sıra e-devlet üzerinden de durumu olmayan vatandaşların maddi yardım başvurusunu kabul ediyor. E-devlet üzerinden başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Admin

Toplumsal bir gerçekliğimiz olan muhtaçlık durumu insanlarımızı Sosyal Yardımlara yönlendirmiş ve bu konuda insanları gerçek manada kaynak eksikliği bizi bu siteyi kurmaya teşvik etmiştir. Amacımız insanlarımıza Sosyal yardımlar konusunda en gerçekçi ve en güncel bilgileri sunmaktır. Resmi yada özel kurumlarla hiç bir ilgimiz yoktur. Amacımız, sizleri sosyal yardımlar konusunda bilgilendirmektir. Bize ulaşın sayfasından her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından aklınıza takılan soruları bize muhakkak iletin.

İlgili Makaleler

666 Yorum

 1. Merhaba.Kayseride oturuyorum.Evlilik için MADDİ DESTEKE İHTİYACIM VAR. lütfen bu yazımı okuyan vicdanlı birisi yardımcı olabilirmi. Bunu yazarken bile o kadar utanıyorum ki anlatamam

  Telefon Numaram: 0552 935 51 57

  1. Hayırlı günler bende başvuru yapmak istiyorum….cok madur durumdayim…sesimi nasıl duyurabilirim ….sag kolum sakatlandı benim ismim rabia şu an çalışamıyorum nasıl sesimi duyurabilirim…g.mail adresim…sedefcik13gmail.com

 2. Selamünaleyküm dört çocuk babasıyım kiralarımız birikmişti ev sahibimiz bize kiradan çıkardı 3-5 satik kira parasını vardık onları da kira yerine verdik 4 çocuğumuz var ama şimdi evimiz var ne eşyamız var gerçekten çok ihtiyaç sahibiyiz kendimize ev tutmak için ve biraz eşya almak için çok ihtiyacımız var yuvamızın dağılmasını istemiyorum şu anda çocuklarımız başka yerde ben de başka yerde kalıyorum 05434009120

  1. Bu taraftan iyi günler, Ben Bayan Flora Scott özel bir borç veren, Yıl sonu kutlaması için acil Noel kredileri ve kişisel krediler sunuyoruz. öyleyse hemen bu fırsattan yararlanın!!! herhangi bir mali nedenle acil bir krediyle ilgileniyorsanız, bu kredi işlemi hakkında daha fazla bilgi için (flora_scott@outlook.com) aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
   Saygılarla
   Bayan Flora

 3. Herkese iyi günler!
  Bu, Unity Health Hastanesi’nden bir kamu duyurusudur.
  Dünyanın her yerinden böbrek bağışçıları arıyoruz ve iyi ödüller için, böbrek bağışçısı olmakla ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki +1 (213) 927-2588 numaralı telefondan whatsapp kullanarak bizimle iletişime geçin.
  veya unitypointhealthiowa@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin

 4. Merhaba lisede okuyorum Parçalanmış bir ailenin çocuğuyum Annem babam boşandılar Biz 5 kiz kardeşiz hepimiz okuyoruz öğrenciyiz hepimize annem bakıyor çok zor şartlarda yasamaya çalışıyoruz size biraz hayatımdan bahsetmek istiyorum Annem ve babam boşanmadan önce hayatımız çok kötüydü babam sorumsuz bir adamdı eve bakmaz bizle ilgilenmez bütün parasını içkiye yatıran bı adamdi Annem ise içkiye karşı bir kadın annem babama içki içme neden içiyorsun ben icmeni istemiyorum diye kizdiginda babam her zaman annemi döverdi Biz sürekli şiddet için de büyüdük kavgasız bir günümüz olmazdı babam eve geldiği zaman saklanacak delik arardik o derece babamdan korkardik Annemin hiç yüzü gülmedi Bazen babam annemi suçlar senden kadın olmaz kadın olsaydın 5 kız dogurmazdin bir erkek doguramadin diye annemi suçlardı İnanın hepimiz o kadar cektikki çok şükür o adamdan kurtulduk bundan sonra mutlu olmak istiyoruz şuan hepimiz annemle yaşıyoruz okuyoruz annem FİBROMİYALJİ HASTASI strese bağlı oluşan bir hastalık yaşadığı evlilikten üzüntüden sonra bu hale geldi bu hastalığına rağmen merdiven silerek bizleri okutmaya çalışıyor fakat bu süreç çok zor bu zorluklardan dolayı bize yardım etmenizi ve mümkünse Bize yardım etmenizi ve bana BURS SAĞLAMANIZI TALEP EDİYORUM Allah’a emanet olun

  IBAN 10 0006 4000 0011 4570 1490 09

  1. Merhaba ben Yasin
   Türkiye de tek başıma yaşamaya çalışıyorum ailem yok. Mesleğim var ama kalacak yer ulaşım derken kazancım elime ulaşmadan bitiyor.
   Birikmiş kiram ve kredim var ödemekte zorluk yaşıyorum Allah rızası için yardımcı olurmusun.
   Teşekkürler
   TR710006701000000096700060

  2. türkiyede yanlız başıma yaşamaktayım muhtaç durumdayım yardıma ihtiyacım var tefon nom 5352982717

  3. Merhaba whatsaptan yazdım ama mesajım iletilmedi.İletişie geçermisiniz

   0552 935 51 57

  4. Merhaba yani kolay bişey değil ama mecbur olmasam ki yüzüm de yok ama paraya ihtiyacım var gencim çalışıyorum ama sevdiğim var başlık parası olsun altın fiyatları olsun malum hepsi uçuk alamıyorum yani 7 bin TL maaş alıyorum ama aynı zamanda aileyede bakıyorum ve eyer ben bu parayı deng getiremezsem sevdiğimi başkasına verecekler ve bu yüzden bu konuda sizden yardım rica sında bulunuyor um 🙏

  5. Meraba 4 cocugum var esim cezaevinde 3 cocugum okula gidiyo birde birbucuk yaş bebeğim var bez di mamaydi giderimiz çok hem para hemde bebek arabasi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iban TR89 0001 5001 5800 7300 59 0335

  6. Merhaba abi ben ev almak istiyorum biraz maddi yardım istiyorum yardım ederseniz sevinirim

  1. merabalar ben eren gültekin
   başkasinin telefonunda yaziyorum tesaduf gördum benim sicilim cok kötü icralar dan dolyi ssk li calsamiyorum ailem yok babam sicilim mahvetti het yere borcm var esim hamile nikah bile kiyamdik evim esyam yok

  2. Maddi sıkıntım var çalışıyorum yetmiyor kiradayim borclarim var bana yardım edermisiniz TR39 0001 0003 5078 6478 2250 01 Bayram Yilmaz

 5. Dr Ajayi’yi internette harika bir ruhani adam bulduğumda boşanma sürecinden geçiyordum, benim ve kocamın bir daha bir araya geleceğini hiç düşünmemiştim, üç çocuğumuz var ve 12 yıllık evliyiz ama o bunu bir kenara atmaya istekliydi. çünkü yeni bir kadınla tanıştı ama Dr bana yeni tanıştığı kadını unutturacak güçlü bir aşk büyüsü yapmama yardım etti ve boşanma iptal edildi, artık evimizde daha güçlü bir bağla huzur içinde yaşıyoruz, Dr Ajayi i size de yardımcı olacak, ayrıca herhangi bir sağlık sorununuz olması durumunda sizi de iyileştirecek şifalı otlar hazırlıyor. VEYA instagram : https://www.instagram.com/drajayispiritualhome/

 6. Kredi kartı borcum var odiyemiyirum 20 yaşındayım 15 yaşımdan beri ailemle konuşmuyorum beni evden arılar zor bedel bugünlere geldim kredi kartı ckardm geçim yapmak için bir yandan çalışıp bir yandan kredi kartına yatrdm ve ondn sonra Türkiye’de yaşamak zorlaştıkca odiyemez olduum kredi kartı borcunu banka bana bir hafta zaman tanıdı ödemem için ve 6 gün sonra askere gidicem 1000 TL para biriktirdim zor bela askerde geçinmek için yetmicek yani yardıma muhtaç ım kredi kartı borcum 17 bin borcum var lütfen yardım edin kurban olim yani denemek istedim burayida belki yardım seven biri vardır diye el uzatan olur

  Uğur güven
  TR22 0001 0001 4696 2440 7850 01
  05300324911 telefon numaram inanmayanlar için icraa belgelerini atabilirim

 7. سلام عرض ادب بنده مجید محمدی ایرانی48ساله و معلول قطع کامل پای چپ فردی فقیروبی بضاعت وباوجوددوپسر9_12ساله و محصل بیکار و خانه نشین هستم باوجود هزاران مشکلات مالی وگرفتاری سرپرستی خانواده4نفری رو برعهده دارم جهت خرید پای مصنوعی مبلغ30میلیون تومان پول نیاز مبرم را دارم لطفاً مساعدت مالی مرحمت فرمایند درصورت عدم مساعدت چاره ای جز فروختن کلیه خود ندارم باتقدیم احترام مجید محمدی
  09148074947:04142588404
  شماره کارت شبا820170000000325863817008

 8. %3 gibi düşük bir faiz oranına sahip hızlı, uzun veya kısa vadeli bir krediye mi ihtiyacınız var? Kredi puanınız ne olursa olsun işletme kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, otomobil kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyon kredisi vb. sunuyoruz. Dünyanın her yerindeki sayısız müşterimize finansal hizmetler sunma konusunda garantimiz var. Esnek kredi paketlerimiz ile krediler mümkün olan en kısa sürede işlenebilir ve borçluya aktarılabilir, tavsiye ve finansman planlaması için uzmanımızla iletişime geçin. İlgilenen adaylar e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmelidir: romerovinciloan.ltd@gmail.com

 9. Belirli bir kredi teklifi mi arıyorsunuz? Belki büyük krediler için meşru bir borç veren veya acil faturalar ve borçlar için yılda 2% ‘lik ucuz ve hızlı krediler? şimdi bize ulaşın e-posta: chosengenerationloancompany@gmail.com https://wa.me/message/BOFKF5DW4LKFL1

 10. Valla çocuk.yasta evlendirildim zorla boşandım ailem destek çıkmıyo iş arıyorum yok devlet yardım.etmiyo bu çocuğum var yardım ederseniz çok iyi olur lütfen

 11. Eşim cezaevinde kiraciyim sanliurfa da ikamet ediyorm.iki oğlum var ogrenci maddi durumum.kritk yardıma ihtiyacım var

 12. Durumum yok kiraciyim.esim cezaevinde iki öğrenci oğlum var durumum.kritk yardımcı oturmusnz

 13. Maddi desteğe ihtiyacı olan bireysel ve kamu sektörüne her türlü krediyi %2 gibi düşük bir faiz oranıyla sunuyoruz.

  Mali zorluklarınızı çözmek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var?

  Acil bir kredi mi arıyorsunuz? Lütfen E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: tw1754392@gmail.com
  /WhatsApp :+254716866840, nasıl başvurulacağına ilişkin ayrıntılı ve hızlı prosedür için.

  1. 2 milyon borcum var yıllık ödemeli olarak 5 yıllık kredi toplam geri ödemesi nekadar

 14. Valla benim odun komur almaya para ihtiyacım var ve çocuklarımın okul ihtiyacı için

 15. Merhaba ben malatyada yaşıyorum iki cocuk babasıyım şuan işsizim maddi yardıma ihtiyacım var bankalardan kredi çekemiyorum sicilim bozuk anlayacağınız yardıma ihtiyacım var eğer yardimci olursanız sevinirim yoksada canınız sağolsun

 16. Öncelikle selamun aleykum allah herkesin kısmetini artırsın inşallah önce kendimden bahsediyim evli biriyim bir tane kızım var ellerinizden öper ve iş bulamıyorum allah rızası için yardım ede bilecek bir dayimiz varsa şimdiden allah razı olsun çok zor durumdayım borcum var inşallah bir el atan dayimiz olur şimdi den allah razı olsun ve allahtan da tek dileyim kimseyi düştüğüm duruma düşürmesin eşimin yüzüne bakamıyorum allah bizi affetsin

  ZİRAAT BANKASI TR80 0001 0002 3989 7571 2050 01

  YUSUF TOPRAK

  😊😊😊😊😊😊

 17. Merhaba selamlar çok çaresizim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler…

 18. Çok zor durumdayım altından kalkmadığım borçlarım var Allah rızası için bi el uzatın

 19. Merhaba cok zor durumdayım istanbulda esenyurtta oturuyorum adlibpara cezası aldım 30 bin tl evim kira annem hasta ben asgari ücret alıyorum yüksekbtansiyon hastasıyım zaten çalışmakta güçlük çekiyorum bana yardım edecek bir allah kulu yokmu bu dünyada bütün kapılar yüzüme kapandı.nereye başvurduysam yardım eden olmadı.lütfen bana yardım edin

 20. Efendim sagllkl huzur günler dillerim saygllar efendim yardlmlnlza ihtiyaclm var kendim. Kalp rahatslzln kalte pil var yardlmlA yaslyorum sizin gibi haylrseven insanlar yardlmlarla engeli raporumvar efendim bana isverirmisinbihtiyaclm var yada para erzak tabolabilir. Efendim bir elinizi uzatın bana IBAN no butur. DenizbankTR32 0013 4000 0078 1336 0000 01

 21. Evet benim ihtiyacım var
  engelliyim%43 ortopedik engelli iş bulamıyorum başka da bir gelirimiz yok annem 65 yaş üstü aylık alıyor bende engelli maaşi alıyorum 10 gün geçmeden bitiyor para inanın dolap boş ne kahvaltılık ne de sebze falan var

  1. Merhabalar
   Ben Ceren Gezer 14 yaşındayım, 9.snıfa geçtim
   İlkokul ve ortaokul okuyan 2 kız bir erkek kardeşim var
   Babam 2 ameliyat geçirdi uzun süredir işsiz bu süreçte eğitimiz ve geçim ihtiyacı için bankalara esnafa icralık borçları oldu
   Sağlık sorunları devam ediyor çok zor günler yaşıyoruz
   Benim ve kardeşlerimin okul formaları ve kırtasiye ihtiyaçlarımız için acil yardıma ihtiyacımız var
   Bu yardım için kendim adıma banka hesabı açtık
   Çok okumak istiyoruz ihtiyaçlar dan dolayı okula gidemiyoruz
   Yardımcı olursanız minnettar kalırız 🙏
   VAKIF KATILIM
   CEREN GEZER
   TR29 0021 0000 0007 2673 7000 01

    1. Cemil bey merhaba 05454700264 ankaradan plnar ben babaannem icin komur idun destegi ve oglum asker bu yuzden komur destegi istiyirum gercekden ihtiyaclm var esim yok calismlyorum ben asker oglum icin olamasada babaannem köyde tek baslna ve odun kömute ihtiyacl var köy sivas yildlzeli ben ankaradaylm ilwtisime gecmek isterim

 22. Trafik kazası yapan sigortası ve hiç bir geliri olmayan iki çocuklu biri liseye diğeri orta okula giden bir yakınım için yardım istiyorum anne baba şu an görüyor

 23. Zor durumdayız altı çocuğum var okula gidiyorlar hiç gelirimiz Yok yardıma ihtiyacım var nereye baş vuru yapsam yaşınız genç gidin çalışın diyorlar eşim emele iş Yok şimdiden teşekkürler

 24. Merhaba
  2 sene evvel diyaliz hastası olan eşimi korona dan kaybetmiş 3 çocuk annesi bir kadınım Bir oğlum 2 kızım var oğlum babasının hastalığı nedeniyle liseden sonra çalışmak zorunda kaldı kardeşlerin okuması ve evin geçimi için yardımcı oldu şimdide oğlum nişanlandı mecbur ona yeni ev kurmak zorundayım lakin onun aldığı asgari ücret ve benim eşimden kalan malulen emekli aylığı ile çok zorlanıyorum kızların okulu evin geçimi düğün eksiği bizi çok zorluyor ilerde ödyemeyeceğim borçların altına giriyorum buda beni çok üzüyor onun için sizlerden yardım talep ediyorum bizlere yardımcı olursanız bu yetimlerin yüzlerinin gülmsinde
  katkıda bulunursanız çok sevinirim Rabbim şimdiden hayırlarınızı kabul etsin yar ve yardımcınız olsun katlanarak size geri döndürsün inşaAllah.

 25. 6 numara bebek bezi, ıslak mendil, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Allah rızası için destek olurmusunuz? İnsanı insana muhtaç etmesin rabbim. İnsanı çaresiz bırakmasın rabbim. eylemmetin6666 @ gmail . com

 26. Rahminin meyvesini arayan bir kadın mısınız, evinizdeki çocukların seslerini duymak istiyorsunuz ama hamile kalamadınız artık endişelenmeyin çünkü Dr Ajayi kendi bebeğinize sahip olmanıza yardımcı olacak, karşı karşıyaydım. benzer bir durum bir adam büyük büyü tekeri Dr Ajayi’nin 9 aylık ayrılıktan sonra sevgili karısını eve geri getirmesine nasıl yardım ettiğini ifade ettiğinde, Dr Ajayi’ye ulaştım durumumu açıkladı, daha fazla ağlamamamı söyledi ve bir şifalı bitki hazırladı. benim için aldığım ve üç ay içinde ikiz erkek çocuklara hamile olduğum içki, şimdi gururlu bir anneyim. Herhangi bir yaşam durumu için büyü yapan Dr Ajayi ile iletişime geçin, o iyi bir adamdır. Viber veya WhatsApp: +2347084887094 veya E-posta: drajayi1990@gmail.com

 27. Bilmiyorum olurmu ama çok zor durumdayım 300 binlira borcum var hatalar yaptım isterseniz araştırabilirsinizde kızımın hergün yüzüme bakıp eksiklerini söylemesi inanırmısınız bilmiyorum ama günlünde yazdı sözler özellikle 13yaşındaki bircocuk babamın borçları yüzünden birşey isteyemiyorum demesi anlatamıyorum bunaldım artık dayanamıyorum artık eşim vekızım olmasa bilmiyorum anlatacağım çok şey var ama söyleyemiyorum borcum çok ama 100 binlira bir bulabilsem gerisini halledebilecegime inanıyorum daha bugün kızımın kitapları icin kaplık alamadım anlatamıyorum insan yaşarsa anlar bilmiyorum olurmu adım Mahmut gören isterseniz araştırın hacizlerimi 300 bin borcum var ama 100 bin dedim gibi bir bulabilsem gerisini cözerim yazım dedim belki bir şeyler olur diye kendim için istemiyorum sadece kızım icin diş telleri takılacak yaptıramıyorum doğuştan süt dişlerinin altında bazı dişleri yok of yA ne söylim başka bilemiyorum yazamıyorum yardım istiyorum kurban olayım burayıda deneyim dedim 640006701000000073532027 yapıkredi Mahmut gören yapandan da yapmayanda Allah razı olsun

  1. Kafayı yiyecem ama olmuyor ne yapsam olmuyor bunaldım geceleri uyuyamıyorum eşimi çocuğumu düşünüyorum aklımdan kötü şeyler geçiyor artık gerçekten dayanamıyorum borcda alabilirim aylık 7000 binlira ödeyebilirim çok borcum var hacizliyim dayanamıyorum 05070979868 mail adresimi kullanmıyorum

 28. Mhb ben üç çocugumla kirada oturan yalnız bir bayanım .iki öğrenci olan kız çocuğum var çalışamıyorum maddi sıkıntı çekiyorum .Kayseri’de yaşıyorum .okul masrafları için evimin giderlerini sağlamak için önce Allah’a sonra size arz ediyorum.yardima ihtiyaçim var .

  1. Eşim icralık benimde kredi kartı , kredi ese dosta borç üstüne bi iş kazası geçirdim çok şükür sakatlık durumum yok ama psikolojik olarak çalışma gücüm kalmadı. Bir kızım var ve ona yeteri kadar bakamıyoruz. Borç olarak yardım edebilirseniz borçları düzene sokup sıze ödeme sözü verebilirim para yardımı istemiyorum çünkü çok şükür ödeyebilecek gücüm var sadece duzensız bir borcum içindeyın kredi cekemıyorum ve kendimi toparlayıp tekrar çalışmak istiyorum fakat bı borç kütlesinin altından kalkamıyorum.

  2. Selametlerle 23 bınehe ıhtıyac duymaktayım acilcehe geri ödeme olasığıyla taksit taksitlede olur toptanda isteyene garanti belgeside veririm icleri acıtabilen bir sebepten bir duanıhı almak isterim digenlere 0553 891 24 52 telefon numaram 149 578 214 43 5005 hesap nom ziraat bankası rıca olunurrrr

 29. öncelikle allah siz yardım sever büyüklerimizde razı olsun ben mehmet ekin siirt merkez de ikamer etmekteyim ve evli 4 cocuk babasıyımve kiracıyım ve 87 bin tl borcum var 7 icram var eşimede 2 icra acıldı ve cok zor durum dayım allah rısazı icin yardım eli uzatın cok zordayım ve evimde ne bir buzdalabı ne bir makınam hic birşey yok cok zordayım allah rısazı icin yardımcı olun inan miyorsanıs istediginizi göderin yönlendirin gelsin duruma baksın borclarım olduguna dair dekontlar var 7 aydır dogal gaz kesik ne yapacagimi bilmiyorum yuvam yıkılmadan allah rısazı icin yardım edin tlf…0531 371 57 95 …..iban,,,TR27 0001 5001 5800 7316 3249 48 … ALLAH RISAZI İCİN ACİL YARDIMA EDİN ŞİMDİDEN YÜCE ALLAH SİZDEN RAZİ OLSUN

 30. Yeni ev satın alma, inşaat, emlak kredisi, yeniden finansman, borç konsolidasyonu, kişisel veya ticari amacınız için finansman seçenekleri mi arıyorsunuz? Geleceğe Hoşgeldiniz! Finansman bizimle kolaylaştı. Finansal hizmetimizi uzun ve kısa kredi vadesi için %3’lük düşük ve uygun faiz oranıyla, %100 garantili krediyle sunduğumuz için bizimle iletişime geçin, İlgilenen başvuru sahibi, daha fazla kredi edinme prosedürleri için bizimle iletişime geçmelidir: fredmorefinance@gmail.com veya whatsapp : +919654763221

 31. Yeni ev satın alma, inşaat, emlak kredisi, yeniden finansman, borç konsolidasyonu, kişisel veya ticari amacınız için finansman seçenekleri mi arıyorsunuz? Geleceğe Hoşgeldiniz! Finansman bizimle kolaylaştı. Finansal hizmetimizi uzun ve kısa kredi vadesi için %3’lük düşük ve uygun faiz oranıyla, %100 garantili krediyle sunduğumuz için bizimle iletişime geçin, İlgilenen başvuru sahibi, daha fazla kredi edinme prosedürleri için bizimle iletişime geçmelidir: fredmorefinance@gmail.com fredmorefinance@ hotmail.com veya whatsapp: +919654763221

 32. Size ve ailenize merhaba. Bir bulut finansal çözümler sirketinin CEO’suyum. Geri ödeme için maksimum 1 ila 15 yil
  arasinda% 3 faiz oraniyla kredi sagliyoruz. Ilgileniyorsaniz, lütfen bu e-postadan benimle iletisime geçin: vystarcreditunionbank@fastservice.com

 33. Size ve ailenize merhaba. Bir bulut finansal çözümler sirketinin CEO’suyum. Geri ödeme için maksimum 1 ila 15 yil
  arasinda% 3 faiz oraniyla kredi sagliyoruz. Ilgileniyorsaniz, lütfen bu e-postadan benimle iletisime geçin: vystarcreditunionbank@fastservice.com

  Bizimle WhatsApp üzerinden de iletisime geçebilirsiniz: +55 11 97763-9143

 34. 6 numara bebek bezi, ıslak mendil, süt ihtiyacım var. Para istemiyorum. Bebek bezinin paketini kesebilirsiniz. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Haram yemeyi nasip etmesin rabbim. Külli nefsin zaikatül mevt. Her nefis ölümü tadacaktır. Ahirette mahşer günü cenneti hediye edeceği kul olmayı nasip etsin rabbim. Yazmış olduğum mesajı görmemezlikten gelmeyin. Elinizi ayağınızı öpüyorum. Ne olmuşum dememeli ne olacağım demeli insan. eylem345817@gmail.com

  1. Merhaba adım bahar bir çocuk annesiyim eşim türk ben Türkmenistan vatandaşı resmi nikahlı 9 senedir Türkiye’de yaşıyorum ülkeme 9 senede bı kere gidebildim şimdi 4 yaşında kızım var ailemin yanına gitmek istiyorum eşim askeri ücret calisyor kiramiza zor yetiyor lütfen Allah rızası icn biri bize yardım etsin bilet alabilecek imkanımız yok Allah kimseyi ailesinden ayrı düşürmesin ne olur yardım edin kızımla bana bilet parası yardım edebilecek elinden ne gelirse
   TR71 0001 0020 6681 3797 6850 01 gulbahar nart

 35. Merhaba yardımseverler.ben eşime sürpriz yapayım derken 22.000 lira dolandırıldım.eşim duyarsa bosaniriz.allah rızası için bana yardım edin.çok zordayım kimsem yok.

 36. İyi haberler! Bu, hükümetin COVID 19’un mali etkisinden etkilenen herkese ECT BANKALARI aracılığıyla 205.000 ABD Doları tutarında bir destek mali hibesi sağladığını kamuoyuna bildirmek içindir. İlgilenen başvuru sahibi SUPPORT@ECTBANKS.COM WHATSAPP aracılığıyla başvurmalıdır: +12084030014
  Ben Amerika Birleşik Devletleri’nden ama Avrupa’dan Lucy

  1. Merhaba bir miktar para yardımına ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz sevinirim

 37. meraba ben cok maddı sıkıntı cekıyorum bankaya 127bın borcım var evım yok arabam yok cok yordu hayat benı bakmakta hukumlu oldugum aılem var borc icındeyın para cezam var 12600 hapıs cezasına dondu odemezmesem gunu 20 tlden yatıcam saglık sorunlarım lutfen benı bu borctan kurtarın odemıyom 05376015921 ıban no Tr 92 0006 4000 0011 0371 2121 115

 38. Acil maddiyata ihtiyacım var sağlık için 60 milyara Allah hayırınızı kabul etsin teşekkürler

 39. Selam aleyküm benim maddi durumum kötü bana yardım edin allah için yardım edin lütfen çok zor durumdayım 2 çocuk babasıyım geçim sıkıntısı yaşıyorum kirada oturuyorum
  TR36 0001 0009 7458 8282 4250 02
  Emin gözaçık
  Peygamber efendimiz hatri için yardım edin bana 0543 6868 1040

 40. Merhaba ben eşimden bosandim iki çocuğumla yaşıyorum eski eşim kredi kartıma borçlar yaptı bnm bir gözüm görmüyor kan pihtisi atti tedavisi yok 50 yaşındayım nefes darlığı var calisamiyorum oğlum var 25 yaşında nisanlanacak borç odemekten hiç bir şeye yetisemiyor kredi kartıma sürekli faiz işliyor yardım ederseniz çok TR19 0011 1000 0000 0069 7414 20
  sevinirim iyi geceler

 41. Selam abim benim paraya ihtiyacım var buzdolabında hiç bir etzagim yok 2 çocuk var geçim sıkıntısı çekiyorum bayram harçlığım dahi yok bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 05364601787 tel numaram

 42. merhaba efendim ben Poyraz Kahramanmaraş ta yaşıyorum 40 yaşındayım bundan 5 ay önce evliliğim maddiyat nedeni ile sonlandı. İki çocuğum var biri 14 diğeri 4 yaşında maddi durumum çok sıkışık çocukların sağlık güvencesi sebebi ile işe girdim ancak ülkemizde asgari ücret açlık sınırın altında evimde hiç eşyam yok kirada oturuyorum millet görmesin diye perde taktım çünkü rezil olmaktan korkuyorum maddi olarak desteğinize ihtiyaç duymaktayım bu nedenle sizi rahatsız ettim. Eşimin söylediği bir söz çok zoruma gidiyor sen çulsuz parasız birisin benim istediğim hayatı bana veremiyorsun dedi. Sizden Allah rızası için yalvarıyorum bana ne türlü iş verirseniz yaparım tek istediğim bu çocukların geleceği ve o kadının en çok sevdiği dayanamadığı arabaya yani mazda RX8 bu arabaya binmek ama öncelikle evimin eşyaları çünkü çocuğum yerde halının üstünde battaniyede uyuyor mutfak dersen hiç yok şimdi diyeceksiniz hiç mi yakınınız yok var ama eşimle evlenmeme karşı çıktıkları için hiç biri ile konuşmuyorum buna annem babam dahil. Efendim bu yaşıma kadar zenginlik istemedim ama şu günden sonra isterim çünkü beni fakir deyip çekip gidenlere hesap sormak isterim olay tamamen böyledir açık açık konuştum yalansız yanlışsız karar sizin efendim. Şahsınızı saygı ile selamlıyorum iletişim no : 05465480335

 43. Merhabalar.Ailemle beraber yaşıyorum 20 yaşındayım,lakin bana hiçbir şekilde maddi&manevi destek olmuyorlar evin bir köşesinde sahiplenilmiş hayvan gibi yaşayıp gidiyorum.Devamlı evden kovmakla ilgili bana gelip söyleniyolar lakin gidecek bir yerim yok.Yanlarından ayrılana kadar karış karış iş arıyorum lakin bulmakta zorlanıyorum.İş bulana kadar kişisel ihtiyaçlarımı karşılamam gerekiyor.(yemek vs).İş bulana kadar bana yeticek miktarda destek çıkarsanız çok makbüle geçer. TR28 0006 2000 1270 0006 6258 46

 44. Benim para ihtiyacım var borcum çok geçinemiyorum üç çocuğum var kiracıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

 45. Hayırlı günler ben kızımı evlendireceğim emekli aylığı la geçinen birisiyim yatak odası ve kına bize aitmiş yardım eder misiniz

 46. Merhaba ben yardım değil de Bi kolaylık istiyorum.ben babamın kanser tedavisinden dolayı kredilerden sıkıntı yaşıyorum memurum ödemekte zorlanıyorum borç olarak tekrar ödemek koşuluyla yardımcı olursaniz sevinirim.05426880080

 47. Merhaba ben serhat kaya Mardinde yaşıyorum 33 yaşındayım 6 yıldır emniyette güvenlik olarak çalışıyorum aynı işte çalıştığım arkadaşlar ev aldı araba aldı evlendi ama ben hiçbirşey yapamadım yapı kredi bankasına 200 bin borcum var maaşım hep bankaya taksite gidiyor tabiki geçmişte yapmış olduğum hataların yanlışlıklarımın ceremesini çekiyorum Ailem babam abimde bana hiç yardım etmedi destek olmadı köstek oldular onlar yüzünden arabam gitti bu durum benim okadar zoruma gidiyor okadar üzülüyorum nefes alamıyorum ağlıyorum kendime zarar verecek duruma geldim ne olursunuz bana yardım edin lütfen lütfen 05465687274 TR71 0001 0004 0749 2491 3450 01 ziraat bankası serhat kaya

 48. MERHABA HAYIRSEVER MADI YARDIMA MUHTACIM ALAH ASKINA COK ZOR DURUMDAYIM UZUN ZAMANDIR ISSIZIM CALISMIYORUM GENEL SAGLIK SIGORTAM YOKTUR BU KURBAN BAYRAMINDA BIZLERI SEVINDIRMENIZI RICA EDİYORUM PARA NAKIT MADI YARDIMLARINIZI BEKLERIM GMAIL.COM ADRESIMDEN BANA ULASA BILIRSINIZ HACIIHAYLAZ3434@GMAIL.COM GSM CEP NUMARAMDAN BANA ULASINLAR 05365088957 DİĞER KULANDIGIM CEP NUMARAMDAN BANA ULASA BILIRSINIZ 05386447026

 49. ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYESI BASKANLIGI ALO 153 BEYAZ MASA MUSTERI TEMSILCISINI TELEFONLA ULASTIM KONU BASLIGI MADI YARDIM TALEBIMDE BULUNDUM BU KONUDA ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYESI BASKANLIGI ALO 153 BEYAZ MASA MUSTERI TEMSILCISI TARAFINDAN TELEFONU YUZUME KAPATTI SORUNLARIMLA ILGILENMEK ISTEMEDILER YARDIMCI OLMADILAR HERSEYI GURMEZDEN GELDILER DAHA SONRA TEKRARDAN İSTANBUL BUYUKSEHİR BELEDİYESİ ALO 153 BEYAZ MASA MUSTERI TEMSILCISI TARAFINDAN HAKSIZ YERE MADI YARDIM TALEBIMI RED EDILDI HIC BIR KURUMLARDAN VE MAKAMLARDAN MADI YARDIMLAR ALAMIYORUM İSTANBUL VALILIGIN MAKAMIN SOSYAL YARDIMLASMA VAKIF MUDURU VE CALISANLARI TARAFLARINDAN MADI YARDIMLAR ALAMIYORUM KARTAL KAYMAKANLIK MAKAMIN SOSYAL YARDIMLASMA VAKIF CALISANLARI TARAFLARINDAN SORUNLARIMLA ILGILENMEK ISTEMEDILER YARDIMCI OLMADILAR

  1. Bilmiyorum olurmu ama çok zor durumdayım 300 binlira borcum var hatalar yaptım isterseniz araştırabilirsinizde kızımın hergün yüzüme bakıp eksiklerini söylemesi inanırmısınız bilmiyorum ama günlünde yazdı sözler özellikle 13yaşındaki bircocuk babamın borçları yüzünden birşey isteyemiyorum demesi anlatamıyorum bunaldım artık dayanamıyorum artık eşim vekızım olmasa bilmiyorum anlatacağım çok şey var ama söyleyemiyorum borcum çok ama 100 binlira bir bulabilsem gerisini halledebilecegime inanıyorum daha bugün kızımın kitapları icin kaplık alamadım anlatamıyorum insan yaşarsa anlar bilmiyorum olurmu adım Mahmut gören isterseniz araştırın hacizlerimi 300 bin borcum var ama 100 bin dedim gibi bir bulabilsem gerisini cözerim yazım dedim belki bir şeyler olur diye kendim için istemiyorum sadece kızım icin diş telleri takılacak yaptıramıyorum doğuştan süt dişlerinin altında bazı dişleri yok of yA ne söylim başka bilemiyorum yazamıyorum yardım istiyorum kurban olayım burayıda deneyim dedim 640006701000000073532027 yapıkredi Mahmut gören yapandan da yapmayanda Allah razı olsun

 50. Merhaba benim 3 tane küçük çocuklarım var eşimle boşanma aşamasındayız bana dükkan açtırdı üstüme 30 milyar borç yaptı ne ev tutacak para var nede çocuklarıma bakacak para var ailemde destek değil onlarında kendini yok gerçekten yardım yapıyorsanız Allah rızası için banada eliniz uzansın çok bişey istemiyorum ev tutacak para düzen kuracak kadar bir yardım istiyorum çalışmam en küçük kızım 1 yaşında bakanları yok bu zor günlerde bana ışık olun
  TR14 0006 2000 4770 0006 6377 34 garanti bankası Serenay kavak

 51. lütfen banada yardım eder misiniz eşimle boşanma aşamasındayız bana dükkan açtırdı üstüme 30 milyar borç yaptı ne ev tutacak para var nede çocuklarıma bakacak para borçlarımı öduyemiyorum çok bi para istemiyorum bu ev tutup bu hayat kuracak kadar yeter ailemde destek değil onlarında kendini yok gerçekten yardım yapıyorsanız Allah rızası için banada eliniz uzansın

 52. selamun aleykum.yardımcı olunabılırse çok fazla sozle kafaları karıştırmayayım.efendım çalışmayla ılgılı sıkıntım oldu bır suredır çalışamadım.Halıyle borc yaptım borclarım var gunluk ıhtıyacları alamıyorum.Isytanbulda kendıme aıt bır yerım yıo bu konulara açıklık getırebılmek için maddı destege ıhtıyacım var Yradımcı olurnmusunuz Sagolun tel:05357632790 maddi durumum çok kötü sakaklarda parklarda sabahlıyorum.Insan hayatı önemlı fakat kendıme bır duzen kuramadım çok uzuntuluyum.aynı zamanda saglık durumumda ıyı degıl şu halde bu durumla zorluklar ust uste ……2000 tl ayakta durabılmek borcları çogaltmamak ve işimde ıhtıyacımda faydalanmak için gerekıyor .teşekkur edıyorum.

 53. Selamunaleykum abi sizlerden küçük bir ricam var paraya ihtiyacım var dokdora gitmişdim ayagımda sonunum var dı dokdorda teçhiz etdi ameliyat yapacam dedi . Yüksek para istediler benim yetmeyor yeri ve gögi yaradan allahın razılıgı uçin yardım ederbilerseniz edebilerseniz çok ve çok memnun olurdum

 54. Merhaba abi benim babam vefat etti ve ondan çok borç kaldı ben okuyorum üniversite ameliyathane teknikerligi okula gitmek için çok borçlarımı da birikdi annem hasta iki yıldır çalışamıyor yardımcı olursanız seviniriz Allah razı olsun sizin gibi insanların sayısı artsın insallah

 55. Sayın yağız amca biz iki kardeşiz Ankara eryamanda oturuyoruz anneannem ve dedemi kaybettik anneme borç bıraktılar annemiz tansiyon hastası temizliğe gidiyor ama borçları ödeyemiyor yiyecekmi alsın elektrik su yalıtımı ödesin zorlanıyor bizi okutuyor yeri geldiğimi aç okula gidiyoruz çamaşır makinesi bozuk annem elde yıkıyor elleri tutmuyor 20.000tl verebilirmisiniz

 56. Merhabalar efendim yeni evliyim 1.5 senelik hemsireyim covid döneminde hamileyken erken ayrılmak zorunda kaldım istanbulda kirada yaşıyoruz eşim özel güvenlik bebeğim 6 aylık stresten sütüm kesildi eşimi de ben hamileyken işten çıkardılar borç borç üstüne bindi belimizi dogrultamiyoruz bebeğin ihtiyaçlarından elimize para da kalmiyor eşim 5000 tl alıyor 2000 kira şimdilik 2 ay sonra evden de çıkarıyorlar net 40000 civari borç var nolur yardım edin yalvarırım

 57. AMAN TANRIM!! Bu kesinlikle şok edici ve gerçek bir Tanıklık..20 EYLÜL 2020’de internette bir forumu ziyaret ettim ve forumda Dr Noble adlı bu güçlü ve harika vudu büyücüsünün muhteşem bir tanıklığını gördüm..Hiç inanmadım , çünkü daha önce sihir hakkında hiçbir şey duymadım ve öğrenmedim.. Hiçbir ruh beni büyülü vudu hakkında etkileyemezdi, ta ki Dr Noble benim için yapıp 8 yıllık evliliğimi bana geri getirene ve eşimi geri getirene kadar. aynı 48 saat içinde internette okuduklarım gibi.. Kocam diz çöküp af dileyip onu geri kabul etmem için yalvardığında gerçekten şaşırdım ve şok oldum.. Gerçekten ifadem çok kıt, ve bilmiyorum. Minnettarlığımı size ne kadar ileteceğimi bilmiyorum Dr. Noble siz bana ve tüm aileme gönderilen bir Tanrısınız.. e-posta ile iletişime geçebilirsiniz..greatdrnoble52@gmail.com veya +2348137972107 WhatsApp

 58. Merhaba abi İstanbul’da yaşıyorum 5 çocuğum okuyor hayat pahalığından başa gidemiyorum durumum çok kötü kiradayım

 59. Sesimi lütfen duyun benim ailem fakir yoksul engelli ben anem babama bakıyor aynı zamanda asgari ucretle çalışıyorum mecbur kaldım ve kredi cektim ve hayatım bununla karardı şuan 6 kredim var ve aldigim maaş kredileri ödemeye. Yetmiyor bikac ay sonra maaşıma icra konacak toplam borcum 150.000 bin lütfen durumu iyi olan arkadaşlar Allah rızası için yardım edin ömür boyu dugaciniz olurum namz kılan biri olmasam şimdiye karadar çoktan intar etmiştim şükürler olsun ki Alllahim sayesinde bu olmadı Allah birilerini vesile edecektir diyerek ararstirdim ve buradayim yaşım 34 ve maddi durum olmadığından evlenemedimde ailemin en büyük isteği evlenmem fakat yokluk öyle kötü ki anlatam nolur yard edin Alllah rızası için

 60. Selam abi benim çocuğumu ameliyat ettircem 45 bin lazım İskenderun’da yasiyorum skolyoz ameliyatı bel yamuklugu vvar lütfen yardım. Edin tr740004600035888000232768

 61. Allahın selamı üzerinize olsun nasıl anltacagımı bilmiyorum 2yıl oldu çok zor durumdayım şuan nakit 200.000tl ihtiyaçım var eğer yardım etmek isteyen olursa bana yazabılır özelden anlatırım öncelikle Allah rızası için istiyorum yemin ederim zor durumda kalmasaydım yazmazdım buraya Allah için yardım edin

 62. iyi günler, yönetici direktör Susan Matteucci, kredi fonu sürekli büyümemiz için bir kredi limiti sağlayarak şirketimize inanılmaz derecede yardımcı oldu, Bu Kredi Fonu şirketi olmasaydı ne yapardık bilmiyoruz. Bizi gerçekten kurtardılar, maddi durumunuz varsa bu şirketle (credit-suisse147@hotmail.com) aracılığıyla iletişime geçin.

 63. Slm aleykum 2 çocuğum var esim calismiyo asgari ücret yetmiyo kiracıyim ev sahibi evde cik diyo param yok baska eve bakmak icin bana 700000 acil lazim iban 610006701000000076223637

 64. Bireylerin veya firmaların daha güçlü ve daha iyi bir gelecek inşa etmesine yardımcı olabilecek %2 faiz oranıyla ticari ve bireysel krediler, kiralamalar ve orta piyasa finansmanı çözümleri. Finansal kurumlar tarafından reddedildiniz mi veya borç incelemesi altında mısınız? Bu firma gerekli finansal çözümü sağlayacaktır. Onay ve kredi transferi yalnızca daha fazla bilgi için iki iş günü sürer: skyfinance88@gmail.com
  What’sApp:+13013649726

 65. *Faturalarınızı kapatmak veya mali sorununuzu çözmek için krediye mi ihtiyacınız var? Evet ise şu e-posta adresinden şimdi bize ulaşın : tw1754392@gmail.com WhatsApp Numarası : +254716866840

 66. SELAMUNALEYKUM BEN KALP VE KOAH HASTASIYIM CALISAMIYORUM EV KIRASI VE SU ELEKTIRIK ODEYEMIYORUM MAGDURUM PARA VE GIDA YARDIMI ALMAK ISTIYORUM ALLAH CC RIZASI ICIN YARDIM EDIN ADRESIM.NECIP OZSERCE ICERENKOY MAHALLESI ALANALDI CAD BAHCELER ARASI SOKAK NO 23 BODRUM KAT ICERENKOY ATASEHIR İSTANBUL TEL.05349278250 ALLAH cc RIZASI ICIN YARDIM BEKLIYORUM…

 67. Bu krediyi almama yardım ettiği için Susan James’e teşekkürler. Size sonsuza kadar minnettar kalacağım hanımefendi, sonsuza dek iyi şirketiniz hakkında tanıklık edeceğim. Krediye ihtiyacı olan herkese yardım için Bayan Susan James kredi şirketiyle iletişime geçmesini tavsiye edeceğim. Bu onun doğrudan e-postası: (susanjamesloanfirml07@gmail.com) Veya WhatsApp: +1 (716) 939-9747.

 68. Hep yalan dolan kimse kimseye yardım etmiyor devlet bile yardım etmiyor ki amk anca suriyelilere afganlara Afrikalı lara yardım edin gerçekten ihtiyacı olana kimse yardım etmez

 69. 3 çocuğum var okula gidiyor çok zor durumdayız harebe evde oturuyorum annem hasta şizofren kardeşim var bana yardım eder misiniz

 70. Merhaba durum yok yardıma ihtiyacım var mağdurum kiraciyim eşim belinden fıdik bir çocugum var magdurum

 71. Selâm aleyküm
  Ben ıstanbul başakşehir de yaşıyorum askerî ücretle çalışmaktayım kiram 2200 2 çocuk babası yım ihtiyaçları karşılamıyorum lütfenn bana yardım edin bu ramazan ayında allah için vallahi perişan haldeyim
  Adım emin gözaçık
  TR36 0001 0009 7458 8282 4250 02
  Ziraat hesabım numaram 0543 686 1040
  Bizim evime baka bilirsiniz dolapta hiç bişiy yok

 72. Engelyim üç çocuk babasıyim vallahi billahi çok ihtiyacım olduğu için yardım talebinde bulunuyorum Allah için yardım edin TR830001000334663247925001

 73. Engelyim üç çocuk babasıyim onlara bakamıyorum Allah için yardım edin Allah için çok çaresizim TR 8300010003346632479250001

 74. Merhaba hayırlı ramazanlar. bu mesajı sana Karabük Safranbolu dan yazıyorum.abla ben evli ve bir kızım var bakmakla yükümlü olduğum.maddi desteğe ihtiyacım var.3 haftadır çalışamıyorum.ameliyat oldum menisküs yırtığı nedeniyle yere basmak bükmek şuan için yasak.cocugumun servis parasını bile veremez hâle geldim.iyilesip ayağa kalkıp 2 ayı bulur.suan evi geçindirmekte bile zorlanıyorum.Tc no abla 24344710500.Ameliyat sonrası zor durumda olmasam rahatsız eder miyim abla.Alllah kimseyi elden ayaktan düşürmesin.Allah hayırlı kazançlar, yaptığınız ve yapacağınız yardımları
  seni ve aileni kalkan olarak korusun tüm kötülüklerden.Alllah’a emanet olun Akbank iban no:TR45 0004 6000 8188 8000 1311 77

 75. Merhaba ben Hatice bir çocuğum var Tekirdağ Çerkezköyde oturuyorum eşim İstanbulda çalışıyordu işten ayrıldı şu an işsiz üç tane kiramız birikti benim dişlerim çok ağıyor yapamıyorum dişlerimi ne sigortamız var nede paramız lütfen Allah rızası için bana yardım edin TR500006200052300006996144 buda benim İBAN numaram Allaha emanet olun

  1. Merhaba benim eşim şizofren hastası made bağımlısı ve sabıkalı 3 yıl ayrıyız 2 çocuğum var çok zor durumdayım yardımınıza ihtiyacım var ne olur yardım edin bana

 76. Evim kira 3 engelli kardeşime bakıyorum maddi durumum yok TR 4300 0100 1467 8573 5143 5001 .

 77. Öğrenciyim Paraya ihtiyacım var kirayı ödeyemedim . Market alışverişlerine bile gidmiyorum her şey çok pahalı her şey çok zor durumda lütfen yardımcı olun ihtiyacım olan 2000 tl ama gönlünüzden ne koparsa TR950001002114875004555002 ziraat ibanım

 78. Selamun aleykum bugun 1 tl yok Yarına ekmegım yok 1 aydır yatak görmuyorum.soguk havalarda ısınamıyorum.Yere yıyecege vede bır mıkatar paraya gereksınımım var.Sız degerlı Yardımseverlerden duyarlı beyfendılerden Rıcam bu Garıbın sesıne kulak verırmısınız.Marketten 1 ekmek alabılecek durumum yok . bugun yaşadıgımız bu PANDEMIDE yaşam dahada zorlaştı.Benım maddı durumum hiç yok yeni bır işe başlayana dek .Bana destek olacak ve olmak ısyteyecek tum dın kardeşlerımın hayırları kabul rAMAZAN AYINDAKI Orucları kabul olsun Bız eyardımcı olavak hayırsever ınsanlardan Allah razı olsun bın kere yardımcı olmak ıstersenız bır Hesap numarası verecegım: Acil ihtıyac duymaktayım ŞAHsım adına tek cumle …………..Hesap no:Garantı Bankası Tr 71 0006 2000 4130 0006 6401 32 istegım Hayır bunun harıcındede ne yapmak ıstersenız şunu ılve etmek ıstıyorum Derdıme dermen olacakı insanlarda FERAH olsunlar bız belkı kendılerıne bu konuda gerekenı yapamayız onlarına Allah yardımcılar olsun her konuda teşekkur ederek bıtırıyorum.Yrdıma şu an ıhtıyac duyuyorum .tel:05357632790 5 aydanberı çalışmıyorum yaş:51 bır yerden bır gelırım yok. ACİL YARDIM gerekıyor bana……………..

  1. Öğrenciyim ev kirası ve market alışveriş fiyatları uçtu gitti bu zor durumda birisi banada yardımcı olabilir mi 2000 tl TR950001002114875004555002 ıban numaram budur.

  2. Cok zor durumdayim allah icin madi durum cok kötu eşim 14 yildir rahmetli oldu emekliyim 7 kredi borcum var kiradayim allah rizasi icin yardim elinizi uzatin 0531 5977352 numaram allaha emanet olun

   1. Ben dört çocuk annesiyim eşimden boşandım kiracıyım 3 çocuğum okuyordu Maddi durumum olmadığı için okuldan almamı zorundaydım ben çalışamıyorum kronik hastalığın var Anjiyo olacağım Maddi durumum olmadığı için Anjiyo olamıyorum

 79. Evliyim 3 cocuk var bankalara borcum var12000tl yardım a ihtiyacı m var IBAN numarası TR930006701000000086997918

 80. Allahim sen vekil olansın bizimde rizkimiza kefil olansın Resulü Nebi hatrina beni ve benim gibi dara düşenlere yardım eyle bizlere sana laik bir kul olamadik huzuruna gelmeye bile yüzüm yoktur lakin bilrimki sonsuz merhametin sahibi sensin her ne günah islersek her ne hüsrana düşersek düşelim bizlere hayır ve merhamet kapılarını açan sensin Allahim kaderimize nefsimize hayatimiza zarar ve ziyan verdik bizler senin yoluna affına sığınmaya geldik affeyle bağışla merhamet eyle ey eşi ve benzeri olmayan her şeyden münezzeh olan yüce mevla bir iyilik bir kuruluş bir çıkış yolu bana göster amin amin amin inşallah inşallah inşallah

 81. Maddi durumumuz çok kötü. Sekiz kişi bir evde kalıyoruz ve. Benbir kızım onlara bakmak zorunda kalıyorum ve babamın çalışması için gücü yok ben kız olarak bakmak zorundayım onlara ondan. Yardım istiyorum

 82. Selamün aleyküm benim 4 çocuğum var . 3 çocuğum okula gidiyor maaşım yetmiyor sizden yardım istiyorum
  Allah razı olsun
  05319325641

  1. Merhaba ben şehit golan Şahinkaya çalışmıyorum annem babam vefat etti hastalıktan kardeşlerim var onları evliler ben yalnız yaşıyorum acil paraya ihtiyacım var evim yok kalacak yerim yok sokakta kalıyorum15 0001 5001 5800 7310 6618 19

 83. Adım Theresa Oliver. ama ben ABD’de yaşıyorum, birkaç ay önce maddi olarak zorlandım ve çaresizliğim nedeniyle birkaç çevrimiçi borç veren tarafından dolandırıldım. ve mesleğim gereği bekar bir anne, 2 çocuklu ve tüm dünya üzerimdeymiş gibi göründüğü için ve (POLONYA) da yaşayan ve beni yönlendiren bir arkadaşımla sosyal medyada şikayet edip tartışıyorum. (CREDIT-SUISSE) Kredi Hizmetlerinden (CREDIT-SUISSE) adlı çok güvenilir bir borç verene (Bayan Antonia Rowan), ailemi kurtarmak için Tanrı’nın gönderdiği kurtarıcıydı,% 3 faiz oranıyla 85,000.00 USD kredi ile, hiç stres olmadan, kredisiyle iletişime: credit-suisse147@hotmail.com

 84. Kronik hastayım astim tansiyon böbrek birtane işitme kaybı raporum var 4 kız çocuk geçinemiyorum mitinmiş şu borcum 6000tl bakkala manevra fırına 5000tl maliye 1400tl bankaya 3400tl borcum çok borcundan dolayı geçinemiyoruz bu miraç kandili gecesi tüm hayirseverlerden yardim bekliyorum acilen bu boŕçtan kurtulmam lazım yoksa yiyip içemiyoruz geçinemiyoruz allah rızası için bu kandil gecesi azda olsa miktarı önemli deyil yeterki yardim edin lütfen burdan tüm hayırseverlere sesleniyorum az olsa bile ihtiyacim var yeterki sesimi duyun allah hayirseverlerden razı olsun ziraatbank TR 4900 0100 1935 6745 5500 5001

 85. Merhaba ismim Veysi maman Muş’ta oturuyorum maddi durumum yok doğru dörüst çalışmıyorum ailemi geçindirmek için yardımınızı bekliyorum saygılarımla sevgilerimle 05397171855.no. ibn.830004600498888000161538 . kimsem yok yardım edecek

 86. Merhaba gerçekten bel rahatsızlığı var bende doğru dörüst çalışmıyorum kimsemde yok çocuklarım daha kocukler bana destek olacak kimsem yok Muş’ta oturuyorum ismim Veysi maman araştıra bilirsiniz Ailem için biraz Kredi çektim şimdide doğru dörüst çalışmadığım için zor oduyum yardımınızı bekliyorum saygılarımla sevgilerimle 0539 717 18 55.no 830004600498888000161538

 87. Merhaba maddi durumum yok doğru dörüst çalışmıyorum bel ağrısı var bende ailemi geçindirmek için yardımınızı bekliyorum saygılarımla 05397171855

 88. Abilerim ben çok zordurumdayım ve çalışmıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim ve gerçekten ben evliyim üç çocuğum var ve borçluyum lütfen yardımcı olun vesselam

 89. Acil Rabbim askı icin banada yardim edin özürlü biriyim 3 kizimla kaldim sokakda sogukda simdiden Yardım edeni Rabbim bir ömür yüzünü güldürsün amin isallah ölene kadar dua etcem Rabbim şaidim olsunki TR98 0001 0024 9567 9317 0850 01 telli kaya zıraat bankasi

 90. Herkeze hayırlı günler merabalar ben 40 yaşındayım organik olmayan pisokoz hastasıyım tedavim için 5000 TL gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim işsizim iyileşince Allah’ın izniyle hemen işe girmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim ve o kişi için Allah’a dua ederim saygılar .İBAN TR120004600093888000374544

 91. Kac kere yazdım sildim Bi bilseniz utancımdan Allahım sen kimseyi muhtac bırakma hele bir de anne isen dahada zor eşim cezaevinde hoş dısardada olsa pek faydası yok ta 8 yasında ve 1 yasında iki kızım var kızım küçük olduğu için calısamıyorum da bezine ıslak mendili yemeleri kira buyuk kızımın okul masrafları ben ne yapayım bilemiyorum artık sadece bebeğimin bezini ıslak mendilini karsılasanız onada razıyım siz yardıöseverlerden yardım bekliyorum umarım beni duyan olur…

  1. Merabalar ben de zor durumda bir anneyim zor günler geçiriyorum durum iyi deyil muhtar ve gönüllüler 4 cana sahip çıktı Antalya’da yazarsanız bizi görürsünüz turkanboksor@gmail.com mail adresim tel0555 077 43 13 ne olur yardım edin çaresiz bir anneyim lütfen her tür bölgemde mevcut

 92. Kac kere yazdım sildim Bi bilseniz utancımdan Allahım sen kimseyi muhtac bırakma hele bir de anne isen dahada zor eşim cezaevinde hoş dısardada olsa pek faydası yok ta 8 yasında ve 1 yasında iki kızım var kızım küçük olduğu için calısamıyorum da bezine ıslak mendili yemeleri kira buyuk kızımın okul masrafları ben ne yapayım bilemiyorum artık Allah hiç kimseyi caresiz bırakmasın heleki bir anneyi evlatları için :( benim tek isteğim cocukları için bezini faln karsılayabilen bir hayırsever lütfen benimde sesimi duyan olsun lütfen…

 93. Merhaba, Benim adım Lady Pamela Camilo, 24 saatlik ödünç. Biz özel ve tüzel kişilere kredi veren özel kredi kuruluşlarıyız.

  Bu kadar çok banka tarafından reddedildiniz mi? Faturalarınızı ödemek için krediye mi ihtiyacınız var? İşinizi büyütmek için finansmana mı ihtiyacınız var? Yoksa kişisel bir krediye mi ihtiyacınız var?
  Faiz oranlarımız çok uygun ve kredi sürecimiz de çok hızlı. Tüm mali sıkıntılarınızı geçmişte bırakmaya çok istekliyiz. Bu cesur adımı atmaya gerçekten hazırsanız.

  Başvuru için Kredi Başvuru formunu doldurun,

  UYGULAMA DETAYLARI;

  Başvuranın ismi:
  Cinsiyet:
  İletişim Adresi:
  Ülke:
  Kredi Olarak İhtiyaç Duyulan Tutar:
  Kredi Süresi:
  Kredinin Amacı:
  Cep telefonu:
  Yakın akraba:
  Meslek:
  İletişim E-posta:
  Bizimle iletişime geçin ve bugün bir kredi başvurusunda bulunun

  E-posta: loan24hours01@gmail.com

  Sizinle iş yapmak için sabırsızlanıyoruz.

  Saygılarımla,
  Leydi Pamela Camilo
  Kredi memuru.

  1. Merhaba zor durumdayım kiramı faturalarimi borçlarımı odeyemiyorum evimde yiyecek içecek yok esyam doğru dürüst yok lütfen yardım ediniz

 94. Selamün aleyküm
  “Siz Allah için ne verirseniz Allah onun yerine (daha iyisini) verir.”
  Elbetteki herkesin paraya ihtiyacı var. Bende onlardan birisiyim Rabbim kimseyi zor durumda bırakmasın ihtiyaçlarımı gidermeme yardımcı olanınız elbetteki vardır. Çevremde zor durumda olan bir kaç kişi var öncelikle onlar için sizden bir yardım istiyorum sonrada kendim için imkanım olmadığı için bazı şeyleri yapamıyorum en önemlisi Hacca gitmek ümre yapmak istiyorum sizdende bu konuda destekleriniz bekliyorum . Rabbim nasip ederse içinizden biriniz veya bir kaçınız vesile olur Allah rızası için yardımlarınızı bekliyorum bana instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz. ( hali.takarsu ) Teşekkür ederim 😊

 95. 6 numara bebek bezi ıslak mendil süt ihtiyacım var. Para istemiyorum. Allah rızası için destek olurmusunuz? İnsanı insana muhtaç etmesin rabbim. Ne olmuşum dememeli ne olacağım demeli insan. eylemmetin3458@gmail.com

 96. Stvarno želim da svijet sazna za ovu zajmodavnu tvrtku Great Man Paco, Je li vas banka odbila ili se suočavate s poteškoćama u dobivanju zajma. Evo prilike da dobijete zajam u roku od 24 sata, a ovo je nevjerojatno. Dobio sam 39.000 USD na svoj bankovni račun od Paco Loan Company, on je vrlo stručan u svemu što radi, pošaljite mu e-poštu: pacoloancompany@gmail.com Tvrtka Paco Loan je dobra, preporučujem ih za originalne, ili ga Whats-app na + 18172866412 ili putem web-mjesta: https://pacoloancompany.wixsite.com/my-site-1

 97. Stvarno želim da svijet sazna za ovu zajmodavnu tvrtku Great Man Paco, Je li vas banka odbila ili se suočavate s poteškoćama u dobivanju zajma. Evo prilike da dobijete zajam u roku od 24 sata, a ovo je nevjerojatno. Dobio sam 39.000 USD na svoj bankovni račun od Paco Loan Company, on je vrlo stručan u svemu što radi, pošaljite mu e-poštu: pacoloancompany@gmail.com Tvrtka Paco Loan je dobra, preporučujem ih za originalne, ili ga Whats-app na + 18172866412 ili putem web-mjesta: https://pacoloancompany.wixsite.com/my-site-1

 98. Selamün aleyküm abilerim ablalarim kardeşlerim ismim Canan yılmaz 34yasindayim ve Kayseri’de yaşıyorum 2 kızım var eşim geçen yıl kaza geçirdi ve çalışamıyor devlete baş vurdugum yer kalmadı ama nafile buruya ve sizlere yazmak gerçekten zor ama başka çarem yok bana ve aileme bir el uzatirsaniz çok sevindirirsiniz Allah’ım sizlerden razı olsun Tr210006200042100006860212

 99. 51 yaşındayım. İş kadını. Bir zamanlar finansman sıkıntısı yaşadım
  projem / işim. Beni buraya getiren iyi arkadaşı olmasaydı
  GEORGE WILLIAMS KREDİ FİRMASI şirketinden [150.000$] kredi aldım. Kendileriyle iletişime geçtiğimde, kredimin onaylanması ve tüm yükümlülüklerini yerine getirdikten sonra banka hesabıma aktarılması sadece 72 saat sürdü.
  kredi sözleşmelerinde/yönetmeliklerinde belirlenen usuller. Olsa bile
  kötü bir kredi kapasiten var, yine de sana bir iyilik teklif ediyorlar. Eğer sen
  acil bir finansal yardıma ihtiyacınız varsa, bugün onlarla iletişime geçebilirsiniz.
  bu e-posta adresi aracılığıyla bir kredi alın:
  [ georgewilliamsloanfirm333@gmail.com ]

 100. Hayırsever abilerim ablalarm nolur duyun artık delirmek üzereyim ölmek istiyorum artık Allah canımı alsın diye dualar ediyorum rabbim kimseyi evladiyla sınamasın inşaallah kızımın karnını nasıl doyurcam diye düşünmekten bıktm bı çare bulamıyorum artk nolur duyun çok çaresiz kaldım eşimin bize doğru Düzgün faydası yok dün bütün günüm hastanede geçti kızım ateşler içinde grip nefes zor aliyodu evladm için yardım istiyorum ben nolmusum ne yemişim ne haldeyim umrumda değil çocuğum için çırpınıyorm nolur anlayın beni yardım edin lütfeeennn 🙏🙏🙏

 101. Nolur yalvarıyorum sizlere sesimi duyun çok zor durumdaym 3.5 yaşında yavrum daha Allah şahidim olsun şuan evimde biseyim yok nolur Allah rızası için bana yardım edin nolursunuz rabbim herkesin kalbine gönlüne göre versin inşaallah sohbet için mesaj atmayın benim sohbete değil kızımın karnını doyurmaya ihtiyacım var yokmu bı hayırsever duysun sesimi bir ömür duacı olurum nolur görün ziraat – TR35 0001 0016 0089 4601 4750 01
  busrasuner4@gmail.com

 102. 2.sinifa giden çok başarılı olan bir kızım var. Ben sağlık sorunları nedeniyle çalışamıyorum. Bir çok ihtiyacını yapamıyorum. Temel ihtiyaçlarını ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için yardım istiyorum. TR020001002148314377395005 mail umuttahirsezgin@gmail.com cep telefonum yok ama bu numaradan ulaşabilirsiniz 0535 443 83 66

 103. Selamın aleyküm Büşra ben bir anne olarak burda sizlere sesleniyorum hayırseverler sizlere yalvarıyorum hatta küçük bı kızım var artk bakamıyorum çok zor durumdaym ne anam var ne babam 2019 da kaybettim çok zor durumdaym sizlere sesimi duyurmak istiyorm bir paket bebek bezi ve bir adet kiram var ödeyemiyorm dolabım boş Allah aşkına lütfen duyun beni artk çok çaresiz kaldım yetişemiyorum hiç bişeye nolur duyun elinizi ayağınızı öpeyiimm 🤲🤲🙏🙏 busrasuner4@gmail.com

 104. yakşamlar ben yardım istiyorum maddi durumum yok evim kira sigortamiz yok lütfen yardımcı olun çocuklarıma süt yerine çay veriyorum bir buçuk senedir eşimı işte cikardilar lütfen kapının altından fare içeriye giriyor lütfen kızım ayak parmağı ısırdılar bir hafta hastanede parasız culsuz kaldık eşim kıredi cekti kıredi kartın borçlar var

 105. İnsanın buraları araştırıp bulması ne garip…Çaresiz kalmak çok zor.Karşında biri olsa oturup anlatır yardım istersin ama yoksa böyle internette nerden para bulurum diye araştırma yapacak duruma düşmek…Ne olursa olsun ayağa kalktım bugüne kadar hep.Tek başımayım,tek başıma tökezledim düştüm kalktım kendime dükkan açtım,esnafım,bir yıldır ucu ucuna yetişiyorum,artık oda yok,borçları ödeyemez duruma geldim.yalnızsan kimsen yoksa herşey iki kat daha zor.yardım istemek okadar zorki.Lafa giremiyorum bile.Allah kimseyi bu duruma düşürmesin.Hayatım gittikçe zorlaştı,şimdi sadece aç kalmamak için uğraşıyorum.kimsesizlik diye bişey var elin kolun kırık gibi…iban yazmalıyım yazamıyorum.Herşey düzelicek.Burdan yardım bekleyen herkes için dua edicem.Çok zor istemek.çok zorlanıyorum ama ibanı yazıyorum.bi umudumuz olur.ilk kez böyle bir mesaj yazıyorum utancımı mazur görün TR36 0001 0024 3290 2028 9750 01

 106.  

  Allah rizasi için yardımcı olmaya çalışın nolur mesajimi görün yayınlayın sesimi kime duyulacağını bilemiyorum zor durumdayım Eşimden ayriyim nafaka almıyorum inanın evim yok araştıra bilirsiniz ailemde kan davası yüzünden kaçıyorum biryerde çalışamıyorum 30 bin tl borcum var evim yok icralık dosyalarım var Yalvarıyorum Rabbim kulu kula muhtaç etmezsin Fakat muhtaç oldum Ne oldum demeyin ne olcaz diye sizlerde bi düşünün ALLAH razı olsun ki varsın Kurbanınız olayım umudum sadece burası oldu Üzgünüm rabbim ayağınıza taş getirmesin buraya yazdığım için gerçekten utanç duyuyorum fakat mecbur kaldım ziraat bankası böbreğimi satmak istiyorum cunki çok zor durumdayım paraya ihtiyacım var gerçek adım ibanda çıkar
  TR170001001043850719155001

 107. Slm 2 çocuğum var liseye gidiyor lar yemin ederim ki sabah ları çocuk larıma harçlığını veremiyorum neyapacağımı bilbiyorum yaşamak la ölmek arasında kaldım inşaat larda ameleyim iş yok ekmek alamaz duruma geldik allah rızası için yardımcı olur musunuz BARTIN MERKEZ 05438654559 ilker aydeniz TR88 0001 0016 3153 5116 0450 02 ziraat bankası hesap no..

 108. 5 aylık bebeğimizin ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekiyoruz maddi desteğe ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun TR60 0011 1000 0000 0056 2700 98 serhat arık

 109. Merhaba ben kas hastasıyım iyileşmek istiyorum lütfen yardımcı olun engelli yim kas hastasıyım durumun gitgide kutuye gidiyor ayaklarım 192 engelli yim ne evim var nede işim var dışarı çok soğuk dışarda kalmak istemiyorum lütfen inanmak istemiyorsan araştıra bilirsiniz isim cesur yali telefon 05370136949 İban 49 0001 5001 5800 7312 2588 94 isterseniz raporda atabilirim yani size lütfen yardımcı olun acıl 70 Bin TL’ye ihtiyacım var

 110. Merhaba selâmin aleyküm
  Ne desem nasıl anlatsam bilemiyorum cok aşırı derece kredi odemelerim var 8.700 çocuklarımın yarınları olsun diye devremülk tuzağına düştüm bir türlü kurtulamiyorum hani bu konuda bana yardımcı olacak çözüm yolu bulacak birileri var ise çok mutlu olurum odemelerim de eğer destek olmak isteyenler olursa çocuklarimin okul masraflarını ve yiyecek ve giyecek durumları konusunda destek beklerim şimdiden Allah razı olsun teşekkür ederim

 111. Herkese merhaba, Benim adım Bensonn, Almanya, stuttgart City’denim, burada borçlu olduğunu iddia eden çeşitli alacaklılara iki kez başvuruda bulunduktan sonra GEORGE WILLIAMS LOAN FIRM’den nasıl kredi aldığımı ifade etmek için buradayım. forumda, borç vermelerinin gerçek ve geçerli olduğunu düşündüm, ancak bir arkadaşım beni, arzu ettiğim bir krediyle bana yardım edeceğine söz veren ve gerçekten de, söz verdiği gibi yapan kredi şirketi GEORGE WILLIAMS ile tanıştırıncaya kadar bana asla kredi vermediler. Herhangi bir gecikme, şüphelerim vardı, ama asla inancımdan yararlanmadım. Bana kredi konusunda gerçekten yardımcı olan ve hayatımı daha iyi hale getiren GEORGE WILLIAMS ile tanışana kadar hala güvenilir borçlular olduğunu düşünmemiştim. Hala birçok iyi borç veren olduğunu biliyorum, ancak kredi şirketi GEORGE WILLIAMS’ı, onun özenini ve anlayışını denemenizi tavsiye ederim. Acil bir krediye ihtiyacınız olup olmadığını veya projeleriniz için finansman isteyip istemediğinizi bilmiyorsunuz, bu nedenle Bay GEORGE WILLIAMS,  Kredi Şirketi ile iletişime geçmekten çekinmeyin, e-posta adresi ?( georgewilliamsloanfirm333@gmail.com )

 112. 6 numara bebek bezi, ıslak mendil, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Allah rızası için destek olurmusunuz? Sohbet edersek destek olurum, arkadaş olursak destek olurum yazıyor insanlar. Sohbet etmek için insan aramıyorum. Arkadaş aramıyorum. Anneniz, kız kardeşiniz, hanımınız, kız çocuğunuz var. Annenize, kız kardeşinize, hanımınıza, kız çocuğunuza söylenilmesini istemediğiniz kelimeyi söylemeyin. muhammetinannesiii@gmail.com

 113. selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 15 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzasl için bana yardım edin lütfen IBAN garanti 0006:2000:4320:0006:6285;02

 114. Banada yardımda bulunun Allah rizasiiçin 3 çok annesiyim kiradayim bir eşim çalişiyör evde 6 kişiyiz zorluk çekiyorum

 115. Lütfen banada yardim eli uzaltin 3 annesiyim kiradayim bir eşim çalişiyör evde 6 kişiyiz zorluk çekiyorum Allah rizasiiçin

 116. bay/bayan

  Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli% 3’lük düşük bir faiz oranıyla her türlü geri ödemesiz kredi ve finansman sunuyoruz.
  Sunduğumuz krediler/finansal finansman kategorileri arasında ticari krediler, kişisel krediler, şirket kredileri, ipotek kredileri,
  hem anahtar teslim projeler hem de mega projeler vb. için borç konsolidasyonu ve finansal finansman. Müşterilerimize projelerini finanse etmeleri için 2.000 ila 50.000.000 ABD Doları arasında kredi veriyoruz.

  fredmooreloancompany2020@gmail.com e-posta adresimiz aracılığıyla bize hızlı bir şekilde ulaşın

  WhatsApp numarası: +919654763221

  imza

  Müdür
  Fred Moore

 117. İyi günler uzun zamandır yazıyorum artık yolun sonuna geldim hayatımda aptalca şeyler yüzünden ödeyemeyeceğim şekilde borçlandım 380.000tl evliyim iki tane çoçuğum var çoçukların ihtiyaçlarını karşılayamıyorum yaşadıklarımın tarifi imkansız içim öyle doluki yazarak anlatamıyorum çok çaresizim yolun sonuna geldim yalvarırım bana yardım edin inanın intihar etmekten başka çarem yok çoçuklarımı bırakıp gitmek istemiyorum çevrenizde bir tanıdığınız varsa böbreğimi satarım yeterki biri elimden tutsun bir fabrikada işciyim yardım ederseniz size bu paraya ömrüm boyunca taksitler halinde öderim ne teminat isterseniz yaparım yeterki yardım edin TR95 0001 0009 5960 0044 5150 01

 118. Merhaba benim bankalara 70000 tl borcum var cok zor durumdayim bosanma asamasina geldik insaalah yuva kurtan birisi olur allah razi olsun iban tr 88 0001 5001 5800 7307 2945 08.

 119. selamlarr 2 çocuk babasıyım çocuklarım okuyor evim kendimn değil çok zor durumdayız lütfen bizede bi yardım edermisiniz bankaya borçlandım iş bankası tr30 0006 4000 0013 0320 1083 92 MAHMUT GÜLER lütfen

 120. selamlar 2 çocuk babasıyım çocuklarım okuyor evim kendimn değil çok zor durumdayız lütfen bizede bi yardım edermisiniz bankaya borçlandım iş bankası tr30 0006 4000 0013 0320 1083 92 ALLAH kimseyi düşürmesin ismim MAHMUT GÜLER lütfen

 121. Yaa boşuna ağlayıp sızlanmayın yalandan şu ünlü yardım yapıyor bu ünlü yardım yapıyor diyorlar bir kere de olsun bizim gibi garibana atmazlar öğrenciyiz okuyoruz aynı zamanda çalışıyoruz tüm paramızı kiraya verdik borçlarımız var bankalara ay sonunu nasıl yetirecez derdindeyiz adamlar bir kafade restoranda deli gibi para bırakıyorlar biz o para ile bir yılımızı geçiririz işte Adalet bu
  Al mesela bankaya benim aşağı yukarı 20.000 borcum var taksitleri yaklaşıyor ödeyemecem adamlar o parayı saniyeler içinde çerez gibi harcıyor
  Belki bir Umut yardım Eden olur
  TR430006200119500006675914 Şehabettin Solmuş
  Hiç sanmıyorum da neyse Allah’tan ümit kesilmez bu halimize de çok şükür

  1. valla mantıklı doğru da belki ama bzlerinki de bı umut işte,öğrncym yks ye hazırlanıyorum eksiklerimi kapamak ıcın özel derse yani 2200 tl ye ihtiyacım var ama nasl ve nerden bjlucam blmymrm,sosyal medyada katılmdğm çekiliş kalmadı ve hiçbiri de çımadı,yks ye de az kaldı…Ulaşmak ısternz @sudesenagulay,

 122. İnanmayın ünlüler iş adamları şuraya Buraya yardım yaptı diye diye yalan söylüyorlar
  O kadar yardım ediyorlar da biride bize denk gelmiyor bu ayı nasıl geçireceğim diye düşünüyorum 2000 liraya ihtiyacım var desem dürüst olsam atacaklar mı
  TR430006200119500006675914
  Al Ibanim da bu garanti hesabı atmıcaklar atmazlar işleri güçleri sadece şow okadar

 123. Merhaba ben İstanbul Cerrahpaşa üniversitesinde sosyal bilgiler öğretmenliği okuyorum ve 1. Sınıf olduğum için hiçbir bursum yok başvuru yaptığım yerlerden de çıkmadı maalesef burda tek başıma yaşıyorum ve ciddi anlamda paraya ihtiyacım var yurda aylık 450 vermem gerekiyor bunu bile günlük işlere girerek ödemek zorunda kalıyorum lütfen yardım edebilecek varsa çok sevinirim TR68 0001 0090 1004 5424 7050 02 şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🙏❤️

 124. Abilerim sayın kardeş lerim 100 bin lira borcum bulun makta cok daraldım ödeye miyorum ne yardım yapar sanız yapın ufak büyük duacınız olurum kul ki sıkış masın kul sıkışır hızır yetişir bir durumu iyi olan kardeşim bana maddi yardımda bulunursa hızır gibi yetiş miş olur kulki daral masa kula el acmaz boyun bükmez dardayım daraldım muhtacım bu büyük maddi sıkıntı lar yaşa dıgım günde yardım eden olursa ALLAH ondan razı olsun İbanı bıra kıyorum TR52 0001 0002 3957 3456 3950 02 ziraat bankası şimdiden ALLAH razı olsum

 125. Ne diyeceğim i bilmiyorum insanların yazdıkları okuyunca anladım ki Herkesin bir derdi var mış Kendi derdimden utandım Ben çalışıyorum zaman fakir doğanlar için hiç iyi değil para biriktirme k çok zor sevdiğim bir kız var oda beni seviyor Ailesi evlendirmek istiyor Daha ne kadar dayanağını bilmiyorum Evlenmeye gücüm yetmiyor Herkes gibi normal bir evlilik istedim Ama olmuyor Kızı istemeye gitmeye bile korkuyorum. Dua ediyorum çare arıyom Hayat zor evlenmeme yardım eden de etmeyende Herkesten Allah razı olsun sizden çok birşey istemiyorum kalbinizden ne gelirse Allah’a emanet olun IBAN TR48 0001 0002 0369 5662 5250 01 Mehmet emregün

 126. 18 aylık bir kızım var. Borçlarımdan ötürü masraflarını dahi karşılayamıyorum. Yaklaşık 60binlira kredi borçlarım var. Bi hayır sever vatandaşın yardımını istiyorum. En azından yarısı kadar borçlarımı kapayabilsem kızımın ihtiyaçlarını kısmen karşılayabileceğim. Allah rızası için, ne verirsen elinle o gelir gider seninle

  Iban Numaram:

  TR50 0011 1000 0000 0103 6826 17

 127. Merhabalar ne falzasinda gözüm var nede boğazıma girecek bir tatlı parçasında… Sizlerden dilegim 2 çocuğum var işsiz kaldım bir pazar parası..lütfen rica ediyorum evde ne tulum var ne birşey alacak param kimseden isteyemiyorum utanıyorum.lutfen benimle iletişime geçerseniz daha detaylı anlatabilirim durumumu … gocerm93@gmail.com

 128. Çok acil vermek istiyorum.Parayı nakit alırım icra gelecek hemen onları yatıracam.

 129. Merhaba 5 gün oldu sokakta kalıyorum annem ve babam vefat etti gidecek biryerim yok yiyecek birsey yok çok zor durumdayım yardım ararken yorumları gördüm bende yazmak istedim ALLAH rızası için bana yardım edin ilk defa sokakta kaldım ALLAh kimsenin başına vermesin çok zor
  TR34 0011 1000 0000 0102 0031 56 kamil tosun ne olur yadımcı olun

 130. TR57 0001 5001 5800 7303 0580 09
  Abinin kardeşine faydası olmadığı bir zamanda hiç tanımadığım insanlardan yardım istemek ne garip 😢
  Allahım bizi dünya ve ahiret hayatında rezil rüsvay eyleme Cehennem azabından koru 🤲🏻

 131. TR57 0001 5001 5800 7303 0580 09
  Hayat bizi buralara getirdi belki bir gün bizde yardım eli uzatan tarafta oluruz
  🤲🏻🤲🏻🤲🏻inşallah

 132. TR57 0001 5001 5800 7303 0580 09
  Kim görür de dert eder,kim yardım eder, kim etmek isterde edemezse Allah razı olsun

 133. Selamu aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen kiraciyim kiramı ödiyemiyoru borcum var 5 bin bunu yazarken cok utanıyorum ama carem kalmadı iban garanti 0006 2000 4320 0006 6285 02

 134. 150.000 lira borcum var iki çocuğum var anca onalara bakabiliyorum borçlarımı ödeyemiyorum yardıma ihtiyacım var.garanti:tr600006200122400006670904

 135. ANNEM BABAM VEFAT ETTİ ABIM VAR AKILDAN HASTA ANNEMİN BANA EMANETİ ONA BAKIYORUM ZORDAYIM Allah ıcın Bana yardım edin BİLMİYORUM BURALARDAN YARDIM ISTEMEK DOGRUMU GERCEKTEN INSANLAR ULASIRMI ONUDA BİLMİYORUM MAİL ADRESİM yorgunumyorgun1987@hotmail.com
  INS bıtane gercek insan ULASIR

 136. Bu ilanın karşılığında insanlardan para topluyorsunuz. Kredi verecekmişsiniz:))) Admin burayı takip etmeli bence. zaten insanlar ekonomik olarak bitik durumdalar. Bu dolandırıcılara fırsat vermeyin

 137. Merhaba 5 yaşında kızım var babası yurt dışında gitti bize destek sağlamıyor hiç bir gelirimiz yok kızım okula başladı ihtiyaçlarını alamıyorum sizden yardım bekliyorum zor durumdayım

 138. Merhaba ben kas hastasıyım iyileşmek istiyorum lütfen duyun artık sesimi inanmak istemiyorsanız araştıra bilirsiniz isim cesur yali kas erimesi hastasıyım 250 bin liraya ihtiyacım var inanmak istemiyorsanız araştıra bilirsiniz telefon numaram 05370136949 İban nomarası TR 49 0001 5001 5800 7312 2588 94

 139. Merhaba benim 2 cocugum var doktor kontrolunde ilac kullandigim ve kucuk cocugum oldugu icn calisamiyorum okula giden kizim var esim gunluk isleden para kazanirsa idare edebiliyoruz evim kira kis geldi faturalar feci durumda lutfen okuyan kizim icn yada faturalar icn yardimci olabilicek biri varsa cok nemnun olurum gercekten durumum yok TR54 0006 2000 7590 0006 6213 45

  1. Yaarrrdddıııımmmmm. İki çocuğum var kirada oturuyorum ev temizliğine giderek geçinyrm faturalarımı ödeyemiyrm çocuklarımın eğitim masrafını karşılayamıyrm kiramı veremiyorum eşimden ayrıyım yardıma ihtiyacım var

 140. selamın alaykum ben murat yas kırk ben kırk aydır ısım yok engellı halımle ıs aradım bulamadım bankaya ellımılyardan fazla kıredı borcum var benım ben ım beyuz tele gelırım var ben es ve ıkı cocuk yasıyok kız ondork yas oglu sekız yas ve ben murat hastalık ortapedı ve dahılıye ve cıldıye ve pıskıyatrı ve gogus ben tel tuslu murat ben 05305820152 ve ykn 5300404152

 141. Hayır severlerin yardımına ihtiyacım var biri benim sesimi duysun lütfen çok acil bekliyorum

 142. Merhabalar,
  Giysi kıyafet fazlalıkları var 0-12 yaş ve 20-26 yaş aralığına göre. Aynı zaman da gıda yardımında da bulunmak isterim ihtiyacı olan kişiler iletişime geçebilirler. mesutdemirci2222@hotmail.com

   1. Çok ihtiyscmiz vr yilrdir 2incielle idare ettik buzdolabi sogutmuyor bile evimiz bodrum kat oldguna rutubet alio hep esyalr curudu evdede 2tane kiz bebek vr 8kisiyiz evde yeri geldi doğru yiyecek bile alamioz kndimzie cocuklr dört dörtlük beisn almio

  1. Helal olsun sizin gibi insanlara . Allah ayağınıza taş değdirmesin İNŞAALLAH

   Aminn

   1. Çok kiredi borçların var lütfen yardımcı olun bana Allah’ını seven yardımci olsun ben iş arıyorum iş yok bir aiyle ye bakıyorum.ben ben tek biriyim tek çalıyorum aiyleme bakamıyorum kiredi kart burçlarim var lütfen yardım edin lütfenTR18 0001 0001 1886 2228 5950 01

  2. Merhaba benim ihtiyacim var hemde çok borcum var yardimci olurmusunuz adres OSMANİYE KADİRLİ IBAN NO TR730006701000000078521836 beyaz esyalarida alabilirim

  3. Merhaba mesut bey benim gıdaya ihticayım var çok zor durumdayım yardımcı olursan sevinirim

 143. Eğitim için tablet ve İnternete ihtiyacımız var 5 kardeşiz Ziraat Bankası TR46 0001 0001 1080 3604 8050 01 den destek verebilirsiniz Saygıyla Sağlıklı günler dilerim

 144. bursadayım 1 haftalıgına maddi destek isteyen bayanlar yazabilir sadece ciddi olanlar 0532 061 05 63

  1. Paraya çok ihtiyacm var bakmakla yükümlü olduğum oğlum var çalışamıyorum iş yok kadın olmak zor hadi el uzat gerçekten rahmani yapar mısın şirvan gökçe

  2. Abim bana yardım WhatsApp tan yazdım bana bir Umut ışığı ol abim ne olur

  3. Merhaba ben kas hastasıyım iyileşmek istiyorum lütfen duyun artık sesimi inanmak istemiyorsanız araştıra bilirsiniz isim cesur yali 250 bin TL’ye ihtiyacım vartelefon numaram 05370136949 iban nomaram TR 49 0001 5001 5800 7312 2588 94

  4. Kesinlikle iletişime geçilmesin ADMİN duy lütfen yardım isteğinde bulundum ve görüntülü sohbet karşılığı para vereceğini söyledi genç kizlarn başı yanmasın gör lutfeennn !!!

 145. Herkesin çeşitli dertleri var. Belki benim derdim bı çoğunun yanında dert bile sayılmaz ama dert işte. Allah’a şükürler olsun. Benim bankalara 35.000 TL borcum var . Yapılandırmak istedim yapmadılar. Borç transferi istedim ONUDA yapmadılar . Ve şuan odemelerimde çok güçlük çekiyorum. Evliyim ve 3,5 yaşında bir kızım var . Allah benim için kimi vesile kılarsa , ona yapacağı yardımı geri odeyecegime namus ve şeref sözü veriyorum . AMA MUTLAKA AÇIKLAMAYA TELEFON NUMARASI YAZMANIZI İSTİYORUM. ÇÜNKÜ MUTLAKA ÖDEYECEĞİM ALLAH’IN İZNİYLE. Herkesten Allah razı olsun , dertlerinize derman olsun İNŞAALLAH

  Aminnnn

  TR94 0011 1000 0000 0078 7612 64
  QNB FİNANSBANK AŞ
  YILDIRAY YILMAZ

  1. Varsa nasibimiz gelir bulur Allah’ın izniyle. Nasibimizde olmayan şey için ne yaparsak nafile

   ELHAMDULİLLAH

 146. Ödenmemiş faturalarınız mı var? Temizlemek istediğiniz borcunuz mu var? NS
  finansal olarak kötü durumdasınız ve bir iş kurmanız mı gerekiyor? banka var mı
  Kötü kredin yüzünden seni geri mi çevirdi? olarak daha fazla endişelenme
  Finansal İlerleme Hizmetleri size düşük bir kredi vermek istiyor
  faiz oranı. Kredi teklifimizle ilgileniyorsanız ve
  kredi başvurusunda bulunun, bu mesajı yanıtlayarak bugün bizimle iletişime geçin veya
  bize bir e-posta göndermeniz yeterlidir: markfunds002@outlook.com ve siz
  +917795329014 numaralı whatsapp numaramızla da iletişime geçebilirsiniz.

 147. merhaba biz 3 kız arkadaşız… aynı evde kalıyoruz… koronadan dolayı çalışamıyoruz ve maddi sıkıntı içerisindeyiz… bize yardım etmek isteyen arkadaşlarımız için iban numaramız… TR950006400000124340097671 yardımda bulunan herkese mutlaka telefonumuzdan geri dönüş yapılacaktır… para gönderirken açıklama kısmına telefon numaranızı yazmayı unutmayın…

 148. MERHABALAR YARDIM SEVENLER ANNEMİ KORONADAN KAYBETİM TEK KALDIM YİYECEK İCECEK BİRŞEYİM YOK EVİM KİRA HİÇBİR YAN GELİRİM YOK ELEKTİRİK SU FATURAMI ÖDÜYEMİYORUM KİRAMI VEREMİYORUM ÇOK KÖTÜ DURUMDAYI YARDIMINIZI BEKLİYORUM TR 930006701000000073842196 YAPIKREDİ O537 621 81 30

 149. Slm hayir sever ve yardim eden iyi yurekli insanlar rabbim sizler gibi yardim eden insanlara bir verip bin alsinlar inşallah benimde kredi borcum var lutfen borc olarak istiyorum verdiginizi ömrüm yettigi surece ödemeye raziyim yeterki şu bankadaki kredilerden kurtulayim ne olur banada yardim edin saygılarımla..

 150. Selamun aleyküm allah rızası için bizlere yardım edin ölen eşimden iki çocuğum var ikiside okuyor evin kira erzak ve maddi yardıma ihtiyacım var allah rızası için bizlere yardım edin yalvaririm şu soğuk havalarda yardım edin çocuklarım çok usuyor😭😭😭😭 hesap numaram
  TR49.0006.4000.0014.0002.3360.01

  GOZ YASIMIZ DINSIN ARTIK

  1. Selamün aleyküm ben iki evladı olan bir anneyim bir oğlum evli iki ikiz çocuğu var başına gelen bir talihsizlik yüzünden 8 ay hapis yattı buarada kirayı veremedikleri için evi boşaltıp kayınvalidesinin yanına taşındılar ve kiraya çıkacak parasi yok eşyaları kırıldığı için alacak gücü yok benimde durumum iyi olmadığı için yardim edemiyorum bende kiradayım babamdan aldığım maaşla geçiniyorum ne olur yardim elinizi uzatın çok korkuyorum oğlum bunalıma girip canına koymasından saygilarimla

 151. Allahım sana iban nomu gönderiyorum mülkün sahibi sadece sensin, alanda sensin verende sensin, sebepler aleminde sen işlerini kullarını vesile ederek görürsün nasibim var ise bir kulunu vesile eder verirsin yok ise tüm dünya toplansa bana kimse fayda veremez, herşey senin dilemen iledir. IBAN TR400006400000166201043562 işbankası

 152. Slm büyüklerim sizden Allah rızası için yardım istiyorum evim kira üniversite okuyan kızım var dışarıya bankaya borcum var oduyemiyorum 3yasinda kızım var eşimin aldığı asgari ücret yeterli gelmiyor oyuzden sizden yardım istiyorum çok şey istemiyorum sadece beni birazcık rahatlatacak kadar yardım istiyorum yardımcı olursanız iban numaram TR310006701000000093105960 yapı kredi bankası durumum iyi değil çaresiz kaldım oyuzden yardım istiyorum ne olur bir dönüş yapın bana Allah rızası için yardım edin bana ne olur

 153. Eşim evlenmiş, boşanmış, üç çocuğu var. Üç çocuğu için nafaka ödüyor. Bebeğim var. Bebeğimin ihtiyacı olan malzemeler var. Buz dolabım boş. Kira ödüyoruz. Elektirik faturası ödüyoruz. Su faturası ödüyoruz. Allah rızası için destek olurmusunuz?

 154. Merhaba adım mutlu fabrikada çalışan Bi işçiyim nişanlacağım ama yardım edenim bile yok ailem bile elimden tutmuyor nişan gecikiyor diye sözlümle hep tartışıyoruz Allah rızası için biri ya akıl versin yada yardım eli uzatsın.
  TR81 0013 4000 0188 2288 9000 01 deniz bank

 155. Abilerim ablalarım. Ben kanser hastasıyım. Komşularımdan gelen yardımlarla yaşamaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemeyecek bir duruma geldim. ilaçlarımıda komşularımın yardımıyla alıyorum. Allah rızası için banada yardım edermisiniz. Ömür boyu duacınız olurum. iban numaram TR950006400000124340097671

 156. İş VEYA KİşİSEL KULLANIMLAR İçİn KREDİYE İhTİYACINIZ VAR MI? Biz PayDay Kredi Şirketi hizmeti ve biz uygun bir faiz oranı ile farklı para birimi cinsinden kredi vermek 3% Firmamız Amacı Mükemmel Profesyonel Finansal Hizmetler sunmaktır. Daha fazla bilgi için E-posta: ( genuineloan96@gmail.com ) aracılığıyla buraya başvurmak için bizimle iletişime geçin. Herkese dikkat edin: Sadece ciddi fikirli insanları memnuniyetle karşılarız, çünkü meşruyuz ve ciddi olan gerçek insanlar için kredileri finanse etmeye hazırız.
  Şirket Adı: PayDayLoan
  E-posta:genuineloan96@ gmail.com
  WhatsApp: +1-513-296-5266

 157. Merhaba
  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? 5.000,00 ABD Doları ile 10.000.000.000 ABD Doları arasında değişen krediler sunuyoruz. Güvenilir, Verimli, Hızlı ve Dinamik, %100 Garantili, Türk Lirası, Euro, Sterlin ve Dolar cinsinden de kredi veriyoruz. Tüm Kredilere uygulanan Faiz oranı %2’dir. ilgileniyorsanız bize geri dönün.

  Whatsapp: +15088120454

  teşekkürler

 158. Slm abiler ablalar sizden Allah rızası için yardım istiyorum evim kira üniversite okuyan kızım var dışarıya bankaya borcum var oduyemiyorum 3yasinda kızım var eşimin aldığı asgari ücret yeterli gelmiyor oyuzden sizden yardım istiyorum çok şey istemiyorum sadece beni birazcık rahatlatacak kadar yardım istiyorum kiram faturalarimi ödemiş değilim abiler yardımcı olursanız iban numaram TR310006701000000093105960 yapı kredi bankası ne olur bir dönüş yapın

 159. Merhaba
  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? 5.000,00 ABD Doları ile 10.000.000.000 ABD Doları arasında değişen krediler sunuyoruz. Güvenilir, Verimli, Hızlı ve Dinamik, %100 Garantili, Türk Lirası, Euro, Sterlin ve Dolar cinsinden de kredi veriyoruz. Tüm Kredilere uygulanan Faiz oranı %2’dir. ilgileniyorsanız bize geri dönün.

  Whatsapp: +15088120454
  E-posta:(muratacarfinancialservice@gmail.com)

  teşekkürler

 160. Eşim evlenmiş, boşanmış, üç çocuğu var. Üç çocuğu için nafaka ödüyor. Bebeğim var. Bebeğimin ihtiyacı olan malzemeler var. Buz dolabım boş. Kira ödüyoruz. Elektirik faturası ödüyoruz. Su faturası ödüyoruz. Allah rızası için destek olurmusunuz? eylemmetin34@gmail.com TR48 0006 7010 0000 0058 1176 57
  Yapı kıredi bankası vadesiz hesap iban numarası

 161. Merhaba hayırlı geceler ben böbreğimi satmak istiyorum cunki çok zor durumdayım 05424358906

 162.  

  Allah rizasi için yardımcı olmaya çalışın nolur mesajimi görün yayınlayın sesimi kime duyulacağını bilemiyorum zor durumdayım Eşimden ayriyim nafaka almıyorum inanın evim yok araştıra bilirsiniz ailemde kan davası yüzünden kaçıyorum biryerde çalışamıyorum 30 bin tl borcum var evim yok icralık dosyalarım var Yalvarıyorum Rabbim kulu kula muhtaç etmezsin Fakat muhtaç oldum Ne oldum demeyin ne olcaz diye sizlerde bi düşünün ALLAH razı olsun ki varsın Kurbanınız olayım umudum sadece burası oldu Üzgünüm rabbim ayağınıza taş getirmesin buraya yazdığım için gerçekten utanç duyuyorum fakat mecbur kaldım ziraat bankası
  TR170001001043850719155001

    1. Ben Pelin kamu dacalidiyorum yaşadığım sağlık sorunlarından dolayı bankaya borcum var ve keredi çekip tekrar tedavi olamıyorum. Yardım yapacak gerçekten dürüst kişi varsa borç istiyorum. 05372231464

 163. Herkese merhaba, Kripto para birimi tüccarı, yatırımcısıysanız veya yeniyseniz ve kripto para piyasasında size nasıl kar elde edebileceğiniz konusunda size rehberlik ettiğimizi arıyorsanız, yardım için Rony Martins ile iletişime geçin.
  Ailenizin veya arkadaşlarınızın tavsiyesini beklemeyin, bir adım atın ve kripto paralara yatırım yapın ve hayatınızın nasıl zenginleştiğini izleyin.

  Minimum 250$ ve 7 iş günü içerisinde 3000$ kazanın.
  Minimum 500$, 7 iş günü içinde 5000$ verir.
  Minimum 1000$, 7 iş günü içerisinde 10000$ verir.

  Herhangi bir gecikme olmaksızın kârınızın %100 garantili olduğunu unutmayın, daha fazla bilgi için şimdi whatsapp’tan bizimle iletişime geçin: +15163602979
  Teşekkürler.

 164. Bir umuttur yaşamak
  4 yıllık evliyim şuanda evliyim mahkeme gününü bekliyorum eşim üniversitesi öğrencisiydi bu sene mezun oldu ve gitti . Sebep maddiyat sebep borçlar sebep bu saçma hayat bir çok zaman iş bulamadım gözlerim de ileri hipermetrop bozukluk var her işte çalışamıyorum yüzde 25 görme değerim . Babam kemoterapi görüyor eline geçen üç kuruşu hastaneye harcıyor ve sağ tarafından felçli annem babamla 30 yıl sonra ayrıldı .yani yardım etcek bir akraba bile olmadı herkes durumum yok diye selamı kesti .sonunda eşimde de gitti benim eşimin peşine evliliğimi kurtamam için az da olsa maddiyata ihtiyacım var . Başka şehre gitti beni burda bıraktı ev sahibne borç var sözleşmeyle tehtid ediyor geçen gün kendime zarar verdim bı hata yaptım bileğime 6 dikiş attılar bütün piskolojim bozuk intahara hazırlar gibiyim kendimi geçen gün o yüzden vazgeçtim babamda zaten kanser peşime gelir diye neyse bu yazdıklarım sadece bir parçanın girizgahi yardım etmek isteyen olursa tr 8800 0100 0226 5862 4056 5003

 165. Allah rızası için yardım etmek isteyen varsa kötü durumdayım TR74 0004 6008 1288 8000 0743 17 Mehmet tez

 166. Çokça yere başvurdum ama halinde anlamadılar dalga gectiler lütfen Allah razı için yardım edin iki çocuğum var eşim çalışıp bize bakmıyor evim kira gece kondu çok kötü durumda ev yıkık dökük küflenmiş rutubetli yer çocuklarım hasta olurlar evin onarım için destek olun lütfen sizlerinde çocuklarınız var beni anlayın bir kadın olarak bir bayan olarak ayakta durmaya çalışıyorum ne olur sizde yardim edin kış geliyor çok korkuyorum ev başımıza yıkılır diye ne olur görmezden gelmeyin Allah size çocuklarınızı sevdiklerinizi bağışlasin ne isteyiniz varsa versin isallah TR470001002319886892685002

 167. Merhaba hayırsever din kardeşlerim inanın bunları aileme söylemekten utandığım gibi burayada yazmaktan utanıyorum. Bankadan kredi çektik belli yere kadar ödedim tıkandım tekrardan kapatmak için düğün masrafları ev masrafları derken hayli birikmiş bir borç oluştu bunun yanı sıra kredi öderken alacaklar var diye hop kredi kartı derken 12 senedir borcumu kapatmadım. 10 binden tut 12 sene içinde borç 80 bine nasil çıktı bende anlamadım. Şuan 3 çocuk eşim ve ben 5 kişiyiz eşimin yüzüne bakamıyorum çocukların deseniz onların hiç yüzüne bile bakamıyorum. Bazen diyorum kendi kendime surdan bise düşse üstüme ölmek düşüncesinde bile kaldık. Benim gibi ne niceleri veya dahada kötüleride vardır. Iban göndersem karınca ne olursa yardımlarınızı bekliyorum. Bu gidişat iyi değil. TR63 0006 2000 5150 0006 6364 68

  1. lütfen yardımci olun bana 10 1500 kira vermem lazım 30 yaşındayım şubattan beri işsizim inan tr520006400000112170513753

 168. Merhaba sayın hayır severlerim.utanarak söylüyorum kiradayim işim yok gırtlağa kadar borcum var 3 kişiyiz gecinemiyoruz kredi taksitlerim birikmiş ödiyemiyorum Allah rızası için yardım bekliyorum buda tlfon numaram 05468216738 yardım sevenleri bekliyorum

 169. benim sesime ses olurmusunuz😭 3 yaşında bir kızım var ama onu benden aldılar velayeti bende olmasına rağmen. Kızım çok kötü durumda. Onu yanıma almak istiyorum. Lütfen benim kızımın sesini duyun. Onu yalnız bırakıpta yok olmasına izin vermeyin Allah rızası için bana yardım edin.

  1. Tugba hanım bu farklı bir durum maddiyattan daha önemli bana ulaşın bir şekilde avukat ile halledelim

 170. Bebeğim var. Bebek bezi, ıslak mendil, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Allah rızası için destek olurmusunuz? Çaresizim. Allah insanı çaresiz bırakmasın. Allah insanı insana muhtaç etmesin. Destek olmak isteyen insana teşekkür ederim. Allah razı olsun. Mail hesabımı yazacağım. eylemmetin58@gmail.com

 171. Merhabalar ben 6 aydır fizik tedavi görüyorum inşaat tan düştüm ve şuan yuruyemiyorum uzun yürüme cihazı alacağım ama param yok 5000 TL ye ihtiyacım var yardım etmek isteyenler inanmayanlarda olabilir o yüzden telefon numarası bırakacağım görüntülü konuşabiliriz 20 yaşındayım 0 552 794 4899
  İbanda bırakıyorum yardım etmek isteyen olursa diye TR500003200000000090957861
  Emre Aydın

 172. 10000 lira kredi istiyorum 24 ay vade ile yardimci olursaniz sevinirim tanrıya emanet olun. Cebimde bile cocuklarıma alacak ekmek param bile yok

 173. Lutfen yardim edin ceza evinden yeni ciktim ve işsizim ve cebimde hic param yoktur

 174. Gerçekten buradan size sesleniyorum ne olursunuz bana da yardımcı olun lütfen borçlarım var ödeyemiyorum 200.000 TL’ye ihtiyacım var bana da yardımcı olur musunuz lütfen aylık ödemelerini 1000 TL 1000 TL yaparım bana da yardımcı olur musunuz lütfen bankalarla başım belada borçlarımı bir yere toplamam lazım bana da bir yardımcı olursanız size minnettar kalırım sigortalı çalışıyorum aylık ödemelerimi bin TL 1000 TL yaparım bana da yardımcı olup bana 200 bin TL kredi sunmamıza sizden telafi ediyorum lütfen az bir zamanım kaldı 200.000 TL aylık ödemelerini bin TL 1000 TL yapayım sizden zaman Allah rızası için bana bir yardımcı olmanızı sizden temenni ediyorum Çok zor durumdayım 2 tane çocuğa bakıyorum eşimle kavga cinnetin eşiğine geldim bana bir yardımcı olmanızı sizden temenni ediyorum buradan size sesleniyorum bana 240 bin lira 180 ay vade elin kullandırın aylık 1000 TL 1000 TL ölene kadar ödeyim sizden ricam bana yardımcı olmanızı en kısa zamanda sizden talep ediyorum lütfen çok ciddi anlamda zor durumdayım buradan ya hayırseverlere ve yardım kuruluşlarına da sesini duymak istiyorum bana yardımcı olmanızı sizden temenni ediyorum cennetin eşiğine geldim ne yapayım ben kendimi öldürüp kurtuluyorum dünya malı için bunları yapayım sizden ricam iki tane çocuğum var ve bana acilen yardımcı olursanız size dua ederim lütfen bana 200 bin TL 180 aya kadar bana taksit seçeneği sunum aylık ödeme 1000 TL 1000 TL yapayım işim sigortalı ve sabit ölene kadar öderim buradan size ulaşıyorum ve bana yardımcı olmanızı çok acilen sizden talep ediyorum saygılarımı arz eder devlet büyüklerimizden yardımlarınızı bekliyorum

 175. Çeşitli amaçlar için özel veya ticari kredilere mi ihtiyacınız var?
  şimdi %3’lük bir prim faiz oranıyla kredi sunuyoruz.
  Kredimiz güvence altına alındı ve korunuyor.
  goldbergfirm@gmail.com

 176. Mali asistan ihtiyacı olan kişilere %3 gibi düşük bir faiz oranı ile kredi sunuyoruz. Bu firma ile kredi alabilmek için ihtiyacınız olan kredi tutarını ve krediyi ne zaman geri ödeyebileceğinizi söyleyebilirsiniz. bu yüzden ilgileniyorsanız lütfen aşağıdaki ayrıntılarla bizimle iletişime geçin. E-posta : quickloan2020@hotmail.com veya WHATSAPP +1 (812) 266-9901

 177. Krediye mi ihtiyacınız var? Her türlü krediyi %3 faiz oranıyla sunuyoruz. İlgileniyorsanız, daha fazla bilgi için bugün e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. WHATSAPP +1 (812) 266-9901

 178. merhabalar çok zordurmdayı 2 çocuk babasıyım iş yerim kapantı iş bulamıyorum bazen ekmek parası bulamıyorum ne olusunuz bana bi yardım ALLAH RIZASI İÇİN TR30 0006 4000 0013 0320 1083 92 İŞ BANKASI MAHMUT GÜLER ALLHIM YARDIM ET YARABBİ

  1. Selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 15 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzasl için bana yardım edin lütfen IBAN garanti 49 0006;2000;4320;0006;6285;02

 179. Herkese iyi günler

  Unicredit, her kredi işleminde ÜCRETSİZ KREDİ sunar. Sizden herhangi bir avans veya herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kredinizi almak için tek ihtiyacınız olan geçerli kimlik kartınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  E-posta: unicreditfastloan@gmail.com

  TELEFON: +17815611941

  LINKEDIN: UNICREDIT HIZLI KREDİ

  TWITTER: @LoanUnicredit

  En iyi faizle kredi

  1. ben yaşlı anneme bakıyorum oğlumda engelli raporlu korona dan dolayı işten çıkarıldı hiç maddi geliri yok oğlumda üniversite mezunu iş başvurusu yapıyor hiç cevap alamıyoruz sosyal yardım alıyorum bakım parası annem için fakat yetişemiyorum kira faturalar ödemekten elimde birşey kalmıyor duyarlılığınıza şimdiden size minnettar olacam Saygilar sunarım kredi alamıyoruz 3aylık ev kirası ödeyemedim yardımcı olursanız çok sevinirim

  2. merhaba benim borcum var i raligim eşimden ayrıldım kiredi kullanmak istiyorum

  3. Slm benim 85 bin TL borcum var 120 olarak kredi isteyorum yardımcı olursanız sevinirim

 180. Üç tane çocuğum var oğlum hasta ama tabi konuşlandı özele başvuru gaip tani konmasını istiyorum lütfen yardımcı olun Allah rızası için n olur oğlum kurtulsun istiyorum melegime yardım edin 45 kollara marul oluyo yardimlarnizi bekliyorum 05510514419

 181. Ev hanımıyım eşim çalışmıyor evimde oturacak biryer bile yok erzak ve kömüre desteğe ihtiyacım var😔

 182. Selamün aleyküm sizlerdeyardim isticektim benim 80 bin biriktirdim bir param var ev Alicam kredi çıkmıyor bana 130 bin para lazım ev almam için sizler bana destek olabilirmisiniz ben bu hayrına verin demiyor borç olarak taksitle size geri ödüceyim senet olur nasıl uygun olursa öyle ödücem Allah şükürler olsun çalışıyorum kartonsan fabrikasında asgari ücretle yani ödeme yönünden sıkıntı yasamaz siniz kesin öderim abi Allah riza su için destek ola bilirmisiniz evliyim 1 kızım var 2bucuk yaşında ellerinizden öper kirada oturuyorum abi yalan falanda söylemiyor mesut dönmez kocaeli Başiskele oturuyorum Allah emanet olun borç istiyorum Haluk Levent bület ersoy lütfen

 183. İyi günler

  Her amaç için bir krediye ihtiyacınız var mı? Mali bir sorununuz mu var? Bridge Finance, müşterilere uygun bir faiz oranıyla finansal hizmetler sağlayarak garanti edilir. Kredilerimiz basit ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bize ulaşın. Bütçenize göre %2 faiz oranı ile her bütçeye uygun hale getirebiliriz. İlgileniyorsanız, lütfen şimdi iletişime geçin (bridgecoparate@gmail.com)

 184. Merhaba efendim ben bir ev hanımıyım 7 çocuğum var kiracıyım eşim işsiz kaldı çucuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için sizden yardım istiyorum lütfen bize yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 185. Mesaj

  : Esim aşçı 4000 lira maaş alıyo ama 1300 lira ew konut kredımız war TOKİ bloklarında oturduğumuz için birikmis aidat borcumuz war 600 TL kadar 10 bin lira kredi borcumuz war ve 4000 TL ye yakın kredi kartı borcumuz war her yere baswurdum ama eşimin sigortasından ve maaşından dolayı yardım etmıyolar mutfak malzemesi zor alıyorum yardımcı lütfen ya

 186. İyi günler

  Her amaç için bir krediye ihtiyacınız var mı? Mali bir sorununuz mu var? Bridge Finance, müşterilere uygun bir faiz oranıyla finansal hizmetler sağlayarak garanti edilir. Kredilerimiz basit ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bizimle iletişime geçin. Bütçenize göre %2 faiz oranı ile her bütçeye uygun hale getirebiliriz. İlgileniyorsanız, lütfen şimdi iletişime geçin (bridgecoparate@gmail.com)

 187. Maddi durumum olmadigindan sizden yardim talep ediyorum iki cocugum var bor oglum bobrek hastasi 7 sefer ameliyet oldu evim kira eletrik su faturami bile odeyemiyorum gecimimizi su yada selpak satarak yapiyorum sizden maddi yada nakdi yardim talep ediyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

 188. Slm bana yardımcı olursanız sevinirim durumum çok iyi değil 75.000 bin TL ihtiyaçim var 2 çocuk ev kira zor durumdayım allah rızası için yardım edin TR530006701000000057442932 atarmisin rica ediyorum 0 535 775 07 76

 189. Biz finans kurucularıyız ve minimum 5.000 dolar – maksimum 10.000.000 dolar arasında değişen tutarlarımızla kişisel, ticari, ticari finansaldan herkese %2 faiz oranıyla kredi çeki finansmanı vermiyoruz. Stres ve hızlı onay olmadan kişisel veya ticari bir krediye mi ihtiyacınız var? What’s uygulaması üzerinden iletişim: +1 (909) 992-0100 E-posta: infobarcelolucrecia@gmail.com

  1. merhaba.75.000 tl ye ihtiyacım var.nasıl olanak sunuyorsunuz…0537 317 98 74

 190. selamün aleyküm gerçekten inanılmaz derecede maddi sıkıntılar içindeyim uzun zamandır artık o kadar çaresiz duruma geldimki allah affetsin intihar piskolojisine kadar girmeye kadar geldi eğer burdan bunları okuyup yardım yapabilecek birileri varsa allah razı olsun olmasada allah razı olsun diyecek bişeyim yok allah herkesin sonunu hayır etsinn.TR85 0001 0000 9777 1652 5150 02 cüneyt arabacı eğer olurda yardım etmek destek olmak isteyen varsa allah razı olsun şimdiden teşekürler

  1. allah aşkına peygamber aşkına cok zordayım sadece 3 milyar ihtiyacım var 2 ay kira veremedim 2 ay elektrik faturam ödeyemedim bakkal borcu veremedim sadece 3 milyar lütfen ibanımda bu TR400006701000000077749243 OSMANÖZKAN EROĞLU HESAP NODA BU 77749243

 191. Çok hatalar yaptım neyapacagimi bilmiyorum sen yardim sever birisi olanlardan yardim istiyorum çok zordurum dayım 5386745870

 192. Merhabalar  öncelikle kendimi tanitayim  ismim Ahmet gür 22 yaşındayım universite mezunuyum %40 engelli bir vatandasim bundan 6 hafta önce başımdan talihsiz bir olay geçti ben birikmisim ve kredi çekerek bir iş yapayım dedim lakin dolandirildim  62.200 TL şuan tek amacım borçlarımı odemek ilk kez sıfırdan baslamayacam ama bu sefer eksideyim

  05383656192 numaram TR55 0001 0020 8391 2947 3350 01 zireat banka hesabim Ahmet gür
  2083-91294733-5001 hesap numaram ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var bir omuz mu dersin bir el mi dersin ama yardım kisaca

 193. selam değerli buyuklerim ve değerli abilerim degerli arkadaşlar bende özel sağlik hastenesinde calişiyorum ama bu pandemınden dolayı sureklı ucretsiz iizn ve kısa calişmaya mahkum oldum evliyim 3 cocugum var evim kira ve tek başima calişiyorum ve cok çaresiiz doğalgaz porcum gelmiş elektirik faturam gelmiş hep borcu borcla kapatıgım için bankalarda maaşima haçiz gelmiş her ay maaşim da kesiliyor ve caresizşm bana yardim elini uzatmanizi isitiyorum TR44 0006 2000 4670 0006 6459 74

 194. Merhaba hayırlı günler benim oğlumun düğününü yapmak için yardıma ihtiyacımız va salon için gelinlik ve kına lık birde yatak odası ihtiyacı. Mız var bize de yardim edemisiniz

 195. Neden bayanlar merak ettim bu arada 3 yaşında engelli ve kanser hastası oğlum var ev kira hurda biriktirip satıyorum borç içindeyiz Bodrum katta sobalı evdeyz eşim rahatsz düzgün işi yok faturalar birikti durumum bu

 196. maddi yardıma ihtiyacım var 4 aydır çalışmıyorum kiradayim 8aydir borçlarım var zor durumdayim TR670006701000000045853799 tel 05318257031

 197. Merhaba fazla bilgi yazmak istemiyorum buraya bir bakmakla olduğum kizim var lütfen dönüş yaprmsnz .

 198. MERHABA!
  Bu kadar çok kişinin yıllardır kredi başvurusunda bulunduğunu ve bu pandemi nedeniyle kredi verilmediğini biliyorum. Amaçları aylık gelirinize göre kredi vermektir ve başka bir krediye ihtiyacınız varsa yine verirler ama normal süreçten geçmeniz gerekecek. Paranız mı yok ve maaşınızı almadan önce bazı şeyleri düzeltmek için paraya mı ihtiyacınız var? Onlarla hemen iletişime geçin çünkü beslenmek için az miktarda krediye ihtiyacı olan insanlara cevap veriyorlar, maaşlarını almadan öğrenim ücretini ödüyorlar. Kuruluş size bir ev satın almak, bir araba satın almak ve ayrıca sizin için bir iş kurmak için kredi verebilir. Pandemi desteği için faiz oranı %2, kredi süresi bir yılı geçmiyor. Firma 4000 TL ve üzeri para veriyor.
  Şirketin ayrıca herhangi bir yatırım şirketinden daha yüksek ödeme yapan yatırım platformu var.
  Bu onların e-posta adresi: vernoninvestmentandloanservice@gmail.com

 199. GERÇEK VE GÜVENİLİR BİR KREDİ ŞİRKETİNDEN KREDİMİ NASIL ALDIĞIMIZA İLİŞKİN TANIKLIK goldber finans firması HİNDİSTAN ŞUBESİ. Ben adıyla Pintu Behera. Geçen yıl Mayıs arasında çevrimiçi olarak pek çok sahte kredi kuruluşuna dolandırıcılık kurbanı olan Hindistan’ı oluşturdum, ancak TANRI’ma o kadar çok teşekkür ediyorum ki sonunda beni bu yıl yüzüme bir gülümseme koyan bu yeni borç verene yönlendirerek bana gülümsedi. Mayıs 2020’de beni dolandırmadı ve ayrıca beni aldatmadan veya yalan söylemeden ancak adı Bayan Liame Goldberg olan bu borç veren şirket şartlarını ve koşullarını kabul ettikten sonra bana 80.000$ tutarında %3 kredi verdi, SADECE ÖDEME YAPTIM İŞLEM ÜCRETİ VEYA ÜCRET .. ve bu kredi şirketi hakkında sevdiğim önemli bir şey, hızlı olmalarıdır .. sorgunuzu şu adrese gönderin: goldbergfirm@gmail.com

  HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER..
  Pintu Behera

  1. Eşim inşaat işçisi düzenli çalışamıyor borçlarımız var 2 çocuk var zor durumdayız yardımınızı bekliyorum

  2. iyi aksamlar kredi kartı ve kredilerimden dolayı bankadan kredi çekemiyorum 15 000 dolar paraya ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim çok zor durumdayım

    1. Benim iki çocuğum var ve onların ihtiyaçlarını karsiliyamiyoruz bebeğin mamasıni bezini vb o kadar ağır geliyorki evlendigim günden beri rahat yüzü görmedim köydeki evimiz yıkıldı onu yaptık borç harç kredi çektik ara ya pandemi girdi krediyi bile başkalarından borç alarak ödüyoruz eşim inşaat işçisi çalıştığı yerden para vermiyorlar çok zor durumdayiz allahrizasi için yardımlarınızı bekliyorum tr5332070021828414

 200. selamün aleyküm saygı deger hayır sever büyüklerim ben 38 yasindayim bu pandemi yuzunden aylardir kirami veremiyorum nereye gittiysem is yok tekstil bitmis 3 çocuğum var üçü de okula gidiyor ve giderlerimiz çok eş dosttan borc almaktan artik yüzlerine bakamaz hale geldim markete gidemiyorum borcumdan dolayi allah razi olsun bilen insanlar arada yardim elini uzatiyorda bir nebze olsun yardimci oluyorlar cok zor durumdayim siz değerli buyuklerimden çok acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden Allah razı olsun inşallah TR19 0001 0013 5965 9421 6550 01 celal çalış

 201. merhabalar şuan kızım ameliyatta çok acil yardım bekliyorum lütfrn duyarlı yardım severlerden rica ediyorum ALLAH rızası için ALLAH kimseye evlat acısı yaşatmasın çok zormuş büyük bir operasyon geçiriyor kesinlikle madur edebiyatı yapmıyorum ihtiyacım olduğu için evim kira yarım yamalak çalışıyorum 05364200391 yardım etmek isteyenTR30 0006 4000 0013 0320 1083 92 mahmut güler

 202. Lütfen bana yardımcı olun artık bunalımdan intihar etmek üzereyim ne olursunuz yardımızına ihtiyacım var utanarak yazıyorum bunu ne olur 😔TR64 0006 2001 1710 0006 6918 55

 203. İki yaşında çocuğum var.
  Bebek bezi, ıslak mendil, süt, meyve, sebze ihtiyacım var.
  Sırtınızı çevirmeyin.
  Elinizi ayağınızı öpeyim.
  Mahalle muhtarının cep telefonu numarasını yazacağım.
  Mahalle muhtarı ile iletişim kurabilirsiniz.
  Allah haram yemeyi nasip etmesin.
  Allah insanı insana muhtaç etmesin.
  Çocuğumun suratını güldürmek istiyor olan insana merhameti ile muamele etsin, cenneti ile mükafatlandırsın, Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi Veselleme komşu olmayı nasip etsin Allah.
  Allah rızası için destek olurmusunuz?
  caresizannee@gmail.com

 204. Merhaba! Benim adım Ali, 2 yıl önce bir kredi aldım ve aynı yıl geri ödeyebildim ve şimdi işime başlamak için daha yüksek meblağ alma şansı elde etmeye hak kazandım. Bu bilgiyi şu ana kadar hiç kimseyle paylaşmadım. Şirket güvene değer ve güvenilirdir. Tek ihtiyaçları olan, hayal kırıklığına uğratmayacak samimi bir yürek. Niteliklerinize göre kredi veriyorlar ve nitelikleriniz düşükse, yine de size kredi vermenin bir yolu olacak. Bu firmadan adım adım faydalanabiliriz. Aşağıdaki bu bilgilerle onlarla iletişime geçin,
  Bu onların E-postası: vernoninvestmentandloanservice@gmail.com

 205. Epilepsi hastasıyım Engelliyim. Raporum var yardım yapmak isteyen Gönlü zengin İnsanlar bu benim Ziraat Bankası IBAN numarası TR 350001002438605515505001. ulaşım 05398959788 Olursa.olur

 206. HALKBANKASI ROJDA BUDAKTR78 0001 2001 5300 0001 1078 06
  MERHABALAR BENIM ACIL 5000 IHTIYACIM VAR OTURDUGUM EV KIRA 3 AYDIR KIRAMI ODEYEMIYORUM LUTFEN ALLAH RIZASI ICIN BENIMDE SESIMI DUYUN IŞSIZIM HIC BIR YERDEN YARDIM ALAMIYORUM HIC BIR YERDEN GELIRIM YOK LUTFEN ALLAH RIZASI ICIN BU HESABA YARDIM YAPIN

 207. merhabalar bende zor durumdayım evim kira eşyalı ev tutuyorum çünkü eşyam yok kiram 850tl yardım a ihtiyacım var eşim yevmiyeci iş bulursa gidiyor lütfen bizde el uzatın kirama yardım ederseniz çok evinirim bir kızım var 7 yaşında onun şansına yazıyorum inşallah görürsünüz mesajımı TR500001000297926339645001

 208. Semra şahin durumum yok sizlerden yardım bekliyorum kiramı veremiyorum faturamı ödeyemiyorum beyim beyin kanaması geçirdiği için yardım bekliyorum sizlerden yine ameliyat olacak sol tarafından çocuğuma hic birşey alamıyorum Allah rızası için yardım bekliyorum bütün dualarım sizlerle

  1. Acıl yardım bekliyorum beyim için ameliyat olacak beyin ameliyatı olacak ibanim TR660001200979400001070291ibanim yardim bekliyorum sizlerden abilerim ablalarim acil

    1. Ben Elif özdemir 4çocuk annesiyim eşim yok kirada oturmaktayım 2çocuğum engelli biride normal engelli ben daha önceden bebek arabasıyla plastik topluyordum hastalıktan dolayi çıkamıyorum hastalık bulaşır diye çıkamıyorum çocuklarım öksüz kalmasın diye katlanıyorum borcumdan dolayı suyumu kestiler param olmadığından dolayı taksitlendirme yapamadım su yumu kızıma ait olan tabletinide sattim ihtiyacımızı karşılamak için ama oda yetmedi yapacak bişey yok dedim su giderini komşular veriyo az da olsa cocuklar ac kalmasın diye komşular veriyo şimdilik hayatimiz böyle gidiyor bana yardım eli uzatın Allah rızası için edersenizde Alllah razı olsun etmesenizde Allah razı olsun 05423615048 bana ulaşacağınız numaram

 209. Merhaba,

  Şirketimiz, 42 milyonun üzerinde aboneden oluşan dinamik, çevrimiçi bir sistem işletmektedir. Kullandığımız bu çevrimiçi teknoloji bize, orada bulunan çalışanlarımıza kredi veya başka bir mali yardım ararken en iyi, tercih edilen seçeneği sunar.

  Çok fazla temettü ödemesinden sonra yeniden yatırım yapmak istediğiniz yasal bir kredi sağlayıcısı bulmayı düşündünüz mü? Hangisini tercih ettiğinize bağlı olarak yılda% 2 veya Aylık düşük faiz oranıyla kredi sunduğumuzu unutmayın.Ancak, bireylere ve işletme sahiplerine çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz. Yeni bölgelere başlamalarına veya genişlemelerine yardımcı olmak için bireylerle, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerle çalışıyoruz. Mevcut işleri büyütmek, sermaye ekipmanı satın almak, masrafları ödemek ve reklam, kira, yenileme vb. Gibi diğer birçok ihtiyaç için en çok ihtiyaç duyulduğunda küçük işletmelere fon sağlamaya yardımcı oluyoruz. E-posta: luisfinanciallsev@gmail.com Daha fazla bilgi için.

  Teşekkürler

  Saygılarımla,

  Eposta: (luisfinanciallsev@gmail.com)
  Sistem Ağı, KS

 210. Acil krediniz için% 3’lük düşük faiz oranıyla başvurun. Whatsapp numarası: +91 8346909683.

 211. Mehaba sayin unlu abi ve ablalarim bnmde maddi destege ihtiyacim vardir yardimin her turlusu makbuldur su hayatimizin zor gunlerinde yardiminizi esirgemez iseniz cok sevinirim simdiden teşekkürler yardiminizi bkliyorum

 212. Sahne kuran bir işçiyim.
  Mart 2020 den beri çalışmıyorum.
  Konserler yasaklandığı için.
  Bundan dolayı maddi sıkıntı yaşamaktayım.
  Gelip görebilirsiniz isterseniz durumumu.
  TR45 0006 4000 0011 0371 6537 29

 213. İSMİM İRFAN BOZÜYÜK BİLECİKTE OTURUYORUM EVLİYİM 3 YAŞINDA OĞLUM VAR AKŞAM SAAT19:00 KADAR PARAYI AYARLAYAMAZSAM EVDEN ATACAKLAR ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN EŞİMLEDE AYRILACAZ İBAN TR300006701000000082343537 YAPI KREDİ

 214. SAYIN YARDIM SEVER BUYUKLERIM BEN RAMAZAN CENGIZ KAYSERIDE YASAMAK DAYIM YASIM 47 OLDU BENIM SIZLERDEN ISTEK VE TALEBIM ALLAH RIZASI ICIN YARDIM TALEP EDIYORUM SAKIN BENI YANLIS ANLAMAYIN ALLAHIMIN ADINI KULLANIP YARDIM ISTIYENLERDEN DEGILIM GERCEK BIR MAGDUR OLARAK GERCEK YARDIM EDILMEYE GEREKEN BIRI OLARAK BIR INSAN OLARAK YARDIM TALEP EDIYORUM SAYIN YARDIM SEVER BUYUKLERIM BEN BIR BOSANMA MAGDURU BIR VATANDAŞIM BIR INSANIM BEN SUAN HEM MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ARTI AKTIF NAFAKA ÖDÜYORUM BENI YIKAN ÖLDÜREN HAYATA YAŞAMAYA KUSTUREN BIRIKMIS OLAN MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ODEDIGIM HALDE BIRIKMIS BORÇ HACIZ YUKSELIYOR IKI DOSYALARIMIN VAR BENIM ODEDIGIM ANCAK BIRININ FAAIZINE GIDIYOR IKINCI SIRADA BEKLIYOR ODA DURDUGU YERDEN FAAIZ CALISIYOR. BEN DAHA BIRINI BITIRMEYE HALIM YOKKEN IKINCI SIRADA BEKLIYOR MEBLA FAZLA YUKSEK DEGIL AMA BANA GÖRE BIR SERVET SIZLERE GORE OLAN KISIYE GORE KUCUK BIRSEY BEN ZENGIN DEGILIM KENDI HALINDE CALISAN ELININ EMEGIYLE BIR ISCIYIM BENIM BUNLARI ODEMEYE OMRUM YETMIYOR YETMIYECEK CUNKU SONSUZ BORC SONU OLMAYAN PARA BENIM MAASIMA GORE DIYOM BEN SIMDI BU MAGDURIYETIMDEN DOLAYI BEN SUAN AILEME SIGINMAK ZORUNDA KALDIM ÇÜNKÜ YAPACAK BIRSEYIM YOK KALAN AYLIKTAN BENI HAYATA YAŞAMAYA BAGLIYACAK PARA KALMIYOR DOSYALARIM KAYSERI GENEL ICRA MEVCUTTUR RESMI OLARAK VAR BEN YALAN KONUSMUYORUM SAYIN YARDIM SEVER BUYUKLERIM  DEN BENIM ELIMDEN TUTUP KALDIRIP BANA YENI BIR HAYAT VERMENIZI HAYIRSEVER BUYUKLERIM TALEP EDIYORUM  BENI BU BATAKLIKDAN KUTARIP YENI BIR HAYAT VERMENIZI RICA EDIYORUM  RAMAZAN CENGIZ 05541474951

 215. İyi günler ben Hayri Özdemir ben bir hata yaptım borçlandım bana yardımcı olabilirmisiniz 140 bin lira borcum var en azından 30 40 bin lira lazım acil çok zor durumdayım 2 ila 3 sene içinde geri öderim artık nefes alamıyorum ne olur biri bana yardım etsin

 216. merhabalar 2 çocuk babasıyım evimiz kira zor durumdayım işyerimiz kapandı şuan işsizim çok zor durumdayım ismim mahmut güler TR30 0006 4000 0013 0320 1083 92 İŞ BANKASI ne olur duyun sesimi HAYIRLI BAYRAMLAR ÜMİTİM YOK AMA ÇARE ARIYORUM

 217. Annem kanser hastası neolur yardım edın bize 3senedir kemotorabi alıyo yalan deyıl hep raporları var göndere bildirim ALLAH rizasi icın yardım edın babam öldu calısmıyorumda anneme bakmam lazım kiredi borcumun var 10 milyar neolur bize yardım edin yoksa evimız gıdıcek banka ihbar göndertmiş ödemezseniz ev gıdıcek bize gonderdıklerı hep duruyo ALLAH sizın gıbı insanları ailesı bağışlasın eline tas deymesın neolur numaram 05523970298

 218. Selam aleyküm esim ameliyat oldu pandemi dolosiyla işten çıkarıldı 1 yıldır çalışmıyor çok zor durumdayım 2 kızım var ne olur yardımcı olun allah hepinizden razı olsun ibnTR520001
  200984600001007718

 219. merhabalar 2 çocuk babasıyım evimiz kira zor durumdayım işyerimiz kapandı şuan işsizim çok zor durumdayım ismim mahmut güler TR30 0006 4000 0013 0320 1083 92 İŞ BANKASI ne olur duyun sesimi sanki okyanus da boğulmak üzereyim ALLAH RAZI OLSUN

 220. selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 15 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzazl için bana yardım edin lütfen IBAN garanti 0006;2000:4320;0006;6285;02

  1. Çok değerli hayırsever insanlar benim üç çocuğum var elimiz dar borç harç içindeyiz esim hasta bel fıtığı olmuş bir böbreği var zar zor çalışıyor bende çocuklarım küçük olduğu için çalışamıyorum yardım kurumlarına gittim çoğu yere gittim hiç birisinden yardım gelmedi eve iş almak istedim heryere gittim onlardanda Bi sonuç çıkmadı çok ihtiyacım var eşim iş için ordan oraya tasiya tasiya hiç bir esyamizkalmadi Allah rızası için Bi yardımcı olsanız çok iyi olur. Şimdi İstanbul’ageldik uygun Bi kiralık ev arıyoruz ev bulsak bile hiç bir eşyamı yok yani maddi durumumuz yok Allah hayır sever insanlardan razı olsun inşallah benimde durumumu anlayan hayırsever vatandaşlar görür de Bi yardımları dokunur. Inaninki yardıma muhtaç olmasam istemezdim. Sadece çocuklarım için

 221. Merhaba öncelikle hayırlı ramazanlar bu zor günleri hayırlı bir şekilde atlatmak dileğiyle 14 yıllık evliyim ve 3 tane evladım var pandemi nedeniyle eşim çalışmıyor devlet desteği 1580 lira ile geçiniyoruz ev kira çok zorluklar yaşadık bu günlerimize hamd oldun ama ben anneyim 2 evladım okuyor küçük kızım 5 yaşında çocuklarımın her istediğini alamıyorum en acısıda bu kendim zaten fakirlikten geliyorum çocukken hiç bir şeye sahip olmadım ve şimdide evlatlarım benim kaderimi yaşıyor yardım ederseniz çok sevinirim Allah razı olsun saygılarımla

 222. Allah tan başka kimseden bir beklentim yok
  Ondan başka kimse beni anlayamaz ve bana yardim etmeye gücü yetmez. Bu mesajımı okuyan kimse allah ona yardim etsin amin

 223. NORTION KREDİ DANIŞMANINA hoş geldiniz

  Nişanlınızın kurumlarından kredi almaktan ve kendinizi dolandırıcılardan kurtarmaktan kendinizi kaybetmeyin. ÜCRETSİZ kredinizi 24 saat içinde NORTION KREDİ DANIŞMANINDAN tüm kredi işleminde en iyi oranla alın, ÇOK ÇOK ve GÜVENLİDİR.

  İletişim detayları:

  Eposta: nortionloanconsultant@gmail.com

  Telefon Numarası: + 1409 210 4274

  Whatsapp: + 1409210 4274 (YALNIZCA TEST)

  Facebook: Öz Nortion

  Instagram: Nortion Kredi Danışmanı

  Heyecan: @nortionloanconsultant

  En iyi çıkarınız için krediler …

 224. Öncelikle siz saygı değerli büyüklerime selamlarımı çıkıyor hayirli ramazanlar hayırlı akşamlar hayırlı kandiller diliyorum kandiliniz mübarek olsun efenden ben adiyaman merkez doğumlu ali gecer ve %61oraninda engeliyim çalışmıyorum engelli maasimdan baska hicbir gelirim engelli maaşımı soracak olursaniz 609tl dır ve bu maaştan başka hiçbir gelirim yok inanmazsanız her şekil araştırabilirsiniz beni ve 4 çocuk babasıyım büyük kızım 6.sinifa geçti ama onun bile okul masrafını karsiliyamiyacak durumdayım gerçekten ama gerçekten zor durumdayım ALLAH CC PEYGAMBER EFENDİMİZ ASKINA YARDIM rahatsizligimida soracak olursaniz astım bronşit sağ akciğerimin 3/2 sini ameliyat esnasinda kaybettim ve ağır uyku abnesi olduğundan dolayı akşamları bitap cihazına bağlıyım dediğim gibi her şekil araştırabilirsiniz beni rahatsizligimdan dolayı iş bulamıyor ve çalışamıyorum bana maddi ve manevi desteği sağlarlarsa minnettar kalır ve duaciniz olurum gereğinin yapılmasını arz ederim
  Cep telefonu:( 0545 ) 397 43 82
  Adrs yeşilyurt mah.2189 sokak no 32 kat2 Adiyaman merkez

 225. Zor bir süreçten geçiyoruz Allah rızası için 5 nufusum var 3 tane cocugum okuyor yardım ihtiyacım var yardım eder deniz sevinirim.

 226. Sevgili büyüklerim için de bulunduğum şu zor günlerde eyerli biz ihtiyaç sahiplerine yardim ediyorsanız rabbim daha fazlasını versin sizlere ben evliyim ikra defne adında bi kızım var 50000 bin tl kadar bi borcum var ödeyemiyorum çünki işsizim hatat herkeze asıl davranmıyor yardımcı olabilicek herkeze Tesekkur ederim 5467781330

 227. Evliyim 2 çocuk babasyım birtane çocuğum okuyor oturduğum ev kira 1000 TL kira ödüyorum evin tek calisanıyım başka bir yerden gelirim yoktur borcum var ödemekte zorlandığım için zamanında ödeme yapamadığımdan dolayı icralık oldum bir kısmınıda elden borç aldım her ay maaşımdan kesiliyor ve elden aldıklarımıda elden veriyorum
  Bu durumda çok zorlanıyorum ve yardıma başvurmak zorunda kalıyorum.

  GEREGİN YAPİLMASİNİ SAYGİLARİMLA ARZ EDERİM

 228. Merhaba hayırlı günler hayırlı ramazanlar benim adım Muhammed çelik Erzincan da yaşıyorum babam vefat etti işsizim maddi durumum kötü param yok annemi hastaneye götürecegim param yok ALLAH rızası için yardımcı olabilirmisiniz telefon numaram:05511295590

 229. eşimi kaybettim işsizim 2 evlat çocuğum var evim kira zor koşullar altında hayatta tutunmaya çalışıyoruz
  iş için nereye başvurduysam size geri döneceğiz dediler malesef hiç dönmediler borçlarım için bile arabamı sattım çocuklarım kimseye muhtaç olmasın diye ama şuan gerçekten zor durumdayım intar etmeyi bile düşündüm çacuklarım için başaramadım yardımlarınızı bekiyorum ibam:TR790006200118700006682775

 230. ALTI NUMARA BEBEK BEZİ, ISLAK MENDİL, BEBEK BİSKÜVİSİ, SÜT, MEYVE, SEBZE İHTİYACIM VAR. PARA İSTEMİYORUM. KARGO İLE GÖNDERMEK İSTİYORSANIZ KABUL EDERİM. DUA EDERİM. ALLAH RIZASI İÇİN DESTEK OLURMUSUNUZ? metineylem01 @ gmail . com

  1. Hayat okadar zorki inanın insanın elinden bisey gelmediği zaman çok zor oluyor kendimden örnek alimin teriyle çalışmak istiyorum ama üç küçük çocuğum olduğu için yapamıyorum çok zoruma gidiyor eve iş almak istedim çoğu yere başvurdum gittim hiç biyerden bisey çıkmadı yardım kurumlarına gittim onlardanda Bi hayır görmedim yedi senedir evliyim yedi senedir maddi açıdan Bi düzenim olmadı hep Bi şeyler önüme geçti kapılar kapandı Bi işimiz rast gitmedi keşke bisey yapabilsem eşim hasta bi böbreği var bel fıtığı olmuş zar zor çalışıyor borç da olunca zor geciniyoruz hep kiralık evde kalıyoruz hiç bir ev esyam kalmadı ne yapacaz bilmiyoruz bu sene büyük oğlum okula basliyacak zor bir surecteyiz elinden gelen yardım etmek isteyen insanlar Allah razı olsun onlardan.

 231. Benim dört tane çocuğum var üçü öğrenci hiç derse girmiyorlar çok özülüyorum çünkü hiç durumumuz iyi değil çok zor durumdayız kıredi borcumuz var önce allahtan sonra sizden çocuklarıma yardım bekliyorum allah rızası için tablet yada bilgisayarı yardımı edin bana dört tane çocuğum var

  1. Dört tane çocuğum var zor durumdayiz esim9 aydır çalışmıyor yeni bir aydır çalışıyor asgari ücret çocuklarım için erzak yardımı istiyorum sadece lutfen

  2. Benım felclıi kızım var belden asagı. Yok 3 cocugum var esım calısmıo koydde yasıyıruz ıkı aydır eve erzak alamıyoruz kızımın tıbbı mazemelerre ihtıyacı oluyo alamıyoruz sonra enfeksiyon kapıo ne olur sunuz bıze yardım edın herseyı. İspatlarız munaramızı adderesımızu verebılırız

 232. Borctan battik kira yardımı yaparmisiniz allah icin
  TR810006701000000095382232

 233. SAYIN HAYIRSEVERLERDEN HAYIRSEVER BUYUKLERIM BEN RAMAZAN CENGIZ KAYSERIDE YASIYOM BENIM.SIKINTIM DERDIM BEN BIR BOSANMA MAGDURU BIR VATANDAŞIM BIR INSANIM BEN SUAN HEM MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ARTI AKTIF NAFAKA ÖDÜYORUM BENI YIKAN ÖLDÜREN BENI HAYATA YAŞAMAYA KUSTUREN BIRIKMIS MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ODEDIGIM HALDE BIRIKMIS BORÇ HACIZ YUKSELIYOR CUNKU ÖDEDIGIM ANCAK FAIZE GIDIYOR ANA PARAYA DUSMUYOR CUNKU MAASIM ANCAK DUSUK OLDUGU ICIN ANCAK BELLI BIR MIKTAR KESILIYOR GERI KALAN PARA BANA YETMIYOR BEN SUAN BU MAGDURIYETIMDEN DOLAYI BEN SUAN AILEME SIGINMAK ZORUNDA KALDIM ÇÜNKÜ YAPACAK BIRSEYIM YOK NE BIR EV TUTUP NEDE HAYATIMI IDARE EDECEK PARA KALMIYOR BORCUN SONU YOK BITMEYEN BORC CUNKU ODEDIGIM HALDE BIRIKMIS BORÇ HACIZ YUKSELIYOR BEN SIMDI MADDI VE MANEVI BIR BULANIM ICINDEYIM NE YAPACAGIMI BILMIYOM BENIM OMRUM YETMIYOR BUNU ODEMEYE SONSUZ BORC YASIM 47 OLDU BORC AYNI DURUYOR FAIZE GIDIYOR ODEDIGIM PARA BENIM DERT VE SIKINTIMI GIDERILMESI YÖNÜNDE BIR ADIM ATILMASI VIZDANAN BIR EL UZATILIP BENI BU BATAKLIKDAN KUTARIP YENI BIR HAYAT VERMENIZI HAYIRSEVER BUYUKLERIM TALEP EDIYORUM HERYLTURLU DOSYAM VE BELGEM VAR KAYSERİ GENEL ICRA DA IKI DOSYAMI  KAPATACAK BIR HAYIR SEVER BUYUKLERIMINDEN YARDIM TALEP EDIYORUM 05541474951 RAMAZAN CENGIZ SAYGILAR

 234. Merhaba sayın yardımsever hayır kurumları bana da yardımcı olun allah rızası için eşimden boşandım şiddet gördüm psikolojim bozuldu 3 yaşında çocuğum var ailemle kalıyorum ama onlarda zor durumda maddi sıkıntılar yaşıyorum çok caresizim lütfen bana da yardım edin sevdiğim konuştuğum biri var ama maddi sıkıntılar yüzünden onunda bankaya borcu var annesi kanser hastası evlenmemiz için maddi desteğe yardıma ihtiyacım var ne olur bana da yardım edin allah rızası için sesimi duyun bize yardım edin bizi bu sıkıntıdan kurtarın allah rızası için 05368128193 watsap telefon numaram ne olur beni arayin bana da yardim edin

 235. SAYIN YARDIMSEVERLER SAYIN BUYUKLERIM BUGUN BIZLER YARDIMA MUHTAC OLABILIRIK ZAMANIN NE GETIRECEGINI ALLAHIMDAN BASKASI BILEMEZ BUGUN BIZLER MAGDUR OLABILIRIK YARINDA BELKIT BU YAZIYI SIZLER VEYA YAKIN KISILER YAZABILIR INDIREN KALDIRAN ALLAHIM ZENGINLIK GUZEL BIRSEY KULLANMASINI BILIRSEN ZENGINLIK BIR IMTAHAN FAKIRLIKDE AYNI SAYIN BUYUKLERIM BEN RAMAZAN KAYSERIDE YASIYOM BENIM.SIKINTIM VE DERDIM SIZLERE GORE KUCUK OLABILIR AMA BANA GORE OMRUMU YASAMAMI HAYATIMI KARARTIP BENI BIR BATAKLIGIN ICINDE CIRPINIR BIR HALDE BIRAKDI BEN NORMAL KENDI HALINDE KENDI BEDEN GUCUNLE CALISAN BIR ISCIYIM BENIM YASIM 47 OLDU BENI YASAYAN BIR ÖLÜ YAPAN BEN BIR BOSANMA MAGDURU BIR VATANDAŞIM BEN SUAN HEM MADDI VE MANEVI TANZIMAT ODUYORUM ARTI AKTIF NAFAKA ÖDÜYORUM BENI YIKAN ÖLDÜREN BIRIKMIS OLAN MADDI VE MANEVI TANZIMAT CUNKU ODEDIGIM PARA ANCAK FAAIZE GIDIYOR ANA PARAYA DUSMUYOR CUNKU BIRDE NAFAKA VAR BENIM OMRUM BU BORCLARI KAPATMAYA VARMI BILMIYOM CUNKU SONSUZ BIR PARA BANA GORE YOK ARKADAS YOK OLSA BEN NIYE RAHATSIZ EDIYIM SIZLERI BU MAGDURIYETIM DOLAYI BEN SUAN AILEME SIGINMAK ZORUNDA KALDIM ÇÜNKÜ YAPACAK BIRSEYIM YOK SAYIN BUYUKLERIM BENIM KAYSERI GENEL ICRA MUDURLUGUNDE DOSYALRIM MEVCUTTUR BEN BU MAGDURIYETIMDEN DOLAYI KURTARIP BENI HAYATA YAŞAMAYA BAGLIYACAK BIR ADIM ATILMASI YÖNÜNDE SAYIN BUYUKLERIMDEN YARDIM TALEP EDIYORUM BU DOSYALARIMI KAPATIP BANA BIR YASAMA HAKKI VERILMESI YONUNDE BIR ADIM ATIN 05541474951 DAHA AYRINTILI ANLATIRIM SAYIN BUYUKLERIM SAYGILAR RAMAZAN CENGIZ

  1. Merhaba sayın yardımsever hayır kurumları bana da yardımcı olun allah rızası için eşimden boşandım şiddet gördüm psikolojim bozuldu 3 yaşında çocuğum var ailemle kalıyorum ama onlarda zor durumda maddi sıkıntılar yaşıyorum çok caresizim lütfen bana da yardım edin sevdiğim konuştuğum biri var ama maddi sıkıntılar yüzünden onunda bankaya borcu var annesi kanser hastası evlenmemiz için maddi desteğe yardıma ihtiyacım var ne olur bana da yardım edin allah rızası için sesimi duyun bize yardım edin bizi bu sıkıntıdan kurtarın allah rızası için

 236. Eşim koah hastası çalışamıyor yardim parasıyla geçiriyoruz kiradayım geririm yok bende böbrek hastasiyim 2çocuğum var zor durumdayım zor geciniyoruz yardım istiyorum

  1. 29 yaşındayım 4 aydır Çalışmıyorum 7 aydır kiradayim borçlarim var zor durumdayim TR670006701000000045853799 tel 05318257031

 237. 54 yaşında %60 engelli halen sağlık sorunları olan bırıyım. Bankalara kredi borcum var. Kiramı zor ödüyorum. İş bulamıyorum. 6 aydır işsizim borcumu ödeyemıyorum. Lütfen yardım edin. Okuyan cocuğum var. Lütfen yardım edecek biri olurmu kısaca sorunumu anlatmaya calıştım. Hayatım hep sorunlarla gecti detayları daha sonra konuşalım lütfen yardım edin gursoymehmet49@gmail.com. 05308879761

 238. Sen bir yalancısın…buna guvenipte yazmayin kadınlardan çıplak fotoğraf istiyor pislik herif.git başka yerde ilan ver

 239. Merhaba maddi anlamda zor durumdayım maddi destek çıkacak 75 000 tl kadar ihtiyacım var hacizlik oldum pandemiden işsiz kaldm kiramı ödeyemiyprm herşeyim haciz oldu eşim 2 yıldır yürüyemiyor 2 ameliyatı olması sağlık problemlerimiz var lütfen yardımcı olun İŞBANKTR120006400000166201039798 QNBFİNANSBANK TR54 0011 1000 0000 0057 6160 81 Nazmi şahin 5342235227

  1. Merhaba 2 yaşında sma hastasi kızımız var eşim engelli olduğu için çalışamıyor bende çocuğumla ilgilenmek zorunda olduğum için çalışamıyorum sizlerden elinizden ne geliyorsa yapabileceğiniz bir yardım istiyorum bu ramazan ayında bizlere destek olunuz lütfen çok kötü durdayiz
   merven3301@gmail.com mail adresim iletişim kurmak isterseniz sizlerden bir yardım beklentim var sadece artık canıma kıymak üzereyim lütfen bana yardım edin

 240. meraba ben çok zor durumdayım iki tane çocuğum var eşim cezaevinde iki aylık kiramı ödeyemedim madi yardımda bulunurmusunuz

 241. TR86 0001 0017 5294 2907 4950 01 zirat bankası rojda budak merhaba engin bey lutfen bana 50.000 yardim edin cok zor durumdayim birinden bu parayi borc olarak aldim suan odeyemiyorum adam parasini istiyor ama yok bende bu para yardiminizi bekliyorum

 242. TR86 0001 0017 5294 2907 4950 01 zirat bankası rojda budak merhaba engin bey lutfen bana 50.000 yardim edin cok zor durumdayim birinden bu parayi borc olarak aldim suan odeyemiyorum adam parasini istiyor ama yok bende bu para yardiminizi bekliyorum

 243. TR86 0001 0017 5294 2907 4950 01 merhaba engin bey lutfen bana 50.000 yardim edin cok zor durumdayim birinden bu parayi borc olarak aldim suan odeyemiyorum adam parasini istiyor ama yok bende bu para yardiminizi bekliyorum

 244. 2 çocuk babasıyım eşim ve ben pandemi döneminde işçi çıkarmanın yasak olduğu zaman içerisinde maalesef işten çıkartıldık. 4 aylık kira birikti elektrik su doğalgaz birikti �u an işim yok İş bulamıyorum her işi yaparım şoförlük yaparım şu an için tabii ki siz değerli vatandaşlarımızdan yardım bekliyorum tabii ki bu durumda gelip de araştırabilirsiniz de teşekkürler

  IBAN: TR77 0006 7010 0000 0085 3163 23
  YAŞAR ARSLAN
  0 551 272 70 91

 245. 2 çocuk babasıyım eşim ve ben pandemi döneminde işçi çıkarmanın yasak olduğu zaman içerisinde maalesef işten çıkartıldık. 4 aylık kira birikti elektrik su doğalgaz birikti �u an işim yok İş bulamıyorum her işi yaparım şoförlük yaparım şu an için tabii ki siz değerli vatandaşlarımızdan yardım bekliyorum tabii ki bu durumda gelip de araştırabilirsiniz de teşekkürler

  IBAN: TR77 0006 7010 0000 0085 3163 23
  YAŞAR ARSLAN

 246. 6 aydır pandemiden dolayı bostayim çalışmıyorum 1 kızım var ve 20 bine ihtiyacım var 5 aydır kiramı odeyemiyorumm ev sahibi boşaltın evi diyor napcam iş bulamiyorum böbreğimi bile satmayı düşünüyorum lütfen yardım edin 05526634131

 247. Hayırlı ramazanlar utanarak yazıyorum RABBİMDEN yardım bekliyerek sebeb sizler olabilirsiniz 45 yaşında 2015 te hacca giderek hacı oldum madi olarak ihtiyacım var gecirmiş oldugum hastalıklardan dolayı bir müdet çalışamadım evimi krediylen almıştım ödiyemedim 65 bin tl borcum var evim ipotek 4 çocuk babasıyım 3 kız 1 erkek bu hayır dolu günlerde rabbimin rızasını gözeten siz degerli büyüklerimden evimin borcunu ödemek için çocuklarım perişan olmasın diye zekat veya destek olarak yardımda bulunmanızı istirham ederim ALLAH CÜMLENİZİN HAYRINI kabul etsin. Davut durmaz 05394613627

 248. Lütfen bize maddi destekte bulunun ne olur 3 çocuk annesiyim bayramda gülsünler bari siz sayın zenginlerler sayesinde ne olur duyun sesimi bizlerede yardım eden olsun

 249. Merhaba 2 yaşında sma hastasi kızımız var eşim engelli olduğu için çalışamıyor bende çocuğumla ilgilenmek zorunda olduğum için çalışamıyorum sizlerden elinizden ne geliyorsa yapabileceğiniz bir yardım istiyorum bu ramazan ayında bizlere destek olunuz lütfen çok kötü durdayiz
  merven3301@gmail.com mail adresim iletişim kurmak isterseniz sizlerden bir yardım beklentim var sadece artık canıma kıymak üzereyim lütfen bana yardım edin

  1. Nasıl kredi kullanabilirim yardımcı olursaniz çok sevinirm yeni bir iş yeri açmak istiyorum teşekkür ederim ALLAH razı olsun

 250. Merhaba bûlent Ersoy hanım ben özelikle sizi sectim cunkı siz çok yardım sever bir insansınız onarım benide geri çevirmesiniz ben 1986 doğumluyum ve bildiğim bileli size hayranım çünkü mükemmel bir insansınız biz memleketten gurbete geldik iki öğrencim var ve eşim tek çalışıyor asgari ücretle geçiniyoruz benimde sol kolum ağrıyor toktur çalışmamı yazı etmiş o yüzden çok burcumuzda var ne yapacağımızı bilmiyorum artık memleketimizde iş olmadığı icin İstanbul’a geldik orda çok burcumuz vardı eşimdeihtiyac Kıret cekti ve şimdi çok zurlanıyoruz bu burçların yüzünden huzurumuz kalmadı hergun kavga ediyoruz ne olur sesimi duy çocuklarıma düzgün birşey alamıyoruz canlı ders olunca biri geriyor biri bakıyor cunki sadece kırık bir telefonla kertiyoruz yemin ederim bi turlu gücümüz olmadı bir tablet veya bir bilgisayar alalım kurban olayım bizi bu sıkıntıdan kurtarın ne olur kuramız çok elektirik cuk su çok doğalgaz bunlar çok geliyor benim enbuyuk hayalim biran ünce burcum bitmedik ne olur yardım edin allah rızası icin Buda benim hesap PTT 440080700149514026075001. 05392618618

 251. Eşim çalışmıyor kiraciyim kiramı ödeyemiyorum 2 çocuğum var hiç bir ihtiyacını alamıyorum hiç bir gelirim yok zor durumdayız bize yardım edin geçinemiyorum

 252. Selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 6 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzazl için bana yardımcı olun 0006 2000 4320 0006 6285 02

  1. Selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 6 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzazl için bana yardımcı olun 0006 2000 4320 0006 6285 02. Bu remezan ayında

   1. selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 15 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzasl için bana yardım edin lütfen IBAN garanti 49 0006’2000’4320;0006;6285;02

 253. Selam kracıyım 3 cocugum var kredim borcum var 20000 tl lütfen yardım azda olsa duacınım TR970006701000000080634452

 254. Selam kracıyım 3 cocugum var kredim borcum var 20000 tl lütfen yardım azda olsa duacınım

  1. Selam kracıyım 3 cocugum var kredim borcum var 20000 tl lütfen yardım azda olsa duacınım TR970006701000000080634452

 255. Tüm amaçlar için krediye mi ihtiyacınız var? Mali bir sorununuz mu var? William Parker Finance, müşterilere uygun faiz oranları ile finansal hizmetler sağlayarak garanti altına alınmıştır. Kredileri basit ve hızlı. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün onlarla iletişime geçin. Bütçenizin% 2 faiz oranına sahip herhangi bir bütçeyi karşılayabilirler. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen şimdi onlarla iletişime geçin (williamparkerloanlender@gmail.com)

 256. Merhaba Bugün nasılsın? Böbreğimi 2 yıl önce Doktor Michael’a sattım ve şu ana kadar iyi durumda yaşıyorum. Böbreğinizi satabilir ve 450.000,00 USD tazminat alabilirsiniz. Böbreğinizi bağışlamak ister misiniz? Bu e-postayla iletişim kurun

 257. Kronik hastayı çalışmıyorum çalışanın yok engelliyim 10 bin tl borcum var çok dardayim bu mubarek ramazan ayinda azda olsa damlaya damlaya göl olur derler 300 veya 500 gönlünden ne geliyorsa allah için yardim edenlerden allah razi olsunburda okuyorum yardım edenler var diyorlar ama beni okadar yaziyorumki hiç yardım eden olmadı inanıyorum ki illaki mesajımı okuyan el uzatır ziraatbank TR 4900 0100 1935 6745 5500 5001

 258. Ben arslan duran istanbul zeytinburnunda ikamet ediyorum evli bir oğlum var kiraciyim tek başına calisanim kendim yayginanksiyete panik atak hastasıyım ilâçlarla ayakta kalmaya çalışıyorum adresime sürekli borçlarımdan dolayı icraadan tebligat kağıtları geliyor ödeyemiyorum destek cikanimda yok artık hayatıma son vermek durumuna kadar geldim babam vefat etti çok zordayım lütfen desteğinizi esirgemeyin TR12 0001 0026 5664 2782 3550 01 Ziraat Bankası arslan duran

 259. Finansmana ihtiyacınız var mı? Ticari veya Kişisel Krediye mi ihtiyacınız var? Şirketinizi yeniden finanse etmek ister misiniz? Şirketimiz yardım etmek için burada. Herhangi bir şahsa ve şirkete% 2 faizle kredi veriyoruz. Daha fazla bilgi için johnlisaloncompany2003@gmail.com adresinden bize hemen yanıt verin.

  WhatsApp: +254707952247

  Sizden yakında email:johnlisaloncompany2003@gmail.com yoluyla haber almayı umuyorum.

 260. Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Allah rızası için destek olurmusunuz? Yazmış olduğum mesajı görmemiş gibi hareket etmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyimm.
  metineylem01@gmail.com

 261. Merhaba buraya yazdım ama kimse geri dönüş yapmadı boş insanlık kalmamış ayrıca kredi için bile kimse yardımcı olmuyor ki yardım etsinler hala yardıma ihtiyacım var 200 000 tl tefeci bile arıyorum böbrek bile satıyorum o kadar çaresiz kaldım ama kimse geri dönüş yapmadı herkes yalan herşey yalan düşenin dostu olmaz o yüzden zamanınızı boşa harcamayın kimse kulak vermez

 262. Merhaba ben Alaattin İzmir’de yaşıyoruz 5 nüfuslu ailem var zor dönemden geçiyoruz bu ramazan hürmetine yardımınızı esirgemeyen herkesten Allah razı olsun 95526984701 garsonluk yapıyorum 1 seneden beri çalışmıyor um

 263. Günlük Ödemeli Krediler Kısa Vadeli Bireysel Krediler ve Uzun Vadeli Bireysel Krediler sunuyoruz.

  whatsapp: +919035538183

 264. Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Allah rızası için destek olurmusunuz? Yazmış olduğum mesajı görmemiş gibi hareket etmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyim.
  metineylem01@gmail.com

 265. Uc cocugum var evim kira esim issiz ne olur bize biraz yardim faturalarimizi bile odeyemiyoruz kiralar birikti ne olur yard edin saygilarimla

 266. 4 numara çocuk bezi kullaniyorum su an alamiyorum kizim 8.sinif ogrencisi madi manevi desteklerinizi bekliyorum erzakta olbr kizim icin okul harcligida simdiden cok tsk ediyorum duyarli olmanizi bekliyorum

 267. Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Allah rızası için destek olurmusunuz? Yazmış olduğum mesajı görmemiş gibi hareket etmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyim.
  metineylem01@gmail.com

 268. bana yardımcı olurmusunu vallah yemin ediyorum
  matı durumum hiç yok paraya çok ihtiyacım var ben köyde yaşıyorum eşim çalışmıyor giyecek ve yiyeceke cok ihtiyacımız var ben sadece çocuklarım icin istiyorum
  evim kira ne olur bu mesajı görün Allah rızası için bu mübarek ayın hatırına vallah ihtiyacım olmasaydı hiç istemezdim Allah rızası için

 269. Merhaba Sayın abilerim maddi anlamda zor durumdayım ACİL 75 000 tl ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor geçikmelerim var yardımcı olurmusunuz acaba Nazmi şahin 5342235227 yardımcı olurmusunuz zor durumdayım hacizlik oldum borcum var ödeme zorluğu çekiyorum eşim 2 yıldır yürüyemiyor 2 ameliyatı olması gerekio maddi anlamda zor durumdayım ACİL yardımcı olabilecek birileri var mı acaba gerçekten çok zor durumdayım İŞBANKTR120006400000166201039798 QNBFİNANSBANK TR54 0011 1000 0000 0057 6160 81 yardımcı olurmusunuz

 270. bu yorumu okuyan abilerim ablalarım 5 aydır dışarıdayım ailemden uzakta babam ayrı annem ayrı anneme bakıyorum çalışıyordum virüs nedeni ile işsiz kaldım kaç aydır dışarda çöp topluyup geçiriyorum bazen aç bazen tok bir parkta yatıyorum sizden istegim gönlünüzden kopan bir nakit yardımı yapabilecek olanlara şimdiden teşekkür ederim ALLAH razı olsun.
  GARANTİ BANKASI
  MAHMUT ÜNLÜ
  TR98 0006 2000 0170 0006 6369 70

 271. Antalya Güzeloba oturuyorum 1 çocuk var 3. Sınıfa gidiyor eşim aylardır issiz bende işsizim20.000 TL borcumuz var icralık olduk gelir yok ev kira 1050 TL yiyecek birşey yok evde inanın Allah’ın bildiğini kukdan saklamak pazarların altından akşam olunca yiyecek topluyorum bana Allah rızası için yardım edin telefon 05376616649 garanti iban TR 93 0006 2001 3010 0006 6811 77 lütfen yardım edin Allah rızası için

  1. Gökhan Meehaba eşim yeni dogum yapdy bu pazartesi ndimiden dolayi iş cikaryldym şuvan paraya ihtiyacim var kirami odeyemiyorum alla ryzasy icin bi yardam ederseniz çok sevinirim yeni dogmuş bebegim icin

 272. 2 çocuk babasıyım evim kira 3 aydır kiramı veremiyorum 15 gün çalışıp 15 gün çalışmıyorum zor durumdayım bi annem var yatalak nolursunuz bir el atın TR97 0001 2009 5420 0001 0364 61

 273. Selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen kiraclyim kiraml ödeyemiyorum 5 bin borcum var ödiyemiyorum 0006 2000 4320 0006 6285 02

 274. Dikkat,

  Hala yardıma ihtiyacı olan insanlara kredi sunuyoruz. Bu program, insanların borçlarını ödemelerine yardımcı olmak ve insanlara kiralarını ödemeleri ve iş kurmaları için para sağlamak için özel olarak düzenlenmiştir, Kredi veriyoruz. Bankanız teklifinizi reddetmiş olsa bile size kredi vermeye hazırız. size kredi konusunda yardımcı olmaya hazırız. faiz oranımız% 2. şimdi bize ulaşın uver.spolocnosti@yahoo.com ayrıca büyük işletme sahiplerine kredi sunuyoruz.

 275. mereba acil ödemelerim var bana yardımcı olurmuusnjz rica etsem 05419352546

 276. Ben 3 çocuk annesiyim evimde çocuklarımla ilgilenen bir anneyin eşim bir yanlış yaptı çok borcumuz var eşim kendini öldürecek kadar bunaldik her gün biri geliyor borç yüzünden çocuklarım bile çok etkilendi size yalvarırım duyun sesimizi yardım elinizi uzatın hayatımıza sadece borçlarımızı yardım edin başka birşey istemiyoruz büyük oğlumla yazıyoruz yazıyoruz çok dua ediyor ne olur duyun sesimizi

 277. İyi günler

  Mali yardım mı arıyorsunuz? Faturalarınızı veya borçlarınızı ödemek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Kredi ne olursa olsun, bugün bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmelisiniz:
  veya telefonla: Bilgileri sizin tarafınızdan iyi bir şekilde almak için bekliyor olacağız.

  Not: tüm yanıtlar şu adrese iletilmelidir:

  lesliesweere3@gmail.com

  Naber
  +1 (714) 497‑0948

  Teşekkür ederim.

 278. Merhaba kısacası çok zordayim pandemi destek yardiminida ugrastim ama vermediler heralde parası olanlara yardim ediyorlar 2bin 3 bin benim işimi görür borç olsun yeterki bu sıkıntilarim azalsın birazda olsa lütfen gerçek ihtiyaci olanlara yardim edin gmail mustafa8110ay@gmail.com tel 5312964768 iban TR760006701000000051873360

  1. Gökhan Meehaba eşim yeni dogum yapdy bu pazartesi ndimiden dolayi iş cikaryldym şuvan paraya ihtiyacim var kirami odeyemiyorum alla ryzasy icin bi yardam ederseniz çok sevinirim yeni dogmuş bebegim icin

 279. Merhaba . Anneannemin ameliyatı için kredi kullandım fakat pandemide işten çıkartıldım . Kredimi ödeyecek kadar para yardımı istiyorum fazlasında gözüm yok .İhtiyacım olmasa buralarda sürünmem .Size güvenim sonsuz yardım edenler 0534 704 5292 bu numaraya yazabilir. Teşekkür etmek , tanışmak isterim .
  IBAN : TR64 0001 2009 7920 0001 0586 97 Halk Bankası

 280. Krediye ihtiyacınız var mı? % 3 kredi sunuyoruz
  Whats-app: +919916071687
  Bayan Anshika Shrivas

 281. Her türlü krediyi% 3 gibi düşük bir faiz oranıyla sunuyoruz. 1 ila 25 yıl arasında herhangi bir süre boyunca ödünç alabilir ve herhangi bir amaç için 2.000 ila 50.000.000,00 TL arasında herhangi bir tutarda ödünç alabilirsiniz. Whatsapp: +14092051142 veya e-posta: larryfox2017@hotmail.com aracılığıyla başvurabilirsiniz.

  1. alamıyorum lütfen bir hayır sahibi yardım içi1000kiradayım çocuklara kıyafet alamıyorum geçen ramazandan beri ev çocuklara kıyafet alamıyorum lütfen hayır sahibi yardım etsin

 282. Okadar zor durumdayim ki hicbirsey yolunda gitmiyor kac aydir is yerim kapali ailede calisan yok korona yuzunden cok kotu gunler geciriyoruz Borc batagina dustum bankalar kredi vermiyor tefecilerin eline dusecegim odeyemeyecegim .yardim edebilecek hayirseverler Allah yardiminizi kabul etsin.yapi kredi iban Tr560006701000000075381476 Mesut Erdoğan
  m.erdoqan34@hotmail.com

 283. Evimde Ne Beyaz Essam Var Nede Bi Baska Biseyim 1 Sobamiz Birde Basimizi Koyacak Yastigimiz Var Suan Askerde Oldugum Icin Hanimi Cocuklarimi Kayinvalide mgile Buraktim Cok Ihtyacimiz Var Borcum Var Kiredi Borcum Var ALLAH Rizasi Icin Yardim Talebinde Bulunyorum ALLAH Rizasi Icin Bize Yardim Ede Bilirmsin 40bin Tl Borcun Icine Girdim Cikmazdayiz Geceleri Uyamyorum Borcumumu Dusunsem Askerligimi Dusunsem Ailemimi Dusunsem Allah Rizasi Icin
  05523501182
  Ziraat Bankası
  İzzet Koyuncu
  Hesap No
  1345-85503952-5001
  Iban no
  TR 5700 0100 134585503952 5001

 284. Acil yardım istiyom matı durumum ıyi değil acil yardım istiyom suat topal. 920001000033815643815001

 285. Kişisel ve ticari kredi teklifi!

  Mali durumunuz mu düşük? Yoksa kredileri ve borçları geri ödemek veya kendi işinizi kurmak için fon mu arıyorsunuz? Aşağıdakiler gibi herhangi bir amaca uygun kişisel veya iş için önceden kredi onayı almak için bu teklife yanıt vermeniz yeterlidir:

  1 • Mortgage kredileri
  2 • Kişisel krediler
  3 • Otomatik krediler
  4 • Proje finansmanı
  5 • Sermaye artışı

  Bugün bizimle bir kredi alın ve ödüllendirici bir şeyle başlayın. % 100 garantilidir, çünkü müşterilerimizle, kredi kontrolleri olmadan ve teminatsız, basit adımlarla samimi bir ilişki ve diğer kurumlara göre maksimum% 3’e varan düşük faiz oranıyla hızlı finansman sağlıyoruz. 5 milyon Euro’ya kadar kredi verme kapasitemiz var.

  Ciddi ve istekli ilgilenen insanlar sadece cevap vermelidir.

  Atlantagroupfinancefirm@gmail.com veya whatsapp e-posta yoluyla bize ulaşın: +919654763221

  İçtenlikle!
  Bryan Stefan

 286. Okadar zor durumdayim ki hicbirsey yolunda gitmiyor kac aydir is yerim kapali ailede calisan yok korona yuzunden cok kotu gunler geciriyoruz Borc batagina dustum bankalar kredi vermiyor tefecilerin eline dusecegim odeyemeyecegim .yardim edebilecek hayirseverler Allah yardiminizi kabul etsin.yapi kredi iban Tr560006701000000075381476 Mesut Erdoğan

 287. Selamı alekum bu nu yazarken çok utanlyorum am caram kalmadı ne olur bana yardım edin çok zor durumdayaim kiraclyim kiraml ödeyemiyorum 0006 2000 4320 0006 6285 02

  1. Bn buket badimci nakit yardimi ihtiyacımız var kirada aturuyorum k3 aylik kiramizi vermekdik yardim edersiniz sevinirim yasim küçük çalışamiyorum

 288. Merhaba,

  Çok acil 300.000 TL nakiye ihtiyacım var, kredi sicilim bozuk kredi çıkmıyor, hiçbir yerden alamıyorum. kimse vermiyor kredi. Babam kalp ameliyatı oldu, onun ameliyat ve hastane masrafları için kullanmam gerekiyor. Borç/kredi verebilecekler acil iletişime geçsin lütfen.

  0546 502 07 45

 289. Merhaba ben tek başına yaşayan ve çeşitli kronik rahatsızlıkları olan birisiyim. 1 sene önce ilk pandemi başladığında işten çıkartıldım. şu anda bir iş hanının eski çay ocağı olarak kullanılan deposunda kalıyorum. bazen yardımsever arkadaşlar bir iki ekmek getiriyorlar . o şekilde karnımı doyurmaya çalışıyorum. inanın ekmek alacak param yok. defalarca kaymakamlık olsun , pandemi yardımı olsun birçok yere yazdım ve başvurdum. ama maalesef bir sonuç alamadım. lütfen Allah rızası için yardımsever insanlardan yardım bekliyorum.
  İBAN TEB BANKASI 940003200000000073937255

 290. Merhaba burada kendimi ifade etmek nekadar doğru muamma,lakin,düşünüyorum ben evimi bir amaç ve borç için sattım ve kiraya çıkarak kira borcu yüzünden evime giremiyorum yani buradaki birçok kişi kadar zordayım dilerim doğru kişi çıkar ver,yardımcı olmak isteyecek ve iletişime geçecektir 5538415318 (ihtiyacı olan kişi olduğundan şüphe,gereksiz olur.)

 291. Merhaba ben İstanbul dan engelli olarak çalışıyorum icra borçlarım çok faturalar var bir kızım var bir de eşim hamile yetişemiyorum mümkünse yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler Allah razı olsun

 292. Merhaba. Eğitimim için yardıma ihtiyacım var çok zor durumdayım ve iş olmadığı için çalışamıyorum yardım edenlere çok ama çok minnetar olurum 😔😔🙏

  1. Allah rızası için yardıma ihtiyacım var kendim için değil nişanlı kızım için Allah rızası için

 293. Tüm amaçlar için krediye mi ihtiyacınız var? Mali bir sorununuz mu var? Bridge Finance, müşterilere uygun faiz oranıyla finansal hizmetler sağlayarak garanti altına alınmıştır. Kredilerimiz basit ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bizimle iletişime geçin. Bütçenizdeki% 2 faiz oranıyla herhangi bir bütçeyi eşleştirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen şimdi iletişime geçin (bridgecoparate@gmail.com)

 294. Güzel gün

  Tüm amaçlar için krediye mi ihtiyacınız var? Mali bir sorununuz mu var? Bridge Finance, müşterilere uygun faiz oranıyla finansal hizmetler sağlayarak garanti altına alınmıştır. Kredilerimiz basit ve hızlıdır. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bizimle iletişime geçin. Bütçenizdeki% 2 faiz oranıyla herhangi bir bütçeyi eşleştirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen şimdi iletişime geçin (bridgecoparate@gmail.com)

 295. Ben Bay Orbert, bir kredi Hizmeti Borç sağlayıcısıyım, yasal, kayıtlı ve
  garantili kredi şirketi ve şahıslara kredi veriyoruz,
  şirketler, devlet kurumları, kiliseler ve ticaret
  kuruluşlar ve her türden insan. Krediye mi ihtiyacınız var?
  herhangi bir amaç? Finansal bir sorununuz mu var? Finansmana ihtiyacınız var mı
  çözüm? Orbert kredileri Hizmeti, tüm finansal işlemleriniz için çözümdür
  sorun, kredilerimiz kolay ve hızlı. Bu kredi için bugün bize ulaşın
  İstediğiniz krediyi sadece bütçenize uyacak şekilde ayarlayabiliriz
  % 3 faiz oranı. Eğer ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçin
  eposta: orbetlamaloanfirm101@gmail.com

   1. Pandemi den dolayı iş yerimiz kapandı is bulamıyorum iş arıyorum bana maddi ve manevi destek olurmusunuz lütfen 3 tane okul okuyan evladım var ne yapacağımı şaşırdım bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim tr 62 0001 20097950 0001 0353 41

 296. Kişisel ve ticari kredi teklifi!

  Mali durumunuz mu düşük? Yoksa kredileri ve borçları geri ödemek veya kendi işinizi kurmak için fon mu arıyorsunuz? Aşağıdakiler gibi herhangi bir amaca uygun kişisel veya işletme için önceden kredi onayı almak için bu teklife yanıt vermeniz yeterlidir:

  1 • Mortgage kredileri
  2 • Kişisel krediler
  3 • Otomatik krediler
  4 • Proje finansmanı
  5 • Sermaye artışı

  Bugün bizimle bir kredi alın ve ödüllendirici bir şeyle başlayın. % 100 garantilidir, çünkü müşterilerimizle, kredi kontrolleri olmadan ve teminatsız, basit adımlarla samimi bir ilişki ve diğer kurumlara göre maksimum% 3’e varan düşük faiz oranıyla hızlı finansman sağlıyoruz. 5 milyon Euro’ya kadar kredi verme kapasitemiz var.

  Ciddi ve istekli ilgilenen insanlar sadece cevap vermelidir.

  E-posta bryanstefanloanfirm@gmail.com veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşın: +919654763221

  İçtenlikle!
  Bryan Stefan

  1. Hiç bunlara başvuran var mı? yoksa dolandırıcı mı bunlar?

 297. Dort yetim çocugum var cok zor durumdayim Allah rizasi icin yardim edin ölene kadar duaciniz olurum TR89 0001 0019 1254 1600 4850 08 ziraat bankasi lutfen çocuklarim icin yardim edin dusmez kalkmaz bir Allah kimsemiz yok Allahtan baska

 298. Erzurum dan yeni taşındım İstanbul a çok zor durum dayım
  yardım bekliyorum yeni evliyim işim yok TR82 0001 0021 7388 1000 6650 01

  1. Erzurum dan yeni taşındım İstanbul a çok zor durum dayım
   yardım bekliyorum yeni evliyim işim yok TR82 0001 0021 7388 1000 6650 01
   05309643315

 299. Durumum yok eşim işsiz 4 çocuğum var kızım sakat ameliyat yapamıyoruz çocuklarım hasta ilaç alamıyorum kocam hastaçalışamıyor yardım yapan hayırseverlerden Allah şimdiden razı olsun…

 300. Eğitim için yardıma ihtiyacımız var 4 kardeş olarak hepimiz okuyoruz gerkli iletişim sağlayıcı tablet telefon yeterli değil yardımcı olabilecek kişiler varsa (katalay362@gmail.com) adresinden dönüş yapabilirler saygılarımla iyi günler.

 301. Yorumları okudum ben 4 çocuk annesiyim kaynanamın maaşıyla kiramızı ödüyoruz eşim evde çalışmıyor küçük çocuğum 2 yaşında bez ve süt alamıyorum lütfen bana yardım eli uzatın lütfen şimdiden teşekürler inanıyorum ki belki sesimi duyarsınız neden olmasın bende mutlu ölürüm ama paradan çok çocuklarıma hiç bayramlık alamadım içimde ukte kaldı belki sesim duyulursa çocuklarıma bu bayram alabilirim sizleri sayesinde bana yardım edin lütfen şimdiden teşekürler allaha emanet olun

 302. Merhaba İsmim Erkan Koronavirüse yakalanıp çok ağır geçirdim 22 gün yoğun bakımda kaldım 8 aydır çalışamıyorum ve 6 kiram birikti 1 çocuğum var eşim 2. Çocuğumuza hamile buda bize sürpriz oldu beklemediğimiz anda. Maddi durumu iyi olan hayırsever insanlarımızdan yardım bekliyorum zor günleri atlatmak için çok Dua ederim zor durumda olmasam yazmazdım utanarakta olsa yazma gereği duydum

  Vakıfbank Merter Şubesi
  IBAN: TR430001500158007309976786

 303. Merhaba İsmim Erkan Koronavirüse yakalanıp çok ağır geçirdim 22 gün yoğun bakımda kaldım 8 aydır çalışamıyorum ve 6 kiram birikti 1 çocuğum var eşim 2. Çocuğumuza hamile buda bize sürpriz oldu beklemediğimiz anda. Maddi durumu iyi olan hayursever insanlarımızdan yardım bekliyorum zor günleri atlatmak için çok Dua ederim zor durumda olmasam yazmazdım utanarakta olsa yazma gereği duydum :(

  Vakıfbank Merter Şubesi
  IBAN: TR430001500158007309976786

 304. Merhabalar benim 2 çocuğum var temel ihtiyaçlarımızı almakta zorlanıyoruz eşim ülseratif kolit hastası çalışıyor fakat hergün ağrıları var ama bizim için hasta bile olsa belli etmiyor biz üzülmeyelim diye pandemide 6 ay evdeydi haliyle kredi ve kredi kartlarına borçlandık bu süreçte hep içeri girdik şuanda tıkandım artık kredilerimizi ödeyemez olduk bankada kredi vermiyor aksine borçlarımızı kapatamıyoruz hergecen gün yama büyüyor bir çıkış yolu bulamadım eşim çok düşünüyor hergün streste birşey olacak diye korkuyorum lütfen para yardımına ihtiyacımız var yardımcı olacak hayırseverlerden yardım talep ediyorum Allah Rızası için yardım elinizi uzatın banka hesap no:TR84 0001 0020 6945 4069 1950 07 LİBADİYE şubesi

 305. Merhaba bende maddi anlamda zor durumdayım 250 000 tl borcum var ödeme zorluğu çekiyorum hacizlik oldum ACİL 75 000 tl ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor hacizlik oldum pandemiden dolayı sağlık problemlerim eşim 2 yıldır yürüyemiyor 2 ameliyatı olması gerekio maddi anlamda zor durumdayım sizden ve değerli üyelerinizden yardım istiyorum yardımcı olabilecek birileri var mı acaba 5342235227 Nazmi şahin İŞBANK TR120006400000166201039798
  QNBFİNANSBANK TR54 0011 1000 0000 0057 6160 81

 306. Çok sıkışık durumdayım Konya’da oturuyorum ev kirası birikti 8 ay evde yiyecek birşey yok bir kızım var hasta her ay Ankara’ya tedaviye götürüyorum devlet karşılamıyor masraflarını ağır lütfen yardımcı olursanız çok zor durumdayim yardımlarınızı bekliyorum IBAN TR83 0001 0021 1182 3233 0450 01
  Ziraat bankasi
  05467172309

 307. Mrb 1.40engelli raporum var pisikolijik sorunlarımdan dolayı çalışamıyorum sizden allah rızası için nakdi vede gıda yardımı talep ediyorum allah rızası için

 308. Benimde maddi durumum yok 3 çocuğum var işsizim evsizim babamda kalıyorum oda 2odadir yıkılmak üzere bana yardım edin çocuklarım için Allah razı için bana yardım edin

  1. Ne olur yardım edin çucuklarim için doğru dürüst kiyecek kiyefetleri yok evimiz yok evimiz yok ev eşyası yok çocuklarım için bana ulaşın Allah için yardımcı olursanız sevinirim 05365956714

 309. İşimin beklendiği gibi hareket etmediğini fark ettiğimde Böbreğimi sattım. Çok para kazandım, bir ev alabildim, yeni bir iş kurdum, yeni bir araba satın aldım ve şimdi sağlık problemim yok. Bazılarına özgürce yardım edebilir ya da para kazanabilirsiniz. İletişim: doktor.michaellarry@gmail.com

 310. Selam-aleyküm ben 4çocuk babasıyım gıda ve giyim ihtiyacım var yardım eder seniz allah razı olsun yardımlarınızı bekliyorum .ihtiyacım var 0541 281 36 44

 311. Merhabalar benim %40 roporum var ağır işlerde calışamıyorum bu nedenle maddi durumum yok evliyim Bir çocuğum var zor durumdayım bu hayatta hiç bir beklentim yok lütfen yardım edin ıbanTR43 0001 0004 3255 2487 1650 07 tlf 0536 699 38 79

 312. Selamün aleyküm çok zor durumdayım 😪 Allah rızası için bana biraz destek çıkın borçlarımdan dolayı intihar etmeyi düşünüyorum sürekli çıkış yolu bulamiyorum Bi türlü bulanımdayim boğuluyorum nolur bana yardım edin 😪 bu mesajı bile utanarak yazdım Allah rızası için yardım eli istiyorum Allah hebinizden razı olsun TR39 0001 0014 3967 9122 1450 01

 313. ben 5 cocuklu anneyim eşim tarafindan terk edildim bebeyim kucuk calisamiyorum cocuklarim 4 ogreci zordurumdayim iban 500001001599477659985003

 314. Hayırlı günler herkeze. Garsonluk yaparak geçim yapıyordum pandemi dolayısıyla iş güç bulamaz oldum.1 tane kizim var ellerinizden öper.3 bucuk aydır çalışmıyorum borçlar birikti ödeyemedim.kirami odemeyemedim.ekmek parası kalmadı.banka kredi çekmek istiyorum ama vermiyor borctan dolayi.lutfen sizden rica ediyorum gerçekten zor durumdayim yardimci olursanız duaciniz oluruz hepinizden allah razı olsun.tel no 05435346813 hesap nunarasi TR030003200000000038817618

 315. Selamün aleyküm çok zor durumdayım Allah rızası için bana biraz destek çıkma şansınınız varmı borcumdan dolayı sürekli intihar düşüncesi ile bulanımdayim elinizde nekadar gelirse hakınızı helal edin

 316. Merhabalar ben 4 çocuk annesiyim ihtiyaç sahibiyim bu yardımınızı çocuklarım için istiyorum eşim madde bagimlisi bize hiç bir faydası yoktur bize yardim elinizi uzatmanızı rica ederim mağdur durumdayız

 317. Meraba pandemiden dolayı uzun zamandır işsizim kiraciyim 2 çocuğum var çok zor durumdayız iş için nereye gitsem heryer kapalı kredilerim el borçlarım hepsi üst üste geldi üstüne kirami faturalarımi odeyemiyorum çok kötü durumdayız Allah rizasi icin yardım edin çok mağduruz ev sahibim artık çıkın diyo bişey yapamıyorum lütfen yardım edin 0536 931 82 67

 318. Askerdeyim ailem çok zor durumda ve bana para şazım çok muhtacım bi elin uzun Kişiler yardım etsin allah herkesin yardımcısı olsun lütfen yardım edım 05398134180 wp sen yazın yardım etmek isteyen leer

 319. Mehaba Admin bende ihtiyaç sahibi bir anneyim çocuklarım aç evde yiyecek birşey yok pskolojimiz bozuk ne yapıcaz bilemiyorum lütfen bana yardım edinn numaramı yazmak istemedim çünki iyi isanlar kadar olmayanlarda var lütfen duy sesimi
  TR610001002351883710645001

 320. Ben fehmi 5 senedir tümör hastasıyım belden aşağı m yok maaşım yetmiyor hayır severden yardım bekliyorum iki çocuğum var bakamıyorum hayır severden yardım bekliyorum TLF 05356181367

 321. Meraba ben ünyede yaşıyorum 25 yaşındayım evliyim eşim kolon kanseri bağırsaklar torbada yaşıyor şuan kemoterapi alıyor ve kanser akciğerlere sıçrama yaptı evim kira sigortam yok Allah rızası için yardım istiyorum gerçekten çok zor durumdayız ev kiramı dahi ödeyemeyecek haldeyim Allah rızası için . 05418648561
  IBAN TR51 0001 0027 1573 5959 9450 02
  Allah rızası için arayabilirsiniz isterseniz gerçekten çok zor durumdayız

 322. Meraba ben ünyede yaşıyorum 25 yaşındayım evliyim eşim kolon kanseri bağırsaklar torbada yaşıyor şuan kemoterapi alıyor ve kanser akciğerlere sıçrama yaptı evim kira sigortam yok Allah rızası için yardım istiyorum gerçekten çok zor durumdayız ev kiramı dahi ödeyemeyecek haldeyim Allah rızası için

 323. Sakaryada oturuyorum oglum bobrek hastasi 7 sefer amaliyat oldu suan istanbulcerrahpaşaya goturmem lazim maddi durumum yok elektrik su faturalarimi bile odemeyedim 2 cocugum var lutfen bana yardim edin oglumu tedavi etmem için

  1. Sakaryada oturuyorum oglum bobrek hastasi 7 sefer amaliyat oldu suan istanbulcerrahpaşaya goturmem lazim maddi durumum yok elektrik su faturalarimi bile odemeyedim 2 cocugum var lutfen bana yardim edin oglumu tedavi etmem için yeni ayrildim maddi sıkıntılarım cok var lutfen sesimi duyun bana yardim edin

   1. Ben 6 senedir yatalağim hayır seversen yardım bekliyorum tümör hastasıyım belden aşağim yok felcim iki çocuğum var yatak yaralarım var maaşım yetmiyor sargı bez band kullanıyorum ve krem kendi paramla alıyorum yinede maaşım yetmiyor hayır severden yardım bekliyorum TLF 05356181367

 324. Banada yardımcı olcak biri cıkarmı 3kızım var 2yas 1yaş bide 2.bucuk aylık bebegim var eşim garson işletmeler kapalı calışamıyor kira geldi faturalar cocuklarımın bezi mamaları süt evimde dgru düzgün eşyam yok ist ümraniye de oturuyorm evimde ziyaret edin halimizi görün cidden ihtiyacımz var lütfen Allah askına yardım edin evlatlarım cok küçük bizim gibi kuru ekmek yiyemiyor en küçügüm daha 2.bucuk aylık sütüm düzgün beslenemedigim dolayı gelmiyor mama vermek zorundayım öbürlerı yemek olsa onlardanda yaparım ama yok mecbur süt puskvt lütfen yardımcı olun iban Tr0200 0100 2624 64295235 5004

 325. Banada yardımcı olcak biri cıkarmı 3kızım var 2yas 1yaş bide 2.bucuk aylık bebegim var eşim garson işletmeler kapalı calışamıyor kira geldi faturalar cocuklarımın bezi mamaları süt evimde dgru düzgün eşyam yok ist ümraniye de oturuyorm evimde ziyaret edin halimizi görün cidden ihtiyacımz var lütfen Allah askına yardım edin.

 326. işsizim is ariyorum 6 aydir 2 tane cocuk var kira da oturuyorum inanin issizlik maasida alamiyorum is yok lutfen biri bana yaridim etsin durum duzeltince geri vercem soz veriyorum hayirli aksmlar
  Mesut işbilir
  TR830003200000000086016572

 327. Zor gunler gecırıyorum maddı yardım elı uzatan yokmu çok zor durumdayımAllah icin bana yardım edin 0543 686 10 40

  1. 6aydir issizim is ariyorum heryer ret veriyor 1cocugum var 8000tl borcum var bankalara borcumdan dolayi kredi alamiyorum kirami odeyemiyorum esimle bosanma noktasina geldim ne olur yuvam ve cocugum icin yardim eli uzatirmisin mail yada numarami atabilirim

  2. Serkan bey bana da yardımcı olun 3 tane bebeğim var kimim kimsem yok kira birikti 2 aylık çocuklarım ve ben çok zor durumdayik bu ramazan ayında
   Allah ne isterseniz elinize versin çocuklarımın mama sütünü alacak durumum yok allah aşkına bana da yardım eli uzatın
   Ziraat bankası iban TR27 0001 0000 4580 0904 9750 01

 328. Kirami veremiyorum çok zor durumdayım 8 aylık kızım var b3zini mamasını karşılamıyorum lütfen yardim edin allah rızası için 543 686 10 40

 329. MRB ADMIN YA ALLAH RIZASI ICIN ARTIK BIRISI ARTIK DUYSUN SESIMI BU UCUNCU YAZISIM YA 3 AY ONCE IKI KOLUM BIR AYAGIM KIRILDI AYAĞIMDAN AMELIYAT OLDUM BIR AMELİYAT DAHA OLACAM CALISAMIYORUM ANNEM BABAM VEFAT ETTI TEYZELERIM VAR SAGOLSUN COK YUK OLDUM BIR YERE KADAR BIR PANSIYONDA KALIYORUM INTAHAR ETMEMEK IÇIN ZOR TUTUYORUM ÇOK BUNALIMDAYIM AYAGA KALKIP CALISANA KADAR MADDI YARDIM ISTIYORUM INANMAYAN OLURSA HASTANE RAPORLARIM VAR LUTFEN BIRISI DUYSUN SESIMI YALVARIYORUM BU SEKILDE YASAMAK ISTEMIYORUM GEREKIRSE CALISMAYA BAŞLAYINCA VALLAHA ÖDERİM YA HABER BEKLİYORUM ÇOK AÇIK 0541 779 22 26

 330. ben 58 dogumlu hic bi guvencesi olmayan 4 cocuk annesiyim. Eesiminde guvencesi yoktur. 93 yasinda kayinvalidem var cocuklarim hic birini evlendiremedik bi oglum var 27 yasinda oda hasta engelli raporu var buyuk kizim engelli raporuyla memurluga girdi ama suan maasinda hacizler var icralar vvar 7 kisilik bi aileyiz ve butun yuk onda birikti ve suan 1 kurus yok. ev kira engelli bakim ayligiyla ene kadar gecjnilor 7 kisi.bankadan icra gelmesi yuzunden 50 bin tl borcu 110 bin yapmislar kapicilikla bugunlere geldik ama suan hastayim esimde hasta ilaclarimizi eczaneye yazdiriyoz raporlu ilaclar nolur yardim edim nolur tek maddi desteginizi tekrar odeyelim taksitle ama kizim intihar etcek yoksa onu kaybetmek istemiyorum. Omurilikte sivi var rahatsizligi ilerliyor sitresten lutfen.kimsemiz yok ki borc versin.dusenin dostu yok. Duyun sesimizi.

  1. Zor gunler gecırıyorum maddı yardım elı uzatan yokmu çok zor durumdayımAllah icin bana yardım edin 0543 686 10 40

   1. Acil 400 500 TL ihtiyaç var borç yardım edebilecek Bi helal süt emmiş bir adam gibi adam varmı zorda yım ilaç alcam cocuguma

 331. Virüsten dolayı Eşimi kaybettim kimsem yok 2 çocuğum var evimiz kira 3 aydır kiramizi veremedik 2 aydır elektrik faturasını ödüyemedim çocuklarım derslerini yapamıyor uzaktan eğitime katilamiyolar Ekmek almaya paramız yok Allah rızası için çocuklarıma 2 Ekmek parası gönderin TR 140001 0002 4070 7144 655002 Ziraat Bankası

  1. Ben arzu çoban iki kiz cocuk annesiyim esimden ariyim ist avcilar yesilkette otuyorum ve suan calismiyorum kiraciyim ne kirami nede faturalarimi yatirabiliyorum kizlarimla cok sikinti icindeyim lutfen bana da yardimci olun yardim elinizi uzatin cocuk larim icin

 332. Virüsten dolayı Eşimi kaybettim kimsem yok 2 çocuğum var evimiz kira 3 aydır kiramizi veremedik 2 aydır elektrik faturasını ödüyemedim çocuklarım derslerini yapamıyor uzaktan eğitime katilamiyolar Ekmek almaya paramız yok Allah rızası için çocuklarıma 2 Ekmek parası gönderin başka bişey istemiyorum TR 140001 0002 4070 7144 655002 Ziraat Bankası

 333. Kirami veremiyorum çok zor durumdayım 8 aylık kızım var b3zini mamasını karşılamıyorum lütfen yardim edin allah rızası için 543 686 10 40

  1. Yardıma ihtiyacı var çok mağdurum iki çocuk annesiyim eşim evden kaçtı ekmek almaya param yok çok mağdurum Allah rızazı için yardıma çok ihtiyacım var

 334. Merhabalar ben 4aydir çalışmıyorum eşim epilepsi hastası çok zor günler geçiriyoruz tedavisi için çektiğim krediyi yatırmakta zorluk cekiyorum bi çocuğum var geçinmek çok zor oluyor pandmiden dolayı çalışamıyoruz yiyip içecek bisey yok 5363044305

 335. Bilmiyorum ki bu sistem gerçekçi mi yoksa bir dilek ağacı mi bu sistemi kuran.
  Admin kurucu inşallah Amacına ulaşır.
  Merhaba hayat da farklı farklı sıkıntılar ile karşı karşıyayız.boliyorum benden daha sıkıntılı olan kişiler de olduğunu tahmin ediliyor um.5 çocuk lu 35 yaşında bir anne veya siz kendini alti çürümüş bir ağaç dalında yavrularının uçmasını bekleyen ve sürekli rüzgar estikçe ağacı ayakta tutabilecek bil kuş misali olarak tanimlayon.
  Yaklaşık 6 yil oldu eşim çalışamıyor işlerim.aksilik sebebi bel tedavisi ve iş gorememesi sıkıntı insan yaşadığı sürece hep elifim zannediyor fakat bazı şeyleri veya hastalık lara düştüğünde elif kalamiyor.
  Kredi kartları o zamanki ücret 75 bin şimdi oldu 250 bin TL her alahin günü avukat lar ve iş bunlada bitmiyor.
  Yaklaşık 6 yıldan berli evde düzenli calisan olmadığından borclarimiz çevreye olan borçlar.ister istemez mahalleye ve ev sahibine karşı boynumuz bükük kaçıyoruz belirli bir zaman aktabalardan yardım aldık fakat evde çalışan olmadigindan onlar da geri odenmeyecegini aklı kesilince onlarda bezden yuz çevirerek kaçmaya çalıştılar ve hâli ile de haklı lar.
  Belediye kaymakamlığı yardıma başvuru yaptım yaklaşık 3 ay sonra adres gelip baktılar evde soba evde 1 çekyat görünce efendim size hemen yardım yaparlar kira ne kadar ödüyorsunuz dedi bizde 650 TL fakat biz yaklaşık 5 aydır eve kira veremedik dedim onunda not aldılar.ben çıkarken sonuç nedir diye memuru sordum şey efendim size telefon unuza msm gelir o Zaman gider odemenizi alırsın iz dedi memur gittikten sonra yaklaşık 4 ay gibi bir süre sonra msm geldi kaymakamlıktan vakifbanka yaptırılmıştır. Diye geldim vakifbanka elime 500 TL tutuşturdu lar ben ne yapacağımı bilemedim.evin kirası yaklaşık eş dost akraba bu ay sürede biriken kire tekrardan kaymakamliga giyim halimi beyan ettim birde prodüktör gergi 2 ay sonra tekrar başvuru yapmanız gerekmiyor dediler.neyse sizin de kafanızı şişirdim sanırım.ama bu yazdıklarım tamamen gerçek eksiği var fazlası Yok Rabbim kimseyi bunaltmasin.
  benim şuan çok acil 10 bin TL’ye ihtiyacımız var.yardimci olanda da olmaya çalışıp yardım yapamayanlar dan da Allah gani gani razı olsun. Garanti Bankası
  TR46 0006 2001 2480 0006 6927 64

 336. Bilmiyorum ki bu sistem gerçekçi mi yoksa bir dilek ağacı mi bu sistemi kuran.
  Admin kurucu inşallah Amacına ulaşır.
  Merhaba hayat da farklı farklı sıkıntılar ile karşı karşıyayız.boliyorum benden daha sıkıntılı olan kişiler de olduğunu tahmin ediliyor um.5 çocuk lu 35 yaşında bir anne veya siz kendini alti çürümüş bir ağaç dalında yavrularının uçmasını bekleyen ve sürekli rüzgar estikçe ağacı ayakta tutabilecek bil kuş misali olarak tanimlayon.
  Yaklaşık 6 yil oldu eşim çalışamıyor işlerim.aksilik sebebi bel tedavisi ve iş gorememesi sıkıntı insan yaşadığı sürece hep elifim zannediyor fakat bazı şeyleri veya hastalık lara düştüğünde elif kalamiyor.
  Kredi kartları o zamanki ücret 75 bin şimdi oldu 250 bin TL her alahin günü avukat lar ve iş bunlada bitmiyor.
  Yaklaşık 6 yıldan berli evde düzenli calisan olmadığından borclarimiz çevreye olan borçlar.ister istemez mahalleye ve ev sahibine karşı boynumuz bükük kaçıyoruz belirli bir zaman aktabalardan yardım aldık fakat evde çalışan olmadigindan onlar da geri odenmeyecegini aklı kesilince onlarda bezden yuz çevirerek kaçmaya çalıştılar ve hâli ile de haklı lar.
  Belediye kaymakamlığı yardıma başvuru yaptım yaklaşık 3 ay sonra adres gelip baktılar evde soba evde 1 çekyat görünce efendim size hemen yardım yaparlar kira ne kadar ödüyorsunuz dedi bizde 650 TL fakat biz yaklaşık 5 aydır eve kira veremedik dedim onunda not aldılar.ben çıkarken sonuç nedir diye memuru sordum şey efendim size telefon unuza msm gelir o Zaman gider odemenizi alırsın iz dedi memur gittikten sonra yaklaşık 4 ay gibi bir süre sonra msm geldi kaymakamlıktan vakifbanka yaptırılmıştır. Diye geldim vakifbanka elime 500 TL tutuşturdu lar ben ne yapacağımı bilemedim.evin kirası yaklaşık eş dost akraba bu ay sürede biriken kire tekrardan kaymakamliga giyim halimi beyan ettim birde prodüktör gergi 2 ay sonra tekrar başvuru yapmanız gerekmiyor dediler.neyse dizinde kafanızı sisirdim sanırım.ama bu yazdıklarım tamamen gerçek eksiği var fazlası Yok Rabbim kimseyi bunaltmasin.
  benim şuan çok acil 10 bin TL’ye ihtiyacımız var.yardimci olanda da olmaya çalışıp yardım yapamayanlar dan da Allah gani gani razı olsun.TR46 0006 2001 2480 0006 6927 64

 337. Esim kalp hastası calisamiyor zordurumdayiz oglumunyanindayiz eşinden ayrıldı bi oğlu var 6 7 aylikti benbaktim şu an beni annebiliyorrrr oğlumdadogrudurustt calisamiyor üstelik kanhastasi anemi elektiriyimmm kiramizbirikti odeyemiyoruz inanin ekmek alacak paramiz kalmadı üstüne üstün bu pandemi birsürü sagasolaborc neyapacagimiziiiisasirdik ltfn yardımsever vatandaşlarımız duysun yardım elinizi bizden esirgemeyinnn yardım edin en azından bi ekmek alacak kadar madiyardim ederseniz alahraziolsun söylenecek çok dertvarda bunadaaaaa şükür siz hiç her akşam yastığa kafanızı koyduğunuzdaa allahım yarın elektiriyimii suyu keserceklermi yoksa evsayibimigelcek acaba borclularmigelecek düşüncesiyle yarın ekmekneyle alcam mirac ackalmasin bizbuyuyuz acdururuzzz okucukkk duramaz kaygısı yaşıyoruz heryastiga kafamıziiii koyduğumuz da ltfn ltfn fazlabise istemiyorum azdaolsa madiyardim ts.Tr 9000 0100 0188 45224737 5003

 338. Merhabalar ben sertaç bandemiden ince borçla küçük bi dukkan açtım fakat g3ctiktn 2 hafta sora pandemi oldu 9 ay dayanabildim kapatmak zorunda kaldım borç aldığım paralar ve krediler hep kaldı oduyemedim şuan 2 aydır issizim eşim ve 4 yaşın denizim var tam 130 bin borca girdim kirami oduyemiyorum ekmek alicak durumum bile kalmadi ltfn bana yardımcı olum 0539 576 92 12

 339. Merhaba pandemiden dolayı işsizim eşimden boşandım ve 1 kızım var yaşlı annem ve babam var hep borçlarla ayakta durmaya çalıştık kızım derslere bile giremiyor ne tableti var ne interneti derslere giremediği için çok üzülüyor lütfen yardım edin kızım için elektirigimizi bile kapatmaya geldiler avukatlık oldu odeyemiyoruz 1 kere pandemiden dolayı 750 lira verdikleri icin nereye basvursam size yardim edildi denilip geri gonderildim 1 senedir issizim lutfen yardim edin 0538 521 8573

 340. MERHABA UZUN ZAMANDIR ISSIZIM CALISMIYORUM KORONA VURUSTEN DOLAYI MESLEGIM YOKTUR GENEL SAGLIK SIGORTAM YOKTUR 2 KERE INTIHARA KALKISTIM CANIMA KIYMAK ISTEDIM BU KONUDA KARDESIM GUVEN HAYTA UZUN ZAMANDIR ÇALIŞMIYORDUR ISSIZDIR MADI YARDIMA MUHTACTIR GELIRI YOKTUR KARDESIM GUVEN HAYTA TARAFINDAN 1 ÇOCUK BABASIDIR DAHA SONRA TEKRARDAN MARKET ALISVERIS KART YARDIMLARI YAPILSIN IHTIYACIM VARDIR KARDESIM GÜVEN HAYTA TARAFINDAN COCUGUNUN OKUL MASRAFLARINI KARSILIYAMIYORDUR PARASI YOKTUR ALAMIYORDUR BU KONUDA KARDESIM GUVEN HAYTA TARAFINDAN COCUGUNA TABLET ALAMIYORDUR PARASI YOKTUR LUTVEN BANA ULASINIZ CEP NUMARAM 0536 508 89 57 0538 644 70 26

  1. Allah rızası için bañada yardımcı olun cok zordayım bankalardan hacizlik oldum çalışamıyorum evkira nerdeyse 8 aylık kiramvar birikmiş dükkan vardı kapatmak zorunda kaldım ondanda bissuru brclarimizvar hepsinden hacizlik oldum çalışamıyorum kuamvar en ufak bir şeyde tikaniyorum TR12 0006 2000 8750 0006 6359 74 Allah rızası için sesimi duyun

 341. Selaymun eleykum 5 çocuk annesiyim evım kıra eşim yok geçim sıkıntısı çok çekiyoruz her hangi bir gelirim yok çocuklarım ufak olduğu için herhangi bir işte çalışamıyorum geçim sıkıntısı çok çekiyoruz toprak evde oturuyorum kiradayım kiralarım birikmiş ödeyemiyorum bakal borcu fırın borcu ödeyemiyorum çalışanım bile yok 4 öğrencim var onların masraflarını bile karşılayamıyorum ALLAH rızası için bana yardim edin borclarımı kapatayım ve evime erzak alabileyim size çok çok dua ederiz lütfen benim bu sesimi duyun çok madurum çok zor durumdayım çocuklarımın yiyecek ve giyim masrafını bile karşılayamıyorum çok madurum lütfen sesimi duyun

  İban 280001000399923712185001

 342. Ben çocuklarlarimla Ağrı’dan İstanbul a geldik eşim bana şiddet uyguluyordu önce kadın sığınma evinde kaldım ve oradan ayrılarak ev kiraladım benim çocuklarım okulla gittikleri için ben yanlız temizlik işlerine giderek geçim sağlıyorum bize yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. hayırlıı geceler ankarada güvenlik görevlisiyim son üç aydır maddi açıdan çok zor durumdayım şayet yardımcı olan olursa bunu borç olarak kabul eder durumum düzelince geri öderim şimdiden teşekkürler 0555 878 37 22

 343. merhaba biz iyi bi aileydik maddi durumumuz orta derece iyiydi pandemiden once pandemi geldi ailem dagildi babam esnafti dukkan kapandi.ben burda kimseye duygu somurusu yapmicam en son care olarak burasiydi biliyorum yine hersey iyi olucak ama su anda iyi degil.bu zor donemde dostum dedigim cok sevdigim bi arkadasimdan 1500 lira borc istedim verdi.ve durumumu bildigi halde simdi o borcu istiyor yok iste vericek durumum ama yinede istiyor ve beni zorluyo bazi seyleri burda soylemek istemiyorum tek istedigim ona parasini vermek ve kurtulmak.lutfen beni bu borctan kurtaricak insana omur boyu duaci olurum ne olur yardim edin.iban TR820006400000110891237928 isbankasi

 344. Yardima cok ihtiyacim var lutfen yardim edin cok magduruz yardim istiyoruz hicbir gelirimiz yok gelirimiz yok 3cocugum var onlara bakmakta zorlaniyorum allah rizasi icin yardim edin.TR920001001997895772565001

 345. İyi günler

  İşletme kredisine ihtiyacınız var mı? Kontrat kredisi mi? Öğrenci kredisi? Sağlık Kredisi, Yatırım Kredisi Veya Proje Kredisi?
  Hızlı, güvenli ve kolay bir işlem için hem kredi hem de kısa vadeli kredi için Unicredit Hızlı Kredi ile iletişime geçin.

  İletişim bilgileri

  E-posta: unicreditfastloan@gmail.com

  Facebook: Unicredit Hızlı Kredi

  Instagram: Unicredit Hızlı Kredi

  Twitter: @FastUnicredit

  LinkedIn: Unicredit Hızlı Kredi

  Güvenebileceğiniz bir kredi işlemi.

  1. Bn Fatma konya Ereğli’de n otizmli çocuğum sürekli ağlayan kendini tokatlayan kafasını duvara vuruyor konuşamıyor eğitim veremiyorum köyde oturuyorum eşim bipolar size nasıl ulaşılır yardımcı olurmusunuz

 346. Türkiye’de misiniz?
  Bir işletme kredisine ihtiyacınız var mı?
  Kişisel bir krediye ihtiyacınız var mı?
  5000 € ‘dan
  Herhangi bir vücuda 100.000.000 €
  kredi ihtiyacı bu yüzden bugün bize ulaşın
  acil krediniz için
  Whatsapp: +1215660 7434
  E-posta: mrslindarobertloanfirm@outlook.com

 347. Merhaba ben yılmaz taştan 62 yaşındayim emekli öğretmenim. 33 milli Eğitimde çalıştıktan sonra emekli oldum.kefalet nedeni ile bütün birimlerimi kaybettim. Dünya hayatında hiç bir şeyim kalmadı. Üç nüfus kirada oturuyoruz. Ev kirası 1000 tl maasimdan bana sadece 600 tl para kalıyor. Geçinmek için eşten dosttan borç aldım odeyemedim. Evin geçimi var. Hiç bir taraftan bir kuruş gelirimiz bulunmamaktadır. Eşimle boşanma noktasına geldik . Is ariyorum
  Bulamıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. Kim yardım ederse Allah razı olsun.telefon 545229880 mail yilmaztastan401@gmail.com

 348. Merhaba arkadaşlar benim kredi kartı borcum var lütfen yardımcı olur musunuz.iban numarası:TR76 0004 6013 9688 8000 0088 03 Akbank Yusuf Turan

   1. Kardeşim merhaba 4 öğrenci çocuklarım var eşim 2 ameliyat geçirdi uzun süredir işsiz bu süreçte kredi kartı limitleriyle ile çocuklarımın okul ihtiyaçlarını karşılayarak okutabildik eşim iş bulamadı ödeyemedik icralık olduk hayattan koptuk tüm ihtiyaçlarımızı geçtik yakacak odun için yardımınıza ihtiyacım var yardım kömürümüz var ama odun yok çok soğuk çocuklar sürekli hastalanıyor Allah yolunda yardım eli uzatırsanız minnettar kalırım
    SEVDA GEZER
    TR58 0011 1000 0000 0105 8597 35
    sevdagezervan@gmail.com

 349. Eşimi virüsten dolayı kaybettim kimsem yok 2 çocuğum var elektrik faturası oduyemedik kestiler çocuklarım derslerini yapamıyor uzaktan eğitime katilamiyolar ekmek almaya paramız yok çok zor durumdayız Evimiz kira 3 aydır kiramizi veremedik Allah rızası için 2 ekmek parası gönderin başka bişey istemiyorum TR 1400 0100 0240 70714465 5002 ziraat bankası

 350. Devlet eski parayla 374 milyar borç çıkardı vergi borcu bunu 15 gün içinde ödemem gerek yoksa 2 buçuk tirilyon olacakmış bana inan miya bilirsiniz adim soyadım orda yazılı ankara siteler muhammet kara güzel vergi dairesi artıp da öğrene bilirsiniz lütfen yardim edin 0543 686 45 41 ödedim ödedim yoksa kafama sıkıp oldurcem kendimi

 351. Mrb ben Yasemin İmam nikahlı eşimden ayrılalı 2 yıl oldu 3 buçuk yaşında bir kızım var çalışmıyorum belimden ameliyatlıyım 3 aydır kiramı veremiyorum ev sahibi bizi evden atıcak evimde yiyecek içecek hiçbir şey yok 2 çekyatın üzerinde yatıyoruz kızımla ev buz gibi sobamız yok ben hergece aglamaktan çok yoruldum kızım benden bişey istiyor ve ben alamıyorum bu bı anne için ne kadar zor bilemezsiniz biz hatay İskenderun da yaşıyoruz 5ay oldu buraya geleli devletten az da olsa bi yardım alıyorduk artık oda yok çünkü kimse bize yardımcı olmuyor burdan devlet büyüklerime ve yardımcı olmak isteyen herkese yalvarıyorum elinizi ayağınızı öpeyim sesimizi duyun artık nolurrrr ben bı anne olarak evladım için yalvarıyorum size allah rızası için yardım edin bize gerekirse gelin evimi durumumu görün ama bizi duyun artık ben çok yoruldum kızıma bişey yapamamak çok zoruma gidiyor bu benim numaram 05365062677 ama nolurrrr gerçekten yardım etmek istiyen arasın elinizi ayağınızı öpeyim bana ulaşın

 352. Eğitim için yardıma ihtiyacımız var 4 kardeş olarak hepimiz okuyoruz gerkli iletişim sağlayıcı tablet telefon yeterli değil yardımcı olabilecek kişiler varsa (katalay362@gmail.com) adresinden dönüş yapabilirler saygılarımla iyi günler.

 353. Merhaba arkadaşlar yaşım 23 97 doğumluyum 1 yaşında oğlum var ve ben oğluma doğum günü hediyesi bilene alamadım . Fabrika da çalışıyor dum v iş yerinde uyuşturucu satıyor lar diye müdüre şikayet ettim ve milleti zehirliyor lar diye ve müdür tamm halederiz onları dedi sonra bana dediki seni 25 gün uzaklaştırma yapcaz memlekete git dedi bende tamm müdürüm dedim sonra maş yatacak sana dedi maş yatmadı sosyal yardım verildi bana 1200 TL dedim bune Baktım dedi ve sonra iş baktım bulamadım bulduğum işler orta okul almıyorum diye sonuçlar verdi demek istediğim İYİLİK yaparken işimden de oldum krediler bolclar üst üste geldi evimi bozdum kaynanam gile gitim ve beyaz eşyaların aldığım TV felan hep bolca gitti yeni evliyim 2 yıl ama bu 2 yıl evlilik gerçekten ayrilaga kadar vurdu yüzüme
  Allah’ım bana inşallah günlü güzel yüreği güzel insan yardımcı olur amin

  E posta beyazcansdoh@gmail.com
  İsbank
  IBAN TR690006400000142740210596

 354. Sadece yardım edin. Boğazıma kadar borçtayım. Yapı kredi de hesabım var. İban :TR890006701000000087907947 telefon numaram 05393353188

 355. Merhabalar, ben Volkan. Ankara’da ikamet etmekteyim. Günlük kazanç ile oto yıkama işinde çalışıyorum. Fakat son bir kaç aydır aylık toplamda 1.500 tl bile kazanamıyorum. Kiramı, faturalarımı ödeyemedim ve elektriğim bile kesik olduğu için evimden kaçarcasına ayrılıp bir arkadaşıma misafir olarak yerleşmek zorunda kaldım. Ve Burada da fazla kalamam. Sigortam olmadığı için ne kredi alabilme imkanım nede yardım alabileceğim hiç bir kimsem yok. Bir kez pandemi yardımı aldığım için e-devlet üzerinden yeni başvuru da yapamıyorum. Hayatım boyunca hiç bir devlet kurumundan veya başka bir yerden hiç bir şekilde yardım talebinde bulunmadım. Ama şu andaki dururum gerçekten çok kötü ve acil bir şekilde maddi desteğe ihtiyacım var. Hatta bunu kesinlikle geri ödemek şartıyla da kabul edebilirim. İsteyene bunları kanıtlayacak tüm belgeleri sunabilir hatta Ankara’da yaşayıp yardımcı olmak isteyen olursa kendisini ziyaret bile edebilirim. Lütfen dikkate alın.

  1. Merhaba admin acil yardıma ihtiyacım var lutfen merhametli duyarli birisi bana yardım edebirmi yarına kadar 3milyara iytiyacım var eger bana yardım ederse her zaman ona duva ederim bu numaradan bana ulaşabilir 538 261 6842

 356. Ben evli ve bi cocuk babasiyim üstelik eşim hamile şu an inşaatlarda günlük yövmiyeyle çalişiyorum şimdiye kadad hiç kimseye muhtaç olmadim lakin ailevi sorunlarim çikana kadad allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin inş ben şu an muhtaç durumdayim bunada şükür ama babamla ayni evde kaliyorum kendime ait evim yok ve babamla kavgaliyiz esimlede ayni şekil kavgaliyiz sorunlarim cok derin vede burda anlatilmayacak kadar özeldir ben kesinlikle şimdiye kadar kimseden bisey istemedim ama işin icinde eş çoçuk olunca inanin kendinizi onurunuzu duşunmuyosunuz bu kişta merye giderim ne yaparim bilemiyorum hayir sever abilerimden yardim istiyorum allah ahiret gününde mükafatini verir inş. TR26 0001 0001 7966 4387 7250 02 ziraat bankasi allah hepimizden razi olur inş

 357. Merhaba ben nazan bnim 75 günlük bir bebeğim var ve cok zor durumdayım. Eşim pandemi nedeniyle 5 aydır calisamiyor pandemi öncesi günlük işte çalışıp gecimimizi öyle böyle karşılıyorduk. Ama suan çok zor durumdayiz evimin kirasini 5 aydır odeyemiyoruz . Evin hiç bir ihtiyacını karsilayamiyoruz. Elektrik faturamiz 2 aydır odenemedi çünkü durumumuz yok oturduğum evde doğalgaz yok normal soba bacası yok elektrikli isiticisiyla bebegi ısıtma çalışıyorum ama evimin pazar alışverişini dahi ayda 1 kere karsilayabiliyorum bebeğimin anne sütü kesildiği için mama ya başlamak zorunda kaldım ama bebeğimin ne bezini nede mamasini alamıyorum bebegimin ihtiyaçlarının karşılanmasını çok ama çok istiyorum. Beegimin kışlık giyimleri bile yok bakkaldan tane bez alabiliyorum çok zor durumdayim Allah rızası için yardım edin bebeğim için kendim için hicbirsey istemiyorum sadece bebeğim için yardım edin.05524094103 zonguldakta yaşıyorum lütfen yardım edin

 358. Merhaba ismim arda pandemiden dolayı çalısamiyorum borclarım var sizlerden maddi destek talep ediyorum yardimci olabilirmisiniz sağlıklı günler dilerim grantibank ıban tr 02 0006 2000 7010 0006 8905 82

 359. Değerli büyüklerim benim 4çocuğum var ve benim 300.000 bin borcum var bana yardım edin lütfen destek olun bize çok zor durumdayım sesimi duyan var mı güzel insanlar bana yardım edin lütfen destek olun bize iban 08000620000880899747 garanti

 360. MERHABALAR BEN GECENLERDEDE YAZDIM KAZA GECIRDIM UC AY ONCE IKI KOLUM BIR AYAGIM KIRILDI AYAGIMDAN AMELIYAT OLDUM CALISAMIYORUM BIR PANSIYONDA KALIYORUM ARTIK BIRI DUYSUN SESIMI ALLAH RIZASI ICIN MADDI YARDIMDA BULUNSUN LUTFEN INTAHARIN ESIGINE GELDIM LUTFEN 541 779 22 26

 361. Merhaba benim 75 günlük bebeğim var pandemi nedeniyle eşim 6 aydir işsiz bebeğimin ve mama ihtiyacını karsilayamiyorum bebeğim için zordurumdayız allah rizasi için yardım ettin ben asla para istemiyorum sadece bebegime