Faydalı BilgilerGüncel KonularYardım Haberleri

İSPARK İş Başvurusu Nasıl Yapılır

İSPARK iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

İSPARK İş Başvurusu Nasıl Yapılır

2005 yılında kurulan İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ortaklığı ile kurulmuş bir yapılanmadır. Amacı güvenli ve güler yüzlü hizmet vermek olan bu yapılanma sayesinde, İstanbul’da, büyük ölçüde park sorunu ortadan kalkmıştır. Park etme kültürünün geliştirilmesi ve sürücülerin daha güvenli bir şekilde araçlarını yönetebilmesi amacıyla kurulan bu sistem sayesinde, katlı, kapalı ya da açık otopark sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Şehir içinde park etmeyi çok daha kısa sürelere çekmek ve uzun süreli park ihtiyacı için trafikten uzak, güvenli ve konforlu alanlara yönlendirmek amacını güden bu sistem, binlerce çalışanı ile birlikte büyümeye devam ediyor. Akıllı bisiklet, park et ve devam et, tekne park ve heliport gibi hizmetleri olan İSPARK, çaycıdan temizlik personeline, valeden güvenliğe kadar pek çok alanda personel alımı yapmaya hazırlanıyor. İşte İSPARK iş başvurusu konusunda merak ettikleriniz.

İSPARK İş İlanları
İSPARK İş İlanları

İSPARK İş İlanları

Az önce de belirttiğimiz gibi İSPAK bir İstanbul Büyükşehir Belediye’si iştirakidir. Dolayısıyla bu yapılanmaya başvuru yapmak için https://kariyer.ibb.istanbul/ adresini ziyaret etmek gerekmektedir. İşçi ve memur kadrolarına alım yapmayı sürdüren İSPARK, ilkokul, lise, lisans ve lisans üstü alımlarına devam ediyor. Yapılan başvurular kurumun İnsan Kaynakları havuzunda birikir ve sonrasında başvuru süreci başlar. Şartları taşıyan adaylar görüşmeye çağrılarak eleme süreci devreye girer. Başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar ise kısa bir eğitim sürecinin ardından iş başı yapmaktadır.

İSPARK Hangi Alanlarda Alım Yapıyor

İSPARK bir otopark işletmesi olduğu için elbette en çok alımı da bu yönde yapıyor. İSPARK iş başvurusu yapmak isteyenler için aşağıdaki pozisyonlarda alımların sıklıkla yapıldığını söylemek mümkün. Bu alanlar ise şöyle;

  • Gişe personeli,
  • Otopark görevlisi,
  • Güvenlik görevlisi,
  • Tahsilat personeli,
  • Yardımcı personeller,

Bu alanlarda çalışmak isteyenlerin ilgili linkten iştirakler kısmına ulaşması ve kendilerinden istenilen formu doldurması gerekmektedir.

İSPARK Personel Alımı
İSPARK Personel Alımı

İSPARK Personel Alımı

İSPARK kadro alımında son derece hassas davranmaktadır. Bunun nedeni de hizmete tabii tutulan kişilere çok büyük değer verilmesidir. BU nedenle İSPARK eleman açığı vermek durumundadır. Büyük bir firma olarak pek çok kişiye kapısını açmıştır. Başvuru yapmak da oldukça kolaydır. İşçi alımında çok titiz davranılacağını da belirtmek gerekir.

İSPARK İletişim Bilgileri

İSPARK İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Yamanevler Mahallesi, Alemdağ Caddesi, Karacabey Sokak No: 4, Ümraniye/İSTANBUL
  • Telefon: 0216 635 00 00
  • Faks: 0216 635 00 83
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN DİĞER YARDIM HABERLERİ İÇİN ŞU YAZIMIZA DA BAKINIZ: https://www.sosyalyardimlar.com/belediye-yardimlari/

SubSystem Admin

Toplumsal bir gerçekliğimiz olan muhtaçlık durumu insanlarımızı Sosyal Yardımlara yönlendirmiş ve bu konuda insanları gerçek manada kaynak eksikliği bizi bu siteyi kurmaya teşvik etmiştir. Amacımız insanlarımıza Sosyal yardımlar konusunda en gerçekçi ve en güncel bilgileri sunmaktır. Resmi yada özel kurumlarla hiç bir ilgimiz yoktur. Amacımız, sizleri sosyal yardımlar konusunda bilgilendirmektir. Bize ulaşın sayfasından her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından aklınıza takılan soruları bize muhakkak iletin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu