Faydalı Bilgilerİş Ve İşçiYardım Haberleri

EVDE İŞ İMKANI İLE BOŞ ZAMANINIZDA PARA KAZANIN!

Bir çok kişinin evde iş aradığı günümüzde sizler için mantıklı evde iş imkanlarını araştırdık. Sizler de bu yöntemlerde evde iş imkanı ile boş zamanınızda para kazanın. Lütfen yazımızı baştan sona kadar okuyunuz!

Evde iş imkanı çoğu kişinin gündeminde olan ve  bilgi ve sahibi olmak istediği bir konudur. Tavsiye çok fazla olsa da insanlar daha çok garanti para kazandıran yöntemleri merak ve ediyor.  Siz de bazı bilgilere göz atarak, hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Evde çalışarak da para kazanmak mümkündür.  Bunun için öncelikle detaylı bir araştırma yapmak da fayda vardır. Size uygun olan işi seçmeniz de önemlidir. Bir an da ciddi paralar kazanmak mümkün değildir. Bunun için özellikle sabırlı olmak gerekir.

Bazı iş imkanlarını şu şekilde sıralayabiliriz: 

 1. Blog Yazarak Evden Para Kazanmak
 2. Mobil Uygulamalar İle Evden Para Kazanmak
 3. Anket Doldurarak Ya da Makale Yazarak Evden Para Kazanmak
 4. Paketleme Yaparak Para Kazanmak
 5. Instagramdan Para Kazanmak
 6. Ödev Yaparak Para Kazanmak

Blog Yazarak Evden Para Kazanmak

Evden para kazanmak isteyenlerin en sık tercih ettiği yöntemlerden biri de blog yazarlığı yapmaktır. İnternet üzerinden dilediğiniz kadar bilgiye ve sahip olmanız zor değildir.  Eğer bilgili olduğunuz konular varsa, siz de blog yazarak birçok kişiye ulaşabilirsiniz. Araştırmayı seven bir kişiliğiniz varsa, sizin için ek geliri yüksek olacaktır. Blog yazmada ki püf nokta, içeriklerin özgün olmasıdır.

Bunun için Blogger sitesine giriş yaparak kayıt olmanız gerekir. Blog konusunu ilgi alanınıza giren alanlarla ilgili yazabilirsiniz. Makale yazarlığı olarak geçen bu işten para kazanmak için güvenilir birkaç yer var. Bu yerlerden bazıları aşağıdaki şekildedir;

makale yazarlığı
makale yazarlığı

Mobil Uygulamalar İle Evden Para Kazanmak

Evde iş imkanı isteyenler için bir diğer yöntem de mobil uygulamalardan yararlanmaktır. Orta düzey de bu yöntem ile para kazanmanız mümkündür. Çoğu kişinin tercih ettiği bir yöntemdir. Evden para kazanmak sanılanın aksine kolaydır. Önemli olan bu işin püf noktasını bilmektir. İlk olarak mobil uygulamalara üye olmanız gerekir. Daha sonra, Amerika lokasyonunu tercih etmeniz gerekir. Lokasyon başına iyi bir ücret alabilirsiniz. Garanti yöntemlerden biri olduğu söylenebilir. Siz sadece olumlu yorum yaparak, para kazanabilirsiniz.

Google Play’dan görev yap para kazan, reklam izleme ya da YouGov gibi anket sitelerini tercih edebilirsiniz.

Anket Doldurarak Ya da Makale Yazarak Evden Para Kazanmak

Evden anket doldurarak ya da makale yazarak da para kazanabilirsiniz. Garantili yöntemlerdir. Anket her zaman denk gelmeyebilir. Olduğu zaman size bilgilendirme gelir ve anket başına bir ücret alırsınız. Makale yazmak da çoğu kişinin tercih ettiği bir yöntemdir. Özgün ve size ait içerikler üretmeniz gerekir. Kelime başına hesaplama yapılır. Aylık ortalama bir gelir el de edeceğiniz bir uygulamadır.  Siz de bunlardan birini yapabilirim diyorsanız, tercih edebilirsiniz. Kolaylıkla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Mobrog en güvenilir anket sitelerinden biridir. Anket Cepte, ySense bu alanda güvenebileceğiniz sitelerden bazılarıdır.

Paketleme Yaparak Para Kazanmak

Paketleme üzerinden ciddi anlamda para kazanan insan olduğunu söylemek yanlış olmaz. Paketleme hem kolay hem de iyi paralar kazanacağınız bir yöntemdir. Sabun, kürdan, toka, mendil gibi birçok ürünün paketlemesini yapabilirsiniz. Ürünler adresinize kargo ile iletilir ve nasıl yapmanız gerektiği konusunda detaylı bir video ya da bilgi verilir. Ürünleri zamanında ve düzgün bir şekilde teslim etmeniz önemlidir. Bu konuda güvenli kişilerle irtibat kurmanız ve dikkatli davranmanız da mağdur olmamanız açısından son derece önemlidir. Bayanlara evde iş imkanı ile ilgili en çok tercih edilen yöntemlerden biri paketlemedir. Siz de yapabileceğinizi düşünüyorsanız tercih edebilirsiniz.

Bu konu dolandırıcılık olayları son zamanlarda yaygın olduğu için İŞKUR en güvenilir adrestir. Evde paketleme konusunda ekstra dikkatli olmak gerekir.

İşkur Evde Paketleme İşi
İşkur Evde Paketleme İşi

Instagramdan Para Kazanmak

Internetten para kazanmak söz konusu olduğunda en çok tercih edilenlerden biri de Instagramdan para kazanmaktır. Bunu yapan birçok kişi vardır.  Bu şekilde para kazanmak isteyenler kendi Instagram adresini  kullanmamalıdır. Öncelikle bir alan belirlemek ve bir etkileşim yakalamak çok önemlidir. Daha sonra bu etkileşimin büyümesi için, uygun içerikleri paylaşıp, para kazanabilirsiniz. Instagram adresi olmasının sağladığı en büyük avantaj, daha çok kişiye hitap etme imkanının olmasıdır.

Yani kişi daha Instagramda daha özgür bir şekilde hareket edebilir. Instagramdan para kazanmak son derece popülerdir. Size uygun olan içerikleri belirledikten sonra, hemen para kazanmak için ilk adımı atabilirsiniz. Paylaşım yaptığınız alanlar ve konular çok önemlidir. Genel olarak insanların ilgisini çeken konular olması gerekir. Bu işi yapan kişilere İnflucear denir. Bilgili oldukları konularda paylaşımlar yaparak, insanların bilgilenmesi sağlarlar. Ayrıca YouTube’ dan da içerikler üretip, video olarak yükleyerek para kazanabilirsiniz. Video izlenme oranına bağlı olarak bir ücret alırsınız. Bu konuda biraz sabırlı biraz da cesaretli olmak çok önemlidir. Zamanla kanalınız büyüdükçe siz de ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Reklam alabilir, satış yapabilir ve anlaşmalı linkler paylaşabilirsiniz. Bunlar için takipçi sayınızın yüksek olması gerektiğini de unutmamak gerekir.

Ödev Yaparak Para Kazanmak

Ödev yaparak para kazanmak son yıllarda dikkat çekmiştir ve bu işi yapan birçok kişi vardır. Bu kişilerin ilk olarak İnternetten bu tarz platformlara üye olması şarttır. Bu tarz platformlara, freelance çalışma alanı adı verilir. Daha sonra, ödev siparişlerine göz atılır. Bu sitelere üye olarak para kazanmak isteyen kişiler, mutlaka güçlü bir profile sahip olmalıdır. Profiliniz de ne hangi tür işler yapmak istediğiniz, kesinlikle belirtilmelidir. Bunu belirlemek özellikle önemli bir detaydır. İstediğiniz ödev türleri önünüze gelecektir. Size gelen işlerden hangisini yapmak istiyorsanız onu alıp, işe hemen başlayabilirsiniz.

Ödev siparişi veren kişiler, genel olarak öğrencilerden meydana gelir. Yaptırmak istedikleri ödevleri bu sitelere yüklerler. Ödev içerikleri farklılık gösterir. Proje, programlama, tasarım gibi ödev türleri vardır. Bu konularda bilginiz ve tecrübeniz olduğuna inanıyorsanız, işe hemen başlayabilirsiniz. Ortaya iyi bir sonuç çıkması için birikimli olmak önemlidir. Ödev yaparak evde iş imkanı yaratmak günümüzde oldukça popüler bir duruma gelmiştir.

Bionluk, Proje Kurdu, Sadeceon gibi siteler bu konuda en çok güvenebileceğiniz sitelerdir. Üye olup, profilinizi doldurduktan sonra hemen evde iş imkanı bulabilirsiniz.

SubSystem Admin

Toplumsal bir gerçekliğimiz olan muhtaçlık durumu insanlarımızı Sosyal Yardımlara yönlendirmiş ve bu konuda insanları gerçek manada kaynak eksikliği bizi bu siteyi kurmaya teşvik etmiştir. Amacımız insanlarımıza Sosyal yardımlar konusunda en gerçekçi ve en güncel bilgileri sunmaktır. Resmi yada özel kurumlarla hiç bir ilgimiz yoktur. Amacımız, sizleri sosyal yardımlar konusunda bilgilendirmektir. Bize ulaşın sayfasından her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından aklınıza takılan soruları bize muhakkak iletin.

İlgili Makaleler

192 Yorum

 1. Paketleme işi konusunda yardımcı olursanız sevinirim nerden başvuru yapmamız gerekiyor acaba burdan yorum yapmak yetersiz oluyor sanırım neden dönüş yapılmıyor

 2. Merhaba bende evde paketleme işini yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 3. Bende evden paketleme işi istiyorum Diyarbakır’da yaşıyorum 2 çocuğum var bunu gerçekten çok istiyorum lütfen yardımcı olun bizlere de

 4. Marhaba abi bende paketleme işini istiyorum nerden başvuru yapılıyor bilgi varırsenız sevinirim

 5. Ben de paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim(ankara)

  1. 3 evladım var eşim işsiz çok Zor gecinemiyoruz artık lütfen bize yardımcı olursanız çok sevinirim çok istiyorum evimde çalışıp eşime destek olmak

 6. Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen gelirim yok paraya ihtiyacım var

 7. Evde paketleme yaparak aile bütçesine destek olmak istiyorum. Eşim hasta evden çıkamadığım için bende evde böyle birşey yapıp hem kendimi oyalamak hemde maddi açıdan aileye destek olmak istiyorum

 8. Evde paketleme işini nasıl yapacağız nerden başvuru yapılıyor onun için açıklama yapabilir misiniz ?

 9. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum ama güvenilir olsun başvuru için para talep eden siteleri tercih etmiyorum çünkü dolandırıyorlar. ve ankette doldurabilirim.

  1. Benim 3 evladım var eşim işsiz bende evde paketleme işi İstiyorum lütfen

 10. Mrb ben Amine Kıvrak ev hanimiyim 2 yaşıda oğlum var evde paketleme işi yapmak istiyorum benimde corbada tuz olsun isterim nasipse yardımcı olursanız çok memnun olurum gerçekten

  1. Bende Kahramanmaraş tan depremzedeyim eve paketleme işi istiyorum daha önce 2 sene yaptım suan Adana seyhandayım 2 kişiyiz 🙏

 11. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

   1. Evde paketleme cok dolandirildim güvenilirli bir site yok anket doldurmakta istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 12. Bende evde paketleme işi istiyorum ama bir türlü güvenilir bir yer bulamadım yardımcı olurmusunuz

 13. Evde paketleme isi icin yapmamız gereken nedir nereye basvuru yapmak gerekiyor bilgi verirmisiniz

 14. Merhaba evde paketleme işi için hangi yollar izlenmelidir nerden başvuru yqpiomaldiir bilgi paylaşmanı Mümkün mü acaba?

 15. İyi akşamlar evde paketleme işi istiyorum 2tane çocuğum var 1tanesi okula gidiyor engelli diğeri ise 2yasinda eşim calismiyor çok istiyorum evde paketleme işi nolur ilgilenmenizi istiyorum

 16. Merhaba Kahramanmaraşlıyım.Depremzedeyim. çok zor durumdayız. Para kazanmam lazım. Mobil uygulamalar üzerinden yorum yaparak para kazanmak istiyorum

 17. Merhaba zonguldak eregli den yazıyorum okula 2 kızım var evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tesekkür ediyorum

 18. Evde paketleme işi yapmak istiyorum çalışamıyorum engelli çocuğum olduğu için yardımcı olursunuz

  1. İki tane küçük kızım var o yüzden evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum.

 19. Adana’dan yazıyorum 4 çocuğum var Evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 20. Abi Adana’dan yazıyorum 4 çocuğum var evde iş imkanı istiyorum lütfen yardımcı olun

 21. Evde paketleme işi istiyorum ama güvenilir firma nasıl buluruz bilmiyorum bu konuda da yardımcı olursanız size çok dua ederiz gerçekten biz ev hanımı olarak ewe bir katkı sağlamak istiyoruz küçük çocuklarımız olduğu için dişarada çalişmamiz imkansız..😔

  1. Abi bende ev hanımıyım üç tane çocuğum paketleme işi yapmak istiyorum nasıl oluyor lütfen yardımcı olun

 22. Evde paketleme işi yapmak istiyorum bende nereye basvurucaz 2 çocuk okuyo eşimin maaşı hiçbiseye yetmiyo eşime yardımcı olmak istiyorum bende

 23. Bir önceki yorum yanlış oldu.O yüzden tekrar yorum yazdım abi.Evde paketleme işinden yararlanmak istiyorum.

 24. Mrb abi okudum ama nasıl başvuru yapıcas paketleme işi için onun linki yok

 25. Evde paketleme yapmak istiyorum tamam da nereye başvurucaz neresi güvenli bilmiyoruz

 26. Paketleme işi ile ilgili nereye baş vurmamiz gerekiyor veya nere ile iletişime gicemiz gerekiyor yardımcı olursanız seviniriz depremzedeyiz

 27. Sakarya’da yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum küçük bebeğim var zordayim

 28. Bende evde paketleme yapmak istiyorum eşim işsiz deprem bölgesindeydik yeni tasinmistik ise giremeden deprem oldu şuan ben ordan çıktım ama eşim orda yardımcı oluyor bir kızımız var en azindna gelir olur ama çok insan var dolandırıcı lütfen siz bizi yönlendirin 🙏

 29. Evde paketleme işi yapmak istiyorum engelli aylığı alıyorum dört çocuğum var eşim 15 yıldır vefat etmiş engelli aylığı yetmiyor yani olsa çok iyi olur benim için abi

 30. Evden paketleme işi yapmak istiyorum iki çocugum var evim kira yetmiyor lütfen yardımci olurmusunuz acaba

 31. Hatay iskenderundan depremzedeyim çok ihtiyacım var bu işe.3tane çocuğum var.biseyimiz kalmadı😢 paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 32. Bende çok istiyorum evde paketleme işi 4 çocuk annsiyim eşim ceza evinde gerçekten böyle bir işe çok ihtiyacım varr

 33. Evde paketleme işi adı altında ilan verenler çoğunlukla dolandırıcı çıkıyor var mı sizin bildiğiniz varsa gerçekten evde iş yaparak para kazanma onu yazın mehmet bey
  Anket doldurduk aylarca cekebilicek limite geldi sahte dekont atmışlar ama yatan para yok zaten bizler bunun arayisindayiz ama herkes kandırma dolandırma pesinde

 34. Evde paketleme işi yapmak istiyorum babasız 2 çocuk buyutuyorum benimde ihtiyacım var

 35. Abi evde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim bana yardımcı olun abi

 36. Bende evde iş yapmak istiyorum ve gerçekten ihtiyacım da var,peki ama nasıl nereye başvuru yapicam,yada numaralar olsada direk arasak. Ne yapacaz bu konudada bizi aydınlatın lütfen

 37. Ben paketleme işi yapmak istiyorum kaporasiz ve güvenilir bir sayfa önerebilir misniz lütfen önden kapora isteyip dolandirilanlar çok o yüzden kimseye guvenemiyoruz ama size güveniyoruz siz önerseniz biz yapsak ? şimdiden teşekkürler

   1. Anket oldukça msj geliyor anketi doldurdukça belli bi seviyeye geliyorsun ve kitapçık gönderiyorlar 1 hafta içinde doldurup karşı ödemeli gönderiyorsunuz anket başı para kazanıyorsunuz bu şimdilik hoşgeldin ücreti🙂🙂

 38. Bende evde paketleme yapmak istiyorum bir cocugum var eşim çalışıyor bütçe çok az bize yetmiyor onun için evde sabun olur böyle kazançlı yapcabilecek evde paketleme istiyorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum siz güvenli kislerle irtibata geçilirse die yazmissiniz ama malesef ki gerçek insanı guvenli olanı bulmak zor ben çok kez uğraştım ama hep dolandırıcı çıktı 😔
   Ama yarcimci olabilirseniz çok sevinirim eşimin şuan işi yok deprem bölgesindeydik ben başka yere geçtim ama eşim halen orda yardım ediyor en azından bir gelir olur bir çocuğumuz var

 39. Keşke evde paketleme işi olsa yapsam ,5 çocuk annesiyim kiraciyim eşim trafik kazası geçirdi en azinda evde iş yapabilirdik geçim zor

 40. Merhabalar ben Gaziantepteyim sizden Allah razı olsun size güveniyorum,paketleme işi bildiğiniz varsa yardımcı olabilirmisiniz..

  1. Nerden yorum yapıyorsunuz ben yorum yapma kısmını göremiyorum yardımcı olurmusunuz

 41. Evde paketleme işi istiyorum bende yardımcı olursanız çok sevinirim

 42. Merhaba abi ev hanımıyım varsa tavsiye ettiğiniz güvenilir bir site Evde pektleme işi yapmak isterim

 43. Abi bende Amasya Suluova da yaşıyorum evde paketleme olursa çok iyi olur

 44. Bende evde paketleme işi istiyorum abi yardımcı olursanız sevinirim istanbul Güngören de ikamet ediyorum

 45. Bende ev de paketleme işi istiyorum abi yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Güngören de oturuyorum

 46. Evde paketleme işine nasıl başvuruda bulunabiliriz güzel güvenilir bir yer varmı acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu