Diğer YardımlarFaydalı Bilgiler

Beyaz Masa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beyaz Masa iş başvurusu hakkında gereken tüm detaylı bilgiyi yazımızın devamında görebilirsiniz.

Beyaz Masa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beyaz Masa ya da Alo 153, pek çok kamu araç ve noktalarında görmeye alışık olduğumuz devler idaresi hizmet numaralarından biridir. 24 saat kesintisiz hizmet almanın mümkün olduğu bu hat üzerinden müşteri temsilcilerinden destek almak çok basit. Son zamanlarda devlet kadrolarının hızla doldurulmasına yönelik yürütülen istihdam çalışmasına eklenen Alo 153, personel almaya hazırlanıyor. Ancak öncesinde Alo 152’ün ne iş yaptığını ve ne amaçla kullanıldığını anlamak gerekiyor. İşte beyaz masa iş başvurusu hakkında merak edilen tüm ayrıntılar.

Beyaz Masa – Alo 153 Nedir
Beyaz Masa – Alo 153 Nedir

Beyaz Masa – Alo 153 Nedir

Kamu kurum ve kuruluşlarının verdiği hizmetler konusunda halkı aydınlatan, hizmetlere ulaşmak için gerekli tüm prosedürler konusunda bilgilendiren, soru, sorun ve şikayetlerin giderilmesini sağlayan bir kamu destek hattıdır. Farklı şehirlerde hizmet veren bu hat, kendi il sınırları içerisinde desteklerini sürdürmeye devam ediyor. Beyaz masa ya da diğer bir tabir ile Alo 153’e 7 gün, 24 saat bağlanmak mümkündür. Üstelik bunun için herhangi bir arama ücreti ödemek de gerekmemektedir. Çünkü ALO 153 tamamen ücretsiz olan bir kamu destek hattıdır. İstanbul içinden aranıyor ise 153’ü tuşlamak yeterli olacaktır. Ancak İstanbul dışından aranıyor ise 0212 153 00 00 numarası tuşlanmalıdır. 153 Beyaz Masa iş başvurusu hakkında detaylı bilgi için içeriğimizin devamını okuyabilirsiniz.

Alo 153 Personel Alımı
Alo 153 Personel Alımı

Alo 153 Personel Alımı

Hali hazırda ALO 153’de çalışan 700’ü aşkın personel bulunmaktadır. Ancak her geçen tüm daha önemli bir noktaya gelen ALO 153 personel almaya hazırlanıyor. Bu da Beyaz masa iş başvurusu aramalarını artırıyor. Belediyenin asli kadrosuna yapılacak bu alımlar ile tedarik edilen müşteri temsilcileri, vardiyalı bir sistemde çalışarak bu hat üzerinden gelen talepleri karşılamak ve soruları yanıtlamakla sorumlu olacaklar.

Beyaz Masa İş Başvurusu Nereden Yapılır
Beyaz Masa İş Başvurusu Nereden Yapılır

Beyaz Masa İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Beyaz masa iş başvurusu yapmak isteyen adayların izleyebileceği 2 alternatif yol bulunmaktadır. Bunun için adaylar İBB’nin resmi web sitesini takip ederek burada yayımlanan Beyaz Masa iş başvurularına başvuru sağlayabilirler. Ayrıca belediyeyi sosyal medya hesaplarından da takip edip, açık olan pozisyonlarla ilgili bilgi almak mümkündür. İBB iş başvurusu için de siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz Masa’ya iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların izleyebilecekleri diğer bir yol ise direkt olarak belediyeye başvuru sağlamak olmalıdır. Belediyenin İnsan Kaynakları birimine bırakılacak fotoğraflı bir CV ile Beyaz Masa iş olanaklarına başvuru sağlamak mümkündür. Belediye Beyaz Masa iş başvurusu ancak yüz yüze kabul olmaktadır.

SubSystem Admin

Toplumsal bir gerçekliğimiz olan muhtaçlık durumu insanlarımızı Sosyal Yardımlara yönlendirmiş ve bu konuda insanları gerçek manada kaynak eksikliği bizi bu siteyi kurmaya teşvik etmiştir. Amacımız insanlarımıza Sosyal yardımlar konusunda en gerçekçi ve en güncel bilgileri sunmaktır. Resmi yada özel kurumlarla hiç bir ilgimiz yoktur. Amacımız, sizleri sosyal yardımlar konusunda bilgilendirmektir. Bize ulaşın sayfasından her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından aklınıza takılan soruları bize muhakkak iletin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu