Kategori Dışı

2023 Seçim Sonuçları Açıklandı mı?

Seçim sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz! Seçim Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak? Sonuçlar için takipte kalın

IMG 3516

Cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekili seçimi burada izlenebilir.

https://www.haberler.com/

evet buradan bütün seçim sonuçlarını öğrenebilirsiniz

Türkiye, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan seçim için sabahın erken saatlerinde oy kullanmaya başladı. 13.Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem TBMM’yi belirlemek için tüm oylar toplandı. Sabah 08:00’de başlayan oy toplama işlemi akşam 17:00’de sona erdi. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili oy sonuçları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. AK Parti, CHP, MHP, İYİ PARTİ, Yeşil Sol Parti, Memleket Partisi ve Zafer Partisi başta olmak üzere partilerin illere ve ilçelere göre oy dağılımları anlık olarak öğrenilecek.

Saat 18:00 ile 21:00 arasında  YSK onayı ile seçim sonuçları ile ilgili haberler duyurulacak. Saat 21:00’dan sonra tüm yayınlar serbest bırakılacak. Duruma göre YSK bu saati daha da öne çekebilir.

 

 

SubSystem Admin

Toplumsal bir gerçekliğimiz olan muhtaçlık durumu insanlarımızı Sosyal Yardımlara yönlendirmiş ve bu konuda insanları gerçek manada kaynak eksikliği bizi bu siteyi kurmaya teşvik etmiştir. Amacımız insanlarımıza Sosyal yardımlar konusunda en gerçekçi ve en güncel bilgileri sunmaktır. Resmi yada özel kurumlarla hiç bir ilgimiz yoktur. Amacımız, sizleri sosyal yardımlar konusunda bilgilendirmektir. Bize ulaşın sayfasından her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından aklınıza takılan soruları bize muhakkak iletin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu